Widok

Kino dla 2,5 latka?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam, ostatnio zastanawiałam się czy 2,5 latek nie jest za mały na pojscie do kina na bajkę? Moj młody bardzo chętne ogląda bajki, raz tez wytrzymał 1,5 godziny w teatrze na Czerwonym Kapturku. A czy Wy zabieracie takie maluchy do kina????Czy są w stanie usiedziec w miejscu i ogladac z zapalem bajkę????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my byłysmy na NEMO
i wysiedziała ... zawsze mozna wyjsc pred koncem

a 2,5 roku to wchodzi za free :) przynajmniej w Alfie


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w multikinie sa poranki dla dzieci gdzie puszczaja krotkie bajki po 10-15 min kilka odcinków

moze sprobuj na cos takiego na poczatku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dejwi moj w alfie to jeszcze nie ma 3 lat:)Na nemo byl maz,ale ostatnio bylam z nim na reniferze niko,nie podobal mi sie i malemu tez ciezko bylo wysiedziec.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
no Moja tez nie ma 3 lat - pisałam ze do 3 lat dziecko "nie płaci"

moja wysiedziała tylko dlatego ze KOCHA NEMO i tłucze to ciągle w domu
+ ma akwarium bo dostała od Pana plastikowe rybki w zoologicznym :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My bylismy w Multikinie na tych porankach dla dzieci. 1godzina bajek w kinie to max dla mojego syna (za3 miesiące bedzie miał 3lata). Nie próbowalismy jeszcze na normalną bajkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No ja własnie myslalam o tej bajce Renifer Niko.. ale jak mamaalanka napisala, ze slaba ta bajka, to zaczynam sie powaznie zastanawiac:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla nas byla slaba.Zreszta jak bylismy na madagaskarze to dziecie siedzialy zaczarowane,bo cos sie dzialo,a tu widzialam,ze duzo dzieci juz nie wytrzymywalo.Moze tak trafilismy,moze mi sie zdawalo,Kazdy ma inny gust.Ja czekam na dino mama,ma niedlugo byc.Zobaczymy jak to sie sprawdzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja dwu i pół latka nie wysiedzi dłużej niż godzinę. Byliśmy w Multikinie na poranku i ta godzina była dla nie akurat, ale jestem pewna że wytrzymała tyle tylko dlatego, że co 10-15 minut leciała inna bajka, więc żadna nie zdążyła jej się znudzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja prawie czterolatka chodzi do kina odkąd miała więcej 2 i pół roku, ale tylko na poranki z mini mini. Raz była na normalnym filmie i nie za bardzo umiała się skupić przez godzinę na jednej historii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak Dino mama? Był ktoś z takim 2,5-3 letnim maluszkiem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To chyba dopiero weszlo do kin dzis albo wczoraj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja byłam dziś na Dino mama z 4latkiem. Film fajny,ciągle coś się dzieje na ekranie, szybko czas leci. Tylko te reklamy!! Pół godziny i mały się ciągle pytał kiedy będzie film?
dodam,że był to jego pierwszy pobyt w kinie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
kasia - a Twoim zdaniem dla 2 i pół latka ta bajka nie będzie za straszna? Bo ja się właśnie zastanawiam nad Dino mama a Renifer Niko. Tylko, że mój synek ma właśnie 2 i pół roku. Bardzo chce iść do kina, ciągle o tym mówi, więc chciałam spróbować. Na Porankach w Multikinie już byliśmy i było super,a teraz te bajki które puszczają na porankach nie należą do ulubionych synka. Boję się, czy Renifer nie będzie za nudny a Dino mama zbyt straszna na takiego brzdąca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak lubi dinozaury to powinno mu sie spodobac.A czy dino mama w 2d mozna obejrzec,czy tylko 3d?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Multikinie można
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wybrałam Dino mama, zobaczymy... :)
dzięki za pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja poszłam z synkiem pierwszy raz do kina jak miał 2,5 roku i wysiedział na całej 1,5 godzinnej bajce bez mrugnięcia okiem. Byliśmy już na Madagaskarze i na Epoce Lodowcowej a teraz wybieramy się na Dino Mama.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my byliśmy w Multikinie na 2D, dla maluchów te 3D się nie sprawdzają,bo okulary spadają i sie dziec.iaki denerwują Myślę,ze nie bedzie za straszne. Jedyne groźne są walki pod sam koniec filmu,ale wiadomoże kończą się szczęsliwie dla głównych bohaterów. Na pewno mu się spodoba :)
My sobie renifera NIko pierwszą częsć ściągneliśmy z neta i powiem,że Dino mama lepsza. A po za tym jak synek oglądnął NIko, to stwierdził,że już widział i chce na dinozaury :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moj tez nie lubi 3d,ja zreszta tez nie.Dajcie znac jak dino mama to tez sie wybierzemy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

budowa domu czy mieszkanie?? przekonajcie mnie!! (141 odpowiedzi)

witam, wiem ze niektóre forumki budują własne domy za miastem, inne mieszkają w centrum miasta....

otworzyć firmę ?? (38 odpowiedzi)

Hej! Pewnie część pomyśli, o co ona pyta na tym forum, ale... jedno z drugim ma wiele wspólnego....

do góry