LULA

Restauracje Kawiarnie i herbaciarnie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Norwida Cypriana Kamila 4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Crazy Mary - opinia Bardzo sympatyczna atmosfera. Pyszne jedzenie. Danie dnia w naprawdę super...
~Crazy Mary
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 23 kwietnia 2023

S - opinia wątek zamknięty Dobre jedzenie, sympatyczna i wesoła obsługa. Byłem kilka razy, we dwoje i w...
~S
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 września 2021

Świetne miejsce, było pysznie! wątek zamknięty Wybraliśmy się do LULI na kolację. Było przepysznie, ciekawe smaki i aromaty,...
~Ally
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 stycznia 2017

Nie połecam wątek zamknięty Dałam szanse try razy tej restauracji i i każdego razu było nie dobre jedzenie.
~Julia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 listopada 2016

Dramat goni dramat! wątek zamknięty Lulę rekomendowali nam nasi znajomi. Mieli tam jakąś imprezę firmową. Moze to...
~Paula
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 listopada 2016

Duże rozczarowanie.... Nigdy więcej nie odwiedzę tego miejsca... wątek zamknięty Byłam tam z mężem wieczorem żeby zjeść coś dobrego. Klimat i wnętrze jest...
~kaja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 listopada 2016

Polecam z całego serca ! wątek zamknięty Przepyszne jedzenie w towarzystwie według mnie najlepszej obsługi z jaką się...
~Karol
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 października 2016

Polecam!!! wątek zamknięty Nie rozumiem negatywnych opinii, oczywiście każdy ma prawo do swoich odczuć,...
~stach
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 października 2016

Rozczarowanie wątek zamknięty Sprawna obsługa i funkcjonalny wystrój - na tym niestety koniec pozytywów....
~ktoś
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2016

Po raz kolejny zawiedziony, niestety nie wrócę wątek zamknięty Odwiedziny w Luli po raz drugi, za pierwszym razem bylo kiepsko, teraz...
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2016

nie polecam wątek zamknięty Tagliatelle z boczniakami było niesmaczne. Twardy makaron oblany dużą ilością...
~klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 marca 2016

Galeria kulinarna wątek zamknięty Doskonała kuchnia, świetne napary i lemoniady, ciekawe ciasta, super rissotta...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 stycznia 2016

bez rewelacji wątek zamknięty Przejeżdżając w okolicy Garnizonu, spontanicznie postanowiliśmy wpaść to Lula...
~nina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 czerwca 2015

sandacz z łuskami wątek zamknięty Sandacz podany ze zlepkami łusek. Dodatkowo irytująca muzyka. Najsmutniejsza...
~kasia
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 maja 2015

2-ga wizyta - rozczarowująca wątek zamknięty Pierwszą wizyta byłam zachwycona, dobre jedzenie, druga niestety już mi się...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 maja 2015

Spoko! wątek zamknięty Byłam wraz z chłopakiem na kolacji i pozytywne zaskocznie. Jedzenie dobre,...
~ap-ch
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2015

Drugi raz, było gorzej wątek zamknięty Pierwszy raz kiedy byliśmy w LULA ( zachęceni artykułem w Trojmiasto.pl) było...
~D
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2015

pierwsza wizyta wątek zamknięty Zaczęło się całkiem sympatycznie, niestety dobre pierwsze wrażenie...
~mor
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 marca 2015

polecam! wątek zamknięty polecam odwiedzić bo naprawdę warto. Byliśmy pierwszy raz i na pewno wrócimy...
~emilia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 marca 2015

Pierwsze wrażenie pozytywne wątek zamknięty Nowa knajpka powstała na moim osiedlu, więc grzechem byłoby nie sprawdzić,...
~Ulenspiegel
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 października 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry