Widok

Jakie rękawiczki dla przedszkolaka-3 latka?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam, jak w tytule. Nie wiem jakie najlepsze i najwygodniejsze rękawiczki dla synka na tą porę. Na śniegi mam juz jednopalcowe. Czy do przedszkola nadają się jednopalcowe z polarkiem w środku takie jak mają w HM? Czy mogą/muszą byc rękawiczki na sznurku ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepiej na sznurku żeby się nie zgubiły. Jeśli masz bez sznurka to przyszyj jakiś sznurek, a nawet długą sznurówkę. Przynajmniej nie zgubi. I lepsze na 5 palców, bo przecież dzieci się wspinają jeszcze na placach, chwytają liście itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupiłam w zeszłym roku dla synka cos w tym stylu i są bez sznurka i nie zgubił
http://www.decathlon.pl/C-684653-rekawiczki%2c-szaliki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale juz teraz zakładacie dzieciom takie narciarskie rekawice?
Czytałam gdzies ze do przedszkola najlepiej z jednym palcem bo łatwiej sobie sam załozy. Ale własnie one ograniczają trochę ruchy... sama nie wiem.
Z decathlona podobają mi sie te polarowe, ale są chyba tylko rózowe? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój obecnie 4,5 latek nadal chodzi w jednopalcowych bo takie mu wygodniej zakładać, ale on nosi takie zwykłe cienkie, nawet zimą nie chciał tych grubych ubierać :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szuwarkowa- a ma je na sznurku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma na sznurku i przez cały zeszły rok w przedszkolu nie zgubił :))
Młodszy w żłobku miał na sznurku ale się sznurki poobrywały i teraz ma luzem i też jest ok :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój najchętniej nosi jednopalczaste i bez sznurka (nie lubi ze sznurkiem).
do przedszkola chodzi od roku a rękawiczek nie zgubił :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas przedszkolanki mówiły że konieczne jest na sznurku bo dzieci gubia je, i duzo latwiej zaklada sie 1 palczaste i jest wygodniej - my mamy wlasnie te z hm jednopalczaste sa super
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moj maly sznurka nie lubi i nie zmusze go. U nas naszczescie takich wymagan nie ma. Tez mamy z h&m na polarku. Ale sam ich ubrac nie umie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
od zeszłego roku (syn miał wtedy niecałe 3 latka) nosi pięciopalczaste. W tamtym roku nie umiał ich ubrać sam, ale wtedy nie chodził do przedszkola.

Teraz jako prawie czterolatek robi to zwykle bez problemów. Są bez sznurka. I w przedszkolu problemów z tego nie robią.

Ale wszystko zależy od dziecka, upodobań, umiejętności itp. itd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na 5 palców na sznurku, kupiliśmy w HM, takie w podwójnym zestawie- pełne i odcięte w połowie palców, nawet nie drogie z 14zł. Z ubieraniem samemu kiepsko, u nas na szczęście panie pomagają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie oprócz hm można dostać takie większe tzn dla 4latka jednopalczaste no i najlepiej na sznurku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam te jednopalcowe z h&m ,oraz na piec palcow.Obie pary Zluba ma w przedszkolu na swojej poleczce ,nie wiem ktore bedzie ubieral;)
image.
[url=http://www.suwaczek.pl/][img]
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja zwykłe chodzę w jednej rękawiczce. Jak założę rękawiczkę na jedną rękę, to automatycznie ciepło mi w obie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tymi sznurkami jest trochę ciężko o tyle, że UE chyba zbanowało je i teraz ciężko dostać czasem. Można kupić dowolne rękawiczki, a do nich mieć takie zaczepki gdzie z jednej strony dopina się rękawiczkę a z drugiej do rękawka np coś takiego http://lullalove.com/togo/ . Są bardzo fajne:) Jak sie zgubiła rekawiczka z pary za 60zł sportowych (dobra, wiem że są i droższe) to sie przekonałam do tego:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
U nas w przedszkolu jest zakaz rękawiczek na 5 palców dla 3-latków, chyba że dziecko samo umie je założyć. Panie mówiły, że masakra w szatni przy ubieraniu, więc wszyscy mają na 1 palec i maluchy w większości same umieją już ubrać. Ja sama doszyłam sznurek/tasiemkę. W pepco chyba widziałam takie na sznurku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jak się mieszka na oksywiu?? (28 odpowiedzi)

Czy to rzeczywiście najgorsza dzielnica Gdyni ?? Jak się tam mieszka?? Blisko są sklepy czy...

czy są tu mamy które nie posyłają swoich dzieci do przedszkola? (243 odpowiedzi)

za moich czasów (jestem z lat 80tych) większość dzieci nie chodziła do przedszkoli.. wiem że...

dobry stomatolog - kogo polecacie? (130 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

do góry