Widok

Jaką wybrać tablicę magnetyczną?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Jak w temacie. Wybór jest duży a rozpiętość cenowa jeszcze większa. Oto moje przykłady:
http://allegro.pl/tablica-edukacyjna-magnetyczna-stojaca-jumbo-i2092299512.html
http://allegro.pl/smoby-tablica-magnetyczna-dwustronna-59-akcesorii-i2089337504.html
http://allegro.pl/2w1-tablica-magnetyczna-i-kredowa-literki-promocj-i2093331560.html

Może któraś z Was może powiedzieć coś o tych tablicach, albo polecić jakąś inną sprawdzoną. Tablica do rysowania kredą nie jest obowiązkowa. Zależy mi bardziej na tej tablicy magnetycznej i ewentualnej możliwości przyczepienia kartek.
Będę bardzo wdzięczna za jakąkolwiek pomoc w podjęciu decyzji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja wybrala bym 2w1 pod pozycja nr 3 .
Dziecku moze sie sie znudzis jedna to pomaluje po drugiej :) Sama kupie taka na drugie urodzinki mojej corki .
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
MY MAMY 1 I W SUMIE JESTEM ZADOWOLONA :-D ZNACZY CÓRECZKA

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za podpowiedzi.
Boję się trochę, że podczas rysowania kreda będzie się kurzyć i ogólnie w mieszkaniu będzie mocny syf od tego.

Justyna, a czy ta tablica jest dość stabilna i nie wywraca się jak dziecko przy niej rysuje?

Może ktoś jeszcze coś wie na ten temat :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiem szczerze że jak ją oglądałam na allegro przed urodzinami Nikoli to miałam takie wrażenie ;-D Nikoli kupiła chrzestna w Tesco tą tablice i jak zobaczyłam opakowanie od razu pomyślałam bubel ;-/Ale mąż ją złożył i mała po niej pisała ani nie drgneła tablica..Powiem Ci nie jest droga i ma trzy funkcje magnetyczna,z możliwością doczepienia bloku i można pisać kredkami i jeszcze funkcja pisania markerem to ojej małej się podoba piszę i zmazuje i od nowa zaczyna ;-D W zestawie są magnezy i marker i gąbka .Są trzy poziomy wysokości ..A też rozważałam kredową ale jak poszłam do koleżanki i zobaczyłam jak zmazywała tą krede z tablicy ile poleciało na ziemie to moje zdanie było Nie chce tego w domu !!!!
A i jest lekka moja mała przenosi sobie gdzie chce (śmiejemy się że szuka dobrego światłą ;-D)Mam nadzieje że choć ciut podpowiedziałam ;-)Ta druga magnetyczna też jest ok widziałam ją w sklepie u nas )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mamy tę z drugiego linka Smoby i mówiąc szczerze jestem rozczarowana. Po pierwsze dość ciężko było ją złożyć, ze stabilnością jest tak sobie tzn nie przewróciła się ale zbyt stabilnie nie stoi. Ona jest dwustronna czyli magnetyczna a po drugiej stronie normalna do pisania kredą. Jednak bym wybrała coś tańszego ale jednak z opcją pisania kredą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zapraszam do kontaktu z firmą http://e-arttech.pl/ bardzo mi pomogli w wyborze tablicy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również tutaj kupowałam bardzo miły pan
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U nas jest tablica magnetyczna z e-tablica. Wybraliśmy taką mobilną i trochę mocniejszą, żeby przydała się również za kilka lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dużo podstawowych akcesoriów biurowych biorę przez biurwa.pl/ , bo przekonałem się, że faktycznie mają na składzie i szybko wysyłają. U innych czekam czasami po tydzień na zwykłe długopisy, a u nich maksymalnie dwa dni. Dużo przecen na poziomie ponad 50%. Jedynie u nich coś takiego widziałem, w takiej skali oczywiście.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

pomóżcie-pomysł na własny biznes (103 odpowiedzi)

podpowiedzcie,co mogłoby wypalić w małym mieście,myślę,by wreszcie wziąć sprawy w swoje...

OSZCZĘDZANIE W KAŻDYM CALU (80 odpowiedzi)

Czy któreś z was są bardzo oszczędne jeżeli tak to w jaki sposób i co zaoszczędzacie . -woda...

ładne meble dla dzieci "Meblik" (78 odpowiedzi)

Wczoraj byłam w fajnym sklepie z mebelkami dla dzieci. Bardzo mi się podobały i chyba skuszę się...

do góry