Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Czy policja/straż miejska ma wakacje Czy policja/straż miejska ma wakacje. Po Sopocie chodzą biegają całe grupy....
~Wkurzony
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 maja 2020

wybory czy mogę zakleić skrzynkę i napisać że nie przyjmuje kart
~GOG
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 maja 2020

Czy urzędy pracują? Muszę załatwić kilka spraw w urzędzie stanu cywilnego i w miejskim w oddziale...
~anonim
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 maja 2020

Usługi "na zapas" Jak macie znajomego fryzjera albo kosmetyczke, to zaproponujcie mu wykup...
~Alka
9

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 marca 2020

Liczba zgonów w latach 2017-2020. Prawdziwe dane. Marzec 2020 - 36758; Marzec 2019 - 36117; Marzec 2018 - 41787; Marzec 2017 -...
~Świat zwariował
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 maja 2020

Sztuczne zwiększanie ofiar covid19. Oto dowody. W wielu krajach pojawiają się doniesienia że do ofiar epidemii covid19...
~Świat zwariował
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 maja 2020

Postojowe, umowa o pracę Witam Mąż od połowy marca nie zarabia. Miał umowę o pracę na 1/2 etatu. W...
~Koliberek
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 maja 2020

Nowy link do konferencji, gdzie potwierdzono że Covid19 to grypa Ponieważ Youtube usunął poprzedni film, oto nowy link...
~Świat zwariował
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 kwietnia 2020

W Anglii zaczęto dostrzegać, że ludzie umierają na Covid-19 również poza szpitalami Wczoraj zmieniono w UK metodologię liczenia zgonów. Zmiana oznacza, że Wielka...
~anonim
3

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 kwietnia 2020

Epidemia covid19 to międzynarodowe oszustwo Ludzie, otwórzcie oczy. W internecie sporo jest na ten temat materiałów. To...
~Świat zwariował
10

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 kwietnia 2020

Koronawirus Zdemaskowany!!!! koronawirus: to już jest koniec... covid-19 nie istnieje! moja hipoteza...
~anonim
12

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 kwietnia 2020

Eksperci odsłaniają prawdę o covid19 Dwa świeże linki do wypowiedzi ekspertów na temat rzeczywistej sytuacji...
~Świat zwariował
4

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 kwietnia 2020

Galerie Handlowe natychmiast bez ograniczeń! Czekam niecierpliwie na otwarcie galerii handlowych i ogródków piwnych gdyż...
~Mieszkaniec TPK
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 kwietnia 2020

Turystyka. Czy ktoś już coś rezerwował? Bo ja próbowałam,ale słabo to wygląda. Właściciele pensjonatów się boją i...
~Lion
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 kwietnia 2020

Minister zdążył się pochwalić, że notujemy więcej nowych wyzdrowień, niż nowych zakażeń. Ciekawe, czy...
~anonim
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 kwietnia 2020

Gdzie są masowe ofiary covid19? Czy rząd nas oszukuje? Wczoraj na Wirtualnej Polsce pojawił się artykuł, w którym przedstawiciele...
~Świat zwariował
6

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 kwietnia 2020

Lekarz Dzien dobry, potrzebuję wykonania badań okulistycznych. Czy zna ktoś jakiś...
~anonim
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 kwietnia 2020

Nie wierzycie, co się tak naprawdę dzieje? Posłuchajcie Dr Rashid Buttar. Jest to rozmowa zarejestrowana 19 godzin temu w amerykańskiej telewizji. Na...
~Świat zwariował
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 kwietnia 2020

znoszenie obostrzeń Witam, Nie jestem żadnym zwolennikiem teorii spiskowych, czy ekspertem tylko...
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 kwietnia 2020

Depopulacja celem do polepszenie jakości życia Co sądzicie o idei zmniejszenia liczebności ludzi, aby w przyszłości uniknąć...
~Świat zwariował
7

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 kwietnia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry