Widok

Ktora jest najtańsza TAXI?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Kiedys była dajan a jak teraz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem która najtańsza ale właśnie wbiłam sobie do kom. nr do Hallo Taxi :) bo można u nich płacić kartami ;) (przynajmniej takie info jest na ich stronie)

a to może być przydatne jak się nie ma gotówki przy sobie, a trzeba szybko gdzieś jechać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dajan dalej jest najtańszy - często wzywam i za te same trasy płacę o wiele mniej, niż w innych korporacjach.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja przerzucilam sie na komfort bo maja 30%znizki jak zamawiasz przez tel
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
no ale te 30% znizki to jest i tak tylko na wejscie a za km stawka jest taka sama ( ?)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja też korzystam z DAJAN i wydaje się być najtańsza
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja korzystam z uslug prywatnego przewozu osob - oplata tylko 2 zl (poza trojmiastem 2,5 za km)od km (niewazne dzien czy noc) brak dodatkowych opłat np. za wejscie (z tego co pamietam do 7 km kasuja 15 zł)
w razie jakby ktoraś z was chciala sprobowac to podaje do nich nr - 501 329 066
(czasami jest niestety dlugi czas oczekiwania - najgorzej w weekendy, ceny konurencyjne to pewnie wszyscy po imprezach korzystaja, ale ja zawsze wczesniej dzwonie bo np za 10 km kurs wieczorem płaciłam w halo taxi 47,50 zł a u nich place 20 zł)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za kurs zwykłą taksówką z dworca na chełm zazwyczaj płaciłam 20 zł, czasem trochę ponad, a Dajanem jak jadę płacę ok 14 zł.
image
[url]image[/url]
[url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
comfort jest najtańszy, z hallo taxi dwa razy trafiłam na chamskich taksówkarzy!!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
hallo jest chyba najdroższe
image
fotografia ślubna, chrzciny, ciąża,rodzinnie- http://www.betrisa.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jezeli ktos jeszcze szuka najlepszej opcji do przejazdu to najlpiej sprawdzic na http://www.dobraTaxi.pl/trojmiasto. Mozna wybrac nasza trase i zobaczyc ktora korporacja bedzie najtansza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ta stronka nie działa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wystarczy na końcu dopisać pl ;-)

http://www.dobrataxi.pl/trojmiasto.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super stronka. dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
to zależy gdzie Gdynia Gdańsk??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba Komfort, ale nie polecam, bo kilka razy wysłali do mnie brudne graty. Max był w ostatnie wakacje - dwie taksówki przyjechały brudne, stare, oczywiście bez klimatyzacji, a jeden kierowca tak śmierdział... Koszmar, nigdy wiecej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
as taxi polecam tez
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
AS TAXI
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
przewaznie zwracamy uwage na opłate za km np 1.80 . Ciekawe jak to jest z opłatami wieczorami i swieta. Mieszkam w gdańsku a znajomi w pruszczu gda, obojetnie kiedy by nie jechali i jaka taxi oplata jest zawsze miedzy 50-a 60zł (wieczorami po imprezie)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pracuje w dużej korporacji i bardzo często jeżdze słuzbowo, moja firma ma podpisaną umowę z free now a że jest to bardzo "skąpa" firma, to wiem, że wybrali najtańszą opcję, z tym że niekoniecznie najgorszą. Bardzo sobie chwalę przejazdy z tym przewoźnikiem, przez aplikcję bardzo łatwo zamawiam przejazd, wiem za jaki czas dojadę na miejsce i za jaką kwotę, którą płaci firma zawsze na koniec miesiąca po wystawieniu przez nich zbiorczej faktury, więc rym bardziej nie musze się martwić, że zgubię paragon. Samochody są zawsze podstawiane na czas, zawsze czyste z licencjonowanymi taksówkarzami. Jeżdze z nimi też prywatnie i wiem , że to się bardzo opaca,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla nas najlepsza halo taxi ta co ma siedzibę na trakcie. Mamy przejazdy bezgotowkowe jako osoba prywatna. Auta czyste, mili kierowcy, lubię jak kierowca rozmawia i zagaduje. Ale są i tacy kierowcy których bym omijała z daleka. Ale ocena na 5
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jaki fotelik samochodowy polecacie? (93 odpowiedzi)

Witam. Chodzi mi o taki fotelik dla rocznego dziecka. Chcialabym aby posluzyl nam jak najdlużej....

Dr Bogdan Koprowski . (30 odpowiedzi)

Czy któraś z was leczyła się u tego lekarza lub prowadziła ciąże jakie macie opinie ?

Złe oddychanie 5 latki - może ktoś poradzi? (15 odpowiedzi)

Mamy problem z córką. Jak oddycha nosem to na chwilkę ok 2-3 sekundy wstrzymuje ten oddech i tak...

do góry