Widok

Listonosz

Czy nasz listonosz, nie ma obowiązku dzwonienia albo pukanie do drzwi? Nie rozumiem jak można bezpodstawnie wystawić awizo. Od tygodnia jestem w domu i przez kontuzje nawet w auto nie mogę wsiąść. A Listonosz po prostu podjeżdża mając już w ręku awizo. To jest Jego praca a ja zostałam bez stabilizatora na nogę.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Proponuje zaopatrzyć się w psa. One uwielbiają listonoszy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nasz Pan listonosz niestety, ale olewa jak może. Kiedyś trąbił, dziś już nic nie robi tylko pisze awiza. A później człowiek jedzie na pocztę a na poczcie nie ma listu, bo ma listonosz - jeszcze go nie zadał. Słabo ogarnięte towarzystwo. (A tak właśnie jest 2 listonoszy, jeden od listów a jeden o paczek, jeden buja się czerwonym niskim, a drugi granatowym wyższym autem, ja to o tym 1 pisałem , ale ten drugi też mi raz awizo wrzucił mimo obecności w domu).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten czerwonym też wozi paczki, bo nie raz mi przywozil, chodź częściej zostawia awizo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

nigdy nie maja drobnych zeby wydac reszte
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten z czerwonego auta to jest spoko gostek, podjedzie zatrąbi a ten z niebieskiego to awiza bez sprawdzenia czy ktoś jest w domu zostawia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mi mówili że lubi zastać wniedwuznacznej sytuacji dlatego tak włazi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Listonosz to lubi przyjeżdżać z pustymi kartkami i brać podpisy na nie wiadomo co , kłamie ludziom, dziwne , że jeszcze ma prace
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ujawnij się autorze z Imienia i Nazwiska. Skoro ktoś bierze podpis i ty nie wiesz po co to oznacza to tylko jedno, a mianowicie: jesteś id...tą. nikt nie podpisuje niczego w ciemno,więc zastanów się nad swoim komentarzem człowieku.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Idź to powiedź prosto w oczy listonoszowi, a no tak, przecież za monitorem odwaga jest większa.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nasz listonosz nie ma czasu bo jego głównym zajęciem jest pisowska agitacja oraz oszukiwanie ludzi, którzy mu zaufali i podpisali w dobrej wierze coś, co miało niby bronić dyrektora szkoły a było w rzeczywistości obrzydliwym paszkwilem. Taki to urzędnik państwowy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ale paszkwilem na tegoż dyrektora?(chyba nie) Może masz kopię tego pisma? Do kogo było zaadresowane... i w jakim celu napisane. Bardzo proszę o jakieś szczegóły, albo kto takowe posiada poza Panem Andrzejem?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dobrze,że nie jest to agitacja PustychObietnic. Człowieku, trochę przyzwoitości Ci nie zaszkodzi. A było obrzydliwym paszkwilem ? Ty jesteś obrzydliwym człowiekiem,skoro rzucasz błotem w kogoś,kto w przeciwieństwie do Ciebie nie mija się z prawdą. Poczekamy zobaczymy co nasz jaśnie panujący zrobi z naszą gminą i miejscowością i wtedy ten temat będzie wypadał jako żarcik przy tematach,które dotyczą jego osoby.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Czy ktoś może tutaj napisać na co faktycznie zbierane były głosy przez listonosza??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli sie okaże, że były zbierane jako poparcie dla tej z PISu to szykuje sie afera..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli ktoś podpisywał to na pewno wie w jakim celu. A dla tych,ktorzy szukaja wsrod wszystkiego go....burzy i sensacji polecam odejsc od komputera i znalezc ciekawsze zajecie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Anonimie, podpisy poparcia,które musiałam uzyskać,żeby moja kandydatura była zatwierdzona zebrałam sama osobiście..ba! Nawet przy użyciu własnego długopisu,więc zamilcz i nie siej takich plotek bo jest to doprawdy żenujące.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 9

Ten listonosz co jeździ po Koleczkowie to się nadaje do d*py
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Sytuacja z zeszłego tygodnia, przywozi polecony z urzędu na który czekam, widzę przez okno ze podjeżdża samochód wiec schodzę szybciutko z piętra w kierunku drzwi. Wychodzę na dwór co zajęło mi może 20 sekund a tego frajera z samochodem juz nie ma pod furtką. Nawet nie zadzwonił tylko od razu wrzucił awizo do skrzynki które miał pewnie za wczasu wypisane. Oczywiście polecony mogłem odebrać z poczty dopiero następnego dnia. Następnym razem dorwę drania jak tak zrobi i wyczochram go za uszy !
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zgred faktycznie bije od Ciebie kultura godna dworu królewskiego. Ciekawe skąd wiedziałeś,że zajęło Ci to 20 sekund. Weź pod uwagę,że mogły być to 2 min zanim szanownie zszedles "ze swojego piętra". Nazywać frajerami możesz swoich koleżków. Zdarzyło mi się,że dostałem awizo i rozmawiałem z listonoszem. Zawsze czeka aż ktoś się pokaże lub machnie chociaż ręką przez okno i da znać,że jest. Weź pod uwagę,że gdyby listonosz czekał przy każdym domu te 2 min nawet pewnie polowa ludzi nie dostałaby żadnego listu. Kolejnym razem zastanów się zanim nazwiesz kogoś "frajerem". Zamiast wylewac swoje żale na forum podejdz do listonosza i po ludzku wyjaśnij z nim sprawę w cztery oczy. Nie bez przyczyny mówi się teraz "że łatwiej kogoś wyrzucić ze znajomych na FB, niż po ludzku zrzucić ze schodów jak kiedyś". Życzę trochę emaptii i wyrozumiałość i Zgredzie.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

U mnie jest tak za każdym razem, nigdy nie dzwoni do domofonu od razu pakuje awizo do skrzynki.
Z pewnych źródeł wiem że obecny listonosz prawdopodobnie będzie chciał zostać sołtysem Koleczkowa, także myślę że niedługo jego podejście się poprawi i z każdym będzie chciał porozmawiać i się zareklamować przed wyborami.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Twoje źródła są tak samo wiarygodne w takim wypadku jak to,ze nigdy nie dzwoni do domofonu hehe Albo masz zepsuty domofon.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ukręć d**ilowi jaja koło samej d*py!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szczera prawda. Bylam w domu a widzialam listonosz wrzuca kwitek do skrzynki. Ja ide do nie i okazuje sie ze nie ma nawet paczki!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Koleczkowo

Pytanie - dotacja do pompy ciepła (35 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje czy na montaż pompy ciepła jest w naszej kochanej gminie lub szerzej -...

Przyłączenie Bojana do Gdyni (123 odpowiedzi)

Patrząc na obecny kształt gminy, przynależność Bojana do gminy Szemud wydaje mi się przestarzała....

Nowy Mechanik (35 odpowiedzi)

Co sądzicie o nowym mechaniku w Koleczkowie przy skrzyżowaniu na Chylonie?? Warto oddać samochód...

do góry