Widok

Leczenie fibromialgii

Witam,
szukam specjalisty psychologa na terenie gdańska, który zajmuje się leczeniem fibromialgii.
Jeżeli ktoś ma doświadczenie w tej kwestii i zna godnego polecenia lekarza to proszę o pomoc.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kochana fibro nie wyleczy psycholog, tym zajmują się reumatolodzy :), owszem psycholog może pomóc radzić sobie w sytuacjach stresowych ale żadna psychoterapia tego nie wyleczy, obecnie trwają badania nad identyfikowaniem przeciwciał odpowiedzialnych za to dziadostwo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

byłam u reumatologa, zlecił mi trochę badań, wszystko wyszło dobrze i powiedział , że potwierdza diagnozę psychiatry (fibro) i leczyć się tak dalej u niego jak dotychczas.. :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zmień reumatologa, fibro nie jest chorobą psychiatryczną, to że często daje się leki psychotropowe, to dlatego że je często daje się w terapii bólu, nie tylko w fibro, po prostu lepiej działają inne leki, to ma coś wspólnego z neuroprzekaźnikami. Poszukaj dobrego reumatologa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dobrze wiedzieć, dziękuję.
masz doświadczenie z tą chorobą?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mam fibro i nikt nie wysłał mnie z tym do psychiatry, dostaję przeciwbólowe, mam skierowanie do poradni leczenia bólu, tylko muszę tyłek tam ruszyć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a jak długo już się z tym zmagasz? przeciwbólowe Ci pomagają? Chyba bierzesz je doraźnie? Czasami się zdarza, że mam te bóle codziennie i to chyba nie jest rozwiązanie, żeby brać codziennie przeciwbólowe. Wiem, że u mnie przyczyną są wydarzenia z przeszłości, z dzieciństwa, odbija się to na moim obecnym życiu, nadmiernie się wszystkim przejmuje. Czy takich problemów siedzących w głowie właśnie nie leczy się na terapiach u psychologa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę poczytaj najnowsze doniesienia medyczne nt fibro, i najlepiej anglojęzyczne, naprawdę szczerze polecam.
Ja biorę na stałe p/bólowe 3 x dziennie, dzięki temu jakoś funkcjonuję, w okresach zaostrzeń biorę dodatkowo inne leki p/bólowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jakiego reumatologa polecasz? W Trójmieście? A może jednak neurolog przy nieprawidłowej kurczliwości mięśni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


osteopata (ale dyplomowany, nie samozwańczy) może bardzo Ci pomóc.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W takim razie zmieniam pytanie na: szukam osteopaty w Gdańsku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

ból stawów kolanowych (91 odpowiedzi)

Mam pytanie czy ktoś może borykał się po ciąży z problemem bólu stawów kolanowych? Jaka może być...

Jakie tabletki na libido działają (33 odpowiedzi)

Witam, Swoje pytanie kieruję do kobiet, które miały okazje brać tabletki na libido. Mam 38 lat i...

hepatolog (15 odpowiedzi)

szukam dobrego hepatologa /trojmiasto.

do góry