Widok

Lista prezentów na ROCZEK

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny robię listę prezentów na roczek dla rodzinki ale chciałabym najpierw żebyście napisały jakie zabawki polecacie dla takiego dziecka aby były rozwojowe.
Czekam na propozycje co jest sprawdzone!! :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja córka ma obecnie 20 miesiecy. Napiszę o zabawkach które dostała na roczek i wcześniej a bawi się nimi do dziś.
-Krzesełko uczydełko
-Garnuszek na klocuszek
-wózek dla lalek z lalką
-domek kiddieland
-teletubiś przytulanka
-drzewko kiddieland
-klocki lego (najbardziej lubi zwierzatka)
-książeczki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej
Moj synus zachwycony jest takimi zabawkami;
ksiazeczka rymowanka fisher price
odtwarzacz muzyczny rowniez z fisher price
dostal tez solik i krzeselka-mysle ze to bardzo praktyczny prezent,niebawem na pewno sie przyda
rowerek 3 kolowy to tez troche na zapas,ale rowniez niebawem sie przyda a roczek to dobra okazja na taki prezent.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie sprawdzily sie:
- samochod odpychacz, do 3,5 lat na nim jezdzil, az go zajezdzil
- klocki duplo do dzis a ma 5 lat
- stolik i krzeselka z ikei- do dzis
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam sama jestem ciekawa tych hitów
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja ci pisałam że Maja dostanie :
-rowerek
-krzesełko uczydełko
-DJ Dżdżownica

no i butki

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja się nie zastanawiałam nad listą prezentów...
dostałam narazie fotelik -9-18 kg.
Mała wszystko ma:) może jeszcze piaskownica na ogród by sie przydała + akcesoria do zabawy:)
image
[url=http://pierwszezabki.pl]image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam farmę fisher price

http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=182053&e=product&pid=37841

Piszą, ze od 1,5 roku, ale moj syn bawił się wlasnie od roczku i to był hit nad hitami przez ponad dwa lata.
Zostawilam dla drugiego potomka i mysle, ze bedzie podobnie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieci szybko się niestety nudzą;( Ja bym poleciła grający domek - super sprawa http://allegro.pl/item663674397_grajacy_domek_z_klockami_swiatlo_dzwiek_super.html
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
podbijam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rina poszłam za Twoją radą i zażyczyłam sobie na roczek dla synka własnie ten grający domek. NIe jest markowy ale na full pierdułek w sobie i moj synek go uwielbia. A cenowo wychodzxi duzo lepiej niz Fisher Price bo ma w sobie to samo co grajacy kociołek i kilkia innych zabawek
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nooo, jest super;)
Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co myślicie o takim hipciu-popychadle Z fisher price? Zastanawiam się właśnie nad nim. A może lepiej taki samochodzik do pchania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
podbijam

może macie jakieś nowe pomysły

chodzi o prezent dla chłopca, chrześniaka mojego męża
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rowerek
samochod do odpychania
wiraz samochodowy
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gosiu jak Antoś jest wysoki to długo nie posłóży niestety sa fajniejsze np ciuchcia Tomka albo auto z carsów i woele innych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a wiecie co ja bym chciała aby Madzia dostała:
- mleko
- pieluchy
-chusteczki
-no garnuszek na klocuszek to jedyne z zabawek


na zabawki przyjdzie jeszcze czas, wiadomo że ktos i tak kupi choćby misia ale najpotrzebniejsze rzeczy
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Sandrulka nie obraź się, ale to takie życzenie jakbyś Ty chciała, aby na Twoje urodziny ktoś kupił Tobie: chleb, masło i papier toaletowy. Te rzeczy, które wymieniłaś są potrzebne maluszkowi, ale zapewnieniem zakupem ich zajmują się rodzice. Roczniaki już troszkę rozumieją i ich potrzeby nie są skupione wyłącznie na jedzeniu. I nie jest tak, że muszą dostawać wyłącznie firmowe zabawki za kupę kasy (u mnie synek najbardziej preferuje wielką książkę z wierszami Brzechwy, Tuwima - "zaczytuje je", a raczej przewraca karteczki i uważnie ogląda obrazki, świetnie sprawdzają się kubeczki, z których buduje się wieżę, lubi bawić się piłkami).

Jeżeli zaś chodzi o propozycje na roczek, sama chętnie poczytam o Waszych propozycjach :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja wcale nie chce drogich prezentów dla Madzi, a proszę bardzo niech mi kupią chleb i masło przyda się :P
Zabawek już ma dużo to po co jeszcze dokładać? Nie ma gdzie tego trzymać a i tak szybko sie nudzi. Jeszcze przyjdzie czas jak będzie dostawać zabawki
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
nie no ja też nie wyobrażam sobie dać dziecku 3 kartony mleka i 2 paczki husteczek na 1 wyjątkowe urodziny

rozumiem taką prośbę na 1 wizytę oki ja też nie chciałam ubranek itp ale nie na roczek
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
taki prezent to bardziej dla mamy niż dziecka ,moja teściowa ma jakąś dziwną manie kupowania mojemu synowi ubrań ,w tym koszulek (za dużych) ja zawsze mówiłam że to prezent dla mnie bo nie muszę wydawać w danej chwili na to forsy ,a wiadomo małe dziecko bardziej ucieszy się z zabawki niż z mleka ,pieluch itp.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
od tego są rodzice....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mama mojej chrześniaczki, gdy pytałam się, co, powiedziała, że najchętniej to kasę - konkretnie na szczepienia małej
Tak kasy dla samej kasy chyba bym się dziwnie czuła dawać, ale zdaję sobie sprawę, że dołożeniem się do szczepienia pomogę, a i będzie to konkretnie dla małej (choć radości z tego nie będzie miała... tylko ukłócie i łzy;))

Myślę, żeby coś "fizycznego" dodać, ale nie wiem, co... Musiałby być drobiazg (finanse nie pozwolą na szaleństwa)

No i dostanie super kartkę urodzinkową:)

Co do zabawek - dziadek dziecka ma sklep z zabawkami...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kasa na szczepienie to bardzo fajny prezent i inwestycja w zdrowie na to przeznaczałam becikowe :)
fajne są 1 sztucce w pudełku z grawerką koszt około 50zł
albo pozytywka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja uważam ze takie prezenty jak ubranka/pieluszki czy inne potrzebne rzeczy, jak rodzice o to prosza, są jak najbardziej na miejscu.
Moje dziecko ma sporo zabawek i prawde mowiac nie potrzebuje nowych - jak goscie pytaja sie mnie co kupic na roczek to prosze o praktyczne rzeczy np. kubeczek doidy, a niektorzy z nich sami sie pytali o ubranka itd. :)
My od siebie nie kupujemy nic Młodemu ale zapraszami kilkoro dzieci bo wiem ze sprawi mu to frajde jak bedzie mogl sie z nimi "pobawic".
Dodam, ze na dzien dziecka tez nic nie kupowalismy.

A co do pytania to fajne sa takie bujaki koniki Little Tikes - młody ma takiego obiecanego od babci oraz ostatnio u nas hitem są klocki magnetyczne, z ktorych da sie zbudowac duze zwierzaki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
zabolinka - pampersy, chusteczki to tak jak dla doroslego kosmetyki, perfumy ;) nie chleb czy maslo hehe
a z takich prezentow tez sie cieszymy ;)

poza tym niektorzy moga byc w gorszej sytuacji i nie maja pampersow wiec po co wtedy dziecku zabawka ?

ja na roczek kupilam chrzesniakowi taka gosieniece gawedziarke i namalowalam portret, ktory obramowalam ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oli_AG gdzie takie sztucce dostanę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na alegro w batorym tez były na dole w galeri na świtojańskiej widziałam i chyba w empiku :)
częto też są u jubilerów no i w Duce ale tam cena tez wyższa moj Maksiu dostał na roczek i bardzo szybko nauczył się kożystać z noża i widelca naraz aaa no i on jest lewo ręczny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aniu_85 - przykro, że nie czytasz całych wątków - dla mnie odpowiednikiem mleka jest chleb i masło, a pampersów czy chusteczek - paper toaletowy (służą do tego samego). Za Kosmetyk odpowiadający perfumom - uznać można by było dobry krem czy szamponik (ale to wyłącznie moje odczucia).

Tak jak ktoś wyżej napisał - mleko czy pieluszki to prezenty dla rodziców, bo nie muszą ich kupować. Na urodziny prezent powinien być dla maluszka ( i tu też wyłącznie moje podejście do tematu).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

słownik ortograficzny,polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam zdecydowanie klocki d*plo jest to niezniszczalna zabawka

no i oczywiście sesję fotograficzną - taka pamiątka na dłużej
[url]www.facebook.com/malgorzatajonczyk.fotografia[/url]
[url]www.malgorzatajonczyk.pl[/url] image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja bym nie chciała sesji fotograficznej na prezent te zdjecia najczęśniej wychodzą strasznie creepy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja dodałabym do tego np. basen z kulkami. U nas to najważniejszy element w ''kąciku zabaw''. Zamówiony od Misioo jakiś czas temu, a służy i bawi jakbym go kupiła wczoraj :D Takie rzeczy chyba się nie nudzą :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Polecam prezent wartościowy czyi książeczki. W wypadku małego dziecka zdecydowanie książeczki kartonowe. My czytamy propozycje od Wydawnictwa MD Monika Duda ponieważ ich bajeczki są z morałem, pięknie ilustrowane i z mnóstwem zwierzaków co kochają moje dzieci. Z konkretnych tytułów mogę polecić Orkiestrę słonika, Alarm w zagrodzie, serię bajek z naklejkami (Czerwony kapturek, Alicja w krainie czarów, Złota gęś itp), i oczywiście Nowe bajki na każdy dzień tygodnia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

d*plo albo coś w stylu garaz / kulodrom. U nas po zjeżdżalni ze zdjęcia jeżdżą piłki, resorak, misie jeżdżą na podnośniku itp. Tylko roczniakowi trzeba z winda pomagać a dokładnie z zaczepianiem autka.

Możesz zerknąć sobie również na tablicę sensoryczną na roczek na stronie. Małe dzieci mogą się takimi tablicami bardzo zainteresować.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jakie zabawki edukacyjne polecacie? (28 odpowiedzi)

Chcę kupić jakieś zabaweczki Amelce ale nie mogę się zdecydować co jej kupić, za dużo tego...

Małe mieszkanko jak sobie radzicie!! :) (116 odpowiedzi)

Troszkę inny wątek mam nadzieje że znajdą się też rodzinki które mieszkają w 1 pokojowym...

do góry