Widok

MediTech Sp.zo.o Gdynia

Słyszał ktoś, coś o tej pracy ??? Telefonistki w firmie MediTech Sp.z.o.o Kamienna Góra. I Armii Wojska Polskiego 30. Nic a NIC nie ma o tej firmie w internecie! Wie ktos cos na ten temat?? Prosze o odpowiedź.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Hej, niestety nic nie wiem o tej firmie, ale jutro idę na rozmowę i też bym chciała dowiedzieć się czegoś o nich.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
NIc nie można znaleść :( a na która jedziesz na rozmowe ??? może 12.30 i długość spotkania 2 godziny ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sorki Ty już dziś idziesz , ja jutro daty mi sie pomyliły , jesli możesz prosze napisz jak było na rozmowie i co i jak :) z góry dziękuje Magda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5386976 na forum coś tam piszą na ten temat, sama byłam umówiona kiedyś do tej firmy i też na 12.30 i miało trwać ok 2h. Odrazu jak wysłałam maila do nich z CV to po 5 minutach już był telefon odnośnie rozmowy. Jednak ja nie stawiłam się. A później przeczytałam ogłoszenie na trojmiasto.pl że jedna dziewczyna pisała że odradza tą firmę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja koleżanka tam pracuje od dosyć dawna.. ja byłam na rozmowie w październiku, miałam zacząć pracę od listopada i mieli zadzwonić jednak telefonu jak nie ma tak nie było.. ;/ jeśli chodzi o zarobki to jest to 8zł/h a nadgodziny 12zł/h więc spoko, rozmowa trwa kilka minut szefowa mówi o zarobkach i o pracy jak to wygląda, później idzie się na przeszkolenie i godzinę patrzymy jak ktoś wykonuje telefony, a kolejną godzinę my dzwonimy i zapraszamy ludzi na spotkania do hotelu. Co godzinę jest 5 min przerwy i to chyba tyle ;))

ja akurat jestem w kryzysie i biorę każdą pracę.. strasznie mi zależało na tej pracy, ale coś czuję, że nie zadzwonią :( koleżanka narzeka, że jest strasznie nudno, trzeba się na to przygotować :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
wszytsko co wyzej to prawda , ja tam pracuje 3 miesiace i nie narzekam jest super ale czasem mozna usnac hehe.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
trzymajcie się z daleka od tej firmy - to oszuści i naciągacze. Sprawą już zajmuje się Urząd Ochrony Konsumentów. Jest też cała masa zgłoszeń od osób poszkodowanych na policję.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5
Mam pytanie do slimaczek . czy firma działa na terenie całego kraju?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakieś dowody czy tylko plujesz gdzie popadnie?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
To nie prawda
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 8
kupiłam matę z kamieniami mineralnymi w tej firmie nic nie mogę znależć odnośnie tej maty, która jest bardzo droga czy to nie jest oszustwo.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Popieram tą ocenę firmy bo ja tez zostałam na pokazach oszukana na ponad trzy tysiące złotych, które splłacam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
A na jaki adres e-mail należy wysyłać CV do tej firmy ? Proszę podajcie tu na forum.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzisiaj bylam na "pokazie" zdrowej żywności. Jakiś arogancki Niemiec wciskał ciemnotę o uzdrawiających fiolkach,patelni, która smaży i rozmraża i podjąl nieewidencjonowany przychód gotówki. Obrażał nas, Polaków mówiąc o autostradach zbudowanych przez Hitlera, "wypasionych" kościołach w najmniejszych polskich miasteczkach oraz ludziach, którzy finansują takie budowle zapominając o swoim zdrowiu. Obiecanych nagród nie było zaś po 10-minutowej przerwie prelegent sprawiał wrażenie między naćpanym lub nawąchanym i bardzo niegrzecznie wszystkich uczestników/bardzo starzy ludzie/ spotkania uciszał. Zapytana po co ta przerwa tłumaczka skwitowała "żeby była".
Nieprawdopodobne chamstwo i wbrew prawu. Szybki deal, dobry deal? Nie pozwólmy!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
wczoraj też byłam na takim pokazie z udziałem niemca i od początku obrażał nas wszystkich,a potem pani zadzwonił telefon i pani wyszła,ale już nie pozwolił jej wrócić.Ja myślałam ,że wyciszyłam telefon ale jednak zadzwoni więc wyszłam.Oczywiście nie pozwolił wrócić.Jedna z pań wwyszła do toalety no i oczywiście nie mogła wrócić.Sprzedawał jakieś jonowe materace po 1800zł i jak nikt nie zechciał kupić wpadł w szał zaczĄŁ ludziom ubliżać zakończyło się spotkanie wyzywając się wzajemnie ,a o obiecanych prezentach nie było mowy.Czy takie namawianie ludzi przez telefon jest legalne,bo do mnie prawie każdego dnia ktoś proponuje jakieś spotkanie.Tak z ciekawości byłam chyba ze cztery razy,ale takieGO ZACHOWANIA PREZENTERA NIE WIDZIAŁAMTERESA
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobrze,że ktoś już był na takim spotkaniu wiem co mnie czeka gdybym miała zamiar iść bo zaproszenie przez telefon niewiele mówi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wystarczy żądac paragonów fiskalnych. Skończy się handel na ludzkiej naiwnosci.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez wybralam sie na takie spotkanie, kupilam ten masakrycznie drogi materac( na poczatku 5800, pozniej zbijal cene zeby kogos naciagnac i spuscil na 2500), dostalam niby w prezencie odkurzacz ktory podobno w niemczech kosztuje 1800 euro u nas ponad 7 tysiecy zlotych, nie mowiac o tym ze na internecie znalazlam identyczny za 43 zlote, kolejnym prezentem byly noze na ktorych nie zostaje zaden slad, jakas antybakteryjna raczka itd, powiem krotko: JEDNO WIELKIE OSZUSTWO! Dalam sie naciagnac i tyle. Gosc, ktory prowadzil prezentacje nie chcial podac awojego numeru telefonu zeby w razie czego mozna sie bylo z nim skontaktowac, oczywscie zadnego paragonu, nic. Chyba warto zglosic to na policje.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie teraz czyli 2.08.2013r o godz 11:00 w Restauracji JEDYNA ul. Narcyzowa 1/8. Witomino. Ma odbyć się spotkanie związane z jubileuszem 15- lecia Firmy.Jednak zgłosili się w rejestrze 2012 r. Wstęp dla osób po 50 lat. Przestrzegam to zwykli oszuści naciągacze. To co napisane na tej ulotce (papier wszystko przyjmuje) to czysta fantazja. Zobaczcie wyżej jakie produkty dają.( jest zdjęcie ) Nie dajcie się obskubać z rent i emerytur.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 6
Jakim trzeba być frajerem żeby na coś takiego się nabrać?
Tracę wiarę w ludzi
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, moja znajomej tez wcisneli materac spuszczajac z ceny z 5800zl na 2500zl i pytanie czy komukolwiek udalo sie zwrocic w ciagu 10dni towar do tej firmy? I gdzie czy na ulice Akacjowa czy na Armii Wojska Polskiego?Czy odzyskaliscie pieniadze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzisiaj bylismy na spotkaniu Firmy MIT Medi tech Sp.zo.o Gdynia ,prowadzacy prezenter zachowywal sie niegrzecznie w stosunku do starszych osob,chwilami mowil po Niemiecku na takim spotkaniu jeszcze nie bylismy,mowil tak szybko ze trudno bylo sie polapac na zaproszeniu pialo ze mial byc obiad .ktorego nie bylo i pary mialy otrzymac12-czesciowy porcelanowy zestaw do kawy tez nie dostalismy oprocz malego kremu miniaturowego miodu i malego soczku .Spotkanie odbylo sie w dniu 5 kwietnia 2014 r o godz.15.00 w Osrodku Szkoleniowo-Sportowym Delifin w Pucku co na to firma czy wie co sie dzieje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam firma oszukańcza .

prezenty to pulpety za 2,41/ARO i makaron za 1,13/ARO/ gdzie obiecany był zdrowotny darmowy pakiet za 100zł.

małżeństwa i pary miały dostać 12 częściowy porcelanowy zestaw do kawy a dostaliśmy nóż z ogranicznikiem krojenia made in china
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
jesli sie ukrywaja w internecie to znaczy ze cos smierdzi i capi
dostalem zaproszenie 14 wrzzesnia na jubileuszowe-spotkanie-naciaganie w slupsku tylko dla 40+ - uwazaja ich chaba za mniej
roztropnych od np.trzydziestolatkow - OLEWAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
MediTech to ta sama firma co GPK Financial Group- poprostu zmienili nazwe, ponieważ narobili pod wcześniej istniejącą takiego gnoju że byli już za bardzo znani ze swych oszustw i chamstwa!!!!

Produkty tej firmy to tani szajs! a prezenterzy i właścieciele firmy chamscy do potęgi!
ostrzegam przed tą firmą!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co jest grane że telemarketerzy tej firmy masowo szukają innej pracy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To ta sama firma! Moja mama ciągle dostaje od nich zaproszenia. Byłam z nią dwa razy. Po zmianie nazwy nawet nie chciało im się zmienić treści zaproszenia. To co sprzedają to nic nie warte g...a po kosmicznych cenach, a do tego naciągają ludzi na kredyty z ogromnym oprocentowaniem. Nie dajcie się nabrać na pasztecik w prezencie w zamian za ponad 2 godzinne siedzenie i wysłuchiwanie bełkotu tych prezenterów. Ludzie! Nie chodźcie po prostu na tego rodzaju prezentacje a ich biznes umrze śmiercią naturalną. Również ostrzegam przed tą i podobnymi firmami!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Drodzy Czytelnicy tego forum, szefem tej firmy jest niemiec, który wymyślił sobie bardzo prosty sposób na interes. Będzie on kupował w lidlach bądź innych sklepach tego typu produkty, przyjedzie do polski i będzie je sprzedawał 10 razy drożej. Wymyślił sobie sposób sprzedaży poprzez prezentacje, na których będą wykorzystywane metody manipulacji i perswazji, że to okazja cenowa, że produkt jest genialny, niepowtarzalny, że uleczy Was z chorób bądź doleglowości, na które cierpicie. Skad wziać ludzi na takie prezentacje? Można wziac ksiazke telefoniczna, zatrudnić telefonistki, które będą dzwonily, mówily o losowaniach, o nagrodach, o okazjach, albo w zwyczajny sposob powoływały sie na aktualizowanie ksiazki telefoniczej żeby podać im swoj adres ( co chyba jest nie zgodne z prawem, ponieważ jeżeli ktoś nie wyrazi zgody na przetwarzanie danych osobowych, to nie można ich wykorzystywać ?) , na który później wysłać zaproszenie na prezentacje. Sami przyznacie, że całkiem dobry pomysl na interes ? Mówiąc w dużym skrócie, żerowanie na naiwności, na niewiedzy, na tym, że mentalność człowieka jest taka, że dostanie coś za darmo, a przecież dobrze wszyscy wiemy - że tak nigdy nie jest. Tylko pomysł zakłada również kierowanie oferty do grupy osób starszych, które, możliwe że w większości ( oczywiscie nie zawsze) są osobami bardziej ufnymi. Po paru latach takiej działalności - szef jeździ Porshe, ubrany w markowe ubrania, bo interes się kręci.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja wybieram się 28 wrz.2013 miejsce CK -MUZA-LUBIN,ZOBACZYMY jaką bajerę wysłucham.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
SZKOP z tłumaczem JAK SIE WKURZY NA ZEBRANYCH LUDZI gdy nie beda entuzjazmem reagowali na jego pytania czy opowiesci TO POWIE s****S ...a TŁUMACZ ze to koniec spotkana, szkop WYJDZIE obrazony a staruszkom wcisna pasztet soczek i 4 probki dzemu w niby tym prezencie za 100 zl
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziś jest 25-10-13 i takie spotkanie w Pionkch. Zobaczymy co ten Helmut przygotował dla starców z Pionek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
9 pazdziernika 2013 odbylo sie takie spotkanie w Kielcach. Prowadzacy byl agresywny i nieprzyjemny. Udalo mu sie jednak wcisnac jakas mate z kamieniami za ok 2000 zl dwojgu staruszkom, ktorzy poruszali sie o kulach (nigdzie w necie nie znalazlam slowa o takiej macie). Tlumaczyli, ze ten produkt bedzie dostepny w aptekach chyba w grudniu. Sprzedawali tez jakis krem i inne drobiazgi, miedzy innymi kule do prania. Kula kosztowala 40 zl, a w internecie znalazlam identyczna, tej samej firmy za ... 3 zl!!!
Za sprzedane produkty nie wystawiali rachunku, czyli sptzedawali to "na lewo"
W zaproszeniu bylo - "Dla wszystkich naszych gosci przygotowalismy pyszny obiad od producenta polskiej zywnosci!"
Ten pyszny obiad to - suchy makaron aro, pulpety i groszek w puszce, a zamiast prezentu specjalnego - filizanek dawali noz.

Od wielu lat ludzie pisza, ze ta firma oszukuje naiwnych, starszych ludzi, ktorzy nie potrafia funkcjonowac w tych czasach. Nie sa przyzwyczajeni do tego, ze na kazdym kroku ktos chce ich oszukac.
Dlaczego nasze panstwo nic z tym nie robi.

Na zaproszeniu widnieje firma Medi-Tech ul. I Armii Wojska Polskiego 30 81-383 Gdynia, a w podpisie wystepuje niejaki S. Murawski
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.Dokladnie o to samo chiałam sie zapytac. Dostałam zaproszenie na 20 pażdziernika w Zawierciu .Tresc zaproszenia była ze wygrała pani wraz z 200 szczesliwcami.I tu rodzi sie pytanie jak mogłam cos wygrac skoro nigdzie nie grałam.Mogła bym powiedziec co to niby wygrałam a co było w rozku foliowym jako ten zekomy prezent.Najbardziej jednak chodzi mi o to ze gość ktory miał prowadzic pokaz nie tylko obrazał starszych ludzi ale i ich wysmiewał .Pod moim zaproszeniem widnieje podpis S.Murawski i tu w tym miejscu pytam czy wogóle zdaje pan sobie sprawe co sie wyprawia na tych pokazach na które pan zaprasza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Właśnie wróciliśmy z Żoną z spotkania w Katowicach i potwierdza się opinia pozostałych uczestników ,którzy już byli na takich spotkaniach.Oszustwo szyte grubymi nićmi,brak elementarnej kultury do osób starszych ,posuwające się nawet do wulgaryzmów i wyzwisk jeżeli nikt nic nie kupi.Jeżeli chodzi o darmowy pakiet zdrowotny to owszem był "Fasolka w słoiku " za 2,80 lub w podobnej cenie. Natomiast zwrócenie uwagi organizatorom ,że w zaproszeniu jest inaczej doprowadziło organizatorów do " białej gorączki" i steku wyzwisk pod adresem uczestników spotkania. Dlatego L U D Z I E nie dajcie się mamić takim firmom szkoda czasu i nerwów na TAKICH OSZUSTÓW.Powinni się takimi firmami zająć wreszcie właściwe instytucje w kraju. A my nie dajmy się nabrać na ,ładnie wykonane zaproszenie przez tego typu firmy.

Marek
27.10.2013
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przeczytałam wszystkie uwagi pod adresem tej oszukańczej firmy MediTech i zgadzam się w 100% z wszystkimi piszącymi ponieważ byłam
z kolegą na takim spotkaniu , które prowadził ten chamski i obrzydliwy właściciel firmy- czarnowłosy , ordynarny niemiec. Szukałam po powrocie do domu ( Warszawa ) informacji o tej firmie w internecie. Niestety nikt nic o niej nie wiedział pod wskazanym adresem. Nasza znajoma padła ofiarą tych oszustów,ponieważ straciła bezpowrotnie 2500 zł, bo ani towaru ani zwrotu pieniędzy.Ma pan rację, powinniśmy utworzyć grupę do walki z tymi oszustami, chętnie będę uczestniczyć w tej walce.
Napisałam celowo narodowość prezentera z małej litery ponieważ był on obrzydliwy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziś otrzymałem zaproszenie na spotkanie z przedstawicielem tej f-my w Zgierzu na 23 stycznia 2014 o godz. 10:00 Spotkanie ma się odbyć w MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY PRZY UL. DŁUGIEJ 42.
w TREŚCI ZAPROSZENIA INFORMUJĄ ŻE NALEŻY PAN/I DO GRONA OK.200 SZCZĘŚLIWYCH ZWYCIĘZCÓW Z REGIONU.
Co dokładnie Pan/i wygrał?
Kosz z próbkami przepysznych artykułów spożywczych wysokiej jakości,wypełniony wieloma specjałami,których pragnie serce(np.różne rodzaje konfitur,czekolady,kawy i herbaty,markowego masła,wędlin i serów) oraz wspaniałą nagrodę rzeczową z palety produktów naszych sponsorów o wartości 100 zł W dalszej części zaproszenia obiecują .Małżeństwa i pary otrzymają od nas 10-częściowy komplet naczyń szklanych.Zabawa oszustów trwa nadal. Ilu jeszcze będzie płakać ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam oszustów i szubrawców . Mi lam dzisiaj zaproszenie i ze względu na nieobecność 3 osób spotkanie się nie odbyło zapraszali na popołudnie Kpiny sobie robicie z czasu dla ludzi i byle jakich prezentów.Myślę ze dla Panów prezenterów kiczu to doś wynagrodzenie bo skoro 3 osoby nieobecne zgodnie z zaproszeniami i nie chciało się poprowadzić spotkania.Dobrze Piszą internauci ile ludzi będzie jeszcze płakać. Słuszna racja az mi wstyd osobie po 50-tce ze poświęciłam swój czas i poszłam tam dzisiaj juz w życiu się nie nabiorę na zadne zaproszenie .ludzie PRZEJŻYJCIE NA OCZY I NA KICZ KTORY ROZDAJA MADE IN CHINA
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pokaz odbył się w Legnicy 22.01.2014,wpadł jakiś prezenter i bardzo
szybko przeprowadził tak mu się wydawało trwało to 2 godz.Podobno
bardzo się spieszył do Wrocławia .Oczywiście był zdziwiony ,że nie było chętnych do kupna tego co prezentował,bo "przecież zdrowie najważniejsze".Tylko, że emeryci i Ci co przybyli nie chcieli robić sobie spustoszenia w kieszeni bo muszą przeżyć za swoje skromne pieniądze.Zaproszenie które miałam razem z innymi nie pokrywało się z tym co napisane.Otóż to małżeństwa miały dostać 12 częściowy porcelanowy zestaw do kawy, pakiet zdrowotny za 100 zł,oraz pyszny obiad od producenta żywności.To był kit na wodę,bo otrzymaliśmy jako małżeństwo kremik za 2 zł ,bo taki sam tylko trochę większy był w sklepie
wszystko po 5 zł w cenie 3 zł ,jak się spytałam dlaczego nie ma tego porcelanowego zestawy,to się dowiedziałam ,że ten krem kosztuje 70 zł to jest równoznaczne w cenie z serwisem.Obiad nie zdążyli nam zrobić ,to mamy za to klopsiki w słoiku ,suchy makaron i mały groszek w puszce,czy to nie są czyste kpiny,podpisał się tym niby zaproszeniu S.Murawski. Czy to w końcu
może ktoś zrobić porządek z tymi oszukańcami,bo jak widzę jest pełno wpisów i na tym koniec.Pewno czas najwyższy położyć kres,bo się bogacą oszukańcy na ludzkiej krzywdzie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
To się nazywa "dietetyczny obiad" (jakby powiedział poseł S. Niesiołowski), a raczej przegryzka he, he. Niestety póki ludzie (przeważnie starsi) będą tłumnie przychodzić na takie czy inne pokazy, to niestety takie firemki będą się bogacić na nich (wystarczy aby jedna bądź dwie osoby z każdej prezentacji dały się omamić / wkręcić i zdecydowały się na zakup zestawu bądź jego części, a 'biznes' będzie szedł dalej bez strat). Zatem pytanie jak długo jeszcze będą w ten sposób działać pozostaje wciąż otwarte...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Złodzieje i oszuści !!!!!!!! Uwaga na auto nr rej.Gd 246FN
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uwaga na .. z firmy Medi-Tech !
Ci sami siedzą w firmach:
Solarmed Limited Private Company Limited by Shares Prywatna Spółka akcyjna Oddział w Polsce, ul. Popiela 14 Gdynia;
CAR-POL;
GPK Financial Group;
Princessair Ltd.;
Elegancki Dom;
Sta Alliance Polska Sp. z o.o.,
Arena Touristik Limited Sp. z o.o.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

MEDI - TECH ..

MEDI-TECH (wcześniej Intercosmetics PH) z Gdyni ... Ci sami siedzą w firmach: Sta Alliance Polska Sp. z o.o., Poznań, ul. Ulmutowska 37 c (stary adres: Poznań, ul. Dolna Wilda 88/63); Solarmed Limited Private Company Limited by Shares Prywatne Oddział w Polsce Sp. z o.o., Poznań, ul. Popiela 14 A; GPK Financial Group Sp. z o.o., Gdynia, ul. Wrocławska 38; Princessair Ltd. Sp. z o.o., ul. Popiela 14 A, Gdynia; Car-Pol Sp. z o.o., Gdynia; Elegancki Dom Sp. z o.o., Kalisz, ul. Fabryczna 1; Arena Touristik Limited Sp. z o.o., Poznań, ul. Grunwaldzka 104; Pałac Zaleskie Sp. z o.o., Słupsk, ul. Deotymy 10/4; PHU Maja Li Sp. z o.o., Poznań, ul. Wielka 11/2; Zakład Usług Techniczno - Handlowych POLMEX Sp. z o.o., Kalisz, ul. Fabryczna 1; Fundacja Aktywizacji Społeczno - Zawodowej i Ochrony Zdrowia, ul. Jabłkowskiego 3, Kalisz; Akson Sp. z o.o., Kalisz, ul. Główny Rynek 6/2
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam,
moja mama niestety skorzystała z zaproszenia i dała się nabrać na uzdrawiający preparat koenzym Q10 za jedyne 2400 zł
Skandal!!! Takie suplemety można kupić za 40 do 200 zł

Mam pytanie! Ponieważ od zakupu mojej mamy nie minęło jeszcze 10 dni, a umowa przewiduje, w tym czasie, możliwość odstąpienia od umowy sprzedaży, zwrot towaru i zwrot wpłaconych pieniędzy, chciałam się dowiedzieć czy komuś udało się odzyskać wpłacone pieniądze?

Pozdrawiam,
Asia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
powinna pani to zwrócić jak najszybciej,ja kiedyś to zrobiłam dla sąsiadki,telefonicznie trudno było się dogadać,więc wysłałam pocztą jako przesyłka wartościowa,wyszukałam w internecie nr ustaw itd. zrobiłam kopie listu jeden wysłałam poleconym,1 kopie włożyłam w paczkę a drugą zostawiłam sobie sąsiadka wzieła w kredyt,każę jej to wszystko trzymać bo podpisała umowę,mogą i za5lat domagać się.Ci złodzieje będą w augustowie 30.03.2014r.pilnujcie swoich mam i babć.i jak ktoś może to niech ogłosi to na facebook i gdzie się da.do mnie już nie dzwonią tylko wysyłają zaproszenie nie podpisane.a jak dzwonią na jakieś pokazy to przyjmuję zaproszenia ale nie chodzę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, właśnie dostałam takie zaproszenie i z ciekawości zajrzałam tu na forum . Nigdy nie chodzę na takie pokazy , bo przecież nigdy nic nie dają za darmo , to od ciebie chcą wyciągnąć grubą kasę za bubel . Dlaczego piszą ,że spotkanie jest dla ludzi 50+ , ponieważ na ogół są to ludzie starsi , których można naciągnąć. Nie pozwólcie swoim mamom i babciom iść na takie spotkanie , bo to są złodzieje .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie dzis tj.19.05.14 -bylismy na "spotkaniu "z tymi oszustami w Cieszynie. Prelegent udawał zagonionego bo jeszcze dzis musi być na spotkaniu z lekarzami w Poznaniu.Mata mineralna ma kosztować 7.200 ale lekarze w Poznaniu dostana ja za 2160,00 na raty. Potem rozdawali numerki i kto "wygrał" kupił za 2,160.-Oszuści !! UWAGA ! piękne zaproszenia na obiad ( mam zdjęcia zaproszenia i zdjęcia tego samochodu co rozwozi te buble. Nikt nie dostał darmowego pakietu za 100 zl ( było w zaproszeniu). A prezenty takie jak: pasztet za 1.40. 1 miseczka za sklepu za 2.99-w zestawie sa 3 szt dostaliśmy 1 szt ,jakiś kozi kremik wyrabiany przez ta firmę! a dla zdenerwowanych 100 g kawa familijna chyba za 2zl z groszami. UWAGA na oszustów z Firmy MEDITECH a numer rejestr. samochodu to: GD 246FN
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Weronika - może jak już znasz nr rej. to sprawdź na Policji czy auto nie kradzione oraz zgłoś tą firmę do PIP i UOKIK ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hahaha najpierw dokladnie sprawdz a pozniej takie glupoty pisz bo ponad 3/4 firm to spolki prywatne a nie ze jedna i ta sama firma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Praca

Klub gogo-praca-****-moja opinia (4 odpowiedzi)

Dziewczyny nie polecam pracy w tych klubach. Poszłam do pracy jako promotorka klubu gogo,...

Praca w domu, chałupnictwo (6 odpowiedzi)

Czy istnieje pewna sprawdzona wyplacalna firma która oferuje prace w domu przy komputerze bądz...

Praca w Trójmieście - jest w ogóle? (41 odpowiedzi)

Witam serdecznie :) Zamierzamy z mężem przenieść się na drugi koniec Polski, czyli do Was :) Jest...

do góry