Widok

Lokal na chrzciny - Gdańsk

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Hej dziewczyny,

właśnie z mężem przybieramy się do organizacji chrzcin, mogłybyście polecić jakiś fajny i sprawdzony lokal na tą okazję? Nie planujemy jakiejś wielkiej imprezy, tylko najbliższa rodzina około 10 osób. Chrzciny będą w św. Janie, więc dobrze by było, żeby lokal był w pobliżu tego kościoła, ale niekoniecznie. Jeśli możecie podajcie też orientacyjne ceny jakie płaciłyście. Z góry dziękuję za wszelkie sugestie :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja robiłam w restauracji Św. Huberta na strzelnicy ul. Jaśkowa Dolina - Morena nie wiem jakie teraz są ceny ale jak organizowałam tam chrzciny małej to byli bardzo konkurencyjni :) A atmosfera tego miejsca super :)
image
image

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dość smacznie jest w MESTWINIE, ul. Straganiarska, tyle że wystrój lokalu - styl kaszubski nie każdemu odpowiada, ale jedzienie dobre
Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
my robimy obiad na 9 osób + 3 małych dzieci :] w Panoramie w Zieleniaku :) żurek z jajkiem + frytki/pieczone ziemniaczki + pierś z kurczaka w sosie żurawinowym + zestawy surówek + soki + kawa/herbata - 350zł :) dla dzieci jest 1 porcja do podziału z gotowanymi ziemniaczkami :)

ciasta swoje :]


no i jaki fajny widok :]


dam znać jak było za 1,5 tygodnia ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam Enigma Cafe, Targ Rybny nowy lokal, mieliśmy tam ostatnio dwa latka synka, mogę podesłać zdjęcia z imprezy, super jedzonko, bardzo elegancki wystrój, ale ceny oki, podaj maila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
emi moj mail: ellios@wp.pl
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
My zwiedziliśmy kilka lokali i zdecydowaliśmy się na chrzciny w Gospodzie na placu Zebrań Ludowych. Pojechaliśmy najpierw na obiadek, żeby sprawdzić jedzonko - rewelacja!
Obiad z kawą i ciastem - 70 zł/osobę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na Starym Mieście jest dużo fajnych knajpek. Zależy na czym TObie zależy. Super jedzonko jest w Swojskim Smaku na ul. Heveliusza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki dziewczyny za odzew, a znacie moze jakies lokale, gdzie by mozna bylo skorzystac z jakiejs oddzielnej sali? W sumie 10 osob to nie jest duzo, ale wolalabym, zebysmy mieli oddzielna sale do dyspozycji, ze wzgledu na Maluszka i jego karmienie. Ehh wiem gdzie sa takie lokale w moim rodzinnym miescie, ale w Gdansku sie jeszcze nie orientuje az tak bardzo...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
My robiliśmy chrzciny w Baryłce w Gdańsku. Tam miałam zarezerwowaną całą salę, gdzie mogłam spokojnie nakarmić małego. Od lat właśnie w Baryłce robimy różne imprezy. Tanio nie jest, ale jedzonko pyszne i fajny klimat:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
My wyprawialiśmy chrzciny w Żurawiu. Fajne jedzonko, super widok i osobna sala (na piętrze)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, a ile płaciłyście w Baryłce i Żurawiu i co było w cenie?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mieliśmy takie menu:
zupa rosół 6 pln/szt
kurczak w kurkach 9 porcji -261.00pln
stek wieprzowy 9 porcji - 207.00pln
lody (deser) 11 szt-143.00pln
Do tego w cenie były frytki i ziemniaki oraz surówka ala grecka i warzywa na parze oraz dodatkowy sos z kurkami. Było 11 osób. Mięsa, ziemniaki, frytki i surówki podano na półmiskach, tak by goście mogli zdecydować na co mają ochotę. Jedzenia było dużo, resztę nam spakowano na wynos. Za kawę i inne napoje płaciliśmy zgodnie z cenami z menu, tort mieliśmy swój ale był podany przez restaurację (patera itp)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
emi dzieki za fotki, rzeczywiscie prezentuje sie bardzo ladnie :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Znajomi mieli w Pierogarni u Dzika na Piwnej, na antresoli, na chyba 15 osob; mieli tam tez przyjecie komunijne starszaka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia w Panoramie w zeszłym roku byly krecone Kuchenne rewolucje z Gesslerową :)))
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem, oglądałam :] dlatego wiedziałam, że jest taka restauracja :] nawet widziałam jakie wzięcie ma "Jej" flądra podawana na patelni :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my na naszych chrzcinach polaczonych z roczkiem mamy takie menu|:

rosol z makaronem
kotlet devoaille
zraz wieprzowy zawijany
codon blue z serem
surowka z kapusty pekinskiej
surowka z marchewki z jablkiem
surowka z buraczkow z cebulka
ziemniaki z wody z koperkiem
frytki


kolacja:

schab w galarecie ze sliwka i morela
filet z indyka w sosie tatarskiem
pstrag w galarecie
sledzik w sosie majonezowo - jogurtowym
salatka gyros
salatka wloska
maslo, pieczywo


chrzciny uradzamy w sopocie i cena za osobe to ok 80 zl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co do cen i menu w Enigmie
płaciliśmy 65 os/ z ciastami tzn. dla każdego było po dwa kawałki ciasta (chcieliśmy sernik+ciasto ze śliwkami, pychota), tort płacony osobno, ale kawiarnia go zamawiała, (zdjęcie poniżej). obiadu nie chcieliśmy, ale były trzy sałatki (duże porcje), pieczony schab, owoce, połowa została wzięta do domu. trzy dzbanki z napojami wliczone w cenę( nam wystarczyło). kawa i herbata liczona osobno z cennika. przyjęcie było na 8 osób dorosłych i 5 dzieci. mają taki parawan, którym oddzielają salę od reszty.
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a który to lokal jesli mozna wiedziec?
bo ja z mezem tez laczymy roczek z chrzcinami i nie wiemy jeszcze gdzie chcemy urzadzic bo nieukrywam ze ceny sa dosc wysokie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam, moze jeszze jakies propozycje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak tam jest w tej Panoramie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
bardzo fajnie :] ceny przystępne :] jedzenie pyszne, świeże, duże porcje :] bardzo miła obsługa :] jesteśmy super zadowoleni ;)

i z pewnością wrócimy tam na rodzinny obiad ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja robiłam Chrzciny swojej córeczki w BabyCafe we Wrzeszczu. Było poprostu rewelayjnie, wspaniała atm, pyszne jedzenie, wszystko naprawde rewelacyjnie...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
My robiliśmy w Mamma Cafe w Gdańsku, ceny są od 45 zł/osobę za obiad, tort i napoje. My płaciliśmy trochę więcej ale zamówiliśmy dużo więcej porcji dania głównego niż było gości, to co nie zjedliśmy dostaliśmy do domu. Obiad bardzo dobry, tort pycha, w ogóle z wszystkiego byliśmy zadowoleni. Polecam to miejsce.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasia, a porcje obiadowe są duże w tym Mamma Cafe? acha i jak wygląda nakrycie stołu np. obrus, serwetki, takie tam... A może ktoś jeszcze tam robił chrzciny ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Porcje normalne, ani nie za duże ani nie za małe. Chyba mniej więcej tyle zabraliśmy do domu porcji co więcej zamówiliśmy na wszelki wypadek. Z dekoracji stołu to był biały obrus, kwiaty na stole, świece, sztućce w takich kieszonkach z serwetek. Ogólnie ładnie to wszystko wyglądało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A na ile osób robiliście? Tam chyba nie ma za dużo miejsca?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja robiłam na 16 osób, podobno max to 20
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

RE Lokal na chrzciny BabyCafe Gdańsk

Polecam chrzciny w Babycafe we Wrzeszczu. Ja robiłam i nie żałuję wyboru. Jedzonko bardzo smaczne, duże porcje, można wybrać czy serwowane czy mają podać na półmiskach główne danie. >My mieliśmy najpierw przystawkę potem zupę i główne dania - mięsiwa, ziemniaczki, frytki, surówki itd... Potem kawa i ciasta a na koniec domowy tort udekorowany kwiatami... :)
Wybrałam do obiadu bardzo dobre wino. Co do cen to się dogadywaliśmy z Panią Ewą i zależały od tego co zamówiliśmy. Ale za imprezę całą na 23 osoby + 4 dzieci wyszło ok 2000zł ze wszystkim. Nie no ogólnie bardzo miło spędziliśmy kilka godzin. Dzieciaki wybawiły się z Panią na sali zabaw. Mega fajne miejsce.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lokal na chrzciny - Gdańsk

Witam

My w marcu wyprawialiśmy chrzciny w restauracji Hotelu Zatoka na Trakcie Św. Wojciecha na Oruni. Jedzenie super, w ogóle fajny nowy hotel, więc było czysto i nowocześnie. Ceny ok 70 zł za osobę z napojami ciepłymi i zimnymi w cenie. Mieliśmy zupę, dwa rodzaje mięsa i dodatków, 3 surówki i deser. Parking bez problemu i osobne miejsce do karmienia. polecam!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy w Zatoce mają kącik zabaw dla dzieci?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

zobaczcie na stronie chrzciny i komunie, znajdziecie tam za darmo mnostwo porad dotyczacych lokali
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Niestety, na tej stronie niema zbyt wielu ciekawych restauracji. Kiepska reklama
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja ostatnio byłam w lokalu na Zaspie - Lawenda. Bardzo smaczne jedzenie, super obsługa i powiem szczerze, że bardzo ładny wystrój. Nie spodziewałam się. Nie znałam tego lokalu, a jak tam weszłam bardzo mi się spodobało. Zarówno mi jak i wszystkim gościom! Szczerze polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mój brat organizował ostatnio chrzciny tutaj http://www.betlejem.eu I bardzo mi się podobało. Ładny lokal i ładna okolica. jedzenie mają bardzo smaczne i wszystko świeże. Obsługa tez bardzo miła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Najlepsza restauracja na Chrzciny to BabyCafe w Gdańsku Wrzeszczu. Polecam, bardzo dobre jedzenie, salonik zabaw dla dzieci. Mega fajne miejsce. My robilismy dla 32 osób i wszystko wypadło super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Z całym szacunkiem Madzia - pytanie pada o lokal w Gdańsku, a Ty wrzucasz reklamę lokalu z Lęborka??? No na pewno całe rodziny po chrzcinach zamówionym autokarem popędzą z 70-80 km na obiadek do tego lokalu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

To zależy czy wchodzi pod uwagę sam Gdańsk czy jakieś ościenne miejsca też, bo jak tak to w Chmielnie mogę karczmę Krzewi Róg polecić :) super na takie imprezy !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bardzo fajnie wyszły chrzciny w Betlejem w Lęborku. Knajpę prowadzi bardzo miłą Pani Kasia która ma pojęcie jak zorganizować taką imprezę. Serwują bardzo dobre posiłki. Wszystko elegancko podane i w odpowiednim czasie. Lokal bardzo przyjemny z dużym grodem dla dzieciaków. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Kamila, już to pisałaś kilka postów wcześniej jako Madzia. Słabo...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tez mogę polecić Betlejem. Świetnie zorganizowali imprezę. Zaserwowali wspaniałe dania. Wszystko w odpowiednim czasie. Elegancko podane. Bardzo mi się tam podoba na pewno jak będę organizować jakąś imprezę to najpierw tam uderzę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Już przestańcie z tą słabej jakości reklamą
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś organizował chrzciny w Złotym Stawie w Borkowie? Proszę o opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chrzciny naszej córeczki zorganizowaliśmy w Karczmie Biesiadnej w Turku. Było super. Spokojna okolica. Ładnie urządzony lokal. Bardzo dobra obsługa z menadżerem na czele. No i świetne jedzonko. Zarówno goście jak i my byliśmy zadowoleni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bardzo ładnie przygotowali nam przyjęcie z okazji chrzcin naszej córki w ty miejscu http://www.betlejem.eu Pani Kasia - właścicielka, wszystkiego dopilnowała. Zadbała by sala wyglądała elegancko i nakrycia były z gustem. Serwowali pyszne i urozmaicone jedzenie w odpowiedniej ilości. Jednym słowem perfekcja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

nnt: ogrzewanie pokoju elektrycznie (11 odpowiedzi)

jak kształtują się koszty, chodzi o ogrzanie mieszkania prądem, mieszkanie 18 m2

tanie meble kuchenne?Jakie (68 odpowiedzi)

Dostaliśmy po 8 latach czekania mieszkanie z miasta 3pokoje,kuchnia. W kuchni mamy tylko...

do góry