Widok

Lipcowe Panny Mlode

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
No i jak tam Lipcowki???? :)
Coraz mniej czasu, a nam jeszcze tyle zostalo do zalatwienia... Przede wszystkim garnitur dla mojego M - wczoraj jezdzilismy przez caly dzien, ale niestety bez skutku... Po pierwsze nie ma nic fajnego, a jak juz jest w miare fajne, to na moim M niezbyt dobrze lezy... Bez przerobek krawieckich sie nie obedzie :(
Cukiernia to chyba bedzie "SOWA"
Kwiaciarnia jak najblizej mnie (przy ETC -podobnie jak "SOWA)
Trzeba sie zajac dekoracjami sali i kosciola.
No i nie mamy auta :( Aha - i noclegow dla kilkorga gosci...
Wczoraj zalatwilismy na szczescie obraczki :) Sukienke i buty mam, bielizne czesciowo tez.
No i jeszcze ta papierkowa robota w moim macierzystym USC. Aha - no i zapowiedzi!! To juz bedzie ostatni moment na to... Spowiedz tez przed nami.
Mysle nad Ksiega Gosci, ale chyba migdaly w tiulowym woreczku sobie odpuszcze bo juz nie zdazymy :(

A jak Wy???? Pewnie wszystko gotowe?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
meja - super ze wszystko masz juz gotowe (bo pewnie tak jest) i ze sie nie denerwujesz :)
Ja oczywiscie bardzo powoli posuwam sie naprzod, ale jak poatrze ze mam juz tylko 11 dni to az mi sie nie chce nic robic :)
Wczoraj mialam probna fryzure - o dziwo moje wlosy daly sie upiac i wcale nie byly na to za krotkie. Zaplacilam 60zl - za slubna chyba bedzie tyle samo. Aha - probna bez problemu trzymala sie potem :)
Zalatwilam tez sprawy w USC. Az mi dziwnie jak popatrze na te saswiadczenia i tam jest napisane ze po slubie bede miala inne nazwisko :((( No, ale trudno...

SaLma - Ty nie narzekaj bo masz o tydzien czasu wiecej niz ja :)))) I jak masz namiary na dobrego DJ'a to podeslij mi prosze.
A na kawe to chyba po slubach :) Daj znac jak z szukaniem pracy.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wiesz, że nadspodziewanie dobrze....
Cieszę się że to już ;o))))
Naprawde bardziej denerwowałam się dwa tygodnie temu. Teraz wiem że zrobiłam co mogłam a reszta sama się pouklada. Jestem nastawiona maksymalnie pozytywnie! Mam nadzieje że w takim stanie dotrwam do 16 lipca... ;o))))))))))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak samopoczucie Meja? Bo u mnie im bliżej tym bardziej uświadamiam sobie powagę sytuacji :) Że nie wspomnę o tysiącu rzeczy, które czekają jeszcze w kolejce do zrobienia :)
Pozdrawiam ciepło i życze powodzenia w "przedślubnym zabieganiu" :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
SalMa popatrz na mnie....
u mnie tylko 4..... ;o)))))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hooooopsssssaaaaaa Lipcowe :))) U mnie 18 dzionków, o hilfeeeee ;)))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Olga: gdzie (i jak duzo) kupowałaś tiul i za ile? a może chcesz go sprzedać po swoim ślubiku?

Pozdrawiam
Alice -mężatka :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i słusznie - jak bedzie tak będzie ;)
Też nie zamierzam stresować sie czy wszystko wyjdzie idealnie - trochę improwizacji nie zaszkodzi o !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
spoko - bedzie dobrze ;)))
Nawet jak nie wszystko bedzie dopiete na ostatni guzik to nie mam zamiaru sie tym przejmowac i psuc sobie dnia slubu :)))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest nas więcej :)))
My też jeszcze sporo mamy do załatwienia, ale spoko chyba zdążymy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to ja mam ten sam problem. To juz za 13 dni, a ja mam cały czas wrażenie jeszcze czegoś zapomnę. dekoracje USC, kościół jeszcze nie załatwione, a mój luby nie ma jeszcze butów i koszuli... Czy powinnam się stresowac?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No sisi - to juz 13 dni tylko... Ja dzis zalatwialam z ksiedzem ze nie bedzie u nas grala "etatowa" organistka - hura!! No i nawiazalam kontakt z kims innym ;) Aha - i o dziwo zezwolil na udekorowanie kosciola... Balam sie ze moze byc z tym problem.
Garnitur sie szyje, reszta garderowby dokupujemy, wiec spoko.
Moja suknie odbieram 18.07; jutro mam probna fryzure.
Zamowilam juz kwiaty :))
Mecze sie z decyzja dot. tortu - chyba bedzie tak - najwieksza warstwa to krolewski, srednia to Czarny Las, a mala to malinowy bo chcemy cos owocowego.
Zastanawiam sie tez nad ciastami z tej samej firmy (SOWA) - macie jakies opinie dot. ciast (bo ja nie probowalam)????

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak, tak - już nie całe dwa tygodnie, a ja jeszcze w proszku z dekoracjami i niewiadomo z czym jeszce, ostaecznej rozmowy jesli chodzi o ustalenie menu, zdjęcia kamerę, i zespół nie było, cały czas mam wrażenie że są jeszcze rzeczy o których w ogóle nie pomyslałam, mówcie głośno co trzeba zrobić, wolę żeby się nie okazało w dniu slubu że jednak udalo mi się o czymś ważnym zapomnieć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
salma@o2.pl - moj mail :) Pozdrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Salma, podaj gg lub maila to Ci napisze....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
KUrcze, jestem pedagogiem specjalnym i kończę filologię polską. Jaka to szkoła, to może dryndnę z zapytaniem ?? Dzięki i pozdrowionka :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Salma, czego uczysz, u mnie w szkole poszukuja anglistow i polonistow...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czego uczysz? pozdrowionka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurcze, ja rowne 20 dni do "godziny zero " ;)))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i jak tam dziewczyny??

Pierwsze lipcowe sa juz po... A ja mam jeszcze tylko 2 tygodnie. Straszne...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to ja mialam jakies wyjatkowe szczescie rok temu...
Odwiedzilam okolo 30 podstawowek (a zaczelam dopiero jak przyjechalam czyli na poczatku lipca!) i o dziwo oprocz tej mojej pracy to mialam tez inne oferty. Na razie jeszcze przez przyszly rok szkolny siedze u siebie a potem to bede szukac pewnie od nowa, bo bede wypuszczac trzecia klase :(
No, ale nie wybiegam myslami az tak daleko. Wiesz - mysle ze lepiej jest jezdzic osobisci, bo a nuz bedzie dyrekcja i po krotkiej rozmowie sie spodobasz? A jak sie posle CV i podanie to owszem - moze byc super, ale nie ma to jak kontakt osobisty... A dyrekcje jeszcze w szkolach siedza...

Co do sklepow w ktorych sie zaopatruje to jak zerkniesz na forum to zobaczysz ze jestem kompletnym debilem jesli chodzi o wiele rzeczy i drecze elajze (i nie tylko) o wszystko :) Winietek i woreczkow nie mam. Ksiege zamowilam od nikitki, czesc dekoracji (na samochod i czesciowo na sale) odkupilam od Pluszowej i kupilam tez tiul (do udekorowania sali i kosciola - tiul jest, ale pomyslow brak...). Zaproszenia mam "od lasa i sasa" - 6 rodzajow o ile nie wiecej... Wypisywalismy jednak recznie co dla osoby ktora ma niezbyt ladne pismo jest prawdziwa udreka...

Ale bedzie dobrze :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry