Widok

Kocie

BRAVO
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kocie Filemonie

Nie jestem jej w stanie pomóc samym pisaniem tutaj (patrz pojawienie się samotnej i pewną ilość wymienonych tekstów pomiędzy nami) a jednocześnie nie jestem w stanie przyjąć za nią odpowiedzialności w świecie rzeczywistym. Mósiałbym poświęcić jej czas przeznaczony dla innych osób (też zagrożonych) dużo mi bliższych. Biorę pełną odpowiedzialność za słowo które piszę. Jeśli mnie za to potępiasz , czy może nawet posuniesz się do pogardy czy nienawiści, mnie to nie będzie obchodziło. a jestem tu by trenować epatować i spełniać motywy psychiczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kocie Filrmonie

nie lubie oglądać panoramy gdańskiej z nekrologami

cheba nie musze bardziej tłumaczyć co?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

widze, że mimo naszych doświadczeń tutaj

niektórzy nie pojęli , co znaczy ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SŁOWO. (lecter i barman)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr.Lecter......

samo sedno....
nic dodać nic ująć


co do czepiania się..
.
zastanówmy się gdzie byliśmy kiedy Samotna nas potrzebowała....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co

żeście się tak Samotnej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Plagiacie

Ile jesteś w stanie poświęcić dla samotnej? Ile swojego czasu? A inni ile jej poświęcicie?
To jest wielkość waszego zaangażowania.
A jakie to będzie piękne potem przed sobą samym się przyznać "uratowałem ją od popełnienia samobójstwa". Czy świadomoś tego powstrzyma was od działania?
PaPa
H
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zwierzu

znowu wpadł mi w oko okruch twego niewątpliwego talentu do używania języka: POŁAWIACZE AKCEPTACJI-powiadasz...trafniejszej diagnozy postawic nie bylo można. Miłego dnia .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ludzie! Nie płaćcie podatków!

Czy rząd i banki doprowadzają was do bankructwa?!!
http://bogaty.and.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

plagiat: dobra nowina?

Rzeknij jaka, potrzeba nam teraz dobrych nowin. A potem wyłączę komputer i pójdę na spacer. I wam radze to samo:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Barmanie

Czy chcesz ratować wszystkie owieczki? Nie uda ci się. Choć może uratowanie tej jednej uciszy na chwilę twój wewnętrzny ból swej marności.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fate

Po prostu dziękuję ...za pewien kredyt zaufania(?)....
Z drugiej strony nie podchodzę do tego w ten sposób że tym razem też się nie uda....wręcz przeciwnie.....tak....to jest chyba to.....dziękuję... :)
Bez pospiechu...nic na siłę (szczególnie spotkania)...
Przemyślmy sobie teraz wszystko przez pewien czas...
Szczególnie ja sobie wszystko muszę poukładać wrócić do pewnej harmonii...("Każdy nowy dzień daje nam siłe"-Golden Life)...Potrzebuję tego....
W praktyce rzecz biorąc, to jedź do Mateblewa, a spotkamy się po niedzieli......tak to sobie właśnie myślę....
Ps. Abstrachując od wszystkiego-Jeeeeessssssttttttt!!!!
Barcelona w półfinale (z PAO 3:1!!!) ale Real też awansuje...pozdrawiam...miłych snów...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie

usprawiedliwiajcie sie przed samymi soba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

***

CZY próbujemy ratować samotną......
tego nie wiem....
może za mało w tym kierunku robimy...
a może przeciwnie, robimy za dużo.....
tego też nie wiem
ale wiem że nie można stać z boku i patrzeć i wzruszać ramionami.......
tak nie można...........
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszyscy

Wszyscy piszemy dla siebie, jeśli ktoś twierdzi inaczej to poprostu nie uświadomił sobie swoich motywacji. Jesteśmy poławiaczami akceptacji. A tak naprawdę też z powodu akceptacji próbujemy ratować samotną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O poranku

Świat pędzi dookoła,
w niwświerzej wolności,
A ja chciałbym mieć
Choć chwilę słabości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wer

No dobrze już dobrze Gruby, nie będę Cię nazywać grubym. a powinieneś wiedzieć, że kobiety lubią 'zbudowanych", nawet gdy mają troszkę krzywe (kowbojskie) nogi.Ciekawe hi hi jakie masz?? :))) Gr.
p.s. A rozmowny jesteś jak ten wagon. Chciałbyś się czegoś dowiedzieć? . UUUUaaaaaaa strasznie dziś rano .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

miXer

przypnij sobie śmigiełko wolności
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kocie

Racja, Racja.. Racja... właśnie tak jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

plagiat

:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Filemonie

nie zasluguje na cos takiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Grajdołki (240 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

do góry