dr hab. nauk med. Krzysztof Preis

Ginekolodzy USG ginekologiczne

Gdańsk, Stanisława Skarżyńskiego 3A/4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dziękujemy wątek zamknięty Najlepszy specjalista, nie ma sobie równych. Polecam z czystym sercem.
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 grudnia 2015

dziekuje wątek zamknięty Serdecznie dziękujemy Panu profesorowi za pełną opiekę nad moją żoną i już...
~pawel K
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 stycznia 2015

Warto ! wątek zamknięty Do profesora trafiłam w 10 tygodniu ciąży. Od początku otoczona zostałam...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 października 2013

Dziękujemy wątek zamknięty Serdecznie dziękujemy Panu profesorowi za pełną opiekę nad moją żoną i już...
~paweł K.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 marca 2013

Polecam ! wątek zamknięty Bardzo polecam dr.Preisa. Byłam w gabinecie na USG wraz z mężem, profesor...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 listopada 2012

bez zastrzezen wątek zamknięty Witam, czytam niektore posty na temat profesora Preisa, i albo trafilam na...
~____
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 lipca 2012

Endometrioza - wystarczy tylko zajść w ciążę wątek zamknięty Witam, Byłam u doktora rok temu. Stwierdził endometriozę. Wypraszając mnie z...
~Mama
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 maja 2011

Prof. Preis zamieniił moją ciąże w koszmar! wątek zamknięty W 12 tygodniu ciąży wybraliśmy się drugi raz na wizytę do dr Preisa aby...
~Ola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 lutego 2012

Koszt wizyty wątek zamknięty Witam, od niedawna jestem mieszkanką Gdańska i naczytałam się dużo dobrych...
Amber1
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 września 2009

Nie warto się bać wątek zamknięty Szukałam opinii o profesorze Preisie przed moim usg (11-14 tydzień)....
~Bublina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 lutego 2012

Bardzo dobry specjalista. wątek zamknięty Dr bardzo konkretny, dokładny, badanie przebiegło w bardzo milej atmosferze,...
~Z
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 lutego 2012

Dno wątek zamknięty Witam wszystkich chciałbym podzielić się z wami opinią o tym ...Z ciążą od...
~tata
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 lutego 2010

NIE POLECAM - \"DZIĘKI\" NIEMU MOJA CIĄŻA BYŁA KOSZMAREM wątek zamknięty cd: synek urodził się przez CC z uwagi na wadę, którą stwierdził na pismie...
~mama
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 października 2010

do przemyślenia wątek zamknięty Profesor prowadził moją ciążę - miałam problemy, uważam, że dzięki niemu...
~Marta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 marca 2011

x - opinia wątek zamknięty Byłam u pana dr w ciazy, 26 tydzien, wg dr Priesa ciaza przebiegała...
~x
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 stycznia 2011

Odradzam !!! wątek zamknięty Wyjątkowo nieprzyjemny. Arogancki. Wizyta była bardzo droga. W czasie badania...
~byla pacjentka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 grudnia 2010

Wysoka jakość usług , pełen profesjonalizm wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam prof.Preisa. Super sprzęt, fachowe i...
~mama
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 lipca 2010

NIE POLECAM - "DZIĘKI" NIEMU MOJA CIĄŻA BYŁA KOSZMAREM wątek zamknięty Witam, Podpisuję się pod poniższą opinią kogoś o nicku "tata". Nasza...
~mama
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 lipca 2010

pacjentka wątek zamknięty Wypowiedź panny o imienu Marta jest conajmniej żenująca! Wspólczuję...
~justyna
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2010

Nie podobał mi się wątek zamknięty Nie polecam wcale wizyty w tym gabinecie na USG. Poczekalnia mała, rotacja...
~Marzena
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
53

postów

43

wątków

do góry