Kliniczny Oddział Ratunkowy

Pogotowie ratunkowe

Gdańsk, Mariana Smoluchowskiego 17

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Porażka!!!!! wątek zamknięty To nie pierwszy pobyt na SORze i stwierdzam, że to co tu się dzieje to śmiech...
~Sfrustrowany pacjent
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2017

KOR -Pomyłka. wątek zamknięty 17 stycznia 2017 przywiozłem o godzinie 17 ojca w wieku 88 lat z bólem...
~Arkadiusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 stycznia 2017

Tragedia wątek zamknięty Ocena 1 w skali do 6 to za duzo! Osobe po przeszczepie na immunosupresach...
~Zly
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 grudnia 2016

Ocena personelu sali obserwacyjnej - 1, a właściwie 0 wątek zamknięty Na Kliniczny Oddział Ratunkowy trafiłam z moim tatą, który przez lekarza...
~Anna B.
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 marca 2015

kor tragedia nie polecam ludzi mają gdzies wątek zamknięty tragedia ludzie unikajcie tego wizyta poł roku temu i aktualnie nic sie nie...
~rafał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 grudnia 2016

KOR- pobyt 22.11.2016 godz.11.30- 18.00 wątek zamknięty Bardzo dobrze oceniam pobyt w KOR- UCK. Co prawda w końcówce naczekałam się...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 listopada 2016

brak zainteresowania pacjentka wątek zamknięty moja mama trafila na kor w akademii w złym stanie,przez 4 godziny nikt się...
~corka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 października 2016

10 godzin czekania wątek zamknięty O 19.00 przyjechałam na kor z urazem stopy.straszny ból nie do wytrzymania.o...
~Karina
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 czerwca 2016

Podziękowanie za opiekę po wypadku samochodowym wątek zamknięty Serdecznie dziękuję panu chirurgowi, personelowi medycznemu pracującemu 15...
~Maria Różalska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 maja 2016

Nigdy KOR!!!!!! wątek zamknięty Trafiłam z wymiotami które miałam od 5 dni co 20 min, wymioty żółcią krwią bo...
~Anna M
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2016

Nieroby. Pieniadze za nic wątek zamknięty Jako jedyny pacjent czekalem na pania neurolog ktora caly czas byla w...
~Robert
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 października 2015

Lekaz idac do pacjenta mowi cytuje".. Kur.. mac.." wątek zamknięty Właśnie wróciłem z oddziału pojechałem z bólem szczęki i spuchniętą twarzą...
~Pacjent 04:47
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 grudnia 2015

Pobyt na KOR w godz popoludniowych. wątek zamknięty Na KOR zglosilem ok. godz. 16.30 . Pani pielegniarka zreszta bardzo uprzejma...
~zuk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2015

Rzeczowo i szybko! wątek zamknięty Oni naprawdę ratują życie! Przyszedłem z (wydawałoby się) niewielkim...
~Zygmunt
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2015

wypadek komunikacyjny wątek zamknięty Przybycie godzina 12 zapiski godzina 13 pierwsze badanie po godzinie 17.30,...
~Ryszard
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 października 2014

żenada wątek zamknięty Chamstwo,bezsenność,znieczulica.Pani z tzw.sali obserwacyjnej Justyna i...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 listopada 2014

Znieczulica wątek zamknięty Moja najukochańsza mama odeszła 2.10.2014. W ostatnim czasie w momentach...
~Małgorzata Bieniecka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 października 2014

Dramat. wątek zamknięty Pomimo dużego doświadczenia i pracy w zawodzie nigdy dotąd nie spotkałem się...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 września 2014

Niekompetencja wątek zamknięty Trafiłem do KORu z prostą sprawą jaką jest uraz kostki. Na wejśiu byłem...
~Gdańsk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lipca 2014

kpiny z pacjentow wątek zamknięty W dniu 12.06.2014 okolo 20 przyjechałam na KOR z synem.ktory mial problem ze...
~Ego
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 czerwca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry