Widok

Kuchnia i konieczny jest kapitalny remont.

Remont - porady Temat dostępny też na forum:
Szykuje się remont i zbieram informacje na temat wyposażenia kuchni aby sporządzić orientacyjny kosztorys. Interesuje mnie wszystko począwszy od mebli do oświetlenia, baterii zlewozmywakowej, sprzętu AGD. Chodzi o najnowsze trendy, aby robiła wrażenie chociaż przez parę lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W każdej kwestii ci nie dam rady bo ja nie robię mega remontów ale jeżeli chodzi o agd to ze swojej strony mogę polecić agd siemens. Zmywarka boscha z funkcją strefa intensywna jest bardzo dobra, dobrze domywa,bo ma dwie różne strefy z różnym ciśnieniem wody. I jednocześnie można umyć delikatne i mocno zabrudzone naczynia. Jestem również zadowolony z firmy roca mam ceramikę i baterie w łazienkach również bateria kuchenna jest elegancka i po wielu latach nie cieknie i jest z nią wszystko ok. Jeżeli chodzi o oświetlenie to najnowsze i najciekawsze jest obecnie ledowe. Bardzo energooszczędne. Może napisz skąd jesteś to podpowie Ci ktoś jaką ekipę od mebli wybrać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiście, że można. Jednak szczerze odradzam montowanie przewodów elektrycznych w materiałach palnych! Tak samo będę odradzał ocieplanie domu pianką, bo stanowi śmiertelne zagrożenie na wypadek choćby drobnego pożaru.

Zastanów się nad użyciem kamienia naturalnego i drewna litego w kuchni. Jeśli to zbyt drogie to chociaż trzymaj się z elektryką z daleka od płyt wiórowych, bo zwarcie w takiej instalacji przeważnie prowadzi do pożaru.

Jeśli taka instalacja koniecznie musi się znaleźć polecam zainstalowanie przynajmniej jednego tryskacza pożarowego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ciekawy element płyta z plexi zamiast płytek, czy szkła - http://www.malyduzyremont.pl/2012/07/kuchnia-nie-musi-byc-nudna.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w kuchni dużą rolę odgrywają również noże i akcesoria kuchenne - fajne są te z ceramicznymi ostrzami od Kyocery
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja propozycja to dobre przemyślenie ustawienia sprzętu AGD i stołu lub blatu do przygotowywania posiłków. Ze względu na kręgosłup, stół lub blat powinien być wyższy niż standard, dopasowany do wysokości osoby pracującej najczęściej w kuchni. Dobrym rozwiązaniem jest wysoki blat z Hokerami do siedzenia. Najczęściej i tak osoby przygotowujące posiłki cały czas poruszają się po kuchni, więc wysoki blat, do którego nie musza się zginać jest idealny. Blaty nie muszą być podwyższone w całej kuchni jedynie w miejscu największej obsługi posiłków, rozładowania zakupów. Bsrbud, wykończenia wnętrz 501674535.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co kupić - wyposażenie

Stół + krzesła - gdzie najtaniej? (51 odpowiedzi)

Gdzie najtaniej kupię zestaw stół +6 krzeseł,może któraś z was wie coś na temat?

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? (132 odpowiedzi)

Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim własnym, nowym mieszkaniu....

Aranżacja wnętrz/ wyposażenie (27 odpowiedzi)

Niebawem wraz z moim narzeczonym w końcu przeprowadzamy się do nowego mieszkania. Póki co panele...

do góry