Widok

Krem do rąk

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
poleccie prosze sprawdzony dobry krem do rąk (mocno przesuszonych),ale taki ktory dosc szybko wsiaka w skorę , nie zostawia efektu "tłustych" rąk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja polecam Maść Witaminową za 4,50 z apteki. Tłusta przeokropnie, ale poradziła sobie z moim liszajem na brodzie oraz potwornie suchą skórą pomiędzy palcami u rąk. Wyjechałam na jakiś czas za granice a że woda była tam inna, dostałam łupieżu z którym walcze do dziś a moja skóra na dłoniach zareagowała suchą skorupa między palcami...po prostu koszmar! nic mi nie pomagało, mogłam smarować, kremować i po kilku minutach było po staremu.
Ta maść jest o tyle dobra, ze smaruję nią dłonie wieczorem, ubieram bawełniane rękawiczki a rano dłonie są świeże, nawilzone i nawet po umyciu nie przesuszają się w miejscach"newralgicznych".
Polecam.
no, ale tłusta jest do bólu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również polecam Neutrogenę (ten skoncentrowany się klei, ale jest skuteczny; ja wolę ten "zwykły". genialny jest też Cztery pory roku z wiśnią japońską, z Rossmanna. Mam baaaardzo suche dłonie, i w sumie tylko te dwa kremy sobie z nimi radzą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam dwa kremy. Pierwszy to neutrogena a drugi krem do rąk z biedronki. Niedawno spróbowałam od siostry i jak dla mnie jest super a kosztuje niecałe 3 zł chyba. Taki czerwony do mocno wysuszonych rąk. Warto spróbować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O tak! La roche posay- rewelacyjny krem! Miałam baaardzo przesuszoną skórę dłoni, a ten krem zdziałał cuda w krótkim czasie. Nie pozostawia tłustego filmu, bardzo ładnie się wchłania, a skóra jest po nim aksamitna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to właśnie na takie spierzchnięte, aż niemalże krwawiące dłonie polecam tego krem l'occitane, do tego raz na miesiąc - dwa zabieg parafinowy u kosmetyczki i zobaczysz poprawę. Zabieg nie jest drogi coś ok. 25 zł kosztuje. A jak nasila Ci się problem z dłońmi to krem i rękawiczki na noc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gorzej jak przestaną go produkować ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
_DaMa_ - u mnie też problem(taki poważny, bo zawsze miałam suchą skórę) ze skórą dłoni zaczął się od pobytu w szpitalu z Synem ;) i tego wiecznego mycia i dezynfekowania dłoni ;) dokładnie - mega sucha skóra i pękała/lekko krwawiła pomiędzy palcami(robiły się takie placki jakby przypalonej/mega suchej skóry) i na wierzchu dłoni :/ wiele m-cy upłynęło zanim to zwalczyłam :/ niestety od tamtego czasu skóra jest bardzo wrażliwa i wystarczy, że kilka razy umyję naczynia w "innym" płynie do mycia naczyń i dłonie wyglądają jak wtedy :/
dlatego mam "swój" przetestowany płyn (Pur, 3 kolory balsamów, tylko balsamy) i jego muszę się trzymać ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak byłam z moją córcią w szpitalu dwa tygodnie i kilkanaście razy dziennie dezynfekowałam ręce płynem to zrobiły mi się masakrycznie suche ręce, normalnie pękała mi skóra i krwawiła jak zginałam palce :/
mi pomógł Neutrogena - skoncentrowany bezzapachowy krem do rąk, z czerwoną nakrętką :)
taki:
http://www.apteka-oliwna.pl/p6964,c509_613,neutrogena+formula+n+-+bezzapachowy+krem+do+rak+50+ml+pomadka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rewelacja warta każdych pieniędzy - L'occitane Krem z Masłem Shea
http://pl.loccitane.com/krem-do-r%C4%85k-mas%C5%82o-shea,36,2,3531,45123.htm
Zdecydowanie mój ulubiony kosmetyk, na przesuszone dłonie idealny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dermika specjalistyczny krem-maska do rąk z mocznikiem 10%
i gliceryną, kupuję na allegro koszt z przesyłką ok 24,-, ale smarujesz na noc i nie masz problemu z dłońmi,bardzo wydajny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Neutrogena!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam krem z biedronki - czerwone opakowanie - tani, skuteczny, pięknie pachnie :-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie też najlepiej spisuje się Neutrogena :]

image

a teraz mam wersję z pompką (150ml) :) http://swiat-karolki.blogspot.com/2011/10/normal-0-21-false-false-false-pl-x-none.html

bardzo dobrze na skórę moich dłoni działała pianka Allano z Amwaya :] http://www.amway.pl/product/6863,body-series-allano-hand-body-lotion
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam Kamill
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Neutrogena z maliną nordycką- rewelacyjny.
Naprawdę dobrym produktem jest Cetaphil. Polecam, mimo że to wydatek ok. 30 zł.

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=35458

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak dla mnie po latach testowania wszelakich różnych kremów, mogę polecić jedynie Neutrogenę. Żadne Avony, Garniere, inne glicerynowe...
Mam wrażliwą skórę na wszelkie wiatry, chłody itp, szybko reaguje mi wysuszeniem. Neutrogena działa szybko, wchłania się. Nawet czasami nie trzeba codziennie smarować, wystarcza co drugi dzień, albo tylko jak jest taka konieczność. Od razu zadziała.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mąz z pracy przyniosl(dostaje co miesiac "przydzial" kremu i mydla) Krem glicerynowo-lniany Schutz Gisco,rewelka jak dla mnie.Anida tez swietny,z tym ze na bazie siliconu.
W jakims programie mowili ze na przesuszone dlonie dobra jest maska z cieplych ugotowanych i rozgniecionych ziemniakow
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nivea.. Błyskawicznie nawilzający.. Pomaga dużo, zapach ok i bardzo szybko się wchłania.. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja polecam neutrogene, jest w konsystemcji żelu i nie zostawia tłustych śladów. koszt ok 18 zł
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
a dla mnie najlepszy jest garnier http://www.superkoszyk.pl/product-pol-794-GARNIER-Krem-do-Rak-100-ml-Bardzo-Sucha-Skora.html
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry