Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
STEVE - opinia wątek zamknięty Godna polecenia na relaksowe spotkanie w małym gronie ( 2-40) . Miło...
~STEVE
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 listopada 2019

pyszne wątek zamknięty Byłem w czwartek z żoną. Jedliśmy makarony i powiem szczerze, że pierwszy raz...
~Jacek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 października 2016

Tak trzymać wątek zamknięty Po długim czasie wróciłem do mojej ukochanej Gdyni i odwiedzam moje ulubione...
~Jacek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 czerwca 2016

Miło, ale z małym "ale" wątek zamknięty Do Lavendy chodzę od samego jej otwarcia i niestety z każdą kolejną wizytą...
~Paula
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 stycznia 2015

bardzo fajne miejsce... wątek zamknięty Miła atmosfera i super smaki. Podają świetne zupy, sałatki i makarony....
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2015

The best :) wątek zamknięty Pięknie, pysznie, miło, klimatycznie . Wróciłam do Gdyni po dość długiej...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lutego 2015

Goraco Polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam to mile i nastrojowe miejsce. Jestem stala klientka i...
~Olga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lutego 2015

Pierwsze wrażenie wątek zamknięty Bardzo fajne miejsce w które zabrała mnie moja rodzina. Klimat świetny,...
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 stycznia 2015

Miło, ale... wątek zamknięty Zanim wybraliśmy się do Lawendy przeczytaliśmy opinie na trójmieście....
~Natalia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 listopada 2014

Ania - opinia wątek zamknięty Bardzo piękne miejsce w Gdyni, rzadko zdarza się aby w restauracji wszystko...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 września 2014

siódme niebo! wątek zamknięty Uwielbiam Lavenda Cafe! Jedzenie przepyszne, uzależniłam się od bagietki z...
~Asiek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 lipca 2014

T. - opinia wątek zamknięty Parę dni temu mąż zabrał mnie do Lavendy z okazji naszej rocznicy ślubu....
~T.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 maja 2014

Super... ale nie obsługa. wątek zamknięty Lokal pięknie urządzony, bardzo fajne menu, jedzenie także bardzo smaczne....
~Darci
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 lutego 2014

Idealnie? wątek zamknięty Wystawiając ocenę maksymalną trójmiasto.pl każe mi uzasadnić dlaczego tak...
~KoliberQ
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 lutego 2014

Marti - opinia wątek zamknięty Miła obsługa, jedzenie PRZEPYSZNE tylko z wyselekcjonowanych składników....
~Marti
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 października 2013

od święta wątek zamknięty Bardzo miła atomosfera, lokal urządzony w gustownym stylu. Menu nie jest...
~Iza
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lipca 2013

Bardzo smaczne menu wątek zamknięty dużo interesujących pozycji, klimat bardzo przyjemny, choć ceny powodują że...
~Darek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 lipca 2013

Pyyyyyycha! wątek zamknięty Naprawdę fajne kameralne miejsce na kulinarnej mapie Gdyni. Niezobowiązująca...
~jasiek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 czerwca 2013

Kulinarna poezja! wątek zamknięty Do Lawendy wybrałam się z chłopakiem, zachęcona świetnym wystrojem i opiniami...
~Bea
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 maja 2013

Polecam wątek zamknięty Brakowowało mi takiego miejsca w 3mieście. Co niedziele wychodimy "na miasto"...
~Marta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 marca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry