Widok

Kiepskie libido po urodzeniu dziecka

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Od jakiegoś czasu moje libido jest w naprawdę krytycznym punkcie. Jakby całkowicie zanikło.Dodam,ze jestem ponad rok po porodzie a jak nie było libido tak nie ma. Wcześniej przed urodzeniem dziecka nie miałam tego problemu bo miałam dużą ochotę na seks.Dodam,ze problemem nie jest przepracowanie, bo wprawdzie obowiazków mam dużo ale mega pomaga mi mama i teściowa. Mąż się stara, sama zrobiłam sobie ostatnio badania hormonalne i również wszystko jest w porządku. Tak więc juz nie wiem co jest nie tak :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

czy karmiłaś/karmisz piersią? to także ma wpływ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam tabletki na libido. Wypróbuj sobie libido therapy. Sama miałam podobny problem i również po ciąży bardzo spadło mi libido, hormony miałam w porządku. I pewnie bym tabletek nie spróbowała gdyby nie moja pani doktor, która mi je poleciła. Powiedziała abym wypróbowała, a jak nie pomoże to będziemy zastanawiały się co dalej.Postanowiłam spróbować. Brałam libido therapy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ile brałaś?Nie potrzebuję na nie recepty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie, nie potrzebujesz recepty :) To naturalne tabletki,tak wiec mozesz je kupic sobie bez recepty.Brałam 3 miesiace po jednej tabletce dziennie, kolejne 2 już rzadziej. Potem przestałam. Libido therapy jest genialne, nie tylko mialam ochotę na seks, po prostu nie mogłam się doczekać kiedy „zobaczę” mojego Ukochanego. Ponadto zdecydowanie poprawia same odczucia w trakcie. Wszystko jest bardziej intensywne, rzekłabym nawet… nowe! :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Może to strach przed kolejną ciążą?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mialam to samo po drugiej ciazy. Prawie rok minal zanim wszystko wrocilo do normy. U mnie to byla przez karmienie. Teraz cycek jest tylko w nocy i miesiaczka wrocila. Od tej pory jest wszystko ok, choc nie mam jeszcze takiej chęci jak przed ciaza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może warto zrobić badania krwi i poziom hormonów tarczycy TSH i FT3, FT4? Kto wie, może problem jest gdzieś głębiej.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Biorę tabletki anty obecnie, które brałam wcześniej przed ciążą ale nie powodowały u mnie problemow z libido wtedy tak więc nie jest to wina tabletek napewno :( Poza tym próbowałam je zmienić i to samo.

Jeśli chodzi o badania to wszystko w normie. Tarczyca również. Zastanawiam się nad zapisaniem się do seksuologa bo to nienormalne,ze po takim czasie czuje się brak libido.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W takim razie wypróbuj tabletki. Sama libido therapy nie brałam ale wcześniej czytałam opinie i są pozytywne. Mi ostatecznie nie były potrzebne bo udało mi się odzyskać libido innym sposobem ale brałam pod uwagę to,ze skorzystam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gdzie kupię libido therapy - w gemini ani doz nie mają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Kasza manna do butelki (27 odpowiedzi)

hej Dziewczyny jakie proporcje dajecie tak żeby dziecko piło kaszę manne z butli. Cukier...

Dobry laryngolog dziecięcy (28 odpowiedzi)

Szukam dobrego laryngologa najlepiej prywatnie dla córki chodzi o leczenie przerosnietego...

do góry