Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szczepionka jako narzędzie do nowego holokaustu Jeżeli łudzisz się, że tak mocno oczekiwana szczepionka rozwiąże koronkowy...
~Świat zwariował
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2020

Ciotowskie Rządy dalej opryskują!!! Chemtrails na pelnej parze!!! Uwaga na spacery z dziećmi !!!
~anonim
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2020

Czy ktoś z Was stracił pracę z powodu pandemii? I nie może znaleźć nowej, tak jak ja? Nie mam już siły :(
~Ona
11

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 czerwca 2020

Koronawirus Witam. Jakie jest Wasze podejście do obecnej sytuacji w Trójmieście?...
~Xxx
3

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 sierpnia 2020

To jest BOMBA ! Fałszywa pandemia przy tych materiałach to jest nic Poniżej materiał wideo opisujący skandale pedofilskie sławnych polityków i...
~Świat zwariował
4

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 lipca 2020

koronawirus MASKI "Łatwiej oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani". Zjednoczmy...
~DO
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 sierpnia 2020

Święto Wojska Polskiego - m. in. Defilada w Warszawie. Wojsko Polskie w kagańcach :( :( :(
~Do
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 sierpnia 2020

Czy za "nową normalnością" nie stoi satanistyczna sekta? Istnieje pewna teoria, że tzw. deep state to grupa bogatych i bardzo...
~Świat zwariował
6

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 sierpnia 2020

Podejrzane testy na covid https://gloria.tv/post/6zNcTRVySCqzEXBi9g8yzJbsG?fbclid=IwAR2kELJQwFWSynwQBx4...
~anonim
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 sierpnia 2020

plandemia Dzisiaj poszłam oddać książkę i wypożyczyć nową w bibliotece. Prawie mnie do...
~DO
5

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 lipca 2020

Koronawirus : jak ogłupia was komunistyczna propaganda PiS. Komunistyczna propaganda, którą bolszewiccy posłowie PiS w przededniu wybuchu...
~Skydiver
10

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 marca 2020

Straż Miejska w Gdansku,koronawirus! w referacie 3 we Wrzeszczu Straży Miejskiej jednego ze strażników ma...
~Gość
3

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 sierpnia 2020

Komputronik Gdynia Czy ktoś ostatnio robił tam zakupy? Czy normalnie funkcjonują (i nie myślę...
~anonim
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 sierpnia 2020

Tlok w PKM Wczoraj wracając z pracy jechałem pociągiem PKM na odcinku Gdynia główna do...
~Jesper
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 sierpnia 2020

Żrodlo zakażeń w stoczni W jednej ze stoczni w Gdańsku jest zrodlo zakazen na jednym ze statków ....
~Zp
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 sierpnia 2020

Koronowirus Sars-Cov2 nie spełnia warunków ustawy o przeciwdziałaniu epidemii Uwaga: Korona-wirus Cowid 19 to jest niegroźny wirus a "stan zagrożenia...
~Świat zwariował
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 sierpnia 2020

Coronowirus Witam coraz wiecej zarazonych Coronowirusem i nowe zakazy i nakazy...
~Mario
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 sierpnia 2020

Nowy Porządek Świata - artykuł z Onet.pl z 15.09.2009 Jak jeszcze nie wierzycie w Nowy Porządek Świata, to poczytajcie ten...
~Świat zwariował
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 sierpnia 2020

Po co potrzebują szczepionki? Nie zastanawia was po co jest takie parcie na szczepionkę przeciw koronce,...
~Świat zwariował
23

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 lipca 2020

BCT Gdynia-pracownicy na kwarantannie? Według zasłyszanych, nieoficjalnych informacji, kilku pracowników BCT Gdynia...
~anonim
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 sierpnia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry