Widok

Krew w kale u dziecka.Jak wygląda?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy któraś mama miała taki przypadek?Jak dokładnie wygląda taka kupka?Czy można gołym okiem zobaczyć krew?Martwie się bo mój syn miewa ciemne pasma w kale i boję się żeby to nie była krew.Zaniosę w poniedziełek do badania,ale narazie jestem niespokojna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój maluch jak wylądował w szpitalu z rotawirusem w wieku 7 miesięcy to potem miał krew w kupce i z tego co pamiętam nie było większych wątpliwości czy to krew czy coś innego. Może ciemne pasma u Twojego synka są od jakiegoś jedzenia. Ja pamiętam, że to były raczej smużki skrzepniętej krwi i raczej nie można się było pomylić z czymś innym więc raczej będzie dobrze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
krew zhemolizowana jest ciemna.
...a potem przyjdą noce
jak psy wierne pod nasz dom...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Je cały czas to samo,a ciemna kupa jest miejscami,sama nie wiem co to może być,ale jestem dobrej mysli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mojej Julki zauważyłam krew w kale jak miała ok 4-5 mca teraz dokładnie nie pamiętam z 2 razy. obserwowałam. zgłosiłabym lekarzowi gdyby było to przy każdym oddaniu stolca . Od tamtego momentu nic podobnego nie miało miejsca ale i tam zawsze obserwuje do tej pory jaki jest stolec.
www.ajka.com.pl - nauka jazdy konnej, spacerki dla dzieci na kucach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A pamiętasz może jak mniej więcej to wyglądało,jaki kolor miała ta krew?i jak jej dużo było?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Noi nie jest to przy każdym oddanym stolcu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U Julki byla to 2 pasemka, smuszki krwi, kolor swieza krew- zywa czerwien. I to 2 razy co kilka dni. Ja stawialam na alergie byla wtedy jeszcze na cycu. Ale gdyby teraz sie pojawila to bym poszla z tym juz do lekarza i na badania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jesli jest to zywo czerwona krew to jelito jest podraznione,koncowy jego odcinek
to taki smuzki krwi ,nie do pomylenia z czyms innym

u nas przy nietolerancji laktoz moja corka czesto miala takie kupki...

inna sprawa to krew utajona,ktora wystepuje przy alergii...najlepiej oddaj kupke do badanioa i niech ci zrobi tez krew utajona
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Tania, sprawdzoan firma kurierska (12 odpowiedzi)

Dziewczyny muszę wysłać wózek 3 w 1 na drugi koniec Polski, jaką firmę kurierska...

Jak nauczyć roczniaka spania w łóżeczku? (91 odpowiedzi)

Nadszedł TEN moment... ;P czas na wyprowadzkę z naszego łóżka... jak to zrobić?...

Ciasta na komunię - gdzie? (9 odpowiedzi)

Polećcie proszę cukiernię (lub prywatną osobę) która upiecze mi w Gdańsku smaczne ciasta, sernik...

do góry