Labana

Laboratoria medyczne

Gdynia, Chwaszczyńska 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam! wątek zamknięty Super punkt. Panie dobrze pobierają i są bardzo przyjazne. Wyniki w...
~Michał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 stycznia 2019

Te pozytywne opinie to chyba żart wątek zamknięty Pobranie w sobotę, w poniedziałek po godzinie 13 wynikow brak. Po wykonanym...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 grudnia 2018

Oczekiwanie w nieskończoność wątek zamknięty Jak nie macie czasu czekać w nieskończoność to odradzam. Tam jedna...
~Pacjent
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 stycznia 2018

Dziecko 4letnie wątek zamknięty Byłam drugi raz. Panie maja bardzo dobre podejście do dziecka i się nie...
~Justyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 marca 2018

Najlepszy punkt pobrań, jaki znam w 3mieście wątek zamknięty Moim zdaniem to doskonałe laboratorium, najbardziej profesjonalne i...
~AM
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 marca 2018

Polecam! wątek zamknięty Byłem dzisiaj już 3 raz na badaniach, dzisiaj i za każdym razem wszystko...
~Dominik
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lutego 2018

Bardzo dobre laboratorium wątek zamknięty Sprawnie, szybko i wyniki on-line. Dobry dojazd. Przestronna poczekalnia i...
~Mirek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lutego 2018

Szkoda czasu. wątek zamknięty Pani w rejestracji bardzo miła. Byłam co prawda tylko oddać mocz do badania,...
~Pacjentka
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 stycznia 2018

Labolatorium nie takie przyjazne dzieciom jak się reklamują wątek zamknięty Podpisuję się pod opinią Pani Ani, która ma wątpliwości co do umiejętności...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 czerwca 2017

Oby nie z małym dzieckiem wątek zamknięty Pobranie krwi u małego dziecka się nie powiodło. Moim zdaniem wynika to z...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 czerwca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry