Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Weronika - opinia wątek zamknięty Serdecznie odradzam ta placówke. Trafiłam tam z czteromiesięczna córeczka na...
~Weronika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 marca 2021

anonin - opinia wątek zamknięty Rozumiem, że jest pandemia i należy zachowywać rezim sanitarny ale...
~anonin
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 lutego 2021

Eleon - opinia wątek zamknięty Wizyta 12.01.21r. Pani dr Iwona Maciąg-Tymecka jest bardzo sympatyczna ,...
~Eleon
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 stycznia 2021

MD - opinia wątek zamknięty Po długich "pielgrzymkach" od lekarza do lekarza w końcu ktoś okazał nam...
~MD
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 lutego 2020

Wspaniała! Ale... wątek zamknięty Serca i praca rehabilitantów na poziomie 1000+ Cudowni ludzie. Bardzo...
~Ja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 października 2019

Kobieta 50 - opinia wątek zamknięty Do fundacji uczęszczamy prawie od 10lat, bardzo profesjonalni i zaangażowan...
~Kobieta 50
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 lipca 2019

Rehabikitacja wątek zamknięty Bardzo pomocne Panie i Pan rehabilitant ;) Zadaja ćwiczenia do domu , pytają...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 lipca 2019

Strata czasu wątek zamknięty Nie polecam tego miejsca. Chodziliśmy dwa lata i żadnych efektów. Doktor...
~Kaja
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 października 2018

Pani dr T nei taka zła jak o niej piszą wątek zamknięty Ciężko jest umówić się do poradni rehabilitacyjnej. Szukałam wolnych terminów...
~Krasnal
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 grudnia 2018

Nie polecam wątek zamknięty Syn wprawdzie otrzymał rehabilitację, ale jak dotąd ( mamy w tej kwestii...
~Mama
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 grudnia 2018

Szczerze polecam !! wątek zamknięty Moja córka jest rehabilitowana w tym ośrodku od kilku lat i jesteśmy bardzo...
~Beata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 listopada 2018

Nie polecam lekarza, rehabilitanci bardziej rzeczowi wątek zamknięty Przyszlam z bolami przeciazeniowymi z racji wykonywanego zawodu. Doktor...
~Zawiedziony
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 września 2018

Szczerze polecam... wątek zamknięty Witam, jestem mamą obecnie 9cio miesięcznego chłoca, który miał szczęście...
~Mama Wiktorka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2018

Z całego serca polecam, ale lato.... wątek zamknięty Cała obsługa stowarzyszenia to złoci ludzie. Jesteśmy bardzo bardzo...
~Mama Łucji
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2018

Klumatyzacja wątek zamknięty Bardzo mi sie podoba cala opieka nad naszym synem ale chce zwrocic uwage ze...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2018

Polecam wątek zamknięty Jestem mamą dziesieciomiesiecznego Kuby. Zaczęliśmy naszą przygodę w Krok po...
~Ilona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2018

Jest OK wątek zamknięty Zarejestrowałam dziecko, a dopiero potem przeczytałam opinie w Internecie....
~Agnieszka - mama chłopca
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 stycznia 2018

Zadowolona wątek zamknięty Jestem zadowolona z opieki nad swoim dzieckiem, bardzo polecam
~H.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 stycznia 2018

Lekarz dr Tymecka pomyłka wątek zamknięty Chciałabym się podzielić odczuciami po bardzo nieprzyjemnej wizycie u dr...
~X
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 stycznia 2018

dr Tymecka , po 15 minutach kazała mi dziecko zapisać do psychiatry wątek zamknięty Trafiłam dziś z synem (6 lat) dostałam skierowanie od pediatry. mój syn ma...
~Aga L.
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 listopada 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry