Widok

Kompleks małego członka

Czy powinienem mieć kompleksy małego członka? Może to głupio zabrzmi, ale w sumie na forum jestem chyba anonimowo. We wzwozdzie mam około 11-12 cm. w spoczynku wiadomo, dużo mniej. Jest to pewien kompleks dla mnie, bo żyjemy w świecie gdzie po pierwsze jest to temat tabu, a po drugie istnieje coś takiego jak kult wielkości - również wielkości członka...

Niby głupi temat, ale podobno nie ma głupich pytań...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy powinienes? A czy wedlug Ciebie jest mozliwosc cos z tym (rozmiarem) zrobic? A jezeli nie, to jest sens instalowac sobie kompleksy i inne jazdy na tym punkcie? Jak myslisz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niby tak, ale można próbować też lekko powiększyć. Dostępne sa metody zarówno chirurgiczne (chirurgia plastyczna) jak i farmakologiczne (są pewne substancje które powodują powiększenie ciał jamistych). Np substancja L-Arginina ma takie właściwości. Występuje w różnych supelementach, m in. w Penilarge.

Z drugiej strony tak jak koledzy wyżej napisali, nie ma co się kompleksować. Taka Twoja uroda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie jest to coś na tyle uprzykrzającego że dałbym się pociąć :) Co to to nie....

czytam sobie o tej L-Arginina, w sumie trochę tego jest w necie... a jakieś efekty uboczne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wprawdzie sam nie brałem, ale jest to przebadany, dopuszczony do obrotu suplement. Poza tym zbiera pozytywne opinie, jako skuteczny. Że jest w stanie w nadrobić te 2-3 cm spokojnie, a to w twoim przypadku prawie 30% więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

można powiększyć tabletkami na pewna długość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zależy jakie tabletki. Jeśli są to jakieś tanie tabletki z allegro to faktycznie może być to jedynie placebo. Jeśli są to jednak dopuszczone i przebadane, droższe tabletki to faktycznie można uzyskać pewne efekty powiększenia. Chociaż rzecz jasna nie powinno się nastawiać na powiększenie takie jak w reklamie tabletek czyli 8 cm. Bo to nie jest fizycznie możliwe. Jednak te 2-3 cm można uzyskać. Mechanizm działania takich tabletek polega na tym,że zwiększa się ilość azotu w organizmie i przez to erekcje są mocniejsze, o wiele więcej krwi napływa do ciał jamistych w penisie. Penis się powiększa i tym samym chciała jamiste powiększają się już na stałe. Trzeba być cierpliwym bo kuracja taka nie trwa dwa tygodnie czy miesiąc, ale są to jakieś 3 miesiące brania tabletek plus oczywiście stosowanie środków pomocniczych takich jak żele ( zapobiegają powstawaniu rozstępów i polepszają działanie tabletek).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Błąd lekarza okulisty - źle wypisana recepta na szkła korekcyjne, a zwrot poniesionych kosztów (15 odpowiedzi)

Może ktoś z Was miał podobny problem? Mąż kilka tygodni temu był u okulisty, lekarz wypisał...

operacja żylaków-gdzie, u kogo, czy pomogła? (137 odpowiedzi)

Mam coraz bardziej widoczne żylaki, zwłaszcza na lewej nodze, zaczynają mi puchnąć nogi, często...

gdzie rezonans magnetyczny? (73 odpowiedzi)

Dziewczyny czy możecie mi powiezdieć gdzie w Gdansku można zrobić szybko rezonans magnetyczny...

do góry