Widok

Jaki wózek spacerowy typu parasolka?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Zaczynam się powoli rozglądać za wózkiem spacerowym typu parasolka.
Co polecacie?

Zależy mi na następujących funkcjach wózka:
- oparcie siedziska rozkładane na płasko do leżenia, obszerne i wygodne
- niezbyt duża waga
- łatwe składanie i rozkładanie
- łatwe prowadzenie w ciężkich warunkach ;) mieszkam w dzielnicy gdzie jest dziura na dziurze i chciałabym by wózek dawał radę na leśnej ścieżce i po śniegu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poczytaj sobie o ESPIRO METRO. ja miałam i polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
My staliśmy przed takim dylematem w zeszłe wakacje i ostatecznie zdecydowaliśmy się na Inglesine Trip. Jestem z tego wózka bardzo zadowolona. Wózek jest stabilny i solidnie wykonany, do tego jest lekki (na tym mi najbardziej zależało, bo muszę z dzieckiem latać po schodach), fajnie się prowadzi (przetestowany na bruku, krzywych chodnikach, na leśnych ścieżkach i na śniegu), oparcie rozkłada się co prawda nie na płasko, ale na tyle nisko ze syn spokojnie śpi. Dodatkowo jest okienko w wózku i widać co się dzieje u dziecka i pokrowiec na nóżki dość gruby i ciepły. Jedyny mankament to cena i trochę mały kosz na zakupy i jak się rozłoży oparcie to ciężko się dostać do tego kosza, ale powiem szczerze, że gdybym miała się jeszcze raz decydować na tego typu wózek, to bym brała ten sam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam wózek. Chicco Ct O,4
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałam Inglesina Trip i niestety drugi raz dwa razy bym sie zastanowiła... oczywiście jest lekka. poręczna, łatwo się składa, ale kosz to zupełna pomyłka, na śniegu radziła sobie bardzo słabo, choć niby mieszkam w mieście...wąska i moje dziecko czuło się jak serdelek, póki dziecko małe i lekkie, to prowadzi się znośnie, niestety, jak przekroczył 18 miesięcy, to pchanie wózka okazało się niezłym wyczynem.
Za tą cenę producent mógłby się bardziej postarać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim zdaniem (a przerobiłąm już na swojej dwójce dzieci kilka wózków), to żadna parasolka nie spełni kryterium "łatwe prowadzenie w ciężkich warunkach". Na dziurawe chodniki, błocko, śnieg, las itp to musi być wózek na porządnych, dużych i najlepiej pompowanych kołach. Parasolki nadają się tylko na bardzo równe chodniki i do centrów handlowych. Jeśli planujesz długie spacery, to z parasolką będziesz się męczyć.
Jeśli już koniecznie musi być parasolka, to szukaj takiej o jak największych kołach. Ja miałam między innymi Maclarena XLR i też miał za małe kółka, chociaż byłą to chyba jedna z większych parasolek. A koleżance Iglesina Trip kompletnie rozklekotała się po ok pół roku, chociaż raczej za dużo z nią nie chodziła, ale mieszka właśnie w okolicy ze starymi, nierównymi chodnikami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Inglesina Avio - niezawodny, lekki , sprawdzony na dwójce dzieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
anek - ja mam swoja spacerowke na piankowych i prowadzi się super i po błocie i po śniegu, na co dzień jej mam zamiar uzywać (jest to spacerówka taka klasyczna ciężka, duże koła z tyłu od wózka głębokiego), ale jak będziemy gdzieś jechać i będzie ważne miejsce w bagażniku to chciałabym mieć coś mniejszego, ale czym da się jeździć :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mamy taki niedrogi: http://dino.sklep.pl/nowy/wozek-parasolka-bomiko-model-m-2014-p-18253.html?gclid=CIHVwfbRlMQCFQHMtAodJBAA5A i jesteśmy zadowoleni. ale po śniegu nie jeździliśmy

kupowaliśmy po tym kątem, żeby dało się wygodnie pospać. Synek (2letni) do drobnych nie należy, ale zasypiał bez problemu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to w takim razie kup po prostu jakąś małą parasolkę na możliwie jak największych kółkach. Nie polecam Maclarenów, bo mają małe kółka a wózki same w sobie takie malutkie nie są. Ja w tej chwili mam Carretero Gringo i jak dla mnie jako rezerwowy wózek, do sklepu i na wyjazdy jest ok. Najważniejsze, że zajmuje mało miejsca, a jeździ jak na parasolkę całkiem przyzwoicie. Na "prawdziwe" spacery używam wózka na dużych kołach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Baby Jogger Zip
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Choć nie wygląda, to naprawdę czołg nie wózek, daje radę w mieście i w lesie a przy tym jest lekki i mały po złożeniu, to spacerowka Crossline z euro cart.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ma ktoś na sprzedaż baby jogger ?
http://mamapodbija3city.blogspot.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak sie sprawdzaja kółka w tym modelu, nie ma problemu z podjechaniem pod kraweznik np?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Easygo Quantum. Wygodne siedzisko, lekki, łatwo się składa. Nam bardzo dobrze służy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Quatro Evo. Pod wieloma względami najlepszy!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jestem zadowolona z mojego Easygo Milo. Prosty, lekki i przyjemnie się go prowadzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ezzo to fajny wózeczek. Mój synek lubi w nim jeździć. Jest prosty i lekki. Nic więcej nam nie trzeba :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupiłam Easygo Nitro. Fajny wózeczek z szerokim siedziskiem, lekki, wygodnie się składa i nie zajmuje dużo miejsca :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam Milo i jestem zadowolona. Dobrze się go prowadzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej może nie jest to parasolka, ale jestem z niego bardzo zadowolona: jest lekki, składa się do małych rozmiarów, jest wygodny i ładnie wygląda - mówię o wózku euro - cart volt. :) Do miasta sprawdził się idealnie na wsi zależy od warunków, ale jak nie było bardzo dużego błota to też spokojnie jechał w przód.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może ktoś używa wozka dla bliźniąt, model duo comfort z easy go?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ja mogę się ewentualnie wypowiedzieć na temat easy go, ale fusion. Jak dla mnie dobry do miasta (wiadomo że bliźniaczy to nie będzie jak pojedyncza spacerówka), dość łatwo się prowadzi i generalnie z tego co widzę dzieci chętnie w nim jeżdżą. A mamy wózkarnie w bloku to nie martwimy miejscem ile zajmuje jak go nie używamy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam duo comfort, no wiadomo, jest to wozek blizniaczy, takze nie nalezy do malych, ale nje jest bardzo ciężki, z łatwością wszędzie się mieszczę, dzieciakom wygodnie, zero usterek a juz mamy go pol roku takze polecam,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak jest ze składaniem tego fusion? z wyglądu mi się podoba, cena też dla mnie zadowalająca, tylko zastanawiam się, czy do transportu w aucie (mam kombiaka) też będzie w miarę wygoeny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam wózek spacerowy Baby Design Espiro Active kupowałam w tamtym roku i sie sprawdza na wertepach, leśnych ścieżkach lekki składany jak parasolka polecam sklep z fajnymi cenami tam kupowałam.
http://www.goldmax.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Euro-Cart Crossline. Prosty, lekki, dobrze wykonany wózek. Dla osoby żyjącej w mieście, gdzie jest mało miejsca do spacerowania i komunikacja miejska jest ciasna to idealne rozwiązanie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepsza składana i lekka spacerówka to teraz amelis super six, jest lekka, łatwo się składa, można prowadzić ją za sobą i nie przewraca się jeśli ją postawisz. Poza tym ważna sprawa że możesz w jednej chwili zrobić z niej bezpieczną gondolę nawet dla noworodka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niedawno wybralam spacerowke Euro Cart, model volt. Oceniam pozytywnie. Przede wszystkim stabilnie się prowadzi, jest bardzo leciutki (7kg) i łatwo się go składa. Z takich ciekawszych bajerów to ma regulacje podnozka czy oparcia. Pod wzgledem wygladu to taki nowoczesny model, dla mnie idealny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Euro Cart model Lira 4 - rewelacyjny wózek. Mieszkamy w bloku na 2 piętrze ( bez windy ) dlatego zależało mi na czymś w miarę lekkim. Ten zakup to strzał w 10 :) Prowadzi się lekko i zwinnie, idealny do miasta. Siedzisko komfortowe dla malucha. Ogromny plus za możliwość regulacji podnóżka i oparcia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
recaro easylife
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Wybrałam http://tylkowina.pl/sprawdzone-wozki-spacerowe/ wygodny dla malucha.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko MacLaren
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Szukam lekarza pediatry z powołaniem - pytania o szczepionki. (41 odpowiedzi)

Witam wszystkie mamy. Czy któraś z Was zna lekarza pediatrę z powołaniem, który w sposób...

small design polecam!!! (3 odpowiedzi)

Najlepszy sklep internetowy!

jak się przygotować do testów na prawo jazdy? (25 odpowiedzi)

Witam Za 10 dni mam egzamin na prawo jazdy. Mam pytanie odnośnie testów. Jak sie uczyłyście? Jak...

do góry