Widok

Kuchnia z wyspa-kwestia praktyczna

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Mam pytanie do osob ktore maja kuchnie z wyspa, badz maja pojecie na ten temat:) Otoz chce zrobic kuchnie z wyspa, kuchnia nie jest duza ale wyspa spokojnie sie zmiesci, z tym ze ograniczonej wielkosci. I teraz tak, na wyspie napewno bedzie plyta indukcyjna i albo zlew albo blat roboczy. Zastanawiam sie co wybrac i co bedzie bardziej praktyczne. Jesli mialby byc blat to zlew bylby z tylu za plecami gdzie ogolnie bedzie rzad szafek i dlugi blat, wiec wystarczy sie obrocic. Jesli zlew na wyspie to wtedy blat z tylu. Ja sklaniam sie raczej ku wersji z blatem i plyta na wyspie ale wtedy zlew "przecina" mi ten dlugi blat z tylu, wiec nie bedzie takiego dlugiego kawalka a czasem potrzeba wiecej miejsca. Moze ktos sie wypowie jak to rozwiazac?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bym zrobila jeszcze inaczej jesli masz niedużą kuchnię , zlew i plytę dałabym normalnie w ciągu szafek ( nie będzie problemu z montażem okapu) a na wyspie zrobiłabym blat roboczy własnie - moze inaczej ale chyba praktyczniej wg mnie , szczególnie w niedużej kuchni , można dostawić stołek barowy i nawet kawę wypić :-0
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla mnie wygodniej jest mieć trochę blatu roboczego przy zlewie i przy płycie, więc na wyspę dałabym płytę z blatem albo zlew z blatem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z mojego punktu widzenia tylko blat,
dlaczego ? a no dlatego, że ja płytę i zlew muszę mieć obok siebie, ze względów praktycznych i wygody, łatwiejsze czyszczenie, odcedzanie itp.
poza tym uznaję tylko i wyłącznie suszarkę na naczynia schowaną w szafce, w opcji zlew na wyspie nie ma miejsca na taką szafkę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Salambo ale tak jak piszesz to plyta i zlew nie beda obok siebie. Obok plyty bedzie wtedy blat, a zlew z tylu. Ja suszarek w szafce nie lubie, wiec ten problem odpada:) Pozatym ja z tych co prawie wszystko do zmywarki pakuja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rybalon stolki barowe odpadaja, chociaz bardzo mi sie to podoba ale wtedy zagradzalaby wejscie, pozatym kuchnie mam taka na wpol otwarta i wychodzi sie z niej na salon gdzie jest stol i krzesla takze mam 3 metry z kuchni do stolu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to moze wtedy zlew ...choć mi osobiście ani zlew ani płyta na wyspie jakoś nie pasują za dużo kręcenia się dookola :-) ja bym zrobiła dodatkowy blat roboczy a pod blatem praktyczne , pojemne szafki
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://m.onet.pl/styl-zycia/kobieta/dom/kuchnia,9mhff
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak jak na zdjeciach :-) blat zawsze sie wykorzysta , nie ma cudów ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja myślę tak jak rybalon - super ta kuchnia na fotach :)
ale jeżeli już bym miała wybierać zlew czy blat to zlew
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sam blat roboczy na wyspie...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam dużą wyspę ze zlewem i jest ok, choć kuchenka w innym miejscu, mnie to nie przeszkadza. Wyspa niby super rozwiązanie "ale" nieustannie generuje bałagan i składzik.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Robicie wyspy z podwyższeniem na hookery czy bez?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z podwyźeszniem już jak coś. Miałam przez 8 lat bez podwyższenia w tym roku wyrzuciłam i wstawiłam stół nareszcie wygodnie moźna zjeść obiad a tak przez tyle lat nie korzystałam praktycznie z niej.

Zerknij sobie również na stronę sklepu:
https://www.mebletkaniny.pl/h97-hoker-czarny-naturalny-id-13395

Zamówisz tam porządnej jakości hookery - dopasujesz je do kuchni :) Mają je w wielu stylach. Te są świetne:
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jaki wozek wybrac? (71 odpowiedzi)

Dziewczyny jaki wozek wybrac? 2w1, 3w1? Jakiej firmy polecacie? Rodze w wrzesniu :)

Przedszkola Państwowe - WRZESZCZ (28 odpowiedzi)

Skoro istnieje wątek przedszkoli na zaspie i przymorzu to ja zapytam się o Wrzeszcz. Czy są tu...

czy ktos wyleczyl homeopatia cos wiecej niz katar i przeziebienie? (62 odpowiedzi)

np zapalenie ucha, problemy z drogami rodnymi, nerki, trzeci migdal? czy wierzylyscie w...

do góry