Widok

Jaki smak toru polecacie (cukiernia SOWA)?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Będe zamawiać tort na urodziny córki z cukierni SOWA i nie wiem jaki mam wybrać smak.Jest tyle możliwości ,że zgłupiałam.Jakie smaki tortu polecacie ? Dzięki :)))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pralinowy lub truflowy jest super, kajmakowy i bezowy też, osobiscie biore tylko te, kup sobie po małym ciasteczku bo oni kroją i wypróbuj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uwielbiam tort bezowy SOWY :D :D :D

chociaż nie wygląda zachęcająco - i sama nigdy pierwszy raz bym go nie kupiła ;P znajoma przyszła z kawałkiem tego tortu do kawy ;)
ogólnie nie lubię bez :P ale ten tort jest wyjątkiem :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla dziecka to najlepiej wez jakiś owocowy smak, wątpie czy pralinowy czy truflowy bedzie mu smakowal.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Agusia ma rację, bezowy jest BOSKI ;) ale chyba na urodziny będzie wyglądał kiepsko ;)
Mi bardzo smakuje królewski
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam jagodowy, ciasteczkowy, czarny las i cytrynowy.
Jak na impreze dla dzieci to jagodowy, bo nie jest słodki, cytrynowy rzeczywiście kwaśny - jak dla mnei bomba bo lubie kwaśne i super też czarny las a ciasteczkowy bez rewelacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam hiszpański orzech i powiem że bardzo sodki z bezą w środku ale smaku orzecha nie wyczułam. Ogólnie wszystkim smakował :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
truflowy!!!!!!!!!!!!! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja bardzo lubię smak nutella, miałam na urodzinach córeczki, polecam a co do kształtu to wzięłam myszki w serze (super)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
truflowy:)
a jak dla dziecka to moze faktycznie cos bardziej owocowego
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
szczerze, to Sowa ma wszystkie pyszne ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja ostatnio na roczek córeczki zamówiłam tort od SOWY z kubusiem puchatkiem, nie pamiętam jaki to był smak, ale czył czarno-biały w środku- coś a'la ptasie mleczko. Wszyscy się zachwycali, a dzieciaki wsuwały ze smakiem ;-) Naprawdę polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mialam na urodzinach syna tort królewski. Pyszny był. Niestety innych tortów nie probowalam, wiec nie mam porownania.

Tez nie przepadam za bezami, ale dacquoise z sowy - REWELACJA! Rzeczywiscie nie jest zbyt reprezentacyjny na urodziny (kruszy sie i rozpada przy krojeniu) ale walory smakowe zdecydowanie to rekompensują. U nas zdarzaja sie nawet walki o te okruszki, ktore zostają podczas krojenia :):):):):)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
My wczoraj skonsumowaliśmy tort Kubuś Puchatek o samku Czarny Las, bardzo fajny nie za słodki, lekko kwaskowaty, superowy :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
królewski bardzo dobry
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
tort krolewski jest bardzo dobry, ale ze na roczek zamowilismy tort ser i myszki czy jakos tak sie nazywal to musial byc ciezszy i wybralismy ciasteczkowy:D
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
truflowy
bezowy
ciasteczkowy
marcello (nie wiem czy tak się nazywa) ale jak dla dzieci ma za dużo alkoholu
w tej kolejności
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bezowy i truflowy - mniami :)
moja mama uwielbia marcello-to takie wiśnie nasączone alkoholem w ciemnym cieście :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mieliśmy ten o wyglądzie słonia, smak ananasowy- bardzo dobry był
image
fotografia ślubna, chrzciny, ciąża,rodzinnie- http://www.betrisa.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciasteczkowy i truskawkowy!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
krolewski i ciasteczowy - super!
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
wg mnie ananasowy jest super ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
pralinowy.dla dzieci też sie nadaje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiele tortów z Sowy jest pysznych, jednak takie najlepsze to truskawkowy,malinowy,cristal,pomarańczowy i królewski❤️ Jeśli chodzi o ciasta to polecam kostkę lodowa, roladę bezowa rozkosz i babeczki budyniowe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

O paru lat zamawiamy torty z sowy i zawsze królewski :) Ciasta jak kto lubi, ale ten tort wymiata :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również od kilku lat na syna urodziny zamawiam tylko Królewski.A na różne inne okazje eksperymentujemy z innymi.Już chyba próbowaliśmy wszystkie i najbardziej lubimy Królewski.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Truskawkowy !!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Amniopunkcja - do osób które już to przeszły (285 odpowiedzi)

Z uwagi na poprzednią ciążę z silnym podejrzeniem wady genetycznej, którą poroniłam w 13...

owsiki (31 odpowiedzi)

hej dziewczyny, masakra jakaś-w piątek wieczorem znalazłam w kale córci robala :/ Okropne...

księgowa?? czy warto? (36 odpowiedzi)

post dotyczył będzie pracy.. a właściwie jej zmiany...obecnie pracuję jako powiedzmy pracownik...

do góry