Widok
Lokal na chrzciny - Gdańsk
Hej dziewczyny,
właśnie z mężem przybieramy się do organizacji chrzcin, mogłybyście polecić jakiś fajny i sprawdzony lokal na tą okazję? Nie planujemy jakiejś wielkiej imprezy, tylko najbliższa rodzina około 10 osób. Chrzciny będą w św. Janie, więc dobrze by było, żeby lokal był w pobliżu tego kościoła, ale niekoniecznie. Jeśli możecie podajcie też orientacyjne ceny jakie płaciłyście. Z góry dziękuję za wszelkie sugestie :)
właśnie z mężem przybieramy się do organizacji chrzcin, mogłybyście polecić jakiś fajny i sprawdzony lokal na tą okazję? Nie planujemy jakiejś wielkiej imprezy, tylko najbliższa rodzina około 10 osób. Chrzciny będą w św. Janie, więc dobrze by było, żeby lokal był w pobliżu tego kościoła, ale niekoniecznie. Jeśli możecie podajcie też orientacyjne ceny jakie płaciłyście. Z góry dziękuję za wszelkie sugestie :)
my robimy obiad na 9 osób + 3 małych dzieci :] w Panoramie w Zieleniaku :) żurek z jajkiem + frytki/pieczone ziemniaczki + pierś z kurczaka w sosie żurawinowym + zestawy surówek + soki + kawa/herbata - 350zł :) dla dzieci jest 1 porcja do podziału z gotowanymi ziemniaczkami :)
ciasta swoje :]
no i jaki fajny widok :]
dam znać jak było za 1,5 tygodnia ;)
ciasta swoje :]
no i jaki fajny widok :]
dam znać jak było za 1,5 tygodnia ;)
Dzieki dziewczyny za odzew, a znacie moze jakies lokale, gdzie by mozna bylo skorzystac z jakiejs oddzielnej sali? W sumie 10 osob to nie jest duzo, ale wolalabym, zebysmy mieli oddzielna sale do dyspozycji, ze wzgledu na Maluszka i jego karmienie. Ehh wiem gdzie sa takie lokale w moim rodzinnym miescie, ale w Gdansku sie jeszcze nie orientuje az tak bardzo...
My mieliśmy takie menu:
zupa rosół 6 pln/szt
kurczak w kurkach 9 porcji -261.00pln
stek wieprzowy 9 porcji - 207.00pln
lody (deser) 11 szt-143.00pln
Do tego w cenie były frytki i ziemniaki oraz surówka ala grecka i warzywa na parze oraz dodatkowy sos z kurkami. Było 11 osób. Mięsa, ziemniaki, frytki i surówki podano na półmiskach, tak by goście mogli zdecydować na co mają ochotę. Jedzenia było dużo, resztę nam spakowano na wynos. Za kawę i inne napoje płaciliśmy zgodnie z cenami z menu, tort mieliśmy swój ale był podany przez restaurację (patera itp)
zupa rosół 6 pln/szt
kurczak w kurkach 9 porcji -261.00pln
stek wieprzowy 9 porcji - 207.00pln
lody (deser) 11 szt-143.00pln
Do tego w cenie były frytki i ziemniaki oraz surówka ala grecka i warzywa na parze oraz dodatkowy sos z kurkami. Było 11 osób. Mięsa, ziemniaki, frytki i surówki podano na półmiskach, tak by goście mogli zdecydować na co mają ochotę. Jedzenia było dużo, resztę nam spakowano na wynos. Za kawę i inne napoje płaciliśmy zgodnie z cenami z menu, tort mieliśmy swój ale był podany przez restaurację (patera itp)
my na naszych chrzcinach polaczonych z roczkiem mamy takie menu|:
rosol z makaronem
kotlet devoaille
zraz wieprzowy zawijany
codon blue z serem
surowka z kapusty pekinskiej
surowka z marchewki z jablkiem
surowka z buraczkow z cebulka
ziemniaki z wody z koperkiem
frytki
kolacja:
schab w galarecie ze sliwka i morela
filet z indyka w sosie tatarskiem
pstrag w galarecie
sledzik w sosie majonezowo - jogurtowym
salatka gyros
salatka wloska
maslo, pieczywo
chrzciny uradzamy w sopocie i cena za osobe to ok 80 zl
rosol z makaronem
kotlet devoaille
zraz wieprzowy zawijany
codon blue z serem
surowka z kapusty pekinskiej
surowka z marchewki z jablkiem
surowka z buraczkow z cebulka
ziemniaki z wody z koperkiem
frytki
kolacja:
schab w galarecie ze sliwka i morela
filet z indyka w sosie tatarskiem
pstrag w galarecie
sledzik w sosie majonezowo - jogurtowym
salatka gyros
salatka wloska
maslo, pieczywo
chrzciny uradzamy w sopocie i cena za osobe to ok 80 zl
co do cen i menu w Enigmie
płaciliśmy 65 os/ z ciastami tzn. dla każdego było po dwa kawałki ciasta (chcieliśmy sernik+ciasto ze śliwkami, pychota), tort płacony osobno, ale kawiarnia go zamawiała, (zdjęcie poniżej). obiadu nie chcieliśmy, ale były trzy sałatki (duże porcje), pieczony schab, owoce, połowa została wzięta do domu. trzy dzbanki z napojami wliczone w cenę( nam wystarczyło). kawa i herbata liczona osobno z cennika. przyjęcie było na 8 osób dorosłych i 5 dzieci. mają taki parawan, którym oddzielają salę od reszty.

Uploaded with ImageShack.us
płaciliśmy 65 os/ z ciastami tzn. dla każdego było po dwa kawałki ciasta (chcieliśmy sernik+ciasto ze śliwkami, pychota), tort płacony osobno, ale kawiarnia go zamawiała, (zdjęcie poniżej). obiadu nie chcieliśmy, ale były trzy sałatki (duże porcje), pieczony schab, owoce, połowa została wzięta do domu. trzy dzbanki z napojami wliczone w cenę( nam wystarczyło). kawa i herbata liczona osobno z cennika. przyjęcie było na 8 osób dorosłych i 5 dzieci. mają taki parawan, którym oddzielają salę od reszty.

Uploaded with ImageShack.us