dr n.med. Wojciech Czarzasty

Chirurdzy Gastrolodzy

Gdańsk, Jacka Malczewskiego 51

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pacjent - opinia Przestrzegam przed wizytą! (...) Nie wystarczy dyplom, bez jakiejkolwiek...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 27 listopada 2019

moje leczenie otyłości wątek zamknięty Z problemem otyłości (49 kg) zmagałem się od wielu lat. Nie pomagały żadne...
~Kacper
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 października 2015

Odradzam tego lekarza każdemu. wątek zamknięty Trafiłam do p. doktora dwa razy. Pierwsze badanie miało miejsce w Clinice...
~Bożena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 grudnia 2016

Lekarz godny zaufania wątek zamknięty Mam za sobą kila wizyt u dr Czarzastego i jestem zadowolony. Udało mi się...
~Wojciech W
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 listopada 2015

badanie w gabinecie doktora wątek zamknięty Bardzo bałam się badania, ale jak się okazało strach ma wielkie oczy. Jestem...
~KKarolina73
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 listopada 2015

ZDECYDOWANIE ODRADZAM !!!! wątek zamknięty Lekarz, nastawiony TYLKO I WYŁĄCZNIE na zarobek. Gdyby był biznesmenem, na...
~lot
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2013

polecam! wątek zamknięty Byłam u Pana doktora Czarzastego w lutym, mam problem z otyłością. Próbowałam...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 marca 2013

Pacjentowi można wszystko wmówić. wątek zamknięty Doktora Czarzastego odwiedziłam w Lux Medzie na Morskiej w Gdyni. Genaralnie...
~Niezdecydowana
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 stycznia 2013

kompetenty specjalista wątek zamknięty Poddałam się gastroskopii u dra Czarzastego. Generalnie nie jest to przyjemny...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 lutego 2013

Zdziwiona narzekaniami wątek zamknięty Od długiego czasu zbierałam sie z wizytą u proktologa, bo to taki "wstydliwy"...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 lutego 2013

Ma - opinia wątek zamknięty Jestem młodą pacjentką tego lekarza i mam dość wstydliwy problem. Jednak...
~Ma
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 stycznia 2013

Ten Pan wprowadzil mnie w blad. wątek zamknięty Podczas pierwszej wizyty uslyszalam,ze nie mam hemorojdow tylko zylaki...
~Monika Demianiuk
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 stycznia 2012

kompetentny lekarz wątek zamknięty Od dłuższego czasu mam problem z hemoroidami i w końcu wybrałem się do...
~Ignacy
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 października 2012

NIE POLECAM !!! wątek zamknięty Przyszłam do doktora wiedząc co mi dolega,przyniosłam wynik potwierdzający...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2012

Naciągcz! wątek zamknięty Byłam jakiś czas temu na wizycie, doktor zaproponował zabieg na chorobę...
~A
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2008

Lekarz profesjonalista wątek zamknięty Chciałabym bardzo gorąco polecić Pana dr Czarzastego jako chirurga, który...
~Anna Wirska
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2010

Świetny lekarz wątek zamknięty Rzeczowy, miły, szybko i trafnie diagnozuje problem:) Jego poczucie humoru...
~aga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 lutego 2012

Super lekarz wątek zamknięty Goraco polecam, wspaniały Lekarz z powołana. Przesympatyczny, z poczuciem...
~Kasia N.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 grudnia 2011

godny polecenia wątek zamknięty Fachowiec z poczuciem humoru.... polecam wszystkim cierpiącym naprawdę lekarz...
~miła pacjentka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2011

Profesjonalista w 101% wątek zamknięty Po 3 latach zmagania się z dolegliwością szczeliny odbytu i licznych wizytach...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 lipca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
32

25

wątków

do góry