Widok
a ja polecam Maść Witaminową za 4,50 z apteki. Tłusta przeokropnie, ale poradziła sobie z moim liszajem na brodzie oraz potwornie suchą skórą pomiędzy palcami u rąk. Wyjechałam na jakiś czas za granice a że woda była tam inna, dostałam łupieżu z którym walcze do dziś a moja skóra na dłoniach zareagowała suchą skorupa między palcami...po prostu koszmar! nic mi nie pomagało, mogłam smarować, kremować i po kilku minutach było po staremu.
Ta maść jest o tyle dobra, ze smaruję nią dłonie wieczorem, ubieram bawełniane rękawiczki a rano dłonie są świeże, nawilzone i nawet po umyciu nie przesuszają się w miejscach"newralgicznych".
Polecam.
no, ale tłusta jest do bólu.
Ta maść jest o tyle dobra, ze smaruję nią dłonie wieczorem, ubieram bawełniane rękawiczki a rano dłonie są świeże, nawilzone i nawet po umyciu nie przesuszają się w miejscach"newralgicznych".
Polecam.
no, ale tłusta jest do bólu.
_DaMa_ - u mnie też problem(taki poważny, bo zawsze miałam suchą skórę) ze skórą dłoni zaczął się od pobytu w szpitalu z Synem ;) i tego wiecznego mycia i dezynfekowania dłoni ;) dokładnie - mega sucha skóra i pękała/lekko krwawiła pomiędzy palcami(robiły się takie placki jakby przypalonej/mega suchej skóry) i na wierzchu dłoni :/ wiele m-cy upłynęło zanim to zwalczyłam :/ niestety od tamtego czasu skóra jest bardzo wrażliwa i wystarczy, że kilka razy umyję naczynia w "innym" płynie do mycia naczyń i dłonie wyglądają jak wtedy :/
dlatego mam "swój" przetestowany płyn (Pur, 3 kolory balsamów, tylko balsamy) i jego muszę się trzymać ;)
dlatego mam "swój" przetestowany płyn (Pur, 3 kolory balsamów, tylko balsamy) i jego muszę się trzymać ;)
jak byłam z moją córcią w szpitalu dwa tygodnie i kilkanaście razy dziennie dezynfekowałam ręce płynem to zrobiły mi się masakrycznie suche ręce, normalnie pękała mi skóra i krwawiła jak zginałam palce :/
mi pomógł Neutrogena - skoncentrowany bezzapachowy krem do rąk, z czerwoną nakrętką :)
taki:
http://www.apteka-oliwna.pl/p6964,c509_613,neutrogena+formula+n+-+bezzapachowy+krem+do+rak+50+ml+pomadka
mi pomógł Neutrogena - skoncentrowany bezzapachowy krem do rąk, z czerwoną nakrętką :)
taki:
http://www.apteka-oliwna.pl/p6964,c509_613,neutrogena+formula+n+-+bezzapachowy+krem+do+rak+50+ml+pomadka
Rewelacja warta każdych pieniędzy - L'occitane Krem z Masłem Shea
http://pl.loccitane.com/krem-do-r%C4%85k-mas%C5%82o-shea,36,2,3531,45123.htm
Zdecydowanie mój ulubiony kosmetyk, na przesuszone dłonie idealny.
http://pl.loccitane.com/krem-do-r%C4%85k-mas%C5%82o-shea,36,2,3531,45123.htm
Zdecydowanie mój ulubiony kosmetyk, na przesuszone dłonie idealny.
u mnie też najlepiej spisuje się Neutrogena :]

a teraz mam wersję z pompką (150ml) :) http://swiat-karolki.blogspot.com/2011/10/normal-0-21-false-false-false-pl-x-none.html
bardzo dobrze na skórę moich dłoni działała pianka Allano z Amwaya :] http://www.amway.pl/product/6863,body-series-allano-hand-body-lotion

a teraz mam wersję z pompką (150ml) :) http://swiat-karolki.blogspot.com/2011/10/normal-0-21-false-false-false-pl-x-none.html
bardzo dobrze na skórę moich dłoni działała pianka Allano z Amwaya :] http://www.amway.pl/product/6863,body-series-allano-hand-body-lotion
Neutrogena z maliną nordycką- rewelacyjny.
Naprawdę dobrym produktem jest Cetaphil. Polecam, mimo że to wydatek ok. 30 zł.
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=35458
Naprawdę dobrym produktem jest Cetaphil. Polecam, mimo że to wydatek ok. 30 zł.
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=35458
Jak dla mnie po latach testowania wszelakich różnych kremów, mogę polecić jedynie Neutrogenę. Żadne Avony, Garniere, inne glicerynowe...
Mam wrażliwą skórę na wszelkie wiatry, chłody itp, szybko reaguje mi wysuszeniem. Neutrogena działa szybko, wchłania się. Nawet czasami nie trzeba codziennie smarować, wystarcza co drugi dzień, albo tylko jak jest taka konieczność. Od razu zadziała.
Mam wrażliwą skórę na wszelkie wiatry, chłody itp, szybko reaguje mi wysuszeniem. Neutrogena działa szybko, wchłania się. Nawet czasami nie trzeba codziennie smarować, wystarcza co drugi dzień, albo tylko jak jest taka konieczność. Od razu zadziała.
a dla mnie najlepszy jest garnier http://www.superkoszyk.pl/product-pol-794-GARNIER-Krem-do-Rak-100-ml-Bardzo-Sucha-Skora.html