Widok

Młode Pary 2013 (część 10)

Wesele Temat dostępny też na forum:
MARZEC
31.03. ~olusia3472, Agata, Ślub: ? , Wesele: ? , Orkiestra: Krzysztof Krawczyk Band, Fotograf i Kamerzysta: Avmedia, Fryzura: Ola Czerwińska, Makijaż: Ela Skoczeń, Bukiety i dekoracje kwiatowe: Centrum Ślubu i Dekoracji, Suknia Farage

KWIECIEŃ
06.04. ~ Tinker Bell, Kościół Św. Michała Archanioła w Gdyni Oksywie,
13.04 ~ann - Ania i Sebastian, ślub odbędzie się poza Gdańskiem ;), kościół: Klasztor oo. Franciszkanów Brodnica, wesele: Zajazd Cykada w Jajkowie, orkiestra: Music Express, Kamerzysta, Fotograf: Foto - Video Florkiewicz Brodnica
13.04 ~Evelcia - Ewelina i Daniel, ślub: Kościół Świętego Michała Archanioła w Kiełpinie, sala: Gospodarstwo Rychertów w Kiełpinie, zespół: Avinion, fotograf: Andrzej Sip, makijaż i fryzura: siostra (fryzjerka)
13.04. ~RheaS - Rhea i DonIgi,
27.04 ~Marcelinka - Marta & Rafał, ślub: Kościół WNMP we Władysławowie, wesele: sala Jantar w Pucku, orkiestra: Octawa, fotograf: Paweł Dmochewicz
27.04. ~karmin - Karola i Mario, ślub: Kościół Św. Mikołaja w Gdańsku,
27.04. ~Ania - Ania i Darek, ślub: kościół św. Jakuba Gdańsk-Oliwa, wesele - Ośrodek Wypoczynkowy Gdynia
27.04. ~rdw, ślub poza Trójmiastem

MAJ
02.05. ~lulka157 - L&S, Kościół - Matemblewo, sala - Wyczechowo, zespół BEST, foto-video Studio BEST, makijaż Magda Purchla
03.05. ~Mariolka - Mariola i Grzegorz, ślub: Parafia Chrystusa Zbawiciela - Gdańsk Osowa, Wesele: Dwór Kaszubski Magnat - Bojano; Oprawa muzyczna: Brygada S - Tomasz Pawlak.
04.05. ~Olla1 Kościół Św. Mikołaj ,wesele: Hotel Faltom, Dj Lech Radziun, Foto: blekitne.com, makijaż: Agnieszka Jarzębek http://www.maxwizaz.pl/, fryzura: Aleksandra Czerwińska http://www.alexevents.pl,
17.05 ~Pola - ... i ...Restauracja jest {?} Dj jest {?}, foto {?}
18.05. ~ zmyslnamietny - Dorota & Grzegorz, ślub: USC, wesele: Stara Wędzarnia Sobieszewo, DJ - przyjaciel, Make up sama, Fryzura przyjaciółka
18.05. ~ Susanna - A. & J. - Kościół: Matemblewo, Restauracja Eureka, Makijaż - Anna Kardzis, Fryzura - Aleksandra Czerwińska , Dekoracje i kwiaty - Monika Dybała
24.05. ~CzekoladowaPralinka, Ewelina i Bolek, Kościół: Parafia Matki Bożej Saletyńskiej w Sobieszewie, Wesele: Hotel Gniecki w Przejazdowie, Orkiestra Zespół Best, Fotograf Studio Best, Cukiernia Wenta z Wejherowa
25.05. ~Latte - Agnieszka i Maciek, Ślub: Klasztor Św.Anny Wejherowo, Wesele: Murat Reda, DJ Lech Radziun, fotograf:foto-off
25.05 ~k_karolina - Karolina i Piotr, Ślub: Kościół bł E. Bojanowskiego w Rumi, Wesele: Hotel Faltom,
25.05. ~Weronika,

CZERWIEC
01.06 ~Cheryl- A&K, Ślub: Kościół w Bolszewie, Wesele: sala "Amelia" w Zelewie, zespół "Odeon", fotograf: Radomir, kamerzysta: multimedia360
01.06. ~Dorota1985 Dorota + Michał, Ślub: Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Gdańsku Chełmie, wesele: Lukullus
01.06. ~Tysia - Justyna i Piotr, ślub: USC Tczew, Wesele: Restauracja Hacjenda w Tczewie, DJ: DJ Siwwy, Fotograf: Foto Ars.
08.06. ~ patunia1990 - Kamil i Patrycja, Kościół: w Redzie Św. Antoniego, Wesele: Czardasz Luzino, Zespół: Kapela Muzycznego Niepokoju, Fotograf: Fotogrupa, fryzura, paznokcie, makijaż: koleżanka
08.06 ~monisia_18_86 - Monika i Krzysiek, Ślub: parafia p.w. Św. Franciszka z Asyżu, Wesele: Ośrodek Alga Sztutowo, Fotograf: Marcin Siemiątkowski, Makijaż: ja osobiście, Paznokcie:ja osobiście, Fryzura: Moja siostra(jest fryzjerka),Ubiór Panny Mlodej (suknia,ponczochy,bielizna,podwiazka zakupione w Irlandii Północnej)
08.06. ~Bobikowa - Olka i Grzegorz, Kościół : Parafia Matki Bożej Saletyńskiej w Sobieszewie, Wesele: Hotel Drywa Dworek, DJ: DJ Cozy, Foto: koleżanka,
08.06. ~viki27 - Joanna i Dawid, ślub: Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa w Stegnie, oprawa muzyczna Pani Karolina z zespołu"na niby", wesele- Ośrodek wypoczynkowy "BAŁTYK" Stegna, fotograf - inre Żukowo
08.06 ~Ola - Ola i Piotrek, ślub: Kościół Św. Bernarda w Sopocie, wesele: Restauracja Riwiera w Gdyni
14.06. ~etusia, Aneta i Krzysztof Ślub: Kościółw Św. Rodziny na Stogach, Wesele: Gospoda Gdańska,
15.06. Kasia i Adaś, Ślub: Kościół Św. Brata Alberta w Gdańsku. Wesele: sala Orchidea, Zespół Party
15.06. ~olaaa - Ola i Adam, ślub: Kościół parafialny Świętego Andrzeja Apostoła w Garczynie, sala: dwór Bajbuza w Garczynie, orkiestra: RHO, Fotograf: Piotr Połoczański, suknia: Agora 12-28 z Langorii
15.06. ~MonisxD - Monika i Arek,Ślub: Kościół pw Najświętszego Serca Jezusowego w Gdańsku Wrzeszczu, Wesele: Restauracja Hacjenda, Dj Fred, Fotograf P. Kamil Helmin z Koronowa, Suknia: salon "Beauty" w Gdańsku Wrzeszczu, Fryzura: ciocia
15.06. ~agulaaa - Aga i Marcin, ślub: parafia św.Józefa w Tczewie, wesele: restauracja "Piaskowa" Tczew, zespół: LEPSI, fotograf: fotogrupa, kamera: hp video studio,
22.06. ~Freya - Kamila i Olaf, Kościół św. Trójcy w Gdańsku, sala bankietowa Elipsa w Stężycy, film: Bergman Studio, fotograf: Krzysztof Ziętarski, wizaż: Anna Stykała, fryzura: Aleksandra Czerwińska, oprawa muzyczna: Tomasz Pawlak & Alan Pastewski
29.06. ~h&m - Hania i Mateusz, Kościół w Baninie, sala Orfeusz w Kłosowie, Kamerzysta i fotograf: Kościerzyna "LOKO", orkiestra: "MARINEZ" z Gościcina

LIPIEC
06.07 ~P&Ł - Sala jantar puck, fotograf. Grzegorz Laskowski, makijaz. Karolina Laskowska (Reda),zespól Koszalin Efect
06.07. ~nela10 Nela i Mati, Ślub: ? , Wesele: Hotel Drywa w miejscowości Dworek, Zespół Tequila Band z Kwidzyna, Fotograf Fotogrupa, kamerzysta z Grupy Obiektywni
06.07. ~PatusiQ Patrycja i Mateusz, Ślub: Parafia św.Kazimierza Gdańsk, Wesele: Sala "Pod Łabędziem"w Gdańsku Kiełpinie
12.07. ~klaudia-cha Klaudia i Jan, Ślub: ?, Wesele: ?, Fotograf: ?, Dj: ?
13.07 ~11 - Karolina i Paweł, Kościół Sw. Stanisława
13.07. ~nea86 - Agnieszka i Łukasz, Parafia Św. Michała Archanioła w Gdyni Oksywiu, sala Filip w Osłoninie, Dj Limahl, fotograf: Fotoinlove
13.07. ~Madziaaa
20.07. ~Siulowa7 Joanna i Adam, Ślub: Parafia św. Rodziny Gdańsk-Stogi, Wesele: Pod Lipami, sala zielona, Zespół megaphone, Kamerzysta: Mirosław Szyca, Fotografia: Meronk Studio Fotografia, oprawa muzyczna: Inspirum
20.07. ~margolcia24 - Karola i Paweł,ślub: kościół św. Stanisława i Małgorzaty, Wesel: Restauracja Kameralna, DJ Kris;
27.07. ~ takaona, Kościół w Sianowie, Wesele: sala Wichrowe Wzgórze Chmielno, Fotograf: Fotolinea,
27.07. ~Marta, Marta i Jacek, Ślub: Kościół św Doroty z Mątów, Wesele: Sala w Wyczechowie, zespół Agat (p. Krzysztof Chyła), makijaż prawdopodobnie Dagmara Ś.
27.07. ~Alicja_Damian, Ślub: Kościół Chrystusa Króla w Wejherowie, Wesele: Oycowa Zagroda w Gowinie, Zespół "Damnio"

SIERPIEŃ
03.08 ~Klaudia_Michal - Klaudia i Michał, Ślub: Parafia św. Rodziny Gdańsk-Stogi , sala Japońska Łęgowo, fotograf: Maziarz, kamerzysta: Groszek, zespół:Avinion (Tczew), makijaż: Ela Skoczeń.
03.08 ~Nartu22 - Natalia & Bartłomiej, Wesele: Dzikie Wino Sala Regionala, Kamerzysta & foto: LancFilm, zespół: Ragtime
03.08. ~agadam Agata i Adam, Ślub w plenerze przy Sali weselnej Trzy Dęby , fotograf- fotoinlove, wodzirej Merlin
03.08. ~chaton - Asia i Piotr, Ślub: Kościół Św. Franciszka z Asyżu-Emaus Gdańsk; Wesele Wanoga Chwaszczyno, fotograf Fotoinlove, orkiestra: Fides z Żukowa
10.08. ~Jun87 - Agata i Mateusz, parafia Niepokalanego Serca Maryi w Gdynia, sala Filip w Osłoninie, zespół Jak's Band, foto + video Grupa Obiektywni, zespół w kościele Mathetai
10.08. ~Darulcia - Daria i Marek kościół Św.Brata Alberta , Wesele Orchidea, Orkiestra: Hevelius
10.08. ~maptus - M & J, kościół Cystersów Oliwa, Hotel Otomin, zespół REMANENT, hp.video-foto-studio.pl,
15.08. ~salabama - Ola i Paweł, ślub w WNMP w Żukowie, wesele w dworze Magnat w Bojanie, kapela: Jurek Band, fotograf i kamerzysta: studiogregor
16.08. ~Rudi, Kościół Św. Ignacego ul.Brzegi w Gdańsku, Sala bankietowa w Lublewie, DJ M. Józefowicz,
17.08. ~ gabi1, Ślub w parafii Św. Jadwigi w Bojanie, wesele w Dworze Magnat w Bojanie, zespół Best, foto-video StudioBest, makijaz Anna Kardzis, fryzjerka Aleksandra Czerwińska, dekoracje Glorioza, suknia ElizabethPassion.
17.08. ~kijanka - Kinga i Bartek, ślub: Gdynia; Babie Doły; Wesele: Restauracja GOSIA, Kielno; Zespół: Zespół muzyczny z Pucka (para z Programu w TVN "Droga do Gwiazd")
24.08. ~kruszynka24, Ślub: Kościól św. Maksymiliana na Wzgórzu, Wesele: Restauracja Rewa, Zespół: 5 przesympatycznych panów;) Foto i kamera: naszestudio.pl
24.08. ~annaoj Ślub: Kościół w Wąglikowicach, Wesele: sala Osada Grzybowski Młyn w Grzybowskim Młynie za Kościerzyną, dj Adam z Kartuz, kamerzysta Zbyszek Kowalke i fotograf Piotr Mielewczyk z Gda.
31.08 ~aniaa88 - Ania i Paweł :),ślub: Kościół Garnizonowy w Gdyni
31.08 ~darlonek - Daria i Karol, ślub: Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego w Pruszczu Gdańskim, wesele: Zajazd Jawor, oprawa muzyczna: Dj Gucio

WRZESIEŃ
07.09. ~Iwcia - Iwona i Jakub , ślub: kościół parafialny św. Piotra i Pawła w Chmielnie . wesele: sala Wichrowe Wzgórza w Chmielnie,
07.09. ~madziafi - Magda i Maciek, ślub: Kościół Bożego Ciała, wesele: Złoty Staw, zespół: Concord
07.09. ~Ptaszonka Ślub: Kościół św. Józefa w Gdyni, Wesele: Sala Biancas w Kosakowie
13.09. ~kamira, Ślub: Kościół w Cedrach Wielkich, Wesele: Cedrowy Dworek, fotograf: Fotogrupa, Fryzjer, kwiaty: świadkowa
13.09. ~Oli_AG, Ola i Michał, Ślub: Św. Pawła Apostoła Gdynia Pogórze Górne, Wesele: BIANCAS Kamera: VideoLaser , Kosemtyka: YourHeven , Dj Pan Jacek,
14.09. ~Nikusia86 - Weronika i Adam, Ślub: Parafia Świętej Trójcy na Dąbrowie, wesele: Kas Catering, DJ i Wodzirej Fabryka uśmiechu, fotograf: FotoGrupa, makijaż Anna Kardzis, Sukienka: salon"Agnes"
14.09. ~kika_ja, Wesele: Dworek Gościnny, Dj Eros
14.09. ~Sylwu - Sylwia i Tomek, ślub: kościół parafialny NMP Królowej Polski (Kolegiata Gdyńska), sala weselna: dom bankietowy Grinholc (Rumia), zespół: Coemi, fotograf: Mariusz Daniszewski http://www.md-foto.pl/index.php, kamerzysta: Ireneusz Jezierski Studio Art Video
21.09. ~Mika008 Monika i Mariusz, Ślub: Kościół Św. Ap. Piotra i Pawła w Pucku, wesele: VIS Jastrzębia Góra, Zespół: Manijoce, Fotograf: Anna Kudra, Kamera: Kamil Olszowy - Grupa Obiektywni, Obrączki: Nord Gold Władysławowo
21.09. ~mala1987 - Małgorzata i Krzysztof: ślub kościół Chrystusa Króla, sala weselna w Nowym Dworze Wejherowskim, muzyka: Dj Eros, Fotograf: Aleksandra Kwidzińska http://www.ak-slubnie.blogspot.com
28.09 ~Asienka2422 - Joanna & Tomasz, ślub: Kościół Bolszewo, wesele: Filip Osłonino, orkiestra: Everest - Bolszewo, Kamerzysta , Fotograf : Jacek z Mechowa, Fryzura : szwagierka (Fryzjerka), Suknia ślubna : Salon sukien ślubnych Joanna Wejherowo
28.09. ~Liliput - Lidka i Robert, Ślub: Kościół Św. Antoniego w Karwii, Wesele: "Marmas" Jastrzębia Góra, zespół: Zespół: Krzysztof Krawczyk Band, Fotograf: Tdc Photography, Fryzura: Ciocia(Fryzjerka)
28.09. ~madlen83 - Magda i Michał: Folwark Dajak
28.09. ~agat_120 - Agata i Damian, ślub: Katedra Oliwska, wesele: Orchidea, zespół Remanent +na poprawinach Allabama, fotograf i kamerzysta: J&R Foto-Video
28.09. ~Karola88 - Karolina i Radek, ślub: Kościół św. Krzyża (Gdańsk, ul. Mickiewicza), wesele: Pod Aniołem, zespół: Allabama, fotograf Fotodem
Wrzesień ~Indygo, ślub: Kościół Św. Jana w Gdańsku, wesele: Tłusta Kaczka Gdynia, Fotograf Mariusz Daniszewski http://www.md-foto.pl, makijaż: Różany Ogród http://rozany-ogrod.com/o-mnie.html , znajomy Dj
Wrzesień - little_me - Starogard Gdański,

PAŹDZIERNIK
05.10. ~ BeataI-J Ślub: Kościół w Strzebielinie, Wesele w Hotelu Czardasz w Luzinie
12.10. ~ shanti - Iwonka i Marcin, ślub: Katedra Oliwska, wesele: "Pod Lipami" Łęgowo Sala zielona, orkiestra: Pstrong, kamerzysta: Ireneusz Jezierski Studio Art Video http://www.sartv.com.pl/, makijaż: Dorota Lipińska http://studio-lipinska.pl/ , fotograf: Fotoinlove.pl
26.10. ~Martinka2013 - Martyna i Oliver, fotografia: http://www.fotoinlove.pl , wesele Hotel Atena
26.10. ~Czachulka - Natalia i Arek, ślub: kościół w Wiślinie, wesele Cedrowy Dworek, zespół Concord
26.10. ~maniek-ma ślub: w Parafii Św. Wojciecha i Brata Alberta w Miechucinie, wesele: w Żabim Dworze w Ostrzycach,

LISTOPAD
23.11 ~Aga_Kr - Agnieszka i Marek, ślub: Katedra Oliwska, wesele: Orchidea, DJ: dj GUCIO, foto, kamera: sharkfotostudio

JUŻ PO:

STYCZEŃ
12.01. ~ KiD - Ślub: Kościół - św Barbary Gdańsk, wesele- restauracja Ołowianka, Dj- Maciek Ostanówko, fotograf-Marcin Gadomski, Auto-americanoldcars, kwiaty i wszystkie dekoracje-Glorioza, koordynacja-Wytwórnia Ślubów Aga Kudela,
image
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam w nowym wątku :) Miło jest zobaczyć się na liście :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za 4 miesiące mój wielki dzień.. :)

W tym tygodniu planuję zamówić już zaproszenia i w połowie lutego bądź pod koniec jak zjedziemy do Polski zacząć jjjuż je wręczać... :)

zastanawiam się nad księgą gości - czy zamawiać... Nie wiem, czy nasi będą się wpisywać... Chociaż w sumie to nie jest wielki wydatek a może i się sprawdzi... Zobaczymy :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
CzekoladowaPralinka też miałam wątpliwości czy księge gości zamawiać. Myślałam o takim drzewku, gdzie każdy paluch odciska, ale z drugiej strony na pewno miło będzie przeczytać wpisy gości :) zamówiłam księgę gości gdzie na stronie przedniej jest nasze jedne z pierwszych zdjęć. A że nawet jeszcze roku się nie znamy to jest bardzo aktualne :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
CzekoladowaPralinka - ja z perspektywy czasu uważam, że księga gości to świetna pamiątka. Jeszcze roku nie jestesmy po ślubie a zaglądam do księgi gości z sentymentem wspominając ten dzień dzięki życzeniom :) na pewno super będzie tam zajrzeć za kilka lat ;)

My mieliśmy trochę "inną" księgę gości - bo poza wpisami mamy także zdjęcia gości.

Całość prezentowała się mniej więcej tak:
http://ogloszenia.trojmiasto.pl/suknie-slubne/swietny-pomysl-na-ksiege-gosci-rama-ogl6066422.html

(u nas np nie wszyscy się wpisali, ale kilka osób dopisało się na poprawinach :) )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
CzekoladowaPralinka-uspokoiłaś mnie trochę,bo myślałam,że jestem w tyle nie mając jeszcze zamówionych zaproszeń :-)

Ja myślałam nad księgą gości w formie drzewa z odciskami palców,tylko u nas będzie ok.30 osób,więc nie wiem czy drzewko nie będzie trochę łyse...:-P
macie jakieś inne pomysły niż tradycyjna księga do wpisywania się?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej dziewczyny! Księga gości to wspaniała pamiątka, my też będziemy mieli :)
Tutaj trochę pomysłów:
http://www.zankyou.pl/p/alternatywna-ksiega-gosci-na-wasze-wesele

http://www.zankyou.pl/g/15-pomyslow-na-oryginalne-ksiegi-gosci-na-wesele
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To też ciekawe :)

http://kreatywnyslub.com/2013/01/20/ksiega-gosci-wino-na-przyszle-rocznice-slubu/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super ta księga gości wygląda...
Madzia a gdzie tą księgę kupowałaś?...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale nasz rocznik przyspieszyl :) Widać, że już co raz bliżej nasze wielkie dni :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ponawiam prośbę o dopisanie do listy:
29.06. ~Lucy86 - Kasia i Paweł, Kościół św. Barbary w Gdańsku, uroczysty obiad: Malinowy Ogród, Fotograf: kolega.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze już 10 część a to jeszcze nie koniec stycznia....to szybko leci :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poniżej strona tyt. mojej księgi gości

image

Uploaded with ImageShack.us
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale fajna! Gdzie zamawiałaś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super jest ta księga!
image


https://picasaweb.google.com/anusiak0507/Slub
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.amelia-wedding.pl/ksigi-goci
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kolekcja Glorietta i Satino
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja także zamawiałam z amelia-wedding zaproszenia, zawiadomienia, winietki i ksiegę gości i byłam bardzo zadowolona z wykonania :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I nie miałyście żadnych problemów z amelia wedding? Bo róznych rzeczy się naczytałam o nich. A wybieram między nimi a firmą decorisus i nie wiem, na kogo się zdecydować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zamówiłam w amelia-wedding próbki, mieli wysłać priorytetem, a szły ponad tydzień. W między czasie zdążyłam zamówic docelowe zaproszenia na allegro (taniej). Jak przyszły próbki trochę żałowałam, bo są naprawdę śliczne, ale z drugiej strony spieszy mi się, bo do kwietnia mało czasu zostało...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja z amelia wedding nie miałam problemów. próbki przyszły w ciagu 2 dni od zamowienia (zamawiałam je jakoś w marcu2012), a docelowe zaproszenia ok tygodnia trwala realizacja, ale z tego 3-4 dni pisałam z grafikiem (zamawiąłm docelowe zaproszenia z tego co pamiętam na koniec kwietnia a na majówkę już częśc rozdałam :) )

z decorisus zamawiała Olla1 - nie wiem jak tam było z realizacją (czas) ale wykonanie - bardzo ładne (akurat dostałam niedawno od niej zawiadomienie :) ) - tylko z tego co sie orientuje, to dużo droższe, a nam akurat te wzory które się podobały, to w amelia wedding były ponad 2x tańsze

tak czy inaczej jeśli chodzi o amelia wedding to ja ich chwale. niczego nie pomylili, a zmieniałam sporo, np we wzorze który wybraliśmy był tylko biały papier a ja chciałam kremowy, kolor czcionki standardowo był czarny, a ja chciałam czekoladowy, chciałam dodatkowo cyrkonię, tekst miałam własny, a nie szablon od nich, tak samo czcionkę napisalam im nazwę, bo nie mieli jej w próbniku - wszystko to zawierałam w uwagach, no i nie pomylili nic :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
śliczna księga gości.....hmm....może też sie skusze choć nie miałam w planach kupowania tego
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No ja swoją też chcę zamówić z amelia-wedding...
ale nie słyszałam ani sie nie zainteresowalam kurcze zadnymi negatywnymi opiniami ;) Bede musiala troche poczytać hehe:)

W ogóle śniło mi się dzisiaj moje wesele ale takie troche pokręcone i obudziłam się zła... :D
W śnie moim było tak, że z moim już mężem poszliśmy spać a moja koleżanka przebrała się w moją suknie i na całym weselnym filmie byli tylko oni(ona i jej mąż) jako "para młoda"
sen beznadziejny ale mnie jakoś wkurzył haha :D
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zamawiałam próbki z amelia-wedding próbki i czekałam na nie 2 tyg. i trochę mnie to zniechęciło, chociaż zaproszenia ładne w dobrej cenie. Jednak zdecydowaliśmy się na zakup w sklepie stacjonarnym, gdzie wszystkie zaproszenia mogliśmy obejrzeć i porównać osobiście :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o obydwu firmach można poczytać..

http://forum.trojmiasto.pl/Szukam-zaproszen-winietek-zawieszek-t331629,1,11.html

http://forum.trojmiasto.pl/DecoRisus-oszusci-t100330,1,11.html

na naszym Forum zaproszenia na indywidualne zamówienie wykonuje Dori :)

http://forum.trojmiasto.pl/jakie-wybieracie-zaproszenia-t336673,1,11.html
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co du suknii slubnej a wiec szukalam sukienki skromnej bo mam dziecko zrezygnowalam z welonu i chcialam suknie ecru poszlam do salonu farage przmiezylam kilka obsluga swietna a uwierzcie mi jestem osoba wybredna i bardzo wymagajaca podobaly mi sie dwie z tych wszystkich ale nie przymierzylam wszystkich bo na wejsciu do salonu podkreslilam z niechce zadnego tiulu a musialam tego samego dnia wybrac suknie i wplacic zaliczke bo mialam tylko kilka dni do wyjazdu nie moglam sie zdecydowac bo nie bylam do konca zdecydowna a wiec poszlysmi z swiadkowa do innych salonow w gdyni potem na obiad dalej nie bylam zdecydowana ale cos mnie ciagnelo aby wrocic do farage wrocilysmy przymierzylam jeszcze dwie suknie potem trzecia ktorej wogle nie bralam pod uwage z tiulem kwiatami i swiecaca sie z gory do dolu ponoc mialam usmiech od ucha do ucha mialam ja na sobie tylko chwile i odrazu powiedzialam to ta bylam przeszczesliwa uczucie niesamowite kobiety zaczely klaskac dziewczyny przymierzajcie suknie nawet te ktore nie bierzecie pod uwage
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
O amelia-wedding można poczytać na innym forum:
http://slubowisko.pl/forum/polecane-firmy/amelia-wedding-nie-polecam,179976

Albo zobaczyć komentarze na allegro:
http://allegro.pl/show_user.php?uid=19427753
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widziałyście może gdzieś suknie z elementami fioletu? Nie chodzi mi o tasiemkę, ale np. o koronkę na gorsecie, kwiaty, "warstwę" sukni... Ja na razie tylko widziałam w salonie przy PKP we Wrzeszczu, a postanowiłam z moim Lubym, że fiolet będzie naszym motywem przewodnim no i chciałabym żeby suknia/sukienka też miała troszkę tego koloru.... Jedynie na allegro mi się spodobała jedna (szyta na wymiar), ale wolałabym znaleźć coś w stacjonarnym salonie, przymierzyć...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie te komentarze czytałam. Ale wiem też, że dziewczyny stąd zamawiały i są zadowolone. Terminy aż tak strasznie mnie nie martwią, bo mamy jeszcze sporo czasu :) A ceny tych wybranych przez nas są bardzo zbliżone w jednym i drugim sklepie. Także będę jeszcze myśleć ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a no i ja na wszelki wypadek gdyby "nie przyszly" zamawialam za pobraniem :) przy zamowieniu zaznaczyłam do kiedy najpozniej musze miec zawiadomienia co bylo zgodne z terminem realizacji.

gdyby mieli wybitne opoznienia i nie bylo z nimi kontaktu, to zawsze mozna zamowic w innym miejscu ;) zwlaszcza, jak sie za to szybciej zabiera :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Olusia- pokazuj kiecę- migiem!

Lucy- a nie chcesz fioletowego bolerka na przykład? Albo blado fioletowej zwiewnej sukni w stylu Jessici Biel (chociaż ona miała różową) pastele są mega modne w tym sezonie i wyglądają bardzo dziewczęco.

Kolorowe koronki na białej sukni jakoś tak tandetnie wyglądają jak dla mnie (albo kiepsko na zdjęciach wyglądają- nie wiem), nie zrozum mnie źle, ale nawet jak Tobie teraz będzie się podobała taka suknia to ogólny odbiór jej może być negatywny dla większości gości, albo za pare lat na zdjęciach stwierdzisz że to kiepsko wygląda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lucy, a może coś takiego:
http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,Agnes,11308,Moonlight-Collection,item,3447.html
Tu co prawda jest taki brudny róż, ale myślę, że delikatny fioletowy też by dobrze wyglądał. Ja tak jak indygo, nie jestem fanką kolorowych koronek. Bolerko, albo sweterek w innym kolorze fajniej by dodał akcentu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ładna sukienka, ale nie na moją figurę, zwiewne do mnie nie pasują, ale bolerko to bardzo dobry pomysł, jak nie znajdę sukienki z fioletem to zainwestuje w takie bolerko :) a koronkę dałam jako przykład, chodziło mi o to żeby cokolwiek fioletowego sukienka miała :) i bardziej z ciemnego fioletu, bo już tak ustaliśmy z TŻtem- kolor przewodni do sukienki, garniaka, zaproszeń itd, itp.

a taka mi się podoba (wiadomo tyle gustów ile ludków :) :
http://allegro.pl/suknia-wieczorowa-wesele-suknie-sukienka-delia-iii-i2936670141.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lucy86 a może coś takiego
http://moda.allegro.pl/suknia-slubna-tiulowa-38roz-i2937015670.html
sukienka z Wejherowa salon BJ na Wałowej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

Uploaded with ImageShack.us

image

Uploaded with ImageShack.us

image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lucy86 w Lisa Ferrera widziałam suknie z kolorowymi dodatkami:
http://www.lisaferrera.eu/kolekcje/m:83
Kolorowe dodatki są w kolekcji OreaSposa (najnowszej i z zeszłego roku) i Colet.

I jest dokładnie tak jak mówisz - ile ludzi tyle opinii. Najważniejsze żebyś ty się dobrze czuła i się sobie podobała :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mala1987
Suknia piękna!! naprawdę!! koniecznie wybiorę się do Wejherowa :) tylko ten fason to pewnie poszerza moje i tak szerokie biodra, ale jest śliczna :D że też jej nie widziałam na allegro. Dzięki :0
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
CzekoladowaPralinka - ale ten czas leci :-) my planujemy księgę gości tradycyjną (białą z fioletowym akcentem pod kolor wesela) a do tego będziemy mieli ustawioną tablicę z kredą do życzeń i zdjęć :-) i może uda się zdjęcia wkleić później do księgi :-) chyba już czujesz lekki weselny stresik jak takie sny się zaczynają :-)

Aga_Kr - szybka decyzja o ślubie :-) podziwiam :-) księga gości wygląda super z Waszym zdjęciem :-)

Magda - super pomysł na księgę gości i właśnie coś podobnego chcemy zrobić tylko zamiast ramy będzie tablica :-)

Lucy86 - przepraszam jeżeli Was pominęłam :-) już się poprawiam i przy następnej aktualizacji na pewno będziecie na liście. Jeżeli chodzi o sukienkę to jestem tego samego zdania co indygo chyba lepiej wygląda biała suknia + kolorowe dodatki bolerko buty bukiet ew. ten pasek albo coś delikatnego chociaż te pastele też mogą być interesujące :-)

olusia3472 - gratuluje wyboru sukienki :-) utwierdziłaś mnie w tym, żeby nie oglądać nie szukać nie napalać się na jedną jedyną bo i tak w salonie mi sie wszystko zmieni :-) i oczywiście czekamy na model sukienki :-)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lucy86 ja bede miała podobny styl sukienki ale z falbanami i też mam ogólnie problem z biodrami i po przymierzeniu mojej sukni nic nie widać że mam za dużo tu i uwdzie tylko nie wiem co z ramionami zrobić by ukryć w sumie mam czas by je jakoś wyszczuplić ale zobaczymy co z tego bedzie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mala1987, ja mam taką figurę beznadziejną: szerokie biodra, szerokie ramiona i "grube"-ile to ja je próbowałam wyszczuplić, ale mało jest na to ćwiczeń :( do tego po mamusi odziedziczyłam coś takiego kaczkowego: z przodu brzuszek, z tyłu w plecach wcięcie, więc mam tyłek jak kaczor Donald :( trochę ćwiczę, ale nie mam kiedy, po diecie tak podupadłam na zdrowiu, mimo że udało mi się schudnąć 7kg w 13 dni, to przepłaciłam to zdrowiem: brak odporności na choróbska, ciągle łapię przeziębienia, minimum 1 tydz w miesiącu jestem chora, włosy mi garściami wypadały, o zawirowaniach z okresem nie wspominając, itd, itp... A brałam dodatkowo witaminy, skrzyp...
Zatem przestrzegam przed drastycznymi dietami przed ślubem: lepiej poćwiczyć lub "zdrowiej" wyglądać niż przechodzić przez to co ja :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
-shanti, bardzo dziękuję, nie spodziewałam się, że będziecie wyszukiwać specjalnie, liczyłam skromnie na podpowiedź, czy gdzieś widziałyście... Bardzo, bardzo dziękuję, to takie miłe :)

Tyle pięknych sukienek widziałam, że już sama nie wiem, co bym chciała :) z jednej strony bym chciała krótką, skromną (żeby pasowała do uroczystości, bo tylko obiad robimy, nie wesele), z drugiej strony bym chciała długą, zdobioną... ehh, szkoda, że nie można mieć kilku sukienek :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mala1987, a może na ramiona coś takiego:
http://blog.znajmiecki.pl/wp-content/uploads/2011/08/17.jpg
http://blog.znajmiecki.pl/wp-content/uploads/2011/08/10.jpg

takie inne "bolerko" i dłuższe, zakrywa trochę więcej ramion
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ktoś mądry mi kiedyś powiedział, że tylko szybkie decyzje są w życiu trafne :)
prowadzę intensywne przemyślenia nad filmikiem dla rodziców w ramach podziękowania ( ok. 3 minutowy) widziałyście coś może w necie ?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze jedna propozycja sama sie nad nia zastanwialam ale w czasie w ktorym zamawialam suknie niestety nie byla dostepna

http://en.elizabethpassion.com/collections/new-collection-2013/e-2517t
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny nie wierzcie w żadne cudowne diety normalny organizm nie zrzuci wiecej niż 1-1,5kg w tydzień jak zrzuci to sie odbije albo na zdrowiu albo efektem jo-jo wiem to po sobie :/

polecam ćwiczenia p.ewy chodakowskiej mam jej 4 płyty...można zobaczyć jej ćw w środy i soboty w tvp2 w pytaniu na śniadanie...łatwe to one nie są ale dużo dziewczyn ma takie super efekty że aż miło sie motywuje....ja od lutego zaczyna mam 6miechów by schudnąć 10kg wiec sporo pracy
najważniejsze jest sie ruszać minimum 3 razy w tygodniu no i nie przeginać z tłustym i słodkim
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lucy86
śliczne ale ja raczej szukam coś takiego

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wpisałam teraz na youtube i w sumie troche tego jest :) szukam własnego pomysłu/inspiracji
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gabi1 widziałam jeszcze podobną EP: http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,Elizabeth-Passion,E-2384T,2012,item,1617.html

dziękuję, za tak duży odzew :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mala1987~sukienka śliczna, coś podobnego mierzyłam w agnes w gdyni
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mierzylam taka tylko białą... denerwowalo mnie to "rozciecie"... mialam wrazenie ze mi sie suknia porwala ... chociaz podobo ladnie w niej wygladalam to niestety nie czulam sie w niej dobrze... ta poprzednia mi sie bardzo podoba ale jeszcze jak ;) taka dwa w jednym :) nawet moj luby byl pod jej wrazeniem ;) moja suknia tez jest fajna i juz sie szyje pierwsza przymiarke mam pod koniec maja ... ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lucy86, Ja całkowicie przypadkiem znalazłam coś takiego: http://www.juliette.com.pl/gallery/suknie-slubne/manu-garcia/335/31
Moim zdaniem piękna.
image
image
~`})i({
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mala1987 :) taka?

http://warszawa.olx.pl/boska-suknia-slubna-madagascar-firmy-collector-miss-kelly-iid-48980701

Madagaskar firmy Collector
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga M nie chodziło mi o sukienkie tylko że szukam takiego bolerka koronkowego nakładanego na sukienke :) sukienke to mam już kopie kaskady :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
widzialam w ofercie longori sukienke z fioletowa wstega
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, ja dzisiaj bylam w Biała Suknia a gdansku ujescisko, pani ma fioletowa suknie, także mozesz zadzwonic i umowic sie na przymiarke. dodam, ze pani umawia sie indywidualnie z klientkami, dzisiaj bylam ogladac suknie o 19, jutro mowila, ze ma zapisane panie od 13 nawet do 23, wiec cos dla pracujacych panien mlodych ;) jakby co to numer; 530303023
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
`agat dostalas probki z amelii? bo ja czekalam 2 tyg, nie dostalam. napisalam maila, odp, ze wysla ponownie, juz czekam kolejny tydzien. fajne sa, podobaja mi sie, ale troche mnie wkurza takie cos. mogliby wziac za probki 10zl (tez bym zaplacila) i wyslac porzadnie priorytetem. masakra ;/
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdecydowanie ODRADZAM! Miesiac temu w firmie zamowilam probki, za ktore zaplacilam i do dzisiaj ich nie otrzymalam. Wielokrotnie pisalam do firmy maile, na ktore nie otrzymuje odpowiedzi. Przez telefon kilkukrotnie otrzymalam informacje, ze probki zostaly wyslane i powinnam lada dzien je otrzymac. Konsultantka nawet spytala czy chce otrzymac numer do szefa i jego spytac co sie stalo z probkami - co ona powinna zrobic. Mysle, ze firma funkcjonuje po to aby oszukiwac klientow i wyludzac pieniadze!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Proszę o dopisanie do listy ;) Zmotywuje mnie to do śledzenia wątku na bieżąco :D
15.06. Eta i Fiji, Ślub: Kościół pw. WNMP w Żukowie, Wesele: sala Orfeusz Kłosowo, Zespół: Nevada, Foto/Video: Krzysztof Miłosz, suknia: Studio AŻ
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lucy86 - ja również mam problem z biodrami ale gorszy to właśnie "łapy" he he :-) niezbyt długie nogi i muszę je jakoś wydłużyć sukienką :-) i też muszę zrzucić kg :-) i to szybko bo na wiosne nagrywamy zaproszenia i juz trzeba jakos wygladac :-)

Aga_Kr - my również będziemy nagrywać filmik dla rodziców :-) ale nie mamy jeszcze koncepcji dopiero dopracowuje zaproszenia :-)

etka27 - witam na forum :-) mam nadzieje, że oprócz śledzenia wątku podzielisz się z nami swoim zdaniem na poruszane tematy :-) oczywiście dopisuje Was do listy :-)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny,

Co myślicie o takiej formie zaproszeń - http://www.zaproszenia.com.pl/p1165,146,zaproszenie-slubne.html ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciekawe zaproszenia w fajnej formie ... coś innego takie niebanalne :-)

Mi się chyba udzieliło od CzekoladowejPralinki i dzisiaj to ja miałam niezbyt przyjemny sen, że wesele zorganizowali na złej sali brzydkiej, rozklad stołów był okropny w ogóle nie było dekoracji a ja tylko kłociłam się z kelnerkami :-)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spoko dziewczyny, jeszcze wszystko przed Wami;) Mi zostały już niecałe trzy miesiące, a że jeszcze dużo rzeczy nie załatwionych, to praktycznie kilka razy w tygodniu mi się śni: że goście przyjechali, wszyscy czekają, a tam ksiądz nic nie wie, że ma być ślub. Albo, że nie zdążyliśmy z naukami i ksiądz mówi, że ślubu nie będzie. Albo, że już jest dzień ślubu, rano, a ja wciąż nie mam butów (to pół biedy, bo jakieś tam baleriny kremowe mam), obrączek, kwiatów zamówionych... I tak co drugi dzień;) Ale już wczoraj byliśmy po zaświadczenie w USC i tę noc przespałam spokojnie;)
Na nauki jesteśmy już zapisani, martwi mnie tylko to, że nie mam pomysłu gdzie iść do poradni rodzinnej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga_Kr - ja na pomysł nakręcenia podziękowań dla rodziców wpadłam jak szukaliśmy kamerzysty i trafiłam na filmiki tej firmy - mają kilka ciekawych :-)

http://www.youtube.com/user/COOLARTPRODUCTION/featured
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
shanti mają ciekawe filmiki. wogóle zastanawia mnie ile kasy taki filmik może kosztować. w sobote będe na targach, mam nadzieje, że uda mi się z jakimś usługodawcą dogadać
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem, ile kosztuje jeden filmik np z podziękowaniami, ale oni są generalnie drodzy..dla mnie nawet bardzo drodzy. można do nich zadzwonić, to udzielą informacji o cenach :) ja się generalnie zdecydowałam na inną firmę, myślę że do tych kilku teledysków (oprócz tego ich jednego, przy sea towers, który jest naprawdę wypasiony dla mnie) robią bardzo porównywalnie, a za mniejszą cenę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zaproszenie fajne i oryginalne ... jezeli jestes taka osoba to napewno bedzie pasowalo .. ja natomiast jestem tradycionalistka i lubie eleganckie zaproszenia ... teat zaproszen zostawiam sobie na pozniej .. wiem ze bedzie to mozolna praca :) napewno chcialabym cos z elementami zielonymi bo planowany kolor wesela to bialo zielony :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Projekt zaproszeń już prawie gotowy :) Podzielę się z wami może mi któraś doradzi dobrą drukarnię.

image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
dla dziewczyn które maja ten sam problem z OBWISŁYMI RAMIONAMI co ja

http://www.cwiczenia.org/cwiczenia-wyszczuplajace/cwiczenia-wyszczuplajace-ramiona/
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Siulowa7 bardzo pomysłowe te zaproszenia :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
siulowa - fajne zaproszenia, tylko moze byc problem z "wysłaniem" - tj znajac poczte to moga dojsc w oplakanym stanie ;)

no chyba, ze wiekszosc rozdajecie... :)

ale bardzo ladne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Siulowa- chodziłaś do Conradinum prawda ? :D W sumie to my się nawet kiedyś poznałyśmy :) A zaproszenia piękne :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poznałaś tak bez mundurka? :D To ciekawe czy ja Cię pamiętam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jeszcze z czasów kiedy Yahh i Karola byli parą :D jeszcze jak był Konop i te sprawy :P chyba na jakichś urodzinach Jaśka się poznałyśmy :) a teraz Karola jest moją świadkową :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
awdotia, nam udało się "odbębnić" poradnię w 2,5 godziny na Chełmie :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Siulowa7 - bardzo ładne zaproszenia :-) sami robiliście projekt ?

mala1987 - dzięki za ćwiczenia może się skuszę - coś trzeba robić :-)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A w której parafii na Chełmie? Jak się nazywa osoba prowadząca?
Dzięki za wskazówki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Siulowa7, ciekawe zaproszenia, super pomysł mieliście!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To z tą babeczką się kontaktowaliśmy :
http://prosites.home.pl/autoinstalator/wordpress2/?page_id=720
Pozdrawiam:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Siulowa,

zaproszenia są boskie!!
image


https://picasaweb.google.com/anusiak0507/Slub
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałam ogólny zamysł na zaproszenia, w klimacie morsko-filmowym, to dopiero 1 strona z 4, wykonanie powierzyliśmy młodej firmie zajmującej się zaproszeniami ślubnymi którą serdecznie polecam:)

Darlonek pamiętam koleżankę Karoli! ale potrzebowałabym zdjęcia żeby złożyć to w całość. Ciekawe ile z nas zna się w realu, pewnie zobaczymy w weekend na targach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga_Kr - nie wiem ile kosztują takie same filmiki ..... my zaproszenia, podziękowania itd mamy w cenie filmowania ślubu i wesela. Tak jak agulaaa pisała ta firma jest baaardzo droga , pokazałam tylko filmiki, zebys znalazła jakies inspiracje ale poszukaj kogoś tanszego kto zrobi to podobnie :-)

Widzę, że dużo z nas wybiera się na targi więc mogę powiedzieć do zobaczenia :-) może później będziemy się rozpoznawać :-) i życzę powodzenia może uda się coś wygrać :-)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Siulowa- jak wyjdę z pracy to coś pokombinuję z fotką i Ci podrzucę jakoś :P

A wybieracie się na targi w sob czy niedz? I od której startujecie? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak pisałyście o swoich snach ślubno-weselnych, że mi też się przyśniło... Nie miałam bukietu, a do ślubu biegłam prosto od komputera- ogólnie cyrk.

Co do targów to jakoś nie mam ochoty na takie rzeczy- naczytałam się o wszechobecnych wciskaczach ulotek i nagabujących hostessach. Co miałam mieć wybrane to wybrałam i wydaje mi się, że internet jest bardziej zasobny w różnorodnych usługodawców i wszelkie inspiracje, na spokojnie można pooglądać co się chce nie przeciskając się przez dzikie tłumy. Nie lubię takich spędów...

A dlaczego Wy chcecie iść na targi- są jeszcze usługi których nie wybrałyście, czy może jakieś inne powody Was tam ciągną?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja planuję iść w sobotę, koło 12, ale zależy jak się wygrzebię z domu :) a idę po to żeby się rozejrzeć- popatrzeć na suknie, a nuż mi coś wpadnie w oko, bo ja sama nie wiem jaką suknię chcę, może jakieś rabaciki będą dawać na obrączki- mamy model mniej więcej wybrany i jubilera, ale zobaczymy czy będą jakieś okazje... A no i jest mikro szansa, że uda się coś wygrać :)
A tak w ogóle to ile wcześniej zamawiacie obrączki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
~Siulowa7 zaproszenia są przepiękne :) Szkoda, że sama wczesniej nie wpadłam na taki pomysł ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurcze targi... W sumie prawie wszystko mam przemyślane, ale skoro mam do odebrania wejściówki, to też chętnie bym poszła, ale nie wiem czy się wyrobie.. :(

Sprawdziłam nawet program Targów, chciałam iśc tylko w sobotę, a wydaje mi się, że w Niedziele, program jest jeszcze ciekawszy ;p
~`})i({
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lucy- ja mam to szczęście, że obrączki mam "z głowy", ponieważ mamy je już od kwietnia, bo ja jestem po ślubie cywilnym :) Ale dosyć szybko je nam zrobili, w sumie na nasze dwie obrączki składa się z 6 innych (po dziadkach :)) więc cieszę się, że odpadł nam znaczny wydadek i z drugiej strony, że te stare obrączki mają teraz "drugie życie" :) taka troszkę sentymentalna jestem :P

A na targi idę też głównie po to, żeby popatrzeć na suknie ślubne, bo ciągle mam problem ze zdecydowaniem się ;) Resztę praktycznie już mam załatwioną :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam na targach w Rumii, dostałam z salonu Langoria bon na 500zł przy zakupie sukni, jakby nie patrzeć to bolerko i welon za darmo, czasem nawet i buty, wiem że teraz ma być coś podobnego więc te co nie mają sukienki niech śmiało idą. Dostałam też 10% zniżki na torty czernis poza tym dziewczyny mamy zamiar raz wyjść za mąż więc ja idę dla samego wydarzenia, przecież już więcej nie pójdę. Wybieram się też w sobotę koło 12

Fajnie że podobają wam się zaproszenia, czekam na cały gotowy projekt.

Darlonek podaje maila: j_grochowska7@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja raczej na targi się nie wybieram,bo większość rzeczy oglądam w necie,fotografa i DJa już mamy. Cukiernię wybierzemy pewnie z naszych okolic(Tczew),a zresztą drażni mnie to wciskanie ulotek an każdym kroku:-P
Byłam w ostatni weekend na targach w moim mieście i dostałam rabat 200zł od saloni sukien MEMOLIA (w którym tak btw zakochałam się w jednej sukni).

Co do obrączek-my planujemy zamówić je jakoś w lutym.wzór mamy już mniej więcej wybrany,a chcemy szybciej to załatwić żeby już jeden z większych kosztów mieć z głowy :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja głównie liczę na zniżkę na obrączki i na natchnienie na fason sukni ślubnej :) i tak mój budżet nie pozwala na kupno nowej z salonu, chyba że na mega wyprzedaży :P

Bardzo mi się podobają Księgi Gości i to wszystkie: z motywem zaproszeń, ze zdjęciem, w drewnianej oprawie, itd... To wspaniała pamiątka na lata i łezka może się zakręcić i można się uśmiać :) no i niewielki jest jej koszt. Zastanawiam się czy jest sens zamawiać taką książkę, jak się robi tylko obiad weselny dla 30-40osób? Z jednej strony podoba nam się taka pamiątka, ale czy to nie przesada przy obiedzie? Im bliżej ślubu tym więcej rozsterek :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie uważam żeby księga gości przy obiedzie weselnym była przesadą :) Myslę, że to dobry pomysł zarówno przy dużym weselu jak i obiedzie weselnym :) To bardzo miła pamiątka tak więc moim zdaniem nie powinnaś mieć rozterek jeśli tobie się to podoba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzę dziewczyny, że przygotowania trwają tak jak u nas :) Aktualnie kleję zawieszki na butelki i podziękowania do pudełek z ciastem. Wkładki do zaproszeń gotowe na komputerze na dniach będziemy drukować w domu i ciąć. "Główna" karta do zaproszeń już złożona i ozdobiona :) Niedługo też wybierzemy się po księgę gości, pudełka na ciasta i nasze kieliszki.

Jakie macie pomysły na prezenty dla rodziców?
Czy świadkom też należy wręczyć jakiś prezent?

Ściskam ciepło :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jn87, my rodzicom dajemy kosze ze słodyczami, alkoholem, kawą itp, sami je będziemy robić i wybierać to, co lubią, a świadków odwiedzimy po ślubie też z takimi koszami ale troszkę mniejszymi :) No i rodzice i świadkowie dostaną fotoksiążkę jak już je zrobimy :)

Myśleliśmy najpierw nad kwiatami, ale one zwiędną, a tak przynajmniej zjedzą/ wypiją, a te wszystkie dyplomy, figurki to dla nas takie tandetne (bez urazy, każdy ma swój guścik)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My Dziadkom i Chrzestnym planujemy dać po kwiatku i ramce z naszym zdjęciem. Jeśli chodzi o Świadków, to dostaną prezent na poprawinach (tak zaproponowała nam kapela - w sumie nie głupi pomysł) - też ramki ze zdjęciami i po flaszeczce. Jeśli chodzi o Rodziców, to dostaną (podczas oczepin) albumy - pierwsza strona-podziękowanie, kilka następnych to nasze zdjęcia od dzieciństwa do teraźniejszości - łącznie z sesją narzeczeńską no i kilka(naście) pustych stron na zdjęcia ze ślubu/wesela... Mam nadzieję, że plan wypali - mam zamiar sama robić zaproszenia, winietki, zawieszki na butelki, księgę gości i właśnie te albumy... Mam nadzieję, że uda mi się to zgrać w czasie. Jeśli ni będzie nic ciekawego na targach, to materiały kupuję w poniedziałek i zabieram się za klejenie :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my dla rodziców kupujemy drewniane kuferki, które wypełnimy słodyczmi, alkoholem itp. a do tego po slubie dostana albumy ze zdjeciem

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
margolcia24~~ a skad bedziecie mieć te kuferki?masz może link do tego jeżeli to z neta?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nettrading pl sprzedawca kuferkow z allegro. Widzialam kiedys takie kuferki w realu na promocji, ale teraz ich nie ma. Chyba zamowimy te z allegro, bo nawet moj M jest zadowolony z takiego pomyslu. Do tego sama zrobie podziekowania w formie dyplomu na papierze czerpanym. Jak bedzie problem ze znalezieniem daj znac to wysle linki

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jun87 podziwiam Twoja pracowitosc ... :) brawo
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny macie może jakieś propozycje bukietów w kolorze niebiesko żółtym? :) Szukam inspiracji... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dorota1985, tu troszkę pomysłów :) http://madisonroadgirl.blogspot.com/2012/03/blue-and-yellow-flower-wedding.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny a widziałyście na forum tę akcję charytatywną?? Oczywiście się przyłączamy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze niech mi któraś powie czy takie dzieci 2-4 letnie za które się zazwyczaj w restauracjach nie płaci też sadzamy przy stole i robimy dla nich winietkę??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My dla takich dzieciaczków zrobiliśmy winietki, miał być jeszcze kuzyn z synem prawie dwuletnim i żeby im było wygodniej, to zapytaliśmy się czy potrzebują krzesełka i takowe dostali.
image


https://picasaweb.google.com/anusiak0507/Slub
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy wolna tylko niedziele wiec wtedy wybierzemy sie na targi. Idziemy na targi bo mamy nadzieje na jakąś zniżkę na obrączki bo wiemy, że złotnik którego wybraliśmy będzie się wystawiał. Dodatkowo chce podpatrzeć dekoracje suknie itd. Wiemy, że będzie nasz kamerzysta więc też chętnie się z nim spotkamy. Może będzie jakaś oprawa muzyczna klasyczna do kościoła, posmakujemy torty, gólnie fajnie będzie poczuć ten weselny klimat :-)

Lucy86 - my mamy ślub w październiku a obrączki będziemy zamawiać po targach więc szybko ale chcemy mieć już te najważniejsze rzeczy i wydatki za sobą a na pewno im bliżej ślubu będzie więcej załatwiania :-) księga gości to wspaniała pamiątka i myślę, że na obiedzie też się sprawdzi tym bardziej, że będzie spokojniej i goście będą mieli więcej czasu, żeby napisać coś sensownego :-)

Jun87 - nasi rodzice dostaną od nas podziękowania w formie filmu na płycie cd, fotoksiążki ze zdjęciami od malego aż do dziś wraz z sesją narzeczeńską i kosze z kwiatami a po ślubie albumy ślubno-weselne. Świadkowie/rodzeństwo dostaną alkohol i może jakieś medale czy coś w tym stylu, żeby było na luzie a nie do płaczu a po ślubie filmy z wesela i fotoksiążki :-) ale to czy dziękujesz świadkom to indywidualna sprawa :-)

Siulowa7 - fajny pomysł z ta akcją ale niestety ja się nie załapie bo za późno mam ślub a szkoda bo to może być fajna przygoda i fajny cel :-) Wydaje mi się, że dla dzieci też trzeba zrobić miejsce i winietki bo przecież nie będą siedziały na kolanach - dla 2 latków może być ew. jakieś krzesełko ale dla starszych to już normalne miejsce bo zupke na pewno zjedzą :-)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przypadkiem trafiłam na bardzo fajny makijaż oka. Ciekawe czy taki pasowałby na ślub. Wstawiam zdjęcie może komuś też się spodoba :-)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co powiecie o kolorze przewodnim jakim jest połączenie różowego z niebieskim?

http://ania-konrad.blogspot.com/2013/01/rozowy-i-niebieski.html
image


https://picasaweb.google.com/anusiak0507/Slub
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam wszystkie przyszłe panny młode:) wiem, że nie udzielam się zbyt dużo na tym forum, ale zaszła pewna duża zmiana u mnie. Wesele nie odbędzie się w Magnacie w Bojanie. Jestem bardzo rozczarowana i rozżalona po kilku miesiąsach współpracy z nimi. Razem z narzeczonym podziękowaliśmy im za współpracę, a zaliczkę mogą sobie.... (dokończyć każdy może sobie sam). wszystko pięknie układało do podpisania umowy, a potem kompletnie nie mogliśmy się dogadać. Myślałam, że jako klient, należy nam się więcej szacunku, a nie tylko wieczne odsyłanie do umowy i pyskówek. Czara goryczy przelała się po tym jak zobaczyłam menu przygotowane na rok 2013, gdzie za jednego zraza wołowego miałam zapłacić 30 zł ! za własne skomponowane menu musiałabym zapłacić ok. 400 zł od osoby. Na wesele przy 100 osobach, każdy może sobie wyliczyć ile by to kosztowało, a gdzie reszta? Cenu z kosmosu, zero elastyczności i podejścia do klienta. Wychodząc z założenia " nie Ty, kto to ktoś inny" daleko nie zajdą. Także bardzo mi przykro, że tak się stało, ale nikomu nie polecam tego miejsca, choć sala jest naprawdę bardzo piękna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój kuzyn miał tam wesele, ale mnie nie zachwiciła ani sala , a tym bardziej obsługa. Kilka km dalej jest duuużo lepsza restauracja. Ale cieszę się, że opisałaś tą sytuację.
Czyli gdzie teraz będziecie mieć wesele?
image


https://picasaweb.google.com/anusiak0507/Slub
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Orchidei w Chwaszczynie :)))) sala ładna i właściciele elastyczni, oby tak było do końca :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Siostro moja ;)
nie martw się, wszystko będzie dobrze ;*
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki siostro za wsparcie ;) Mam nadzieje ze wszystko jednak odbedzie sie bez problemow :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Musi się odbyć bez problemów :)
A jak tam Twoje przzygotowania?? :)

Ja w poniedziałek musze juz zamowic zaproszenia... :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmmm ;) zostaly do ustalenia elementy dekoracyjne. co 5 minut zmieniam zdanie a moze to a moze tamto... ale dekoratorka uspokoila mnie ze nie ja jedyna tak mam :) zalatwienie fotografa, zespolu i sali w porownaniu z ustaleniem dekoracji itd to byl pikus :) tez ju myslimy nad zaproszeniami ale jakos nie mozemy nic fajnego i w fajnej cenie znalezc... a jak ci ida poszukiwania sukni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://ogloszenia.trojmiasto.pl/suknie-slubne/angel-giovani-oryginal-swarovski-gratisy-nowa-nizsza-cena-ogl6197978.html

myślę nad tą ;)
tylko kurde ja mam 168 wzrostu :(
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fajna ta suknia. ale przeraza mnie te 10 warstw tiulu ;) mnie by z niej nie bylo wogole widac. W mojej sukni prosilam o usuniecie 40% tiulu :) Kiedy planujesz zakup?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz Gabi, po prostu ten menager, który jest za p. Anię - ona jest na zwolnieniu lekarskim, zaszła w ciąże i rodzi w maju :) - jest bardzo mało elastyczny, wręcz irytujący. Zamiast wyjść z inicjatywą, pomóc nam, doradzać czy coś, to traktwał nas wręcz jak idiotów. Wieczne pyskówki i chamskie odzywki. My mieliśmy już dosyć i ich olaliśmy. Gabi nie daj się, 3mam kciuki! :) potem zdaj relację :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
salabama o Orchidei możesz poczytac na forum
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak któraś wróci z targów to poproszę o relacje, mój wczoraj dostał gorączkę leży i jęczy więc nie idziemy :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cześć
My dopiero co wróciliśmy z targów. I powiem że jestem rozczarowana. Spodziewałam się zupełnie czegoś innego. Szukałam wizażystek- były tylko dwie i więcej stoisk z aranżacjami kwiatowymi. To były raczej targi dla osób które szukają sali, DJ i fotografów. Chociaż wydaje mi się że również proponowane sale, a raczej hotele m.in Otomin, Qubus, Hffner są nie na wszystkich kieszeń.
Co do stoisk z obrączkami był Goldex i Czarkowski trochę mało chociaż ten pierwszy miał bardzo ciekawą kolekcję i myślę że wybierzemy coś z jego oferty:)
Ogólnie jak za cenę 12 zł od osoby było trochę mało.
Moim zdaniem nie masz czego żałować.
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
nam tez jakos sie nie udalo pojechac- czyli co nie zalowac? nam brakuje zaproszen i obraczek- bylo cos oprocz tych dwoch o ktorych piszesz? a jak czarkowski?? a zaproszenia? macie juz wybrane?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoda, że takie słabe te targi.
Co do zaproszeń to chyba będziemy brali z loveprints.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
my caly czas szukamy coraz to nowych stron, bo jakos nic nas jeszcze nie urzeklo:) te z loveprins mega oryginalne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Liinea zaproszenia były ale ceny też nie zachwycały. Jeszcze nie mamy wybranych zaproszeń ale na pewno dokonamy zakupu z allegro.
U Czarkowskiego duży wybór obrączek ale nam bardziej podobała się oferta z Goldexu.
Romek owszem można znaleźć wizażystki w internecie ale ja chciałam zobaczyć na żywo efekty wykonania takiego makijażu. Trochę sobie życzą
za taką usługę więc chciałam dokonać możliwie jak najlepszego wyboru.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jakie sa ceny z loveprints, nic nie podają na stronie :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem pod wrażeniem wzrostu ilości opinii na tym forum ;P

My wybraliśmy się na targi w niedzielę i jestem zadowolona, bo za jednym razem podpisaliśmy umowę z fotografem i DJ'em :) Może trochę spontanicznie, ale z fotografem już się wcześniej kontaktowałam przy wysyłaniu ofert więc wiedziałam z czym mam do czynienia i z okazji targów zeszliśmy z ceny o kilkaset złotych :D dziś od rana studiowałam ich zdjęcia na stronie ponownie i się utwierdziłam że był to dobry wybór.

Co do DJ'a to decydowała moja druga połowa bo to jego zadanie było. Wcześniej byliśmy już na kilka spotkaniach z innymi ale ten najbardziej nam podpasował :) i chcielismy już mieć to z głowy

Generalnie dziewczyny miały rację najwięcej było ofert fotografów- kamerzystów jak ktoś przyszedł z podobnym założeniem to się opłacało :D

Jak w ogóle robicie z kamerzystą? Zastanawiam się czy nie wystarczy mi jak ktoś z rodziny nagra amatorsko ślub po prostu. Co sądzicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja o targach:
Poszłam z osobą towarzyszącą, gdyż mój luby w pracy ;). A skoro wejściówki za free nie mogłam ich nie wykorzystać.

Targi dla tych którzy dopiero ślub zaczynają planować. Spędziliśmy tam może 30-40min. Również spodziewałam się czegoś innego. Jedyne z czego jestem zadowolona to rozmowa z Panią z Haffnera, nt. tortu, wszystko wyjaśniła i do tego rabat 15%. Więc miło.
Ale to tyle, poza tym minęłam Pana z Goldexu u którego kupowaliśmy obrączki ;-).

Nawet na występy nie chciało nam się czekać, ogólnie nic mnie nie zachwyciło, to byłoby stracone pieniązki - gdybym je wydała.
nuuuda :P.
~`})i({
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bo targi to już przeżytek.
Tak samo jak giełdy samochodowe umarły śmiercią naturalną w czasach internetu, googli i facebooka.
Rozumiem że w branżach handlowych to jeszcze jest po co je organizować bo często to jedyny sposób na poznanie oferty kogoś z innego kraju czy nawet kontynentu.
Ale ludzie, żeby zamówić wizażystki to można wejść do internetu albo sklepu.
Latanie po głośnej hali z siatką reklam pod pachą nie należy do przyjemności.
Cześć ludzi jest też bardzo agresywna i ich nagabywanie zniesmacza.
Pozdrawiam wszystkich myślących ludzi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Też byłam na targach i ogólnie powiem, że nie było tak źle, bo poszłam głównie znaleźć fotografa i kamerzystę. Tak więc wyszłam z siatą ulotek i będziemy teraz analizować. Byłam też nastawiona na zaproszenia, ale chyba jednak wezmę coś z allegro :PP Było dużo obrączek, ale wszystkie były duże, więc jak ktoś ma szczupłe palce to i tak nie mógł sobie nic wybrać, bo nie było tego efektu. Suknie ślubne - na targi wzięli chyba najbrzydsze modele z salonów, żeby te ładne się nie poniszczyły...

Podsumowując jak ktoś chciał znaleźć fotografa to miał bardzo duży wybór, ewentualnie było też dość sporo domów weselnych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czachulka co do sukni ślubnych odniosłam takie samo wrażenie.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chcialam podejsc do targow calkowicie ekonomicznie i nastawić się na wygranie czegos :) Bylo wczoraj jakies losowanie?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przygotowałam dla Was post o pudrowym, pastelowym różu. Któraś z Was ma może ten kolor jako przewodni?

http://ania-konrad.blogspot.com/2013/01/pastelowy-pudrowy-roz.html
image


https://picasaweb.google.com/anusiak0507/Slub
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Można było wygrać suknię o 17.30 i dzisiaj o 17.30 też można
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czachulka, nie ma jubilerów którzy dzielą się na tych którzy mają duże i małe obrączki do przymiarki, to jest taki standard. Wszędzie jest tak samo. Też mam szczupłe palce, ale jakoś mi to nie przeszkadzało przy wyborze we wrześniu.
~`})i({
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jestem zadowolona z targów. Co do obrączek to zdecydowanie było więcej niż Goldex czy Czarkowski. My zdecydowaliśmy się, że zamówimy jednak u tego drugiego :). Jeśli chodzi o wizażystki to również było ich więcej niż dwie. My trafiliśmy akurat na pokaz 5 - P. Skoczeń, P.Purchli, p.Fryz i jeszcze dwóch innych, których nazwisk niestety nie zapamiętałam. Były też stoiska z dekoracjami, czy zaproszeniami (m.in firma, którą akurat wybraliśmy). Targi szczególnie polecam tym, którzy nie mają jeszcze fotografa i kamerzysty- ogromny wybór i wszystko w jednym miejscu :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To ja mogę pomóc, w gdańsku bodajże na tkackiej pod filarami jest jubiler, ja byłam zdegustowana bo obrączki wszystkie mają w numerze 9! ale widać i takie potrzebne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zaczynam częściej zaglądać na forum. Widzę, ze u niektórych przygotowania idą pełną parą. My jesteśmy na etapie ustalania co wogóle chcemy. Wesele mamy koło Lublina, a oboje mieszkamy w Trójmieście, to tak trochę na odległość wszystko załatwiamy. Więc tak, póki co to mamy DJ, salę, zaklepaną datę i godzinę w kościele. Zapisujemy się na nauki od lutego. Kamerzysta i fotograf - mamy 2 opcje do wyboru, czekamy na płyty, żeby wybrać. Zaproszenia, zawieszki, pudełka na ciasta, podziękowania dla gości robimy sami, bo nie mogliśmy się zdecydować na żadne. Obrączki wybraliśmy w Aparcie, bo nam sie jeden wzór spodobał, a u innych go nie widzieliśmy. Podziękowania dla rodziców- tak jak wcześniej pisałam kuferki z alkoholem i słodyczami, do tego mamy piosenkę "Rodzicielska miłość". Garnitur moj M kupił sobie przypadkiem w Galerii Bałtyckiej i mamy już z głowy. Suknię ślubną odkupiłam, wisi i czeka teraz na drobne poprawki. Zdjecia: image
image
image kuferki dla rodziców

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
anusiak0507 - dla mnie połączenie różu z niebieskim to już lekkie przegięcie :-) chociaż taki amarant z granatem wygląda bardzo fajnie :-)

salabama - dane będą zmienione. Przykre, że takie coś Was spotkało .... kurcze ludzie bez serca nie powinni pracować w branży weselnej ...

CzekoladowaPralinka - ta suknia była bardzo popularna w 2012 roku i na targach też mozna było ją zobaczyć :-)

Indygo - rewelacyjne zaproszenia inne niż wszystkie :-)

My byliśmy dzisiaj na targach i też jesteśmy zadowoleni. Mieliśmy zaproszenie więc nie wydaliśmy na to kasy a tylko skorzystaliśmy. Spotkaliśmy się z Panią Moniką z naszej sali bo Pod Lipami się wystawiało. Porozmawialiśmy troszkę o dekoracji i umówiliśmy się na spotkanie w kwietniu jak sala będzie przygotowana na wesele. Jestem zadowolona bo wszystkie moje pomysły zostały zaakceptowane. Wystawiał się również nasz kamerzysta więc z nim również porozmawialiśmy i omówiliśmy wstępnie zaproszenia. Umowiliśmy się na spotkanie w marcu, żeby dopracować szczegóły i w kwietniu będziemy nagrywać, żeby w maju powysyłać :-) Jeżeli chodzi o obrączki to na pewno był Czarkowski (10%rabatu), Goldex (100 zł rabatu) i jakiś z Gdyni ze Świętojańskiej (20% rabatu) i były też obrączki z Żabianki. Fajnie bo chyba wybierzemy Goldex wiec bedzie o 100 zł mniej :-) Wystawiało się z 6 salonów z sukniami i każdy miał wystawkę więc troszkę podpatrzyłam i również garnitury. Samkowaliśmy ciast z Czernisa ale najbardziej zachwycił mnie tort z Dekera - poprostu cudo i właśnie taki cieniowany jak chciałam. Zrobiłam zdjęcie (tort powstał wczoraj nowość i nie mają go w katalogu) więc później wstawie. Udało się pooglądać na żywo księgi gości i zaproszenia. Oczywiście wróciliśmy z masą ulotek i najwiecej było fotografów. Otrzymaliśmy zniżke na limuzyny ale nie skorzystamy czy 500 zł na dodatki w salonie Langoria ale trzeba kupic suknie z 2013 w lutym - może komuś się przyda ?? Mam również 10% do Agnes i trzeba kupic suknię do 31.03. Ogólnie fajnie było poczuć ten weselny klimat :-)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tort, który zachwycił mnie na targach :-) oprócz tej "kapusty" u góry :-)

image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
shanti widziałam ten tort :) Prezentował się fantastycznie!

My też dzisiaj byliśmy na targach, od ilości fotografów mogła rozboleć glowa, ale znaleźliśmy fotografa razem z kamerzystą, który dał mi jeszcze namiar na kilka zespołów więc mam nadzieję, że i to niedługo będę mieć z głowy.

Sukienki nie rzuciły mnie na kolana, zaczynam się bać, że po prostu nigdzie nic dla siebie nie znajdę :( za 2 tygodnie umówiłam się z przyjaciółkami na poszukiwania, więc zobaczymy jak będzie.

Cieszę się, że poszliśmy faktycznie fajnie poczuć ten ślubny klimat :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Margolcia,
gdzie dokładnie robicie wesele? Mój mąż pochodzi z okolic Lublina. A w sierpniu jedziemy do Firleja na wesele.
image


https://picasaweb.google.com/anusiak0507/Slub
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Witajcie :) ja też się za dużo nie udzielam, ale czytam Was prawie codziennie. ja wybrałam się na targi i powiem szczerze, że jestem rozczarowana. mało salonów z sukienkami i wciskanie tony ulotek. z jednego się bardzo ciesze - mam kupon rabatowy do salony Elizabeth Passion, a raczej na 100% będę tam kupowała sukienkę. Może szału z tym rabatem nie ma, ale zawsze coś. ja się bardzo cieszę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny byłam na rozpoczęciu targów w sobotę 25 min i uciekałam :) jakoś to nie dla mnie - może dlatego że większość spraw mam załatwionych. Chciałam zobaczyć jak takie targi wyglądają :)
lista gości mi coś rośnie, dorobić będę musiała zapro, winietki, rozplanować stoły, myslałam, że już mam to z głowy, ale czuje że zawsze będzię jeszcze "coś".

W kwietniu chce iść dowiedzieć się co z naukami, mam nadzieje, że nie za późno :) nauki Katedrze Oliwskiej
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej dziewczyny:).
napiszcie gdzie się czeszecie przed ślubem i z usług jakiej kosmetyczki będziecie korzystać? Ja już sale, zespół, fotografa, suknie, garnitur i zaproszenia na które zdecydowałam się dzięki forum..:) wybrałam. Teraz zostają mi tylko drobiazgi. Dlatego chciałabym dowiedzieć się na temat jakiś fryzjerów:).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga_Kr - spokojnie dacie radę z naukami, jeżeli chcecie robić w Katedrze to 6 spotkań - 1 miesiąc więc przed ślubem się wyrobicie :-)

My będziemy się zapisywać do poradni :-) i na dniach zamawiać obrączki :-)

marlon - jeżeli chodzi o kosmetyczkę to ja mnie malować będzie Dorota Lipińska http://studio-lipinska.pl/
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Shanti- tort jest mega, ale tak jak mówisz bez kapusty i wg mnie bez tasiemek wyglądał by jeszcze ładniej

marlon- w zasadzie fryzjerzy i kosmetyczki wypisane są na początku wątku. Ja wybrałam Panią Danusię z Różanego Ogrodu- przemawia do mnie cena i dobra opinia jednej z forumek z poprzedniego roku. Nie zależy mi na kosmetykach Diora i uważam że grubą przesadą są ceny większości wizażystek które liczą sobie po 300 zł za makijaż ślubny.
Co do fryzjera, to pójdą do swojego-Gabriel w Gdyni, ceny mają trochę przegięte bo to 150-180zł ale boje się iść do innego, bo moja fryzjerka zna moje włosy i wiem że nie wyjdę od niej z ulizanymi loczkami i brokatem na głowie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem,że niewiele Wam to pomoże,ale porównacie orientacyjne ceny fryzury i makijażu ślubnego :-) ja czeszę się u mojej fryzjerki Ali w salonie EFEKT i tam też będę miała robiony makijaż u p.Sylwi. Fryzura ok 80zł,makijaż ok 100zł.Myślę,że masakry nie ma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tysia- super ceny! Ja wiem, że u mojego fryzjera nie robią makijażu- pytałam już.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wydaje mi się,że ceny są normalne i cieszę się,że nie mieszkam w Trójmieście:P
Z moim salonem współpracuje wizażystka,która zjawia się tam gdy jest taka potrzeba :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli to jest salon z Tczewa? Kurcze ja nie mogę znaleźć fajnego fryzjera, możesz polecić tą panią?

A tak w ogóle to nam nie udało się być na targach, z tego co piszecie to żal mi tylko rabatów do jubilerów;) i tak pewnie odwiedzimy w Trójmieście trzech, których już wymieniałyście, czyli Czarkowski, Goldex i ten z Żabianki, potem pewnie też oblookamy Tczew, bo mam nadzieję, że taniej będzie trochę może, ale mam z drugiej strony wątpliwość, czy będzie taki wybór..no i zdecydujemy, mam nadzieję już niebawem! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam pytanie czy ktoś zamawiał z Was torty z cukierni Czernis?? czy zadowoleni jesteście z ich usług? na targach mieli bardzo fajne stoisko torty były smaczne ładnie wyglądały a jak z nimi jest w praktyce?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
agulaaa - właśnie zobaczyłam,że jesteś z Tczewa:-) jak najbardziej polecam Salon Fryzjerski "EFEKT" na Górkach :-) ja od ok.2 lat zawsze chodzę do fryzjerki Ali i nigdy nie miałam żadnego "ale". Przyszła szwagierka czesała się u niej na ślub i wyszło super.Właścicielka salonu-Ania też robi bardzo fajne fryzury:-)

Co do jubilera-my będziemy zamawiać obrączki w Venus na ul. Jasińskiego. Właściciel jest bardzo sympatyczny i daje rabaty ;-) ostatnio mój P. kupował tam dla mnie prezent gwiazdkowy i współpraca układała się bardzo dobrze, do tego stopnia,że pan nas rozpoznał podczas targów :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A mi na targach się podobało chociaż praktycznie wszystko mam już załatwione :D Fajnie było poczuć ten klimat weselny, wnerwiały mnie tylko tony ulotek i nagabywanie na każdym kroku, ponieważ co chciałam powiedzieć coś mojemu to mi brutanie przerywano oferując wszystko co się da :P My byliśmy w niedzielę koło 13, tłoku dużego nie było, siedzieliśmy ok 2 godz. Pokaz barmański mi się podobał :) Były też stoiska z fajerwerkami i to mnie bardziej zainteresowało, bo poważnie się nad tym zastanawiamy :) Suknie ślubne również mnie rozczarowały myślałam, że jakaś mnie zaczaruje a tu lipa...Na szczęście też mieliśmy zaproszenia więc nie musieliśmy płacić za wstęp :) O dziwo mojemu też się podobało więc nie uważam tego za stratę czasu, chociaż szału nie było ;)

~Ola- jeśli chodzi o kamerzystę to my też ciągle nie wiemy czy chcemy skorzystać z jego usług czy po prostu poprosić brata o amatorskie nagrywanie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ola - fajnie, że wizyta na targach Wam się opłaciła. A jakiego fotografa i dj wybraliście to dopiszę Wam do listy :-) jeżeli chodzi o film z wesela to dla mnie jest to fajna pamiątka, którą warto mieć, u mnie bardzo często wraca się do filmów z wesela ale muszą być dobrze zrobione i nie nudzić. Więc jeżeli ma ktoś nagrać z rodziny byleby nagrać to pewnie obejrzysz to raz i schowasz głęboko do szafy a ja wolałabym pamiątkę do której często będę wracać z rodziną, przyjaciółmi czy później z dziećmi :-) to już niech lepiej ten ktoś z rodziny się dobrze bawi na Twoim weselu :-)

agulaaa - ja mam zniżkę do Czarkowskiego z której raczej nie skorzystamy więc jak się zdecydujecie daj znac :-)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
shanti a masz jakiegoś sprawdzonego kamerzystę? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nati - ja mogę polecić 3 kamerzystów, u mojej siostry i brata nagrywał Andrex z Gdyni, u brata mojego M Irek Jezierski a u znajomych we wrześniu Picture Group z Redy - bardzo ładny 1,5 h film ciekawie się go oglądało. Wszystko zalezy czego oczekujecie i ile chcecie przeznaczyć $$. Najlepiej pojechać osobiście porozmawiać i pooglądać.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja na targach rozmawiałam z jubilerem Czarkowskim i mówił, że nawet jak ktoś nie będzie miał ulotki, to na hasło "targi" dostanie te 10% zniżki :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i takie to sa zniżki... uwierzcie mi, że usługodawcy tak liczą te znizki żeby na nich nic nie stracić. Trochę pracuję w usługach i wiem jak jak to wyglada- to wyłącznie chwyt marketingowy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cześć Dziewczyny my dzisiaj byliśmy na pierwszej nauce tańca. I powiem że jesteśmy bardzo zadowoleni mimo iż była to już trzecia lekcja. Myśleliśmy że sobie nie poradzimy ale nauczyciele tak do nas profesjonalnie i ze zrozumieniem podeszli. Prawie nadrobiliśmy zaległości. Jakby ktoś szukał dobrej szkoły to polecamy z czystym sumieniem "Tango" w Gdyni na Wolności :) Warto się nauczyć chociażby tych kilku podstawowych kroków:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tysia- tam na Jasińskiego do jubilera też się na pewno przejdziemy, tylko jak pisałam chcemy mieć jak największy wybór, a że do Gda i tak jeździmy to w tych miejscach, co pisałam też poszukamy:)

Shanti- dzięki wielkie, ale planowałam tak jak napisała jedna z Dziewczyn próbować rabatu na tekst, że byłam na targach, tylko ulotki nie mam ( w końcu i tak wszystkich nie spamiętają) ;)

Indygo- no jasne że na swoje muszą wyjść:) ale mimo to często pytam o jakieś rabaty, bo zawsze jak to mówią chociaż "na czekoladę będzie":)

A tak w ogóle to musimy się już rozglądać za strojem dla Młodego, pewnie będzie to frak- macie jakieś fajne, z dość rozsądnymi cenami sklepy, gdzie by można takie cudo kupić? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja kumpela miala tort z czernisa i byla bardzo zadowolona . ja planuje tort zakupic z haffnera gdyz mam tam znizke i smak paru mnie poprostu rozwala ... natomiast ciasta bede zamawiala z czernisa
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi rowniez podobaja sie sukienki z tego salonu .. oraz longoria ma ciekawe :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Shanti dzięki wielkei za namiary na kamerzystów :)

Co do fotografa- Betrisa oraz Dj Irek mam nadzieję że postawiliśmy na dobre konie ;)
ja na pewno taką pamiątkę jaką jest film chcę mieć tylko niewiem czy z profesjonalnym filmem nie będzie tak samo jak z amatorskim-obejrzymy z dwa razy i do szafy :) a co do kręcenia przez znajomych to po prostu myślałam zaangażować do tego kogoś kogo bym nie zapraszała na wesele normalnie. Kurczę coś jest w tym co mówisz :P muszę to jeszcze przemyśleć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proszę o wpisanie na listę :)
20.07 ~`AgaMalaCzarna Agnieszka i Krzysztof; ślub :kościoł św. Jerzego w Sopocie; wesele hotel Amber; fotografia: fotoinlove; video: Wedding-Films, orkiestra: Disco Inferno
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
AgaMalaCzarna - witam na forum i oczywiście dopisuje Was do listy :-)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ejj Dziewczyny a powiedzcie mi, chcecie coś zrzucić przed weselem??
Bo kurde ja bym chciała gdzieś tak z 10 kg.. Codziennie robie do tego jakieś "podchody" ale po 10 minutach rezygnuje hehee... :)
A chciałabym dobrze wyglądać...
Próbuje ćwiczyć z Chodakowską ale jej ćwiczenia najzwyczajniej mnie nudzą. .. ;/
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No ja się pochwalę - już się wzięłam za odchudzanie i od nowego roku schudłam 3kg. Chciałabym jeszcze 2 ale bez ciśnienia. Ogólnie nie należę do patyczaków takie 38 i 173cm czyli normalnie i dobrze mi z tym. Zimą najtrudniejsze będzie utrzymanie tej wagi, ale bateria w wadze łazienkowej jest więc straszy mnie co rano :) Na wiosnę zacznę znów biegać ale dla kondycji i utrzymania wagi raczej niż w celu chudnięcia. Sporty jakoś nigdy nie wywoływały u mnie efektu chudnięcia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny tylko dieta.. i zero slodyczy do tego naszego dnia, to działa:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja mam do zgubienia cm nie kg (waga sama w sobie jest ok), na szczescie nie jest tego duzo chociaz i tak mozolnie mi to idzie... chyba trzeba przyspieszyc z tym co nieco bo zostalo "tylko"181 dni :)

Dziewczyny a tak z innej beczki: w moim regionie w dniu slubu jak mlody przyjedza do mlodej to ona wychodzi po niego przed dom w eleganckiej sukience wita sie z nim, wchodza do domu i mloda idzie sie przebrac w suknie. Jak to wyglada u was? Macie jakąs taka regionalna tradycję? Czy bedzie czekaly na swoich przyszlych juz ubrane w suknie itd? Bo nie wiem ile kreacji mam sobie szykowac czy tylko suknie slubna i cos na poprawiny czy jescze suknie na przywitanie mlodego...

drugie pytanie co sadzicie o bialej sukience na poprawiny? wypada na poprawinach byc w bialej sukience? znalazlam sukienke ktora mi sie strasznie podoba ale jest biala i troche mnie ten kolor zastanawia... Co wy o tym sadzicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja uważam, że kolor biały jest zarezerwowany na uroczystość, gdybym robiła poprawiny ubrałabym się w suknię innego koloru (kobaltowy), ale to tylko moja osobista opinia. A że poprawin nie robimy nie mam tego zmartwienia.
Pierwsze słysze o przywitaniu Pana Młodego w innej sukience. Ja na pewno przywitam się z Panem Młodym i jego rodziną, ale ubrana już jak do wyjścia :)

ehh czas zasuwa, powiem wam, że gdy podejmowaliśmy decyzję o ślubie było 1,5 roku do wesela, a teraz już 9,5 miesiąca :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga Kr co region to obyczaj :) jeszcze z ciekawszych obyczajów w moich stronach jest to ze w trakcie wesela goscie płci żenskiej przebieraja w kreacje nr 2 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurcze tak pisałyście o tym że wam sie śni juz ślub że i mi sie wkońcu przyśniło wesele, ale to była jakaś masakra....zamiast dj była orkiestra która nie potrafiła zagrać naszej piosenki na pierwszy taniec, fotograf przyszła poinformować że nie może nam robić zdjęć bo ma inna sesje do zrobienia, kamerzysty wogóle nie było a na samym końcu sie skumałam że moja sukienka nie jest tą co miałam zamwione tylko czymś paskudnym w kwiaty....aż sie popłakałam i uciekłam z wesela.....oby już mi sie nic takiego nie przyśniło :/
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
~gabi1 no wlaśnie co region to obyczaj :) moja przyjaciółka miała białą sukienkę na poprawinach, więc nie uwazam żeby to był zły pomysł. Jeśli chodzi o witanie Młodego to mamy ten problem z głowy, bo przebieramy się u Teściów w dwóch pokojach po prostu :) ale nie słyszałam, żeby na powitanie Pana Młodego Panna miała inną sukienkę...

Wiecie co ja mam z kolei pytanie jak wygląda sprawa z poprawinami na Kaszubach? To prawda ze powinny zaczynać się najwczesniej ok 15? I ze zaprasza się sąsiadów i znajomych, których nie zapraszało sie na wesele?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
~beata ja chcialabym, zeby poprawiny byly jak najszybciej, bo mam jedna rodzine przyjezdna, nocuja w hotelu,gdzie mamy wesele. nie widze sensu, zeby robic sniadanie, a potem poprawiny na 15. sama bylam na weselu w lipcu 2012, nocowalismy i mimo,ze bylismy po hucznym weselu to o 10 wszyscy ubrani krazyli juz wokol sali w poszukiwaniu kawy. a masz na poprawinach jakies nowe dania, czy tylko te z wesela, bo ja sie zastanawiam, czy nie domowic jakiegos 1 dania cieplego. wkoncu trudno przewidziec, czy sporo jedzenia zostanie,a nie chcialabym, żeby na poprawinach ludzie glodni siedzieli (sama bylam kiedys na takim weselu, ze na poprawinach byly tylko zimne zakaski, bo devolaje ludzie wszystkie zjedli :) )
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny,

Z innej beczki - chcecie dostać kwiaty czy coś w zamian? Wino, totolotka, zabawki itp?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No my byśmy chcieli cos w zamian... Tylko jeszcze nie wiemy co :D
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My też...a zaproszenia mają iść do druku w tym tygodniu :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ojj to macie mało czasu ;)
Ja to bym chciała może jakieś winko albo maskotki hehe:) może książki albo ramki na zdjęcia bądź albumy, kupony totka to jakoś mało do mnie przemawiają.. ;)

Kurde nie wiem czy w ogóle będę jakiś tego typu wierszyk pisała...
Jeszcze rodzina Bog wie co pomysli .. Że tu zamiast prezentu kase, zamiast kwiatow cos innego i w ogole.. ;D
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
~annaoj no ja też właśnie zawsze bawiłam się na poprawinach które najpóźniej rozpoczynały się ok południa, tym bardziej ze cała moja rodzina śpi w hotelu, bo robimy wesele w stronach Pana Młodego i tam wszyscy jada do domów, wprawdzie goście hotelowi mogą zjeść śniadanie a my mamy ciepłe danie na poprawiny zamówione, ale jak mówię Teściowej, żeby poprawiny byly od 12 to grzmi na mnie, ze na Kaszubach są popołudniu po 14 najwcześniej... a co ja zrobie z tymi goścmi którzy wstaną...

Wiecie w internecie można znaleźć dużo wierszyków, ja chciałabym dostać wino zamiast kwiatów, bo przynajmniej będziemy mieć z Mężem co próbować :D a z totolotkiem szczęście jest różne i jakoś to do mnie nie przemawia. Jedni znajomi zrobili liste książek inni listę filmów, które chcieli dostać zamiast kwiatów, w internecie była lista, na której mozna było zaklepac co się kupi, żeby Młodzi pięc razy nie dostali jednego filmu :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też będę pisała o wino. No ale z tym totolotkiem nie jest tak źle. Koleżanka trochę pieniędzy uzbierała ;-).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny a co myślicie o tym, że nie chce sie dostać ani prezentów (w sensie prezent = wierszyk o pieniążki) i jednocześnie nie chcę też kwiatów (wierszyk o wino czy coś tam). Myślicie że goście mogą się poczuć urażeni? bo dla mnie oba te wyjścia bylyby najlepsze :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
widzialam gdzies chyba takie wierszyki 2 w 1 :) sama niedlugo bede musiala sie na taki zdecydowac :)macie w zaproszeniach gotowy tekst czy bedziecie dolaczacwlasnie karteczke?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my w zaproszeniach będziemy mieli gotowy tekst :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
maddie - to zalezy jakich masz gosci ;)

jedni poczuja sie urazeni, a dla innych to cos calkowicie normalnego.

Ja osobiscie jestem przeciwna takim wierszykom ;) (oczywiscie nie obrazam sie jak takowy dostane, ale u siebie wiedzialam, ze go psac nie bede, a juz tym bardziej, ze nie bede robic "wkładki") Ale mam po prostu taka rodzine , co by krzywo patrzala ;) wiec wolalam uniknac zbednego gadania i narzekania i krytykowania :) Stwierdziliśmy z mezem, że każdy da nam to co bedzie uwazal za sluszne.

Jak ktoś się nas pytał co chcemy (moze z 5 osob sie spytalo :P) to w wiekszosci mówiliśmy, że wolelibyśmy pieniązki (nie liczac jednej cioci emerytki od ktorej chcielismy posciel :) ), znajomym poza tym powiedzieliśmy, że zamiast kwiatów chcemy coś tam, bo sami się pytali :)

W efekcie prezentow od osob zaproszonych na wesele dostalismy 3szt, a po mszy ogólnie kwiatów i innych rzeczy dostaliśmy tak 50/50.

to juz nei sa te czasy kiedy dostaje sie na slub 10 zelazek itp ;)

wiekszosc "mlodych" mieszka albo samodzielnie i juz wiekszosc sprzetow domowych ma, albo z narzeczonym i tez sprzety maja :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój wiersz:

Gościom nisko się kłaniamy, na wesele zapraszamy,
Będą tańce, pląsy, bale i jedzenia stosy całe.
Więc się Nasi Mili stawcie, o prezenty się nie martwcie,
By nie stawiać ich na stercie
niechaj zmieszczą się w kopercie.
W szczęście nasze inwestując, kupon totka nam darując.
Oszczędzajcie kwiatków moc, co by zwiędły w jedną noc.
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój P.nie chce umieszczać na zaproszeniu żadnego wierszyka na temat pieniędzy zamiast prezentów,bo wydaje mu się to głupie,a ja patrząc na te wierszyki przyznaję mu rację. Mamy niewielu gości - ok 30 osób,więc puścimy w obieg tekst,że nie chcemy prezentów tylko gotówkę. Wydaje mi się,że teraz to normalne,że daje się gotówkę a nie np.żelazko czy toster(chociaż może być różnie,bo my dopiero krótko przed ślubem zamieszkamy razem i będziemy "na dorobku") :-)

Zamiast kwiatów zawsze chcieliśmy prezenty dla psiaków ze schroniska,bo jesteśmy strasznymi psiarzami:-P ale może to być małym utrudnieniem ze względów ogistycznych-wpakować to do bagażnika i co dalej? ewentualnie zdrapki z totolotka lub książki :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
BeataI-J, w kwestii poprawin, to powiem Ci, że my mamy wesele w sercu Kaszub, w typowo kaszubskim ośrodku i poprawiny maja się zacząć o 12-13 zgodnie z propozycja właścicielki. Także wcale nie jest tak, że na Kaszubach poprawiny zaczynają się późno :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wg mnie żądanie w zaproszeniach zamiast kwiatów prezentów jest słabe, żeby nie powiedzieć bezczelne... Co innego jak ktoś chce żeby goście przeznaczyli te pieniądze na cel charytatywny- coś dla zwierzaków albo dla dzieci. Zresztą teraz jak ktoś chce to bez pisania przyniesie wino czy książkę, a jak nie będzie chciał to nawet jak by był jakiś głupi wierszyk to i tak kwiaty przyniesie a w dodatku będzie czuł się zobowiązany dodatkowo kupić to co młodzi chcieli w zamian za kwiaty. Po co ludzi naciągać?!

Co do prezentów to chyba faktycznie nie ma co pisać na ten temat bo i tak łatwiej gościowi dać kasę dla młodych niż kupować prezent, a starsi i tak dadzą jakiś drobiazg i wetkną w to jeszcze kopertę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
CzekoladowaPralinka - ja również planuje schudnąć przed ślubem i to sporo :-) na szczęście mam jeszcze trochę czasu więc chciałabym to zrobić rozsądnie i powoli skutecznie ale zdrowo więc od nowego roku odstawiłam kilka produktów i staram się ograniczac i nie jeść pustych kalorii i nie jesc wieczorem (niestety moją słabością jest czekolada bez której nie potrafię żyć :-) ) na wiosnę jak zrobi się cieplej dojdzie ruch spacery i kijki :-) później rower :-) mam nadzieje, że to przyniesie jakieś owocne rezultaty :-) a jak nie to przycisne pasa przed ślubem :-)

gabi1 - szczerze to pierwszy raz słyszę o takim zwyczaju :-) kurcze ile z tym roboty trzy sukienki i przebieranie się :-) u mnie młody przychodzi z rodzicami do młodej i wręcza jej bukiet a ona wita go już w sukni ślubnej :-) u mnie za to też kiedyś tak było, że kobitki przebierały się po oczepinach i jeszcze nielicznym to pozostało :-) jeżeli chodzi o białą sukienkę na poprawiny to chyba rzecz gustu i nie jest to nigdzie zabronione. Nie będzie to przecież typowa suknia ślubna tylko pewnie jakaś wieczorowa/wizytowa więc wydaje mi się że wypada :-)

BeataI-J - faktycznie coś w tym jest z tymi poprawinami, znajomi byli na kaszubskim weselu w październiku i poprawiny mieli na 15 ( a nocowali w hotelu po weselu) i też byli tym zaskoczeni, myśleliśmy, że to będzie poprostu obiad a jak się okazało były tańce itd. My poprawiny mamy na 12:30 do 21 z orkiestrą. Od rana goście hotelowi będą mogli zjeść śniadanie w hotelowej restauracji.

annaoj - my na poprawinach mamy nowy cały obiad czyli zupkę i drugie danie + dodatkowo wszystko co zostało z wesela

Madzia - my chcielibyśmy zamiast kwiatów dostać jakieś trunki lub czekoladki :-)
słodkości uwielbiamy a alkohol przyda się na różne okazje i będziemy mogli go dzielić ze znajomymi rodzinką np. przy oglądaniu filmu z wesela :-)

książek za bardzo nie czytamy, maskotki art. szkolne karma dla psów itd. odpada bo nie chce robić ze swojego wesela akcji charytatywnej - wydaje mi się, że to nie miejsce ani czas a jak będziemy chcieli pomóc potrzebującym możemy to zrobić po weselu lub każdego innego dnia, kupony totka to już w ogóle dla mnie nietrafiony pomysł bo stawia młodych tak jakby nastawieni byli tylko na pieniądze - zamiast prezentów kasa zamiast kwiatów totka zeby kase wygrać ...

My na pewno jakiś tekst na zaproszeniu będziemy mieli ale raczej napisany własnymi słowami a nie wierszykiem z neta..... wydaje mi się, że to jest już tak powszechne, że mądry gość nie poczuje się urażony w końcu chodzi tu o dobro Młodych a jakaś maruda zawsze się znajdzie więc nie ma co się tym przejmować :-)

Wszystko zależy od gości ale wg mnie jest to nawet dla nich wygodne. U nas większość gosci jest przyjezdnych i łatwiej im kupić flaszkę niż kwiaty, które podróży mogą nie przetrwać a latać po obcym mieście w garniturze i szukać kwiaciarni tez kłopot. Jeżeli chodzi o pieniążki zamiast prezentów jest to chyba oczywiste i zawsze można zasugerować przy rozdawaniu zaproszeń.

Kuzyn miał też fajny wierszyk na zaproszeniu, że proszę o trunki, z których zrobią barek na weselu :-)

Tysia - u mnie znajomi zamiast kwiatów chcieli pieniążki na schronisko i zamiast przynoszenia karmy do kościoła to wrzucali kasę do skrzynki , którą trzymał świadek przy skąłdaniu życzeń.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja co do pieniedzy to tak samo jak Tysia nie bede prosić zamiast prezentu ponieważ mam złe odczucia, to troche takie beszczelne i sami nie lubimy dostwać takich zaproszeń mimo iż i tak dajemy pieniążki, poza tym w dzisiejszych czasach mało kto daje prezent tylko dają koperte z wygody. Nasza rodzina i tak da pieniązki a jak ktoś da prezent to bedzie fajna pamiątka :) a co do totka czy wina to już były takie wesela u nas i rodzina dobrze do tego podeszła wiec coś takiego bedziemy mieli tym bardziej że mój M uwielbia grać w totka :D
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mala1987 - mój P.ma podobnie jak Twój narzeczony - nei potrafio przejść koło kolektury lub kiosku,gdzie możn akupic zdrapkę :-P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
indygo nie chodzi o naciąganie, ale wskazanie z czego najbardziej będziesz zadowolona. A wiadomo że częśc osób i tak przyniesie kwiaty, prezenty itp.
Byłam na kilku ślubach w zeszłym roku i na zaproszeniu, w którym nie było wkładki mocno zastanawiałam się co wręczyć. A tak problem z głowy
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja najbardziej zadowolona byłam z tego ze łącze się świętym wezłem małżeńskim przed obliczem Boga czego swiadkami są najbliższe mi osoby, a nie z tego co dostałam od tych osób w prezencie :P
no, ale to zalezy co kogo "zadowala" ;)

u nas nikt nie skarzyl sie na to ze ma problem - czesc dala nam kwiaty, czesc wino, czesc ksiazke, ktos album, troche totków - każdy wg własnego uznania i nie sadze by goscie mieli wielki dylemat czy dac kwiaty, czy flaszke.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas problem jest w tym, że wesele mamy dość daleko od domu (ok.40 km), nie wyobrażam sobie jazdy z kwiatami do domu weselnego, a poźniej po 3 dniach wracać z nimi do Gdyni :)

O prezentach ,,w kopercie'' nie bedziemy pisać, mieszkamy razem już od dawna, mieszkanie mamy urządzone w związku z tym podejrzewam, że nikt nie wpadnie na pomysł zakupu żelazka :) a pościel zawsze sie przyda! I tak 90% gości przyniesie kopertę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też zależy jak duże jest to wesele. Jeśli zapraszamy np. ok. 30 to są to najbliższe osoby, które pewnie będą wiedziały co wręczyć. Jeśli zaprasza się ok. 100 osób, to są to osoby, z którymi na ogół nie utrzymujemy częstego kontaktu. Dlatego im lepiej zasugerować, z czego młoda para byłaby zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie mam tak samo CzekoladowaPralinka wacham sie miedzy winem a karma dla psow tylko do tej 2 opcji nie znalazlam przyjemnego wierszyka... i tez nie wiem jak odbierze to rodzina czy to taktowne czy juz takie naciaganie...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Shanti co region to obyczaj:-).... zapomnialam dodac ze mlodego powinny odprowadzic do mlodej panny a im wiecej dziewczyn tym lepiej:-) a i jeszcze jeden zwyczaj mi sie przypomnial tylko nie pamietam juz dokladnie gdzie to bylo ale panna mloda byla porywana i mlody musial ja wykupic. to chyba z podkarpacial ale reki nie dam sobie uciac:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
heh zwyczaj z wykupieniem panny młodej jest tez w moich stronach (woj. lubelskie) i mój Misiek już się cieszy, ze musi odpalic tesciowej i 2 szwagrom kilka butelek, a zapowiedzieli mu, ze tanio mnie nie oddadzą heh ;)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A "w sercu Kaszub" tzn. gdzie? Bo sporów o serce Kaszub wiele...a może to gdzieś obok mnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a w serce Kaszub tzn gdzie? :) jeśli mozna wiedzieć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ci, którzy szczęście przyjdą dzielić z nami
Niech nie biorą kwiatów - te zerwiemy sami
Kupon totolotka i butelkę wina
Niech dla Młodej Pary każdy w ręku trzyma.

Fajne połączenie, nie? Początkowo chcieliśmy wino lub książkę, ale żeby uniknąć głupich pytań (a jaka to ma być książka??) albo dostać stos kulinarnych i podróżniczych stawiamy na totka i wino :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi się bardzo podoba :) sama też muszę coś wymyśleć, tylko takiego delikatnego, bo my skromnie -zamiast wesela- obiad uroczysty robimy i co poniektórzy mogą pomyśleć, że nie dość że weselicha nie będzie to jeszcze jakieś wymagania mamy :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny czy przewidujecie na swoim weselu jakies konkursy? jesli tak to jakie ? ja chcialabym aby moje bylo bogate w rozne zabawy ale nie takie typu jedzie pociag albo łapanie za kolano ... wole takie z klasa lecz śmieszne... co polecacie?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ja moze sie podziele tym co u nas bylo i zrobilo furrore, lub to co bylo u znajomych.

1. pociag - niesmeirtelna zabawa wyciagajaca na parkiet wszytskich gosci i wyciskajaca z nich wszytskie poty ;) pociag zatrzymuje sie na roznych stacjach np "wieden" - tanczymy walca, "brazylia" - tanczymy sambe itp itd

2. panie kontra panowie - para mloda wybiera sobie po 10 osob tej samej plci co oni, zadanie jest 3 etapowe:
- I etap - kazda druzyna lapie sie za rece tworzac zamkniete kolo i dostaje "kolo" zrobione z liny - wygrywa ta druzyna, ktora przejdzie przez "linke" jako pierwsza (para mloda nie przechodzi przez kolo ze wzgledu na to ze kiecka slubna raczej z kolem by sie nie przecisnela ;) - u nas byl ubaw po pachy - szly keicki w gore, a to jak faceci przechdozili przez kolo bylo po prostu boskie co zobaczylam na filmie - do tej pory mam z tego ubaw :)
- II etap, to kazda z druzyn musi przyniesc na sale do tanczenia tyle krzesel ile jest osob i na tych krzeslach usiasc (malo widowiskowe i raczej etap ten sluzy tdo tego by polaczyc etap I i III ;) )
- III etap - wszyscy siadaja w kole przodem do siebie na zmiane kobieta-mezczyzna tak, z ena przeciwko siebie ejst panna mloda i pan mlody - panna mloda i pan mlody dostaja po jednej poduszcze ktora nastepnie podaja osobom ze swojej druzyny (w tym samym kierunku zgodnie z ruchem wskazowek zegara), wygrywa druzyna ktorej poduszka przegoni poduszke przeciwnika, lub jesli przeciwnikom upadnie poduszka na ziemie :)

u nas bylo przy tym duzo smiechu :) (jak mi sie uda moge sprobowac wyciac to z filmiku zeby to zobrazowac)

3. kareta - chyab znana wszystkim ;) u nas ludzie sie poplakali ze smiechu z woznicy i niedzwiedzia :D - do tego by fajnie ten "konkurs" wyszedl musza byc dobrze dobrani "aktorzy" i dobry narrator

4. gorace krzesla - to jest konkurs na ktory ja osobiscie zawsze czekam ;)
tanczy sie wokol krzesel i co runde jest jedno krzeslo mniej - wersja ktora mi sie podoba to z "zadaniami" pomiedzy, ze trzeba cos przyniesc - tu jest duze pole do popisu :) ) np "cos zielonego" "lyzeczke do herbaty" "pusta butelke od wodki" "tesciową" (to na finał ;) )

5. taniec z marynarkami - dla par - na muzyka stop pan musi oddac swojej pani marynerke a ona wlazyc ja na siebie wywinietna na lewa strone - fajnie to wyglada jak sie goscie placza w marynarki - walka jest zacieta ;)

a ilosc zabaw - zalezy jak goscie beda sie bawic, bo jesli dobrze, to tez nie ma co przesadzac z zabawami i ich od tanca odrywac :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tego 2 konkursu nie znam ... mam nadzieje ze uda Ci sie zaladowac ten filmik od ciebie
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobra zabawa jest wycieczka rodziny do zoo najlepiej na dwie drużyny i jezioro łabędzie :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam ten link http://www.djgodzilla.pl/pliki/zw2.pdf
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co myślicie o tym żeby w jakiś sposób wyróżnić rodziców. Co do taty to myślałam o takiej ala butonierce przypiętej do marynarki ale wtedy co z mamą...jej kwiata nie przyczepie?... a może jakieś kotyliony dla obojda rodziców a może sobie w ogóle darować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mamie mozna zamówić broszke albo bransoletkę z kwiatów, a tacie tak jak piszesz kwiatek do butonierki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy wesele na min 130 osób i jak każdy przyniesie kwiaty zrobi się tego sporo a potem problem co z tym zrobić :-) trzymac w wannie? Mieszkamy ze sobą 3 lata więc ręczników i pościeli się uzbierało (większość w złym rozmiarze i nieprzydatne - więc szkoda gości pieniędzy na takie coś) Nie widzę w tym nic złego, żeby gości poprosić o coś z czego będziemy zadowoleni :-) Miłym gestem jest później wysłać podziękowania z informacją na co przeznaczyliśmy pieniążki :-) Spotkałam się również z wierszykiem, w którym młodzi prosze na coś konkretnego podróz marzeń itp. :-)

gabi1 - fajne te zwyczaje :-) jakieś urozmaicenie i na pewno jest wesoło :-)

AgaMalaCzarna - u nas na weselu będą konkursy ale pozostawiamy to orkiestrze więc będzie to niespodzianka :-) u mojego brata był fajny konkurs: wybiera się 3 pary i losują taniec np. walc, samba, tango i muszą go zatańczyć :-) każdy myśli, że to takie proste a tu nagle orkiestra rozkłada kocyk i trzeba tańczyć leżąc na podłodze :-) niezłe figury wychodzą i mnóstwo śmiechu :-)

oli - ja akurat nie czuję potrzeby , żeby wyróżniać rodziców :-) każdy z rodziny ich zna będą blisko nas zawsze w centrum :-) Indygo ma fajny pomysł, żeby mamy miały bransoletki kwiatowe tylko nie wiem czy będzie im wygodnie ale wygląda to ślicznie :-)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My dzisiaj zamówiliśmy obrączki :-) i za 4 tygodnie do odbioru :-) już nie mogę się doczekać i mam nadzieje, że wyjdą pięknie :-)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mieliśmy w zaproszeniu, że chcemy pieniądze i zamiast kwiatów kawę bądź herbatę. Podobnie w zawiadomieniach - pisaliśmy, że prosimy o herbatę i kawę zamiast kwiatów.
I nikt nie poczuł się tym urażony, wręcz przeciwnie.
Wszyscy goście wiedzieli, że kupiliśmy mieszkanie i potrzebujemy kasy na jego wykończenie - i to był strzał w dziesiątkę :)
Kwiatów dostaliśmy chyba z 5 bukietów - zostawiliśmy je od razu siostrze w kościele żeby je tam gdzieś postawiła - nam zwiędłyby już po 2 dniach, zanim zdążylibyśmy pozbierać się po weselu i poprawinach :)
Owszem, prezenty też były - ale od osób, które wiedziały co nam dać, bo mieliśmy już sprzęt do domu - dostaliśmy trochę drobnych rzeczy od osób, które nie chciały wkładać do koperty 50 zł, a na więcej nie było je stać... i ostatecznie byliśmy bardzo zadowoleni i z tych prezentów i z kwoty, która się zebrała - teraz siedzę w wykończonym mieszkaniu dzięki tej kasie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My zamieściliśmy wierszyk że zamiast kwiatów poprosimy o wino. Mogę je wynieść do piwnicy i na jakieś okazje otwierać a kwiaty padną po paru dniach. Zdaję sobie sprawę że i tak jakieś kwiaty dostaniemy ale nie będzie ich tak dużo, a miejsca w mieszkaniu dużo nie ma. A butelka wina to i tak taniej niż kwiaty.
Co do karmy dla zwierząt, to gdzieś czytałam, aby nie decydować się na coś takiego, ponieważ ma ona charakterystyczny zapach - a chyba żadna z PM nie chce aby tego dnia kościół wypełniał zapach sklepu zoologicznego. Łatwiej zebrane pieniądze przekazać na schronisko, lub zakupić za nie karmę już po weselu i wtedy ją przekazać.

Natomiast co do różnych obyczajów - każda z nas, chyba zna podczas oczepin "odbijany"/"na wózek" czy jak kto zwie. A słyszałam że w okolicach Łomży taniec za pieniądze nie jest mile widziany jako wyciąganie pieniędzy od gości:)) A na pomorzu nie byłam na ani jednym weselu bez tego konkursu:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny wiecie coś o tym outlecie "Biała Suknia"?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak ja wiem kupowałam tam suknie :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
generalnie outlet biała suknia mogę polecić. Za czwartym razem znalazłam odpowiednią suknię :) także trzeba troche pochodzić jak ktoś ma niestandardowe wymiary.
Pani doradzała, dzwoniła jak była po dostawie. Kupiłam też buty ryłko za 30 zł, bolerko koronkowe za 100zł, suknie za 800 zł. Rajstopki dostałam gratis :) polecam to miejsce żeby przynajmniej odwiedzić
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga_Kr- No to super, dzięki bardzo :) Umówiłam się na środę więc zobaczymy czy uda mi się coś dla siebie znaleźć :) Te sukienki, które widziałam na stronie wyglądają ciekawie więc może się uda :) A i mam jeszcze do Ciebie jedno pytanko, czy podpisywałaś umowę z Guciem?? Bo jak ostatnio z nim rozmawiałam to dał mi do zrozumienia, że nie ma takiej potrzeby, chyba że bardzo chcę. No i nie wiem czy mam się w to bawić czy mu zaufać po prostu :) Gdyby nie to, że jest to znajomy mojego bardzo dobrego kumpla to chyba od razu poprosiłabym o umowę :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rozmawiałam wczoraj z Guciem, Pan Andrzej jest naprawde dobry w tym co robi. Ja byłam na kilku weselach, które prowadził. I chce bardzo żeby poprowadził nasze :)
Umowy z nim nie podpisałam napisałam tylko emaila, że proszę o rezerwację terminu na nasz dzień, spotkamy się 2 m-ce przed ślubem
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No ja właśnie też planowałam tak zrobić, żeby umówić się właśnie ok 2 mcy przed ślubem, żeby wszystko ustalić. Niestety nie byłam na żadnym weselu, które prowadził, ale dużo osób mi go polecało i widziałam film z wesela kumpla, które rozkręcał i byłam zachwycona :) Dzięki za pomoc!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja wlasnie jestem po wizycie w Białej Sukni. Świetne miejsce, Pani bardzo wyrozumiała i cierpliwa. Samemu wybiera się suknie do przymiarki, dodatkowo Pani wyszukuje ciekawe propozycje, ktorej jej zdaniem pasuja do dziewczyny. Suknie są w świetny stanie, zadbane, sporo dodatków, wiec nie trzeba sobie wyobrazac tylko od razu wiadomo.
mi wpadla jedna suknia w oko, ale jest bardzo za kryta, wiec sie zastanawiam. Ogólnie suknia cala koronkowa -900zl. W innym salonie chcieli 4000, wiec same rozumiecie. Dodatkowo pochwalilam Pania za godziny otwarcia: ona indywidualnie umawia sie z klientkami - dzwonilam wczoraj, dzisiaj o 19 mialam wizyte. Mowila, ze pracuje tyle i jest chetnych pan na ogladanie, np. jutro od 13 do 23! super takich miejsc brakuje.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas konkursu na wózek/ na urządzanie mieszkania nie było - nie wybraliśmy po prostu tej "zabawy" z przedsawionej przez Dj-a listy.

Zamiast kwiatów poprosiliśmy o wino (wierszyk przeszktałcony w sposób taki, by zasugerowac słodkie wina:)), co było zdziwieniem dla naszych Gosci, ale przyjeli to bardzo sympatycznie - 80% osób była spoza trójmiasta, wiec cieszyli się, że nie ma koniecznosci szukania kwiaciarani w obcym dla nich mieście. Wzięli sobie to tak do serca, że musiliśmy zamówić stojak na allegro :)

Z wierszykami trzeba uwazac - znajomi wzieli ten standardowy - " ... wina z Chile" i właśnie wiekszosc takich win otrzymali, chociaz oczekiwali raczej słodkich win, a tych z Chile po prostu nie lubia:(

do znajomego w 2011 roku szłam- na ślub w Brygidzie! z 3 kg karmy w dłoni:), inni znajomi (Polka i Grek)- mieszkający zagranicą poprosili o książki polskie i angielskie konkretnych autorów. Ważne jak przekażecie informację, że dziękujemy za kwiaty - zwłaszcza jak zaraz po ślubie jedziecie w podróż. Dostalismy kilka bukietów - zwłaszzca od cioć, które bez wina .. i kwiatka nie wyobrażały sobie przyjść na wesele:) Większość zawieźliśmy do pobliskiego kościoła
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my także nie mieliśmy zbierania na wózek ;) zamiast tego mieliśmy test zgodności ;)

ponoc na weselach goscie czekaja na ten konkurs, u nas z kolei moja mama co drugi dzien mowila, ze to "dziadowanie" wiec dla swietego spokoju stwierdzilismy ze tego nie robimy, a gosci blizszych uprzedzilismy ze tej zabawy nie bedzie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My zbieraliśmy na psa :p zamiast na wózek.
Czy któraś z Was ma fiolet jako kolor przewodni?
Zapraszam na blog:
http://ania-konrad.blogspot.com/2013/01/czosnek-czyli-alium.html
image


https://picasaweb.google.com/anusiak0507/Slub
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja będę miała przewodni kolor fioletowy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zajrzyj, może jakąś inspirację znajdziesz :)
image


https://picasaweb.google.com/anusiak0507/Slub
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też bede miała fiolet ze złotem, tylko jakie kwiaty kwitną we wrześniu(pod koniec) podobają mi sie takie ciemno fioletowe kwiaty :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dalej drążę temat wierszyków w zaproszeniu :)
Co sądzicie o tych dwóch?

Aby Wam oszczędzić trudu,
w sklepach kilka godzin nudów
I rozterek przy wyborze
Co się Młodym przydać może?
Wszem i wobec ogłaszamy:
Przeciw złotym nic nie mamy!

ALBO TEN (który lepszy??)

Na wesele zapraszamy
bez prezentów też wpuszczamy :)
Jeśli jednak chcecie coś Nam podarować
prosimy banknocik do koperty schować.

I ZAMIAST KWIATÓW:

Wszyscy dają Młodym kwiatki:
róże, fiołki, chabry, bratki.
Dla Nas najlepszą atrakcją,
będzie książka z dedykacją.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uroczy o tych ksiązkach wierszyk :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie wierszyki z netu jakoś nie przekonały do siebie. Ale też nie chciałam pisać "bardziej niż kwiaty ucieszy nas książka". Nie jestem do końca zadowolona z tego co ostatecznie napisałam, ale może którejś z Was uda się to zdanie jeszcze poprawić...
"Pod rozwagę Szanownych Gości planujących zakup kwiatów poddajemy pomysł zastąpienia kwiatka książką, która nie zwiędnie i wraz z dedykacją będzie wspaniałą pamiątką na lata."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ejj ładnie to ujęłaś :)
właśnie dziś zdecydowałam (mój przyszły mąż jeszcze o tym nie wie ale jak wróci z pracy to się dowie:)) że jednak zamiast kwiatków będzie książka z dedykacją - fajna pamiątka na później :)
I jednak będziemy mieli dwa "wierszyki" chociaż ten o książce to chyba zapożyczę od Ciebie, żeby nie było aż tak wierszykowo :)
I w ogóle myslalam zeby zrobic tak ze na zaproszeniu miec jeden wierszyk ze zamiast prezentow chcemy pieniazki a ten drugi z ksiązką zrobić jako wkładke...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem za pierwszym wierszykiem.

Sama chętnie wolałabym dostać książki zamiast kwiatów jednak nie chciałabym nikogo urazić gdyż bądźmy szczere dzisiejsza cena książki to przynajmniej 30zł a Ci biedniejsi goście przyniosą kwiatka i za 10 czy 15zł więc bardzo dobrym pomysłem jest faktycznie zostawienie tych kwiatów w kościele będę o tym myśleć:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wkońcu jakiś przełom zamówiliśmy obrączki nie wiem po co tyle latania trzeba było nam odrazu do Goldexu jechać :) Byliśmy tam w sobotę i bardzo miły Pan powiedział że z okazji targów da nam rabat :) teraz tylko około 3 do 4 tygodni i po odbiór:) zdjęcie mi się nie chce pokazać więc wyślę link

http://img210.imageshack.us/img210/9193/obraczki.png

Garnitur kupiony tylko jeszcze kamizelki brak. Mój A. nie wyobraża sobie garnituru bez kamizelki

Zaproszenia doszły do mnie bardzo ładnie się prezentują i aż dziwne bo nie spodziewałabym się że za tak niską cenę będą tak dobrze wykonane. a co do kwiatów to my napisaliśmy poprostu "Będzie nam miło jeśli zamiast kwiatów obdarzycie nas książką lub drobną pamiątką"

Prawie na śmierć zapomniałam mała aktualizacja makijaż ślubny wykona dla mnie P. Elżbieta Skoczeń w sobote jadę na próbny makijaż :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie tez aktualizacja fotograf http://www.krawcywizerunku.pl a makijaż http://www.mosinska.pl/
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
MonisxD śliczne obrączki bedziecie mieć a w jakiej cenie je mają?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy któraś z Was zamawiała obrączki z AK biżuteria? mamy swoje złoto i trochę sie boję z wysyłką... (wiem, że listem wartościowym, chodzi mi raczej o to żeby firma nas nie oszukała i np. nie było problemu z oddaniem reszty złota jeśli zostanie czy coś...)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mala1987 zamawialiśmy 14 gram para i płaciliśmy 2500zl. ale moim zdaniem to jest na cale życie i warto jest wydać takie pieniążki zobaczymy jaki będzie efekt :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
koniecznie zdaj relacje ze spodkania z Pania Ewa gdyz mocno zastanawiam sie czy jej nie wybrac do makijazy slubnego... i prosze zapoznaj sie z cenami ja ost wyslalam @ i dzwonilam ale bez odezwu.... mile spedzonego czasu na probnym ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
AgaMalaCzarna jeśli podasz mi swojego @ to wyślę Ci ofertę Pani Ewy a w niedziele podtsram się napisać jakie są moje doznania hihi :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobra, teraz już ze spokojem, mogę polecić bialebuty.pl
Zamówiłam, jakieś 8 dni temu no może 9. Dotarły, dokładnie takie jak chciałam, wymiary takie jak podałam, są piękne! Odpowiedni obcas (w moim wypadku nie mogl być zbyt wysoki), poza tym coś cudownego :).
Przmierzyłam z sukienką, idealnie się komponują, i mimo, że nie są kolorowe, będą służyć na wiele innych okazji - białe tez nie są.

Ta przesyłka uratowała dzisiejszy ponury dzień.
~`})i({
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
A ja polecam Centrum Chrobrego. Pani z boksu z butami sprowadza buty producenta Zbytex. Kupiłam model identyczny jak jedne z butów na stronie bialebuty.pl a cena o ok. 60-70 zł mniej, nie mówiąc już o braku kosztów przesyłki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
U mnie też aktualizacja: fryzjer-salon EFEKT, wizażystka-Sylwia Szulc

My prawdopodobnie zdecydujemy się na obrączki z Swepolu Amare Love :-) w tym miesiącu napewno zamówimy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tysia, a jaki model? Bo my też zdecydowaliśmy się na tą kolekcję ;). Leżą, a my jak gupole przymierzamy z zachwytem co jakiś czas ;P
~`})i({
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga M. - możesz podzielić się swoim wierszykiem dot. słodkich win :-) my też takie lubimy i chcemy to ująć w zaproszeniu więc szukam inspiracji.

CzekoladowaPralinka - dla mnie jeżeli w ogóle musi to być wierszyk to chyba ten drugi banknocik do koperty schować brzmi jakoś łagodniej :-)

Siulowa7 - książki są w różnych cenach więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie :-) we wrześniu byłam u znajomych w kościele, ktorzy prosili o książki i dostali tak różne - książki klasyczne a do tego przewodniki poradniki i książki kucharskie. Sama wręczyłam im książkę o pizzy zapakowaną w karton od pizzy, żeby było wesoło :-) a dedykacje i wpisy wywołały u nich mnóstwo wspomnień łez i śmiechu :-)

MonisxD - my również w tym tygodniu zamówiliśmy obrączki w Goldex :-)

Została mi zniżka do Goldex 100 zł więc mogę komuś przekazać. Obowiązuje tylko wtedy jak się płaci gotówką a my płaciliśmy złotem więc się nie przydała :-)

Wszystkie aktualizacje oczywiście pojawią się w nowym wątku, który już niedługo :-) więc piszcie piszcie :-)

Nartu22 - fajnie, że zakup się udał :-) ja zastanawiam się nad jakimiś na zmianę pod koniec wesela i coś na poprawiny ale jeszcze nie mam sukienki :-) możesz wstawisz zdjęcie bucików ?

Wiolettta - o widzę, że posłuchałaś rad forumowiczek i mała "gildia" wystarczyła, żeby kupić buty - fajnie, że się udało :-)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga Kr i darlonek- nie zależnie od tego jak gość jest miły podpiszcie z nim umowę! To żadna obraza dla wykonawcy a dla Was bezpieczeństwo, że w razie czego macie podkładkę, że była umowa i nie została zrealizowana.

U nas przygotowania i zakupy stoją w miejscu- ani czasu nie ma ani chęci. Marazm zimowy... A nie chwila, mój wybrał sobie spinki do mankietów. Muszę go trochę podpuszczać z takimi drobiazgami bo twierdzi, że wszystko ma (w sumie prawda, chociaż już mi się opatrzyły te jego dodatki), ale jak znajduję coś co mu się podoba to kupuje do noszenia też do pracy ale z myślą o ślubie. I wszyscy zadowoleni :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nartu wstaw zdjęcia bucików też szukam ładnych niewysokich a ciężko o takie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wstawiam buty, ale później foto musi zniknąć
image

całość skóra, obcas 3 cm, kolor srebrny
~`})i({
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziewczyny a ile czekalyscie na obraczki z Goldexu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ooo matko ja już nie pamiętam, ale jest jakieś 3-4 tygodnie.
~`})i({
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co myślicie o takich spinkach do mankietu

image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja czekalam prawie 3 m-ce na obraczki zamawiaam we wrzesniu a dostalam w istopadzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mala1987, moj B prawdopodobnie bd takie miał, też sobie je upatrzył
~`})i({
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
monisia_18_86, w Goldexie zamawiałaś?
~`})i({
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny a gdzie takie spinki do mankietów można kupić ?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mala1987, ja chciałam kupić mojemu takie spinki, bo bardzo nam się spodobały, ale w końcu uznałam, że lepiej jak spinki będą kolorystycznie związane z przewodnim fioletem :) Kupiłam z takim małym fioletowym akcencikiem i dostanie na Walentynki ;) A ja się zastanawiam nad spinkami dla taty, widziałam z napisem: Ojciec Panny Młodej, ale po angielsku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga_Kr, ja na allegro zamawiałam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej dziewczyny!
To ja się pochwalę sobotnim zakupem, mianowicie butami do ślubu. Chciałam białe, proste buciki, bez kokardek i koralików. Ciężko było, ale znalazłam takie w Ryłko. Jak je założyłam, to od razu wiedziałam, że to "te" buty. Mega wygodne jak dla mnie, a to chyba najważniejsze.
Może po weselu zafarbuje je na inny kolor ;)

http://twojasuknia.pl/slubny-blog/wp-content/uploads/kolekcja-slubna-rylko-2012/Buty-%C5%9Alubne-Ry%C5%82ko-Y9KK9-_F28.jpg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak dla mnie buciki idealne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mają z przodu platformę ? czy nie ? ile cm obcas?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny kupujecie czy robicie skrzynke , pudelki .. itp na koperty ? macie jakies ciekawe linki?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja robiłam zaproszenia, winietki i tablicę a mój luby robi skrzynkę i stelaż na tort. Pudełka są ładne ale co z nimi potem zrobić, natomiast tę skrzynkę będziemy mogli na coś wykorzystać. Skrzynka jest z drewna i wyłożona będzie aksamitem. Będzie - bo jeszcze nie jest gotowa, ale zapowiada się ciekawie:) Natomiast stelaż... cóż zostały nam 3m-ce więc mam nadzieję że zdąży:))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nartu22 - bardzo ładne buciki :-) mnie by troszkę raziły te beżowe podeszwy i fleki :-) ale też kiedyś myślałam o srebrnych :-)

linea - my teraz zamawialiśmy obrączki i mają być za 4 tygodnie

mala1987 - super te spinki, ja się zastanawaim czy nie kupić takich mojemu na urodziny ale z przeznaczeniem na poprawiny :-) bo na ślub ma już kupione fioletowe :-)

AgaMalaCzarna - my w ogóle nie planujemy pudełek na koperty bo dla mnie jest to niewygodne mało praktyczne i zbędne wydawanie pieniędzy. My planujemy koperty wkładać do ładnych opakowań na prezenty z jakąś grafiką ślubną :-)

image

image

image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
My obrączki zamawialiśmy na ślub cywilny w YES, czekaliśmy 3 tygodnie.

I poproszę o aktualizację, mamy fotografa i kamerzyste :)

Beata I-J: imię Pana Młodego: Tomek, bo wczesniej nie podałam, fotograf: naszestudio.pl, kamerzysta: antrakt.net
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak z allegro je wzięłam a skąd macie swoje fioletowe spinki może link lub foto macie bo się zastanawiam czy te spinki na ślub czy tez tak jak wy na poprawiny :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My kupowaliśmy spinki w Wólczance w Klifie i udało nam się z promocji a pamiętam, że było kilka wzorów z fioletem do wyboru.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny ale wy pędzicie z tym wątkiem :) Ja chciałam się pochwalić, że zamówiliśmy obrączki :) Będą gotowe za 4 tyg :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam wszystkie przyszłe panny młode :-) Mam do sprzedania piękną, kupowana w USA sukienkę ślubną. Naprawdę warto.
Suknia jest przepiękna i gdyby była taka możliwość to ubrała bym ja jeszcze setki razy, ale niestety taki dzień jest raz w życiu ;-)

Ogłoszenie ze zdjęciami sukni poniżej :-)

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/suknie-slubne/piekna-suknia-slubna-davids-bridal-welon-halka-ogl6029164.html

Pozdrawiam i mam nadzieje ze się komuś z was spodoba :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mala1987, ja mojemu zamawiałam spinki z allegro, takie:

http://allegro.pl/eleganckie-spinki-do-mankietow-doskonaly-prezent-i2959196645.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
śliczne Lucy86 tez mu takie zamówie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak obraczki zamawialam w goldexie na zaspie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem czy to jakas roznica, ale my zamówiliśmy w gdyni. Dziwne zr tak dlugo czekaliście.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no niby byly jakies problemy z wysylka potem kurier jechal i nie mogl dojechac az w koncu ten pan z zaspy sam pojechal do gdyni po te obraczki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam nadzieje, że u nas tak nie będzie i do października to się chyba wyrobią :-) ale i tak cieszę się, że zamówiliśmy już teraz :-)

Pan z Zaspy opowiadał, że kiedyś zgineła im w przesyłce cała paczka obrączek i w ekspresowym tempie musieli robić od nowa :-) więc lepiej zamawiać wcześniej :-)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślałyście już nad plenerem?
A może taki pomysł?
http://ania-konrad.blogspot.com/2013/02/nietypowy-miejski-plener.html
image


https://picasaweb.google.com/anusiak0507/Slub
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli komuś wpadnie do głowy pomysł zrobienia plenerowych zdjęć w miejscach publicznych, to uważajcie na właścicieli i kierowników ;-). Zdarzyło mi się, będąc świadkową, że w trakcie robienia zdjęć wpadł jakiś kierownik galerii handlowej przypominając o zakazie fotografowania. Jednak ostatecznie pozwolił dokończyć ;).

Co do innych pomysłów, to bardzo ładnie wychodzą zdjęcia na torach PKP - np. w odcieniach szarości, w wodzie - jeziorze czy morzu (np. bieg w wodzie), na schodach (np. młody stoi wyżej, młoda niżej i trzyma wyciągniętą rękę - na zdjęciu widać, jakby trzymała go na dłoni).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, niestety nie mogę nic opowiedzieć o makijażu próbnym u Pani Eli bo został przeniesiony ternim moze za jakieś 2 tygodnie. ale jak coś się ruszy to dam znać :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale to Ty przeniosłas czy Ona? no dawaj znac bo jestem ciekawa Twojej opini ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny macie już wybrane piosenki na pierwszy taniec ? temat był ale dawno temu i jeszcze mało kto był zdecydowany na coś konkretnego :-)

Mam jeszcze pytanie czy macie już kupione podwiązki i czy w ogóle je zakładacie ? Ja chciałabym fioletową może z jakimś małym niebieskim akcentem ale nie trafiłam na nic fajnego.

Czekam na Wasze aktualizacje :-) a może jakaś nowa para chciałaby się dopisać do listy ??? Już niedługo nowy wątek !!!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piosenka na pierwszy taniec była tematem jednej rozmowy i poszło nam tak gładko, że nawet się tego nie spodziewałam :) Mój Tomek uważa, że naszą piosenką jest Zawsze Tam Gdzie Ty- Lady Pank i to będzie nasz utwór na pierwszy taniec :)

Mam wielką nadzieję, że w przyszłym tygodniu podpiszemy umowę z zespołem, bo powoli zaczyna mi to spędzać sen z powiek, a w piątek ruszam na poszukiwania sukienki :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Shanti, chciałam zamówić podwiązkę z: http://www.facebook.com/pages/S%C5%82odkie-Migda%C5%82y/230597160333253?fref=ts , ale nie wiem czy do tego dojdzie, bo nie wiem czy jest sens ;p, jak będzie gorąco, to nawet pończoch nie bd miała ;p, to po co podwiązka?

ale cuda można sobie zobaczyć :), na zamówienie, i koszt podwiązki to zdaje się 25 zł.
~`})i({
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do makijażu próbnego to Pani Ela zadzwonila do mnie z samego rana i bardzo przeprosila bo dostala bardzo wysokiej goraczki i najprawdopodobniej zapalenia krtani wiec nawet nie protestowalam kiedy prosila o przelozenie wizyty bo i tak by nie skupila swojej uwagi na mnie. Jak w przyszłym tygodniu poczuje sie lepiej to odezwie sie zeby ustalic nowy ternim wiec zapewne za jakies 2 tygodnie dopiero sie zobaczymy :)

co do podwiązek to zamówiłam swoje 10.01 i jeszcze najprawdopodobniej nie została do mnie wysłana upominałam się telefonicznie, ale facet twierdził że wysłał do mnie sms z informacja o opóźnieniu a najlepsze palnął na koniec ' a kiedy ta studniówka?' przez 20 minut mu maglowałam że chodzi o ślubną podwiązkę. wiec jesli chcecie od niego zamawiac to z durzym wyprzedzeniem.. a zamówiłam ją tutaj :

http://allegro.pl/podwiazki-slubne-podwiazka-niebieska-z-cyrkonia-i2930952967.html
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak właśnie czytam i dochodzę do wniosku że chyba się cofam w rozwoju z tych nerwów hihi "z dużym wyprzedzeniem"
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Soundtrack z Czasu honoru -> piosenka z czołówki. Dodam, że jesteśmy maniakami tego serialu, mój M jest łudząco podobny do Zakościelnego (wiele razy ludzie go zaczepiali na ulicy), a ja troche jestem podobna do Agnieszki Więgłochy, więc wszystko pasuje jak ulał. Musimy jeszcze tylko odbyć jakiś kurs taneczny i przygotować układ...i będzie jak z bajki :)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a nasza piosenka na pierwszy taniec to metallica 'nothing else matters' nasza ulubiona :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nartu22 - bardzo strojne te podwiązki :-) ale chyba wolałabym cos spokojniejszego i tanszego bo to tylko na raz :-) ale bardzo ładne te cuda na tej stronie :-)

annaoj - super pomysł :-) my też uwielbiamy ten serial :-)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja miałam coś w tym stylu:
http://allegro.pl/podwiazka-slubna-podwiazki-na-slub-napis-express-i2987833951.html

podwiązkę dostałam na pienieński i wybierała ją świadkowa :) - jest to wg mnie standardwoy prezent od dziewczyn i piękna pamiątka :)

co do koloru - myślę, że nie ma co kombinować z podwiązką w kolorze przewodnim:
1. podwiązki i tak nie wiadać w żadnym momencie poza filmem/zdjęciami
2. to symbol - coś niebieskiego ;) ja przesądna nie jestem ale to akurat uważam za fajny akcent :)

co do jej funkcjonalności i ponczoch - nawet jak jest upał, to radze zakładać pończochy - wierzcie mi ze cala noc w gloych stopach to nie ejst dobry pomysl - teraz robia ponczochy nawet 7den wiec mega cienkie, a nogi sie chociaz nie obetra w butach. podwiazka mi fajnie przytrzymywala jedna z ponczoch :) dobrze dopasowana - nie zsuwa sie - na allegro podaje sie wymiary wiec podwiazka jest dopasowana :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na początku też myślałam o takiej personalizowanej ale skojarzyło mi to jakoś z szarfą pogrzebową i nie może mi ta myśl wyjść z głowy i takie podwiązki przestały mi się podobać. Wysłałam linka do siostry z nadzieją, że mnie przekona a ona wyraziła taką samą opinie więc na pewno nie zamówię już takiej podwiązki :-)

Ja chciałabym zwykłą prostą skromną delikatną fioletową z niebieskim akcentem :-)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nartu22 - my jeszcze się wahamy,ale w sobotę idziemy wybierać :-) najbardziej podoba się nam wzór
http://www.swepol.pl/zloto-amare-love A-694 i ewentualnie A-692, z tym,że z białego nierodowanego złota i gładkie(bez satyny i innych dziwnych struktur). Trochę się obawiamy,bo nie wiemy jak wyjdzie ten wzór akurat w białym nierodowanym złocie. a Wy jakie macie?

MonisxD - super wybór na pierwszy taniec. A jaką wersję wybieracie? Moja przyjaciółka w sobotę brała ślub i zmierzając do swojego przyszłego męża w tle leciała wersja instrumentalna tej piosenki :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tysia - my też zamówiliśmy obrączki swepol ale z serii diamonds model A-200/1JK i troszkę zmieniliśmy w mojej grubość na 1,80mm a w męskiej szerokość na 5 mm i grubość na 1,50 mm i przez to wyszły taniej :-)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Shanti- bardzo ładne obrączki, podoba mi się ten kwadratowy diament w Twojej.

Co do piosenki to trochę słabo to u nas wygląda, bo mieliśmy tańczyć tango, ale z długą kiecką tango nie ma sensu. Więc trochę nam się nie chce. Nie bardzo wiemy co z tym zrobić. Ja bym poszła na łatwiznę i wybrała jakoś piosenkę z metrum 3/4 i walca do niej zatańczyła. Np Stinga If I caught the world in a bottle.. Nie wiem co na to chłop mój powie, ale pewnie sprawę zostawimy na sam koniec i na czymś w tym stylu się skończy.

Podwiązka - bez sensu, a te personalizowane bawią mnie na maxa. Na majtkach se wyszyje datę ślubu... Bez urazy.

Ale jak ktoś chce, a nie może znaleźć to polecam zrobienie samodzielnie takiej podwiązki. W pasmanteriach jest mnóstwo tasiemek z gumką, kwiatków, kokardek, kryształków z których można zrobić coś oryginalnego i w dowolnej kolorystyce.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Shanti-bardzo ładne wybraliście:-) mi też podobaja się takie lub proste niewypukłe,ale z Piotrem stwierdziliśmy,że takie proste wyglądają jak odcięte z rurki i dlatego chcemy delikatnie uwypuklone. Ja nie chcę żadnego oczka,bo boję się,że kiedyś wypadnie :-P
Obawialiśmy się też,że taki wzór jak Ty wybrałaś będzie niewygodny,stąd te troszeczkę wypukłe :-)

Dziewczyny,czy któraś z Was ma obrączki z białego nierodowanego złota? Chętnie zobaczę fotki :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tysia- no właśnie też chciałam zobaczyć obrączki z nierodowanego złota, ale koleś u jubilera nie miał, po za tym te atrapy to i tak nie oddają koloru- tak mówił. Ostatecznie zdecydowałam się na rodowaną obrączkę, będzie się ścierać równomiernie z pierścionkiem zaręczynowym i z czasem jedno i drugie nabierze bardziej słomkowego odcienia, a tak było by widać różnicę między pierścionkiem a obrączką.

co do kształtu obrączek to mój pierścionek ma tak kwadratowy przekrój jak te obrączki Shanti i nie jest niewygodny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Indygo - mam tak samo jak Ty :-) widziałam u koleżanek z pracy obrączki z naturalnego białego złota(ale one mają płaske,proste obrączki i nie wyobrażam sobie mojego wzoru) i nie ma to nic wspólnego z tą atrapą u jubilera :-)

tak myślałam,że mogą być niewygodne..
właśnie czatuję na mailu z moim przyszłym mężem i wahamy się czy nie wziąć jednak żółtego złota... ale ja noszę srebro i nie przepadam za żółtym złotem.zresztą mój pierścionek zaręczynowy jest z rodowanego białego i już całkiem zgłupiałam :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tysia, my mamy wzór A 688. Podobno się te dziwne struktury wycierają, tak nam Pan powiedział no i z czasem przestaje to wyglądać. Bardzo ładne te obrączki które wybraliście, klasyka z jakąś innowacją, nam się klasyczne bardzo podobały ale jakoś nam na palcu nie wyglądały, nie leżały itd.

Jeśli chodzi o pierwszy taniec to wybraliśmy Christina Perri - a thousand years, ale już mówiłam, chyba..

Shanti, obrączki prześliczne! tylko, czy taka wąska u Ciebie nie wygląda bardziej jak pierścionek?
~`})i({
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tysia podaj @ to wyślę ci zdjęcie naszych, są mega wygodne i chyba takie o jakie ci chodzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaka bedzie wersja to jeszcze jest do uzgodnienia :)
Co do podwiązek to ja z kolei uważam, że jest to fajna pamiątka. Ja np bardzo lubie zbierać ' trofea' z wesel :) od wódki(zdobytej w uczciwy sposób) ,winietek po zaproszenia :)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
lulka157 - tysiek89@o2.pl

tak btw-gdzie tu się tworzy wiadomość prv?jest w ogóle taka możliwość? ja jestem chyba ślepa...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Shanti a robiliscie obraczki na swietojanskiej w Gdyni?? nie wiedzialam ze grubosc tez mozna zmienic. My chyba tez tam bedziemy robic, bo maja najwiekszy wybor
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
~Tysia wchodzisz na profil osoby(wystarczy kliknąć w login przy postach) do której chcesz wysłać wiadomość i tam jest wyślij wiadomość prywatną :)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mika008 - ładne klasyczne buciki i fajny pomysł z tym farbowaniem :-)

Indygo - dobry pomysł z tym samodzielnym wykonaniem podwiązki i pewnie tylko ta opcja mi zostanie :-) bo proste delikatne są tylko czarne lub czerwone a wszystko co ma w nazwie ślubne to masakra kokardy serduszka itd. a co do majtek to one mogą być delikatnie niebieskie i tak nikt ich nie widzi :-)

Tysia - mi właśnie zależało na prostych obrączkach bo jestem zwolenniczką prostych kwadratowych kształtów :-) i takie kształty na palcu są dla mnie wygodne a do tego je troszkę obniżyłam więc nie będą grube :-)

Jeżeli chodzi o kolor obrączek to też miałam dylemat. Noszę różnego rodzaju biżuterię sztuczną kolorową srebrną i złotą czasami - zależy od stroju i okazji :-) ale zdecydowałam, że jednak obraczka musi być tradycyjna złota :-)

Nartu22 - mam dosyć duże palce bo noszę rozmiary 16/17 a obrączkę Pan mi zmierzył i kazał zamówić 18 więc szerokie obrączki wyglądają u mnie masywnie. Męską zamówiliśmy 5 mm. Poza tym właśnie dlatego, że noszę różną biżuterię wydaje mi się, że taka wąska obrączka będzie do wszystkiego pasować. I jeszcze jeden powód to mój pierścionek zaręczynowy jest dosyć duży i strojny - śliczny i wymarzony - więc obrączkę chciałam mieć delikatną :-) a diament poprostu musi być :-) a że lubie kwadratowe kształty to diamenty również lubię w tych kształtach :-)

Piosenka śliczna mega nastrojowa z mojego kochanego filmu :-) ale chyba troszkę ciezka do zatańczenia bez układu. Wy będziecie mieli profesjonalny układ ?

Linea - my zamawialiśmy obrączki w Goldex na Zaspie. Ja też myślałam, że grubość w tym modelu jest stała bo brylant musi być osadzony ale Pan dzwonił do producenta i okazało się, że jest możliwość minimalnie zmniejszyć.

DZIEWCZYNY CZAS NA NOWY WĄTEK !!!!

Czekam jeszcze chwil kilka i jeszcze dzisiaj założe nowy wątek więc piszcie o zmianach a może ktoś chce się jeszcze dopisać do listy Młodych Par 2013 :-)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Shatnti, teraz rozumiem :), wyjaśniłaś obrazowo i pewnie masz rację :).
No i obrączki naprwade śliczne
~`})i({
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, nie wiem czy wiecie, ale w Madisonie 14 lutego od 13 będzie impreza walentynkowa, a na niej będzie Kruk Duo. To taka informacja, dla tych, co jeszcze się nie zdecydowali.
image


https://picasaweb.google.com/anusiak0507/Slub
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cześć dziewczęta ;) czytam ten wątek praktycznie od początku, ale dopiero jak mam najważniejsze rzeczy załatwione postanowiłam się dopisać.
13.07.13 - K & M, kościół NSJ (kolegiata), Wesele Hotel Drywa, Fotograf Adam Burdyło, Kamerzysta: Irek Jezierski
Do Naszego dnia zostało już mniej niż pół roku! :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prosimy o dopisanie fotograf: fotogra, kamerzysta: video-wspomnienia ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wątek się kończy, a u nas niewiele się posunęło..ale zawsze coś! znaleźliśmy wreszcie fason obrączek pasujący obojgu! a było z tym przejść, było..;) jeszcze nie mówię jaki, bo dopiero jak zamówimy to może wkleję, bo teraz szukamy jubilera, który nam to wykona, bo znaleźliśmy to w kruku i nie mamy ochoty płacić tysiąc zł za markę.. no ale najważniejsze że jest kompromis, uff! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z ciekawości napisałam maila o termin,cenę itp do wizażystki. Okazuje się, że termin już zajęty. Trochę mnie to zdziwiło, aż tak szybko trzeba rezerwować termin u fryzjera i wizażystki?
Ja mam ten problem, bo nie wiem czy załatwić to w Gdańsku, czy na miejscu w Kościerzynie. A jak Wy rozwiązujecie ten problem, gdy macie sale i ślub poza 3miastem?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć,

Dziewczyny - co myślicie o czarnych dodatkach ślubnych? Tj. pasek przy sukience, serwetki, wiazazanka itp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny szukam jakiegoś fajnego miejsc na wypad na weekend kiedyś któraś z was na forum podawała o ile pamiętam link nie wiem chyba to shanti przetrzepałam całe forum ale nie znalazłam a zależy mi na tym linku... pomóżcie...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Madzia- czarne dodatki to sam styl i szyk. Wg mnie genialna sprawa. Chyba na koncu filmu kac Vegas jest slub i tam wlasnie wszystko jest czarno białe. Jak dawno temu ogladalam ten film stwierdzilam ze to na prawde swietnie wyglada i też bym tak chciala. Teraz chcę bardziej radosnie i kolorowo ale jak bym miała robić takie eleganckie i minimalistyczne wesele to tylko czarno biale.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kasia-sis - witam na forum i jeszcze dzisiaj pojawicie się na liście :-)

agulaaa - polecam jubilera w Oliwie Kamea wykonuje obrączki ze zdjęcia :-)

annaoj - znajomi we wrześniu mieli ślub i wesele w Kościerzynie ale mieli błogosławieństwo w domu więc fryzjera i makijaż robili w Gdańsku

Madzia - czarne dodatki są piękne :-) sama się nad takimi zastanawiałam ale wygrał fiolet :-) lubie czarny i może za dużo go troszkę u mnie więc na ślub zrobię wyjątek :-)

mala1987 - jeżeli to ja dawałam link to na pewno była to agroturystyka w Dywanach :-) http://www.noclegi-dywan.pl/agroturystyka-na-kaszubach.html
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny zapraszam do nowego wątku nr 11 :

http://forum.Trojmiasto.Pl/mlode-pary-2013-czesc-11-t444884,1,11.Html
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tylko jeszcze dodam w tym wątku odpowiedź na moje czarno-białe rozterli :)
Dłuuugo sie wachałam nad tą kolorystką, ale jednak jestem na tak - mam nadzieje, że babcie i starsze ciocie jakoś to przezyja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o ja cie sporo tego bedzie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To się prawdziwy wyż demograficzny szykuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trochę wiosny?
http://ania-konrad.blogspot.com/2013/02/zonkile.html
image


https://picasaweb.google.com/anusiak0507/Slub
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny wątek jest już zakończony :-) do dalszej rozmowy zapraszam tutaj:

http://forum.trojmiasto.pl/Mlode-Pary-2013-czesc-11-t444884,1,11.html
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

dobry...i nie drogi dentysta (49 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

do góry