Widok

Jaki wozek wybrac?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny jaki wozek wybrac? 2w1, 3w1? Jakiej firmy polecacie? Rodze w wrzesniu :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja kupiłam wózek Polskiej firmy Jedo model Fyn dokładnie. Duże pomopowane koła, duża gondola z której dziecko po 5 miesiącach nie wyrośnie, duża spacerówka do spania i do zakrycia budka, szczególnie przydatna jak mocno wiało lub jak świeci słońce. Używałam ten wózek przez 3 lata i nic mu się nie stało. Jeśli chodzi o ceny nie jest przedrożony. Fotelik kupiłam innej firmy recaro young sport patrząc na testy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak dla mnie 2w1 lepsze, bo 3w1 z fotelikiem to zły wybór, te foteliki zazwyczaj są niezbyt dobrej jakości.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam podobny dylemat i wydaje mi się, że najlepiej kupić 2w1 jeśli masz samochód (żeby nosidło do auta pasowało do stelażu wózka). Jeśli nie masz samochodu to lepiej samą gondolę. Większość doświadczonych mam mówiło mi żeby nie kupować 3w1 bo albo żałowały, że spacerówka jest dość ciężka w takich wózkach albo (jeśli często używały) wołaly wręcz przeboleć i dokupić osobno lekką spacerówkę. Są też takie, które mają 3w1 i sobie chwalą, jednak spacerówki nie używały praktycznie w ogóle bo ich dzieciaczek bardzo szybko chciał wszędzie chodzić sam :)
Chyba, że znajdziesz jakieś mega lekkie 3w1 za rozsądne pieniądze to wtedy można się pokusić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wpinanie fotelika samochodowego do stelażu wózka, choć nagminne, jest bardzo niezdrowe dla maluszka. Przebywa on w przykurczonej pozycji, która utrudnia oddychanie. Dodatkowo niekorzystnie wpływa na sylwetkę (pamiętajmy, że kości są bardzo plastyczne). Nie powie no się np. Robić zakupów przewożąc dziecko w ten sposób. - od tego jest gondola.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przy pierwszym dziecku kupiliśmy taki zestaw 3w1, bo miał dużą gondolę. Fotelik był używany do auta, nigdy nie wpieliśmy go w stelaż wózka (po sklepach, spacery itd zawsze z gondolą). Części spacerowej nawet nigdy nie rozpakowałam. Gdy mały wyrastał z gondoli kupiliśmy typową spacerówkę, która służyła ok. półtora roku, z gondoli i fotelika korzystaliśmy ciut ponad pół roku.

Przy drugim dziecku kupiliśmy wózek wielofunkcyjny żeby od razu była gondola i spacerówka i żeby nic nie trzeba było zdejmować i zakładać (fotelik dokupiliśmy do kompletu, też można go było założył ale kolejny raz nigdy tak się nie stało). Plusem wózków wielofunkcyjnych są na prawdę duże i wygodne gondole. Ten wózek był cudowny w porównaniu z pierwszym, dłużej służył, ale wiadomo - z czasem i tak dziecko trafiło do spacerówki po starszym braciszku.

W sumie z 3 wózków jakie kupiłam dzieciom tylko spacerówka była używana na prawdę długo, bo łącznie ponad 3 lata. I po tym wszystkim co przeszła jak wszystkie wózki bez problemu została sprzedana.

Z perspektywy czasu - ważne w wyborze wózka - waga (tachanie po schodach, podnoszenie do bagażnika) czy będzie wożony w aucie i jak często (czy wygodnie i szybko można go włożyć i wyjąć z bagażnika i czy jesteś to w stanie zrobić sama), dużo miejsca na zakupy , no i długość gondoli (moje dzieci rodziły się duże i długie). Reszta typu materiał, mnóstwo dodatkowych bajerów wyposażenia (oj było tego dużo) to dla mnie akurat było mało ważne.

Przy trzecim dziecku planowałam kupić wózek z samą gondolą, osobno spacerówkę i osobno fotelik do auta.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wpinanie fotelika samochodowego do stelażu wózka, choć nagminne, jest bardzo niezdrowe dla maluszka. Przebywa on w przykurczonej pozycji, która utrudnia oddychanie. Dodatkowo niekorzystnie wpływa na sylwetkę (pamiętajmy, że kości są bardzo plastyczne). Nie powie no się np. Robić zakupów przewożąc dziecko w ten sposób. - od tego jest gondola.

W samochodzie też sugerujesz przewozić w gondoli? np jadąc 500 km?Bo do sklepu rozsądna matka wchodzi z dzieckiem w ostateczności, robi szybko zakupy, więc te kilkanaście-kilkadziesiąt minut 2x/tydz.chyba dziecko kaleką nie zostanie będąc w foteliku 0-13 kg.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

No niestety, fizjoterapeuci dziecięcy a nawet konsultanci w sklepach z wózkami i fotelikami mają inne zdanie. Ale oczywiście każdy zrobi jak chce, w końcu to jego dziecko.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Tzn. jakie inne zdanie??? żeby zamiast fotelika 0-13 przewozić dziecko w aucie w gondoli? (bo nierzadko w samochodzie dziecko w tym foteliku spędza więcej czasu niż w tym sklepie na zakupach?)???

Pomijam to jakie wykształcenie ma konsultant-sprzedawca w sklepie z wózkami. Medyczne? Fizjoterapeutyczne? A może jest rehabilitantem? (Nikomu nie ujmuje kwalifikacji, ale bądźmy obiektywni, specjaliści od wad postawy nie sprzedają fotelików).Nie sądzę, by ktokolwiek normalny sugerował przewożenie dziecka nie w foteliku w samochodzie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Rodzisz we wrześniu. Kupiłabym wózek 2w1. Fotelik- nosidło sprawdzony i certyfikowany plus adaptery do stelaża do danego modelu. Wg mnie spacerówki z zestawów 2 w1 s solidniejsze, cieplejsze, wygodniejsze dla dziecka, które nie ukończyło roku. Wózek zawsze można sprzedać i potem kupić już spacerówkę typową dla większego dziecka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pamiętaj, że w zestawach 3w1 foteliki oferowane w zestawie są zwykle gorszej jakości, nie mają tylu certyfikatów bezpieczeństwa.
My kupilismy wózek 2w1 gondola/spacerówka i osobno do tego fotelik samochodowy, wyszło trochę drożej ale chodzi o bezpieczeństwo a na tym nie chciałam oszczędzać.
Pomyśl też o tym że na spacery w gondoli będziesz chodziła zimą, warto wybrać wózek z dużą gondolą, jeśli maluszek będzie spory a do tego kombinezon czy śpiworek, żeby za szybko nie zrobiło się ciasno.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Maga a czym się różni np fotelik Maxi Cosi który jest dołączony do zestawu (my taki mieliśmy w 3w1) od tego który można kupić w sklepie? No dla mnie niczym. Więc nie wiem w czym może być gorszy.
Ja osobiście przy drugim dziecku kupiłabym samą gondolę + fotelik. Spacerówka jaka by nie było to w 2w1 i w 3w1 będzie zawsze wielka, wysoko osadzona. Dla mnie lekka spacerówka była idealnym rozwiązaniem. Na zimę śpiworek i dzieciaczkowi wcale nie było zimno.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

kupiliśmy niedawno taki: https://www.sklepikdzieciaka.pl/Wozek-uniwersalny-LUPO-comfort-limited-12-BABY-design-p20996 i jestem super zadowolona, wygodny, łatwo się składa, skrętny, fajnie jezdzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

My postawiliśmy na Peg perego pop up 51. Dokupiliśmy koła off road na wycieczki. Synek ma 2.5 roku;. Cała rodzina kocha ten wózek nadal :) zasypia w wózku,zakupy w wózku bo wielki kosz pod wózkiem. Super pod każdym względem. Do tego fotelik z PP do 13kg stawiany na stelażu be żadnych adapterów. Teraz już korzystamy z kolejnego fotelika i t razem.to britax.
Niemniej Peg perego kupiłabym i kolejny raz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

3w1 jest najbardziej wygodny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam ten jest lekki , zwrotny i mały po złożeniu https://www.boboraj.pl/adamex-reggio-kolor-y-37-p-14185.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja kupiłam dla mojego szkraba wózek 2w1 camini. Jak najbardziej jestem z niego zadowolona. Prosty w obsłudze i wykonany z dobrego materiału. Wybór kolorystyczny dość spory. Wielki plus za to że koła wypełnione są specjalnym żelem. Nie trzeba nosić ze sobą pompki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

My wybraliśmy 2 w 1 oraz osobny fotelik - do samochodu lepiej mieć bardziej dopasowany i bezpieczny wariant. Bardzo pomocna jest obsługa sklepu Tosia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja mam wózek od Larktale model coast 2w1. Wahałam się z zakupem dosyć długo, natomiast nie żaluję wydanych pieniędzy. Przynjamniej mam pewność, że kupiłam dobry sprzęt i nic sie nie bedzie z tym działo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czytałam o nim kilka opinii i chyba się zdecyduje. Oczywiście jak zacznie się sezon na spacerki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

a ktoś ma od nich spacerówkę i może coś o niej powiedzieć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy ktoś testuje taka formę gondoli z fotelikiem? Jak się sprawdza?
https://pierwszabryka.pl/jane-muum-gondola-matrix-light-2/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja zamowilam dopiero pare dni temu. jest niewiele opinii na temat ich wozkow, ale te ktore czytalam byly dobre. mysle ze bedzie okey :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

podbija pytanie o ich spacerowke, tez sie nad nia zastanawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest świetny, też go miałam a potem odsprzedałam koleżance. Zdecydowanie warto, jest bardzo wytrzymały
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hejka jeśli będziesz proszę odezwij się do mnie;) mam pytanie o wózek za nim kupię bo mieszkam za granicą i nie mam możliwości go na żywo zoabczyc ;) napisz proszę kropka-23@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, zastanawiam się nad wózkiem 2w1. Rodze w marcu więc na spacerówke będę przesiadać się pewnie wrzesień/październik. 
Zastanawiałam sie nad 
Muuvo Quick
Espiro Next
Muuvo bardzo fajnie się składa i zajmuje mało miejsca, ale zastanawiam się czy spacerówka nie jest za mało zabudowana dla pół rocznego dziecka? 
Mieszkamy w mieście, ale planujemy chodzić na spacery też w leśne alejki.
Co sądzicie o tych wózkach i czy polecacie jakieś inne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja od siebie moge polecic wozki larktale. jest to nowosc w pl,wiec nie ma o nich za duzo w necie. ja swoj zamowilam w ciemno, ale jestem zadowolona. wozek jest stabilny, latwo sie prowadzi, ale tez latwo sie go sklada i przewozi, takze mozesz go smialo rozwazyc ;>>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla mnie najlepsza opcja to wózki 2w1 których jest sporo na rynku. Ja kupowałam model od baby design i sprawdza się fajnie. W sklepie tosia gdzie robiliśmy zakupy doradzono nam i jesteśmy zadowoleni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja miałam wózek Elipso 3 w 1 i byłam z niego bardzo zadowolona. Teraz przeszliśmy na spacerówkę Joile którą też zresztą polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam https://www.nestor-wozki.com/produkty,model,148,11.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam wózki mutsy z https://www.wozki-mutsy.pl/ - na stronie jest 5% rabatu na akcesoria
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak dla mnie Optimo Air od Easy Go to świetny wybór.Kupiłam go jakiś czas temu i jestem naprawdę zadowolona, ma pompowane kółka,siedzisko można ustawić przodem albo tyłem, dokupić gondolę.Bardzo wygodny nie za cięzki.
Kupiłam go tutaj https://ekokardka.pl/wielofunkcyjne/wozek-wielofunkcyjny-optimo-air-easy-go.html
Polecam sklep
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepsze wózki robi Larktale. Bardzo lekkie, a po złożeniu jest są malutkie, że zmieszczą się do średniej wielkości plecaka :) Dodatkowo składa się je bardzo łatwo i tak samo manewruje, bo są bardzo zwrotne. https://larktale.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W 100% się z Tobą zgadzam. Mam teraz ich spacerówkę ChitChat, jest naprawdę lekka, a składa się w sekundę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zdecydowanie polecam 2 w 1 i osobny fotelik. W sklepie tosia gdzie robiłam zakupy tak mi zasugerowano, gdyż bardzo dużo podróżujemy stąd "lepszy" fotelik był podstawą. Nie żałuję nasz zestaw od cybex sprawdza się genialnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla mnie najwygodniejszą opcją było kupno gondoli i spacerówki w jednym. Dlatego zdecydowałam się na wózek yuna z camini. Wizualnie świetnie się prezentuję i lekko się prowadzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja wybrałam e type i jestem bardzo zadowolona. Wózek się nie psuje i jest bardzo dobry jakościowo .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla mnie ane ma najlepsze wózki a teraz wypuścili nowsze wersje które sa udoskonalone .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo ciekawy temat. Ja także przymierzam się do kupna wózka dziecięcego. Bardzo spodobał mi się wózek Quick Premium z oferty sklepu http://www.dorjan.com.pl Posiada pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa oraz trzystopniową regulację siedzonka. Co o nim sądzicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sara ja Ci polecam wózki X-landera. Nigdy się nie zawiodłam a miałam już trzy różne - XA i X-go przy pierwszym dziecku, a teraz przy drugim mam X-Cite i jest extra. Przez chwile używałam też cybexa, ale to było straszne - klekotał strasznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale firma X-lander chyba splajtowała i już nie produkuje nowych wózków.... Ja mam wózek Baby Design Husky (o taki: https://babystork.pl/wozek-2w1-baby-design-husky-z-winterpack.html ) i jestem mega zadowolona! :D Gondola duża, lekka, a teraz jak młody z niej już wyrósł, to po prostu złożyłam na płasko i schowałam nad szafę, żeby mi nie graciła mieszkania. :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co myślicie o wózkach z firmy Bertica? Mają nowy model spacerówki B-one, wydaje się bardzo ciekawa...
https://www.youtube.com/watch?v=BzyISbZM3b0
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzeba się zgodzić co do jednego - wózek to podstawowy element wyprawki naszego niemowlaka. Pamiętajmy o tym aby był jak najbardziej dostosowany do naszych warunków mieszkaniowych oraz potrzeb. Sam koszt zakupu jest stosunkowo wysoki w porównaniu do innych rzeczy z wyprawki. Dlatego trzeba w pierwszej kolejności zorientować się jakie są najpopularniejsze modele dostępne na rynku. Jeśli chodzi o wózki dziecięce spacerówki to najwięszy wybór jak zwykle znajdziemy w sklepach internetowych, przykład https://eltkom.pl/Wozki-dla-dzieci-c274 Następnie uświadomić sobie, co będzie najważniejsze w kontekście oczekiwań do zakupionego produktu. Moim zdaniem fundamentem będzie jak najwyższy komfort jaki zapewni naszemu dziecku, co da nam przy okazji dużo spokoju. Nie można także zapominać o wielofunkcyjności, można kupić wózki 3w1 pełniące funkcje gondoli, głębokiego wózka czy spacerówki. Zaoszczędzimy przy okazji sporo miejsca, jeszcze cenniejszego gdy wynajmujemy mieszkanie w blokach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja przy synu miałam ane cross a teraz dla córki kupiłam M type tez od Aex . Jestem wierna tej firmie bo robią dobre i solidne wózki .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

X-lander X-move z gondolą X-pram light jest obszerna, duża więc akurat na te zimowe miesiące w gondoli jak najbardziej się nada :) A sam wózek ma super amprtyzację i bardzo fajnie się prowadzi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proponuję sprawdzić sklep https://dzieciecyswiat.com.pl/ . Właśnie tam zakupiliśmy przepiękny i solidny wozek dla dziecka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dylemat był dość spory jaką spacerówkę wybrać, żeby maluszkowi było wygodnie a za razem żeby była lekka w prowadzeniu i łatwa w obsłudze. Mieliśmy kilku swoich faworytów ostatecznie zdecydowaliśmy się na model frii z caretero. Idealnie nadaję się na długie spacery nawet po piaszczystych ścieżkach :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wózek recaro świetnie się sprawdza jako spacerówka. Bardzo dobry stosunek jakość / cena i wygodny w użyciu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam 2w1 bo fotelik trzeba dobrać do samochodu i dziecka . Ja mam Anexa M type i jestem bardzo zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na pewno nie 3w1, bo zwykle te foteliki nie spełniają żadnych standardów bezpieczeństwa. Fotelik tylko z testami z najlepiej dobrany do samochodu w specjalistycznym sklepie
Ja kupiłam wózek 2 w 1 i teraz już myślę o wymianie spacerówki bo ta z zestawu jest po prostu za duza i zajmuje bardzo dużo miejsca w bagażniku. Gdybym miała jeszcze raz podejmować decyzje to nauczona doświadczeniem kupiłabym używaną gondole, bo młody jeździł w jen bardzo krótko i do tego nowa małą, zwrotna, łatwo składana oraz rozkładana na płasko spacerówkę. Chodzi mi po głowie teraz mutsy nexo ale nie wiem jeszcze czy sie na niego zdecyduje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też jestem zdania, że na pewno nie 3w1, takie wózki nie są bezpieczne i zdecydowanie lepiej dokupić fotelik osobno..ja również mam wózek 2w1, a dokładnie ten https://insevio.com/ i jestem z niego zadowolona. Przede wszystkim jest lekki i nie zajmuje dużo miejsca, spokojnie się ze wszystkim mieścimy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam http://www.kacbru.pl
Mają bardzo fajne wózki w bardzo dobrych cenach. Producent z Częstochowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mi bardzo sprawdził się 3w1 wózek Polskiej firmy Junama. Kupowałam na stronie http://www.terendziecka.pl Idealny pod względem wielkości i mega dużo kolorów. Nowoczesny wygląd i bardzo praktyczne! Najważniejsze, że są wygodne dla maluszka!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wybór wózków dla dzieci jest ogromny, z pewnością trzeba byłoby przede wszystkim znaleźć coś, co będzie nam odpowiadało pod względem wygody, bezpieczeństwa oraz ceny. Czym się kierować, można przeczytać w artykule https://cafe-mama.pl/jaki-wozek-dla-dziecka/ gdzie są wymienione także różne rodzaje wózków i to, czym się od siebie różnią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja natomiast polecam wózki na sklep kiki kupiłam tam wózek najtaniej ze wszystkich sklepów podsyłam linka mega fajne rabaty
https://www.sklepkiki.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

ja też polecam sklep kiki ceny bezkonkurencyjne . super obsługa , miłe pani służą pomocą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

dzieki za polecenie tego sklepu kiki , naprawdę super ceny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Następna gł..ia, która reklamuje produkt i sama sobie go poleca /3 wpisy pod rząd z jednego IP/. Gratulujemy , marketing w necie= egzamin oblany...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Najlepiej wybrać coś na całe wózkowanie z dużymi kołami, które dadzą komfort prowadzenia po każdym terenie. Euro-Cart Flex sprawdzi się do tego idealnie bo przy okazji jest na tyle nieduży, aby bez problemu zmieścić się w przeciętnym bagażniku. Sama go mam i jest naprawdę solidny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polce sklepu gdzie kupić wózek, ale polecę wózek Baby Design Bueno 3w1. Naprawdę świetny wózek, który mnie osobiście zaskoczył bardzo pozytywnie. Dziecko jedzie wygodnie, bo wszystkie drgania z jazdy są amortyzowane na wszystkich kołach. Duże koła pozwalają jeździć po trudniejszym terenie, no i bardzo stabilny wózek. Regulacja rączki także każdemu wygodnie jest jechać niezależnie od wzrostu. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

3w1 tylko, jeśli foteli będzie pasował do Twojego auta. Fotelik to fotelik, on ma zapewnić bezpieczeństwo maluchowi w samochodzie. Owszem, fajnie, jeśli pasuje do stelaża wózka, ale dla mnie to w żadnym stopniu nie było priorytetem. Pozdrawiam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Myślę, że 2 w 1 najlepszy wybór. Ja kupiłam Riko Nano Pro i za 55 zł dokupiłam adapter do fotelika który miałam po córci już, z innej marki. Wózek super, bardzo dobra amortyzacja, koła na każdą nawierzchnię tak naprawdę, bez problemu się składa, wpina gondolę. Spacerówka jedna z większych jaką oglądaliśmy to na pewno posłuży na długo. Mamy w jasnej kolorystyce ale bez problemu można go wyczyścić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szukamy wózka 2 w 1, budżet do 2500, wcześniej nastawiłam się na firmę Espiro ale wózki wydały nam się zbyt toporne. Zależy nam na w miarę zwinnym wózku, nie za wielkim i lekkim w prowadzeniu, z amortyzacją ale też nie będziemy jeździć po wertepach ( mieszkamy w bloku w mieście) takim, żebym nim mogła jeździć swobodnie MPK . I z w miarę fajną spacerowką która starczy na dłużej i z fajnym składaniem. Z kilku modeli które widzieliśmy podoba nam się Muuvo Quick, nie wiem tylko czy z tego wózka dziecko szybko nie wyrośnie choć nie zapowiada się na większe. Jesteśmy też wysocy, 175 i 190 cm. Oglądałam też mutsy evo u sąsiadki ale troszkę bardziej toporny i podstawowa cena 2600 bez zadnych dodatków. Z drugiej strony opinie i recenzje ma dobre https://www.gadzetomama.pl/najlepsze-wozki-dzieciece-2w1-ranking/ Jakie wózki możecie Dziewczyny polecić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź:

Może nie koniecznie w temacie wózków, ale jeśli szukasz wkładek spacerowych to polecam sklep: https://cebababy.eu/pl/k/akcesoria/wkladka-do-wozka Znajdziesz tam wkładki, które ułatwiają przekształcenie go z wózka pojedynczego w podwójny, a jego zgrabna konstrukcja sprawia, że nie zajmie zbyt wiele miejsca w domu lub samochodzie. Ponadto jego niewielkie rozmiary sprawiają, że jest dość zwrotny, więc nie powinnaś mieć żadnych problemów z poruszaniem się z nim.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, też się nad tym zastanawiałam ale koleżanka poleciła mi 2w1 Coast Larktale, a że jestem mega zadowolona to polecam dalej. Wózek z gondolą i spacerówką więc można używać kilka lat. Póki co mam go jakieś 3 miesiące i sprawdza się świetnie. Dużym plusem jest to, że łatwo się go składa do samochodu i jest lekki. Kółka dają radę na każdej nawierzchni na jakiej jeździłam. Generalnie wózek bardzo wygodny i dodatkowo dostałam w zestawie wkładkę dla noworodka więc moja Julcia mogła praktycznie już w pierwszych dniach wyruszyć na spacer.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

o widzę że wątek ożył :) tez mieliśmy kiedyś ten wózek i sprawdzał si e bardzo dobrze. Teraz przekazałam go szwagierce i jest zadowolona. Szukałam dla niej na forach innych wózków, ale jednak ten wygrał mimo uzywania przez parę lat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam ten: https://larktale.pl/kategoria/lekki-wozek-spacerowy-coast
mega lekki i łatwy do złożenia. Prowadzi się też leciutko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem najlepiej 2w1. Fotelik samochodowy woleliśmy dokupić osobno. Mam wózek Jimmy i jednym uchwytem bez problemu i nadmiernego używania siły go składam i wstawiam do bagażnika. Zdejmowanie gondoli jest mega proste, bo uchwyt jest w niej wbudowany. Na plus jest też duży kosz na dole, wyjmowany z rączkami, zasuwany na suwak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cavoe generalnie słynie z dobrej jakości wózków :) To jest rzecz, która wystarcza naprawdę na długo i zarówno maluszek, jak już i starsze dziecko może z niego korzystać (w sensie spacerówki). Ja bym się nie zastanawiała, tylko kupowała. Ten model Axo Shine jest super!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogólnie wózki tej marki to najlepszy wybór jakiego dokonałam: https://cosatto.com.pl/wozek-blizniaczy-3-w-1-wow-xl-silhouette - są super wygodne zarówno dla mamy jak i dziecka!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Co na okno do pokoju dziecięcego? (24 odpowiedzi)

Chcemy już powoli urządzać pokoik dla córeczki i zastanawiam się czy na okno najlepsze będą...

Jakie krzesło obrotowe dla dziecka? (24 odpowiedzi)

Biurka już są, teraz kolej na krzesła obrotowe. Czy możecie mi doradzić jakie krzesło, z jakiego...

Co na parapetówkę ... (57 odpowiedzi)

gdy ludzie mają już wyposażenie z poprzedniego mieszkania :( do 150zł bubububbb

do góry