Widok

Ktore przedszkole wybrać?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Mamy przedszkolaków piszcie jakie przedszkole polecacie w Gdańsku, wrzeszcz,zaspa przymorze i nie tylko:)
pozdrawiam
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam przedszkole STOKROTKA na Arkońskiej. Jest tam 5 grup, dużo miejsca, duży ogród, Panie sa naprawdę z powołaniem, jest angielski 2x w tygodniu i rytmika 2x w tygodniu. Obecnie wraz z wyżywieniem płacę 480 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to niedrogo, szkoda że daleko ode mnie
image
fotografia ślubna, chrzciny, ciąża,rodzinnie- http://www.betrisa.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecę "swoje" :-) nr 42 w Oliwie- pod lasem :-), "Dolina Smyków" Przemiłe panie, co miesiąc teatrzyk lub koncert, angielski (prowadzony przez szkołę językową) codziennie po 3 godziny- Pani mówi do dzieci cały czas TYLKO po angielsku + zajęcia (uczenie wierszyków, piosenek, całych zwrotów) Dodatkowe zajęcia taniec, logopeda. Duże podwórko, fajnie wyposażone, cicha okolica. Urozmaicone jedzonko.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Witaj a ile płacisz bo ja małego daje za parkiem do przedszczola pod kasztanami jakos tak i płace 500 zl , z jedzeniem religia, rytmika,angielski, ale dopiero tydzień chodzi i już chory więc ja nie mogę tu pisać że polecam bo synek za krótko chodzi ale ogolnie to mi się podoba i fajne Panie..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Opłata zależy od miesiąca (ile dni- jedzenie) ale ok. 500zł. Oczywiście religia (nieobowiązkowa :-) ) rytmika jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
NIE WIEM GDZIE TO JEST BYS MNIEJ WIECEJ WYTŁUMACZYŁA A SĄ TAM MIEJSCA WOLNE.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
PRZEDSZKOLE Nr 42, 80-300 Gdańsk-Oliwa, ul. Michałowskiego 28, niedaleko meczetu, ale pod lasem, na osiedlu Młodych.
image Teraz w środku roku nie ma miejsc (ale miżesz zadzwonić i się upewnić), a nabór jest na wiosnę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
coś nie idzie mi wklejanie bozpośredniedo dostępu do strony :-(

http://dolinasmykow.nazwa.pl/news.php
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam! Chciałabym polecić nowe przedszkole, które jest bardzo miłym i rozwijającym miejscem dla dzieci. Warto je odwiedzić i zapoznać się z ofertą edukacyjną:)
Niepubliczne przedszkole Smykowo: http://www.smykowo.com
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Witam,
moje dziecko chodzi do przedszklola kota edwarda, na osiedlu mlodych, na ulicy rodakowskiego. trafilam tam bo zaczelam z synkiem chodzic na zajecia kotki-rewelacja, maly nie bal sie przedszkola i od razu byl pelen optymizmu gdy inne dzieci bardzo przezywaly rozstanie z mama.
z tego co wiem w popularnym edku sa jeszcze miejsca i serdecznie polecam bo fachlarz zajec dodatkowych jest duzy a panie suuuper, cieple, usmiechniete i chetne do wspolpracy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Potwierdzam opinie mysz87.Nasz synek uczęszczał do Edwarda 3 lata- były to niezapmniane chwile dla nas rodziców jak i Michałka.Nowoczesna placówka dla wszystkich!polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
które przedszkole we wrzeszczu wybrać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój synek również uczęszcza do Przedszkola Kota Edwarda. Odkąd skończył rok chodziliśmy na zajęcia z serii Zabaw Twórczych - Kotki, Koty a później Kocurki. Dzięki temu, gdy poszedł do przedszkola jako 2,5 latek był do tego swietnie przygotowany, nie bał się rozstań z mamą a Edka traktował i traktuje nadal jak drugi dom. Płacze wtedy gdy z jakiegoś powodu nie może pójść do przedszkola.

W przedszkolu funkcjonują trzy grupy - maluchy, średniaki i starszaki. Panie są bardzo zaangażowane i serdeczne, a każde dziecko traktowane jest indywidualnie. Jest dużo zajęć dodatkowych z rewelacyjnymi prowadzącymi - francuski, angielski, zajęcia sportowe oraz rytmika. Raz w tygodniu są zajęcia prowadzone przez panią psycholog. Przedszkolakami opiekuje się też logopeda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam przedszkole "Tulaczek" w Oliwie - niewiele dzieci i super kadra, mnóstwo zajęć edukacyjnych i ruchowych, a przede wszystkim - przyjazna, domowa atmosfera!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

TYLKO NIE DOLINA SMYKÓW

odradzam przedszkole przy Michałowskiego.Pan Dyr okropna,choć na pierwszy rzut wydaje się inaczej. Ma godz opieki w najmłodszej grupie, nie ma podejścia do dzieci, wyręcza się innymi paniami. Moje dziecko tam chodziło, PRZEDSZKOLE PRZEREKLAMOWANE..ODRADZAM!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam przedszkola nr42 na Michałowskiego. Dzieci są musztrowane, grupy są przeładowane, więc maluchy częściej chorują. Widziałam też przez okno panią, która moje dziecko szarpała za rękaw "do szeregu". Żadne z mojej dwójki nie wspomina dobrze tego miejsca!!!
Polecam Kota Edwarda - indywidualne podejście do najmniejszego szkraba. Wszystkie dzieci znają siebie i swoje Panie. Moje dziecko zostało "odmienione"- otwarta, kontaktowa, radosna optymistka, bez kompleksów stąpiła już teraz w szkolne szeregi. Przedszkole jak żadne inne!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
My jesteśmy żłobkowi ;-) ale jesli malabym wybierac i tak wlasnie wybralam to tylko placówke która już jest jakiś czas na rynku-ma remonmę a nie jakieś misie smerfne domki etc-bez obrazy oczywiście:)
Pozatym najlepszą renomę wydadzą rodzice-no i nie tu na forum bo to róznie bywa............powodzenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
zachęcam do Smykowa na Chrzanowskiego 6/2. Miłe panie, małe grupy do 12 osób (bardzo kameralnie), rodzinna atmosfera i przyjmują dzieci od 2 lat!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
mój brat chodził do przedszkola w gda-wrzeszcz na ul.Klonowicza
image

Fotografia okolicznościowa, sesje dziecięce, portretowe itd.
www.ans-photo.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam, ja mogę polecić FREGATĘ na Zaspie, Startowa 4. W tej chwili mam tam dwóch synów. Dowożę ich z drugiego końca miasta :), ale naprawdę warto. (Zresztą są tam też rodziny, które mają jeszcze dalej niż my) Szukaliśmy przedszkola, które będzie dla chłopaków takim przedłużeniem domu - jest super. Na stronie można ogólnie dowiedzieć się o przedszkolu, ale dopiero rozmowa z Panią Dyrektor rozjaśniła nam całokształt. http://www.fregata.edu.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ile miesięcznie kosztuje Fregata?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a moze jakies w okolicy Srodmiescia/ przerobka/ stogi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kiedy internetowy nabor?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
koszt dostosowuje się do możliwości rodziny - jest obliczona kwota, przy której wszystko się bilansuje, ale wiadomo, że nie każdego stać, więc ustala się to indywidualnie (chodzi o to, żeby pieniądze nie były ograniczeniem dla rodziny) - czasami lepiej sytuowane rodziny deklarowały się, że będą płaciły trochę więcej lub szuka się innych źródeł finansowania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Doświadczone Mamy - polećcie proszę jeszcze coś w okolicach Kokoszek czy Matarni (ew. Jasienia) - na coś trzeba się zdecydować, a wybór jest marny. :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie jest to odpowiedź na ostatni post, bo przedszkole Smykowo , które polecam jest na ul. Chrzanowskiego we Wrzeszczu - wybrałam je te b stąd mam blisko do pracy. I nie żałuję! Córeczka poszła w styczniu jeszcze do grupy żłobkowej bo miała dopiero 2 lata skończone i od początku wszystko jej tu pasowało - z radością biegnie do Smykowa, chodzi na zajęcia. W cenie czesnego (teraz była obniżka, można sprawdzić na stronie) ma angielski, zajęcia z logopedą, rytmikę. Kadra w Smykowie jest świetna - od razu można wyczuć, że to ciepłe, fajne panie. A porównanie mam, bo starsze dziecko miałam w państwowym przedszkolu i różne panie się trafiały. W cenie są też spotkania z bajką. Ważne też, że przedszkole ma własny duży plac zabaw, że ma miejsca parkingowe niemal pod samymi drzwiami *(co np. podczas ulewy jest istotne). Małe grupy oznaczają mniej konfliktów, większą uwagę pań i mniej zachorowań. Jeśli chodzi o jedzenie to córeczka je tam to czego w domu nie chce jeść - np. kanapkę z twarogiem. Co ważne - to przedszkole a nie punkt - jest zarejestrowane (Sprawdziłam w UM w wydziale edukacji zanim zapisałam dziecko), podlega nadzorowi i musi realizować program dla przedszkoli. Naprawdę polecam Smykowo!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Smykowo to żenada - jak chwilę porozmawiałam z Paniami to po prostu albo nie mają dzieci albo się nie nadają. Ale to już co kto lubi. Dziwi mnie obowiązkowe leżakowanie w tak dużym przedszkolu. Po obiedzie grupy są łączone żeby część Pań mogła sobie iść do domu więc "małe grupy" które miałyby zapewnić mniejsze ryzyko chorób to jakaś bajka. Własny plac zabaw... szkoda tylko że albo w ogóle dzieci na niego nie chodzą albo wychodzą i spędzają tam całe 20 minut. Często za to widzę dzieci wyprowadzone na ten beton pod budynkiem i wtedy sobie myślę że psa bym lepiej wyprowadziła na spacer niż oni dzieci.
Obniżyli czesne - nie dziwne skoro ludzie zaczęli wypisywać stamtąd swoje dzieci.
A z tym jedzeniem to chyba sobie taką reklamę robią - że u nich nie ma niejadków. Niby moja córka też jadła a jak zapytałam po raz kolejny ile zjadła bo muszę wiedzieć czy dziecku dawać obiad w domu czy nie to okazało się że zjadła tak z jedną łyżeczkę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

U nas w Wejherowie wieści szybko się niosą i w sumie znajomych dzieci chodzą do Urwisa, więc się zwyczajnie zasugerowałam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nasz synek chodzi do przedszkola Bajkoland w Gdyni na ul Demptowskiej. Na prawdę cudowna placówka, dziecko tu jest najważniejsze, http://www.bajkoland-przedszkole.pl/. Dzieci mają tu j.angielski, rytmike, zumbe, karate, logopedę, gimnastykę korekcyjną. Szereg zajęć rozwijających malucha. Synek rozwija się super, własnie dzięki tak wspaniałej kadrze. Lepiej trafić nie mogliśmy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Właśnie ja też słyszałam, że Urwis to fajne przedszkole. Przejrzałam ich ofertę popytałam znajomych i też tam posłałam moją pociechę :) Mój synek chodzi tam dopiero od kilku miesięcy, ale jestem bardzo zadowolona zarówno z profesjonalnej i niemalże matczynej opieki nad nim, jak i szerokiego zakresu dodatkowych zajęć. Nie wyobrażam sobie, by w dzisiejszych czasach w przedszkolu nie było angielskiego, gimnastyki czy ćwiczeń logopedycznych, a w Urwisie te wszystkie zajęcia są na bardzo wysokim i odpowiednio dopasowanym pod wiek dzieci poziomie. I to się ceni :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

My też z Gdańska ale wolałam wybrac przedszkole anglojęzyczne Bajkoland na ul. Myśliwskiej. maja tu super język, na bardzo wysokim poziomie, super zajęcia dodatkowe. Świetne warunki. No i metodą Montesorri wychowują dzieci, dla mnie bardzo dobra metoda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Bajkoland także poleca, świetne przedszkole, siostry córka teraz chodzi a nasz synek już skończył. Na prawdę i kadra wspaniała, metody montessorii bardzo polecam . Warto dać dziecko do anglojęzycznego przedszkola,w dzisiejszych czasach język to podstawa . Warto dziecku zapewnić tak dobry start
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przedszkole 34. Bardzo polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem bardzo ciekawa nowej placówki na Letnicy https://norlandiaprzedszkola.pl/norlandia-gdansk-letnica/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Zapchany nos, zatoki?? 3 latek, co do inhalacji?? (74 odpowiedzi)

Witajcie. Moja córka (3l) ma od tygodnia "zawalony" nos, może zatoki nie wiem. Chcę "poruszyć"...

Jak pozbyć się wilgoci w mieszkaniu????? (63 odpowiedzi)

Czym zwalczać?? co robić

Jakie lozko kolejne polecacie? (6 odpowiedzi)

Witam, Bylo sporo watkow o lozeczkach ale nie znalazlam tam interesujacej mnie odpowiedzi, a...

do góry