Widok

Jak z premiami świątecznymi w Waszych firmach

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
No właśnie, jak u Was, bo u mnie straszna lipa, ani bonów, ani premii, ani 13-stek.

U mnie branża - ochrona mienia.
Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam w klubie, ta sama branża (ja pracuję w finansach) ale kicha totalna, jeszcze w zeszłym roku były chociaż jakieś paczki, nic specjalnego, ale zawsze coś, a w tym roku nic i raczej się nic nie zmieni
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas w tym roku po 240zł -kiepsko, bo w tamtym było coś około 500zł. Ja budżetówka :)
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja pracuje w budżetówce, co pół roku są jakieś nagrody więc już teraz w grudniu się załapię bo pracuje 8 miesięcy, z tego co wiem nic innego na święta tutaj nie dają
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
taaa....pomarzyc dobra rzecz heh ;P
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie w ogolle nie ma nic takiego, firma pol panstwowa pol prywatna...

fakt mamy Christmas Party i place np.15£ za lunch w dobrej restauracji...ale i w tym roku jest to odwolane, choc ja i tak nie szlabym...

aha w sumie co roku w pensji listopadowej dostajemy wyrownanie, bo w kwietniu kazdego oku jest podwyzka, nie duzo na miesiac, ale wyrownanie 6 miesieczne to juz cos...wiec to jest taki fajny bonusik...
image


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja podobnie jak Izulucha mam Christmas Party,ale firma za nas płaci.Mamy imprezkę w klubie z nauką salsy,jedzonkiem i drinkami.Rok temu dostaliśmy jeszcze wielkie pudło słodkości.No i każdy daje sobie na wzajem kartki świąteczne.Miłe:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W mojej poprzedniej firmie były bony - około 250zł. W obecnej firmie nie ma nic :( (branża: handel IT)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
od kiedy pracuję to nic świątecznego nie było... pracuję w spółce...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas bony 500zl. i po 50 na kazde dziecko:)))
imageimage
[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://w
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szkoła prywatna - zero dodatków.

poza tym prowadzę działalność, więc sama sobie moge coś wypłacić ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bony zazwyczaj w granicach 400-600zł- pracuję w banku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie jeśli nic się nie zmieniło- impreza świąteczna i prezent dla dziecka, bonów/ premii niestety nie ma :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nic....zero...branża stoczniowa (podupadająca)
może u męża coś dadzą ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ewcia2102-zazdroszczę:P
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny piszcie w jakich branżach dają te bonusy
Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prezencik w kopercie :) branża: rachunkowość.
Ale to zależy tylko od dobrej woli szefowej - może w tym roku nie dostaniemy nic ...
[url=www.nawieszaczku.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas może paczki dla dzieci. Nic więcej. Prywatna firma
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale dziewczyny przecież te bony, czy dodatki są z naszego socjalnego - jeśli nic nie dostajecie - to na co firma wydaje Wasze pieniądze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja.
Branża: usługi kurierskie, pocztowe
Gotówka 200-400 zł

Partner.
Branża: ogrzewanie i techniki grzewcza, branża energetyczna
Bony 500-800 zł plus 50 zł na dziecko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie kazda firma tworzy fundusz socjalny ........
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas zawsze byly bony-branza agd rtv a teraz jeszcze cisza....to tak szybko dostalyscie??
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja pracuje w banku i raczej baaaaaaaaaaaardzo skromnie :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas zawsze były bony 600-700zł i paczki dla dzieci ale w tym roku w zwiazku z kryzysem zlikwidowano fundusz socjalny i prawdopodobnie nei dostaneimy nic. Chociaż chodza plotki, ze moze 100-200zł ale nic potwierdzonego. Branża: handel - budowlanka
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja branża handlowca
dostajemy bony w zależności od zarobków i sytuacji rodzinnej w przedziale 200-500zł
fajne jest to, że dostajemy takie kwoty też na święta wielkanocne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to fajnie Gabi, bo jeszcze nie słyszałam żeby na Wielkanoć dawali bony
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też byłam mile zaskoczona, na Święta Bożego Narodzenia bony się rozchodzą z tempem światła ;-) a te wielkanocne przeznaczam na benzyne i mam miesiąc gratis ;-)
co do wartości tych bonów, to na każdego pracownika powinna być taka sama kwota, a kwestią umowną jest "odstępowanie" ich na rzecz osób, które bardziej potrzebują i u nas jest specjalna komisja, ktora to ocenia, w innych wypadkach dyrektor, czy kierownik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas tak jak zawsze bony i premia

branża projektowa
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, u nas w szkole podobno kaska do ręki i paczuszka, ale zobaczymy jak będzie w tym roku :)

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak mi się przypomniało ze premie to są co miesiąc i stanowią dwukrotnosc niskiej podstawy
zawsze tez oprocz bonów dostwalismy paczki z pysznymi slodkosciami z wysokiej pólki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja sis wyjeżdża na Kanary:) ot taki prezent zrobiła firma dla swoich pracowników z okazji zbliżających się świąt:)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wow, fajny prezencik te kanary :)

u nas w Banku zasze był to bon o wafrttosci 600 zł. No ale w tym roku sie nie załapię, bo na wychowawczym jestem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Budżetówka 300 zł i paczka dla dziecka za 70 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Alis - czemu się nie załapiesz jesteś nadal pracownikiem firmy więc Ci się należy a jak ......... nie może być inaczej ........jeśli z funduszu socjalnego dają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Paczki dla dzieci, bon od 900zł -1100 zł Port
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Alis u nas dziewczyny na wychowawczym dostaja normalnie bony i paczki dla dzieci :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Alis powinnaś dostać, bo nadal jesteś pracownikiem firmy
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie w jednej szkole-350zł-bida w sumie, ale w drugiej 600zł:)-załapuję się na dwie opcje.
Także jestem zadowolona.

Szkoła, budżetówka.+szkoła prywatna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Alis, coś powinnas dostac chyba.
Tak mi się wydaje....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas (Dom Dziecka) w statucie jest zapis, że pracownik na wychowawczym nie dostaje urlopówki, premii świątecznych itp :(
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja Szefowa robiła nam suuper premie świąteczne... ;P



w wysokości...







uwaga...








uwaga...

















50zł :)








czasem nawet na zasadzie telefonu i tekstu "to niech Pani, Pani Agnieszko weźmie sobie z kasy 50zł" :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja bym wzieła 500zł i powiedziała, że się przesłyszałam:)-jałmużna normalnie!!!!!

Nie wzięłabym za Chiny Ludowe!!!!!!!!!

Ale tak sie zdarza, wiem, kumpela miała podobnie:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w mojej firmie 1000 zł w gotówce dostaje- mąż 900 w bonach +paczka dla dziecka za 200 zł----i jak zwykle w tym roku również z niecierpliwością oczekujemy grudnia hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
KL a nie macie wakatu w firmie? ;-)

U mnie zawsze jakiś grosz był - bony za kilka stówek i upominki.
Jak będzie w tym roku, nie wiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie chyba gotówka będzie
około 350 zł ale nie podali jeszcze tego oficjalnie
może na coreczke coś dostanę
branża ubezpieczeniowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
KL gdzie pracujesz jeśli można wiedzieć?To się nazywa świąteczny upominek:-)Super!Widać że doceniają pracownika i wiedzą jak dużo kosztują święta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas

ja - nigdy nic nie bylo - biuro rachunkowe

maz - kasa w kopercie 200- 300
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w moje firmie zależy od utargu, ale w zeszłym roku dostałam na święta 1000 zl. w tym roku nic nie dostane bo jestem na macierzyńskim. to jest ten jeden mój minus macierzyńskiego,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w zeszłym roku na święta 2000brutto premii i 700zł w bonach...to były czasy :) teraz będąc mamą etatową odpadły takie przywileje ;]
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dominika a jaka branża jeśli mozna wiedzieć?;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja pracuję w handlu na Boże Narodzenie zawsze było 500 w bonach a na Wielkanoc ok. 350zł. Będąc na macierzyńskim i wychowawczym też dostajemy, bo jest nas kilka dziewczyn w stałym kontakcie ale sprawa musiała przejść przez PIP
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
transport - w październiku dostalismy premie po 2000 zł

w listopadzie bony - po 450 - 500 zł

w grudniu dodatkowo nagroda po 1500 zł

w styczniu premia po 2000 zł + nagrody indywidualne za wybitne osiągnięcia.

czytając Was to u nas chyba jest nie źle.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
majls nic tylko pozazdrościć przez 4 mce pod rząd dodatkowa kasa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lullu, ja na macierzynskim dostalam normalnie premię świąteczną... teraz sama mam zonka co z ta premią na wychowawczym ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety wakatu nie ma :( branża odzieżowa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
majls-lepiej nie zdradzaj gdzie pracujesz;P ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas nie ma premii, są upominki dla dzieci pod choinkę (zobaczymy czy w tym roku będą). Imprezy są z reguły 1-2 w roku ale nie na święta (impreza tylko dla pracowników i czasem piknik rodzinny). Branża IT.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podczas wigilii dostajemy koperty, u meża bony i paczki - całkeim spore
10.06.2006
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie bon - 500 zl i premia/nagroda mniej wiecej w wysokosci pensji zawsze byla (choc w tym roku jakby cisza...)
A u meża zobaczymy bo to pierwsze swięta w nowej firmie :) ale mówia cos o premii :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
majls

Powiedz gdzie mam CV przesłać. :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w firmie mojego męża bonem będzie to, że zapłaci za święta ( w sensie pensja)... jeżeli zapłaci, bo nie wiadomo :/

U mnie w tamtym roku były całkiem fajne premie, kilkaset złotych, a w tym roku mamy kryzys, więc na nic nie liczę :(

Chciałabym zostać pozytywnie zaskoczona :)
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podawajcie branże, to zrobimy podsumowanie na koniec
Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u męża paczka lub bony do wyboru (jednak paczka lepsza - niopodatkowana a poza tym całkiem spora) - branża stoczniowa

u mnie bony z funduszu socjalnego od 400 do 600 zł w zależności od dochodów w rodzinie. (bony dostajemy na Wielkanoc i na Boże Narodzenie) - branża handlowa
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kochanio, od trzech miesiecy jestem na zwolnieniu lekarskim z powodu komplikacji zdrowotnych spowodowanych ciążą, W państwowym urzędzie w którym pracuję pracodawca przyznał premie świąteczne pracownikom. Ja jej nie dostałam, uważam ze to nie fair, ponieważ nadal jestem pracownikiem firmy, a nie jestem jeszcze na macierzyńskim. Czy mam rację? Czy powinnam dostać premię, oczywiście dużo mniejsza od tych, którzy chodzą do pracy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mojego M 450 zł w gotówce:) Podobno już koniec z erą bonów ponieważ firmy będą musiały odprowadzać podatek.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja choć do 18 listopada byłam na macierzyńskim a teraz do stycznia jestem na wychowawczym dostałam 900 zł.bonów i do tego dla dzieci są paczki słodkościowe no i jest wigilia firmowa :))))) Jeśli chodzi o premie to nie narzekamy w firmie bo co roku tak jest :))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam mega prezent, najprawdopodobniej z powodu kryzyzsu zostanie zamknięta firma, w której pracuję od ponad 5 lat. Dzwoniłam do Zusu, żeby się dowiedzieć czy w związku z tym, będzie mi przysługiwał macierzyński i Pani mi powiedziała, że raczej nie, ale to wszystko zależy od formy zamknięcia czy zawieszenia. Jest kilka możliwości.
No i w związku z tym mam pytanie, czy znacie przepisy jak to jest?
likwidacja stanowiska pracy- podobno nic mi sie nie należy
zawieszenie działalności- niewiadomo
zamknięcie- niby też się nie należy
jeśli mnie zwolni za porozumieniem stron, to jak z macierzyńskim?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tego co wiem macierzynski wypłaci zus, ja zamknełam dzialalnosc i płacil mi zus.
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zawiesić nie zawieszą bo to nie wchodzi w grę gdy się zatrudnia pracowników. Musieliby najpierw wszystkich pozwalniać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie taki jest plan wszystkich zwolnić i "zwinąć żagle", ( myślę że tego nie zrobią, bo musieliby oddać cały Vat),ale dalszych pomysłów nie znam. Wiem jedno, że wszyscy mają być zwolnieni, czyli trzy osoby. A ja w ciąży, co z tą ochroną skoro taka sytuacja, babka w gdańskim zusie powiedziała mi przez telefon że nic mi się nie będzie należało.
Orientujecie się?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U nas co roku dostajemy bony podarunkowe Sodexo https://www.sodexo.pl/products/motywacja/podarunek-i-motywacja/kupon-podarunkowy/ . Fajny dodatek przed świętami ;) Tym bardziej, że można go wykorzystać praktycznie w każdym sklepie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Fajny hotel nad polskim morzem - gdzie? (13 odpowiedzi)

Polecicie coś?

bol glowy w ciazy (25 odpowiedzi)

co stosujecie na bol glowy w ciazy??wiem,ze nie mozna brac zadnych tabletek przeciwbolowych...

Kot w domu. Kilka pytań. (18 odpowiedzi)

Pytanie do tych, którzy mają kociaka w domu. Macie kota z rodowodem czy tzw. "dachowca". Jak się...

do góry