Widok

Kącik kulinarny cz. II

Kulinaria Temat dostępny też na forum:
co robicie smacznego na święta? lub jakich dań nie możecie się już doczekać ? Może jakieś nowe przepisy. A żeby nie było za kobieco to jednak szefem kuchni chce być Master szef a nie szefowa...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przejadlam sie.
a po wczorajszym sprawdzeniu swojej wagi to nie powinnam.
obiad byl niesmaczny.okropny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Takie jak u Bridget? :) Rozważę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Majtki wyszczuplające potrafią zdziałać cuda :)
Wiem co mówię :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wcale nie. W sukience jakoś tak wszystko bardziej widać ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No kto jak kto, ale Ty Vi to chyba przesadzasz :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Będę musiała nieźle wciągać brzuch, żeby zachować jako taką linię podczas wigilijnej wieczerzy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widocznie broisz a nie wiesz że broisz ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Blokada antyspamowa powiedziała nie!!!!

A ja rzekłem tylko: challenge accepted.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem ....wciąganie buszka brzuszkiem ;-p
Manson....a co ja wiem...nic nie wiem...gupia jak but jestem ...a nawet dwa;-p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wciągnąć, nieźle kombinujesz :-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co to sa buszki
wiem
nawiazales do tego ze przytylam i moge wciagnac brzuszka.
no staram sie i nic. juz mi tak zostanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie, że nie mam litości. Możesz sobie legalnie wciągnąć tam buszka więc żebranie o litość nie na miejscu. Ja muszę łamać tutejsze korporacyjne prawo :-)))

Inka, Ty wiesz :-))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wszystko sie da jak sie chce.
pomysl, biedna dusza na obczyznie sama, bez normalnego jedzenia.
teskniaca za psem, wigilia i krewetkami w arbuzia.
no litosci nie masz,
zdazysz jeszcze.
wszyscy. DOslownie wszyscy przeciwko mnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Manson...tyle miłych słów...no nie spodziewałam się ;-P..hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie da się dorzucić. Takie okazje to tylko u mnie :-))))

Inka, w sieni krewet nie będę pichcił. bo nie, Ty zgryźliwa pamiętliwa ostojo kobiecych instynktów :-)))

A w ogóle to szamałem je oglądając Sanjuro, przez co smakowały nieziemsko :-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mtf dorzuc to prosze do tej kapusty od inki w jednej przesylce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No no....delicious...Ty znowu w kuchni?;-p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Awokado faszerowane tygrysimi krewetkami smażonymi w czosnku z sokiem z limony i popite szklaneczką (buteleczką) białego wina - ja tam mam świąteczną kolację każdego dnia :-))

Białe wino nazywa się real forte i jest portugalskie i kupione w Biedzie za 10 cebulionów. Kiedyś miałem okazję próbować je do małży w sosie pomidorowo czosnkowym ze spaghetti i wielce mi podeszło. Do krewet także sympatyczne. To jest po prostu wino do owoców morza. Jak nie macie w domu tokaju to śmiało kupujcie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to spróbujemy, brzmi mega smacznie, dziękować :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
soloe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

Grajdołki (240 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry