Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Koronowirus odwołany. Poniżej tekst Rafała Wilka koronawirus: to już jest koniec... covid-19 nie istnieje! moja hipoteza...
~Świat zwariował
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 kwietnia 2020

Nie ma pieniędzy na pomoc Polakom. A wystarczyło nie kraść Pani minister Emilewicz w komunistycznym tzw. Rzadzie mówi : Jestem...
~Skydiver
5

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 marca 2020

Tarcza 3.0 czyli jak zwolnić pracownika mailem Idzie koniec miesiąca, a wraz z nim wyczekiwane przez Polaków nowe...
~Skydiver
6

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 kwietnia 2020

Marketing w czasach pandemii - P I L N E !!! Dzień dobry, Chciałabym zwrócić uwagę na skandaliczne ogłoszenie, które...
~Renata
10

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 marca 2020

Dentysta w czasie COVID-19 Hej, Wrzucam ten post, aby pomóc tym którzy owej pomocy potrzebują :) 2 dni...
~Michał Tyburski
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 kwietnia 2020

Na czym polega "niedomówienie" z testami na koronowirusa Załączam dwie wypowiedzi, które tłumaczą jak wyglądały pierwsze testy w Wuhan...
~Świat zwariował
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 kwietnia 2020

Świadczenie pomocowe Jak szybko od złożenia wniosku wypłacane jest świadczenie pomocowe? Mój...
~Wściekła na szefa
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 kwietnia 2020

A co będzie po wyborach? Wybory które zdają się być oderwanym od rzeczywistości eventem,...
~Andrzej
4

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 kwietnia 2020

Ciekawe jak długo Polska będzie żyć koronowisurowym matrixie? Od co najmniej kilku dni wiadomo, że za falą zachorowań stoi grypa....
~Świat zwariował
5

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 kwietnia 2020

Koniec szopki Covid-19. W US już wiedzą co się tak na prawdę stało. Pracowano na błędnych danych z Chin i modelach matematycznych. Przebadano...
~Świat zwariował
28

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 kwietnia 2020

Oficjalne potwierdzenie że covid19 to grypa Poniżej link do konferencji prasowej w Kalifornii....
~Świat zwariował
13

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 kwietnia 2020

Znowu podwyżki Koronawirus się panoszy, ludzie tracą pracę, a pewna gdańska spółdzielnia...
~anonim
36

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 kwietnia 2020

izolacja-rozkmina Witam, Przed chwilą rozkminiłem temat izolacji/kwarantanny. Nie wiem czy...
~anonim
7

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 kwietnia 2020

Ból gardła - wynik noszenia maski? To u mnie. Czy ktoś odczuł jakieś fizyczne skutki noszenia masek? U mojej...
~Deirdre
6

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 kwietnia 2020

kontrola biletow w gdansku ztm witam czy jezdza "kanary" w tramwajach i busach ?
~anonim
4

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 kwietnia 2020

tarcze 2.0 , 3.0 doplaty od czynszow jak wam sie wiedzie finasowo w ten czas ?
~DSA
3

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 kwietnia 2020

Dzień z życia psa Jestem psem. Noszę kaganiec, abym nikogo nie ugryzł. Mój pan trzyma mnie na...
~Świat zwariował
4

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 kwietnia 2020

Koronawirus i Cała ta Szopka ...?? Kiedy się skończy ta Szopka z Korobawirusem ?? Kiedy przestaniecie okradać...
~Zapłacicie za te wszystkie Krzy
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 kwietnia 2020

ZUS wstrzymał sanatoria ze względu na koronawirus! Zus wstrzymał sanatoria ze względu na koronawirus!...
~Jaga
3

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 marca 2020

Minister zmienny jak kobieta Minister został zapytany o masowo wykupywane na świecie maseczki na twarz. -...
~Juzek
9

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 kwietnia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry