Widok

Jaką maść polecacie na ząbkowanie?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Jak w temacie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dentinox-gel
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dentinox i bobodent
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bobodent
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dentinox i bobodent
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bobodent
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze a mi wszyscy lekarze mówia zeby masci nie stosowac bo sa na antybiotykach

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
antybiotykach????? pierwsze słyszę
Aguszka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam bobodent :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i maja racje!! mi lekarz zabronil dentinoxu ( mieszkam w niemczech i tutaj jest bardzo potepiany poniewaz zawiera alkohol i bardzo silne srodki przeciwbolowe! ) ps dlatego pomaga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jaki polecasz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam Bonjela najlepsza, jeżeli nie to Dentinox :)
bobodent nie działa na mojego synka, wogóle nie chce ust otwierać a na Dentinox jakoś dobrze reaguje...
image

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mi równiez odradzał masc i nie stosuje, a moja córka sobie radzi.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
KIN-BABY najlepsza jaka może być, po niej Lenka uspokajała się. Mąż próbował na sobie, zdrętwiały mu dziąsła :)
Żele i maści na ząbkowanie nie mogą być na antybiotykach, bo byłyby na receptę, a są ogólnodostępne w aptekach.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dentinox, po Bobodencie mały dostał reakcji alergicznej-wymiotował i w ogole "przelewał sie" przez ręce,tak że Dentinox, aczkolwiek pomagał na początku, jak ząbków nie było, teraz sporadycznie daje sobie wietrzeć, nie chce otwierać buzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mojemu synkowi smarowałam dziąsełka takim żelem https://gengigel.pl i na pewno przynosił ulgę, przestawał płakać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U moich córeczek bardzo dobrze sprawdzał się ten żel https://gengigel.pl szybko przynosił ulgę i ma naturalny skład
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U nas też gengigel pomagał szybko przynosił ulgę i ma naturalny skład
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hahahahah smieszna jestes :) sama sobie Patrycjo odpisujesz?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas sprawdził się Dentinox oraz wysuszony kabanos do gryzienia zamiast gryzaczka :D
image image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
camilia kropelki na ząbkowanie-świetne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mój sprawdzony numer jeden to Dologel - w skład wchodzą waleriana, rumianek, propolis a za to brak jest cukru
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie ja też kupiłam dla swojego maluszka Dologel, nakładam go na schłodzony gryzaczek i przynosi ulgę. Jak się okazało, pomógł też starszemu synowi, kiedy pojawiła się u niego afta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepszy żel jaki stosowałam u synka to Bobolen, stosujemy od ok dwóch miesięcy, mogę szczerze polecić. Jest wydajny i widać szybko efekt ponieważ dziecko po posmarowaniu szybko się uspokaja. Wystarcza na długo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A od jakiego wieku jest bezpieczny? Szukam czegoś z dobrym składem, co można stosować poniżej 6 miesiąca nawet.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie się zgadzam. Jesli chodzi o mnie to jest to najlepsze rozwiązanie jesli chodzi o pomoc maluszkowi podczas ząbkowania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żel bobolen można stosować od 4mc życia, więc spokojnie możesz już go kupić i posmarować synkowi. Łagodzi dolegliwości bólowe związane z ząbkowaniem. Nie jest też drogi, więc mysle ze naprawdę warto go wypróbować, żeby pomóc dziecku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

też dodam bobodent bo jest bardzo pomocne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Laserowa korekcja wzroku (45 odpowiedzi)

Czy któraś z Was poddała się temu zabiegowi? Możecie polecić jakąś klinikę, lekarza, koszt? Jak...

Czy ktoś korzystał z pomocy psychoterapeuty? (61 odpowiedzi)

Czy ktoś korzystał z takiej pomocy i może polecić? Ja próbowałam dwa razy, u dwóch różnych osób,...

bol glowy w ciazy (25 odpowiedzi)

co stosujecie na bol glowy w ciazy??wiem,ze nie mozna brac zadnych tabletek przeciwbolowych...

do góry