Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zero kontroli Dlaczego nikt nie kontroluje ludzi nie noszących masek albo mają na brodzie w...
~anonim
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 maja 2020

Opis pandemii jaka ma miejsce teraz "przewidziany" w 2014 roku Poniżej link do programu TV z roku 2014, gdzie przeczytano scenariusz...
~Świat zwariował
4

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 maja 2020

Koniec z takim noszeniem maseczek Apel do was ludzie bo niesluchacie wiecie że nosicie maskę to macie ja w...
~Ala
3

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 maja 2020

Co myślicie o bonach na turystykę 1000 ? Bo mi zrobiło się przykro,że osoby w mojej rodzinie,które pracują na umowę...
~Lion
4

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 maja 2020

Stomatolodzy przyjmujący w Gdańsku podczas epidemii COVID-19 Lista otwartych stomatologów w Gdańsku, może komuś się przyda. 1. Pomorskie...
lysy_znad_wisly
29

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 kwietnia 2020

Chciwa fryzjerka jak sobie radzić? Witam Jestem stałym klientem zakładu fryzjerskiego od kilku lat. Zarówno ja...
~Zniechęcony ludzką chciwością.
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 maja 2020

Ile czasu wirus może "przeżyć" na danej powierzchni A dokładniej po jakim czasie zachowuje zdolność do zarażania (dlatego słowo...
~anonim
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 maja 2020

Czekanie na wolność Czy ktoś ma aktualne informacje o tym, jak długo się obecnie czeka na wynik...
~anonim
3

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 maja 2020

Co z przedszkolem. Będą otwarte? J/w ktoś ma info ze "jego" pzedszkole będzie działać. Do mnie dzwonili (...
~Ida
5

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 maja 2020

Kasia Przyłączam się do apelu Kasi Kowalskiej do hejterów, szczekających na nią i...
~jaq
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 maja 2020

Ocalmy działki Ocalmy dzialki w mieście nie pozwólmy na plany zabudowy tych wspaniałych oaz...
~anonim
16

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 kwietnia 2020

Niekończąca się kwarantanna Jak temacie? Trwająca w nieskończoność kwarantanna domowa, bo trzeba czekać...
~anonim
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 maja 2020

Czy czekać na szczepionkę? Eksperymenty z szczepionkami pod logiem WHO. Obsesja Gatesa na punkcie szczepionek wydaje się zatankowana mesjańskim...
~Świat zwariował
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 maja 2020

List otwarty do ministra Szumowskiego Wniosek wysłany do Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego Wniosek o...
~Świat zwariował
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 maja 2020

Duda kłamie Duda, obecnie tzw. Prezydent i kandydat komunistów na prezydenta, kłamie w...
~Skydiver
28

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 marca 2020

Diagnozowanie Covid19 opłaca się szpitalom Z wielu źródeł spływają informacje, że celowo w karcie diagnostician wpisuje...
~Świat zwariował
3

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 maja 2020

Taka jest prawda https://images90.fotosik.pl/342/654ae776230addc3gen.jpg
~Skydiver
5

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 kwietnia 2020

Maseczki jednorazowe jak maszynki jednorazowe? Czy myślicie, ze wszyscy traktuja maseczki jednorazowe jako jednorazowe czy...
~anonim
10

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 kwietnia 2020

Co z nami będzie ? Wiadomo, ze przed nami olbrzymi kryzys. Jaki plan ma Partia ? W budżecie...
~Skydiver
7

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 kwietnia 2020

Budząca się świadomość na temat prawdy o covid19 w USA W stanach media nie są tak trzymane za "buzię" jak w Polsce, dlatego coraz...
~Świat zwariował
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 maja 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry