Widok

Mini lunapark dla dzieci

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam,
Poszukuję miejsca w okolicach Trójmiasta, moze być nawet troszkę dalej. Coś w stylu Dinopark w Malborku, że płacimy za wejście i z większości atrakcji dzieci korzystają ile chcą.
Kilka dni temu byliśmy w Inwałdzie na południu Polski, tam płaciliśmy około 50zl i dzieci szalały do samego wieczora na trampolinach, dmuchancach, kulkach, rowerach wodnych itp. naprawdę było tego dużo.
Szukam czegoś podobnego tutaj w okolicy, ale większość atrakcji to dodatkowe opłaty...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Koło Łeby jest park z dinozaurami i innymi atrakcjami. Nie pamiętam jak się nazywa, ale działa na takiej samej zasadzie, płacisz za wejście i prawie wszystkie atrakcje są wliczone w bilet.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wpisz w google park dinozaurów łeba. Świetne miejsce. Byliśmy tam z 4 czy 5 razy. Super zabawa na wiele godzin.

Polecam też Nową Holandię, park rozrywki. Tez znajdziesz jak wpiszesz w google. Świetne miejsce, byliśmy 2 razy. Tam to dopiero raj dla miłośników dmuchańców i trampolin.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oceanpark we Władysłaowie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chyba ten Łeba park przemawia do mnie najbardziej.
Patrzę że cena jest dość duża, ale w naszym wypadku place tylko za siebie i męża, bo dzieciaki jeszcze 4 lat nie mają.
Z drugiej strony jak pomysle, że muszę płacić za każdą atrakcje z osobna to wyjdzie mi pewnie z 2x tyle. Mój 3latek też nie rozumie, że jak coś wykupuje to na określony czas i myśli, że takie dmuchane działają jak plac zabaw wchodzisz i wychodzisz kiedy chcesz. Dlatego taka opcja place i niech szaleją gdzie chcą odpowiada mi najbardziej ;).
Mam jeszcze pytanie czy z jednej atrakcji można korzystać kilka razy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jasne. Do niektórych jest kolejka np. kino 7d, do innych nie. Czasem warto kilka razy pójść na daną rzecz, np. zjeżdzalnię, labirynt luster, mini golf i wielki plac zabaw z dmuchańcami. Cały obiekt spokojnie można obejść z wózkiem, są przystosowane ścieżki do 4 kółek hehe
Cena jest spora, ale warta zapłacenia. Parking za darmo. Spokojnie spędzamy tam 6 godzin.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba mnie przekonaliscie :).
Widzę, że właśnie atrakcje podobne jak w Inwałdzie, a nawet lepsze. Zdaje sobie sprawę że pewnie kolejki będą, choć my będziemy więcej korzystać z atrakcji dla maluchów, bo to dzieciaki rządzą :).
Mamy w planie wybrac się w niedzielę, ale jeśli pogoda się nie zmieni to może poniedziałek, zawsze trochę mniej ludzi..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Ostrogi piętowe - jakie zabiegi najskuteczniejsze? (75 odpowiedzi)

Czy ktoś się borykał z tym problemem? Jakie zabiegi najbardziej pomagają?

Przeprowadzka- jaka firma? (36 odpowiedzi)

Jak w temacie, macie sprawdzona i niezbyt droga firme do przeprowadzek?Moze jakis forumkowy maz...

Ośrodek leczenia alkoholizmu (9 odpowiedzi)

Zan ktoś dobry ,sprawdzony ośrodek leczenia alkoholizmu? Mam ogromny problem w rodzinie i...

do góry