Widok

Młode Pary 2015 (cz. 3)

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czerwiec
06.06.2015 ~MartaKarol, Marta&Karol, sala: agroturystyka Maciejka, fotograf: Jarek Pranga, zespół: Chilisax
13.06.2015 ~Agata_Pruszcz, Agata i Mariusz, USC Gdańsk (choć jeszcze nie potwierdzone), fotograf: FotoArs
27.06.2015 ~maja&marcin, Kościół: bł.Honorata Koźmińskiego w Chrośli
Wesele: TIRest w Grębiszewie, Fotograf/kamerzysta: AgaFoto, Zespół: Efekt
27.06.2015 ~Kasia Pg, Wesele: Pensjonat REWA, Kościół: św. Andrzeja Boboli w Gdyni, Fotograf: poszukiwany, Wodzirej: Marcin Leoniak + DJ
27.06.2015 ~Mala-Migotka, parafia Wniebowzięcia NMP we Władysławowie, Pensjonat Jasny Brzeg we Władysławowie, Foto Ars, Video Art Studio, zespół SZWAGRY
27.06.2015 ~Ajszja, Asia i Tomek, parafia św. Franciszka z Asyżu, hotel cztery brzozy

Sierpień
01.08.2015 ~Pistacja, Patrycja i Paweł, Parafia Matki Boskiej Bolesnej w Gdańsku , Sala bankietowa Pod Łabędziem w Kiełpinie, DJ Piotr.
07.08.2015 ~karolcia,Karolina i Daniel,Ślub: Parafia pw. Św. Królowej Jadwigi w Bojanie, Wesele: Folwark Dajak w Koleczkowie, Fotograf: Alternatywni, Video: Videogroszek
08.08.2015 ~Lexionek, Asia&Marek, Kolegiata pw Najświetszego Serca Pana Jezusa, sala Złota Dolina w Brodnicy, Fotogrupa, Dj Irek
22.08.2015 ~tusia_18, Marta i Krzysztof, parafia św. Mikołaja, Sala okolicznościowa "Na Wzgórzu", orkiestra "Remix"

Wrzesień
12.09.2015~Aga, Agnieszka i Radek, kościół św. Mikołaja w Szemudzie, sala weselna Tereska w Szemudzie, zespół Brassband, fotograf Hardworkstudio

Listopad
07.11.2015 ~Daria.i.Bartek, Sala Bankietowa Amelia w Zelewie, zespół: Jurek Band

najzupełniej zapomniałam, że nie byłam zalogowana :D więc zakładam jeszcze jeden wątek aby móc go edytować ;) przepraszam za zamieszanie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niestety nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super pomysł!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
świat jest mały ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
sprobuj w Wejherowie! Jest w czym wybierać... i ceny dużo niższe :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ale jaja :) ale ten swiat maly:) Weszlam sobie na Twoja stronke i stwierdzam iz Ciebie znam:) Pracowalysmy kiedys razem w KFC w Gdyni:P Zycze wspanialego slubu i wesela:) Ja juz po:) Jesli potrzebujesz jakis namiarow jesli chodzi o slub to daj znac;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze cala Gdynie masz :) Jo wolalabym poszukac niz szyc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak Wrzeszcz :)
byłam w Memoli, Langori i Beauty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Widze ze mamy tego samego dj-a i kosciol jesli masz we Wrzeszczu:).
A w ilu salonach bylas?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej mam takie pytanie czy Twój narzeczony nie chciał by odpłatkie stwożyć takiej stronki także dla mnie? Rewelacyjny pomysł :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Są tu jakies Panny Młode może z maja czy tylko ja :) ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
22.08.2015 Parafia NSJ Gdańsk, Sentoza Golf, Fotograf Wojciech Gruszczyński, DJIrek,

Och dziewczyny mam taki problem z suknią :( wiem co chcę i w czym mi dobrze ale to co w Gdańsku przymierzałam musiało by iść do przeróbki, nie było tej jedynej sukni. Nawet jak była jedna bliska ideałowi to miała okropną koronkę na całości bez możliwości zmiany na inną.
No i myślę czy by nie szyć sukni u kogoś ale nie wiem jak się za to wziąć. Czy powinien być u takiej krawcowej/salonie jakiś katalog materiałów i koronek? Bo co z tego ze pokaże opiszę to co chcę jak też koronki nie będę mogła wybrać :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mieliście super pomysł :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wow super :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sami :) właściwie to robił ją mój narzeczony ;) ja tylko zatwierdzam zdjęcia i wymyślam zawartość ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajny pomysł z ta stroną :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kawokado sami zrobiliście taką fajną stronę czy to jakiś szablon??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hahaha spoko ;) w razie co na naszej stronie (http://www.weselewasiow.pl masz namiar na mojego fb ;) ciągle zastanawiam się nad welonem... ja będę miała tren, ale moja sukienka jest lekka jak piórko mimo to :D dlatego się w niej zakochałam :) najgorsze jest to, ze nie potrafię określić czy welon w ogóle do niej pasuje ;p dlatego wybieram się w styczniu poprzymierzać różne dodatki ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A będziesz miała długi welon może? To też chętnie wezmę :P bo mi się marzy jeden krótki na całe wesele i meeeeeega długi do kościoła, bo tren zbyt ciężki i uciążliwy, a welon stanowi piękne przedłużenie sukni :) a podwiązkę zaklepuję już dziś ;) Kawokado, żebyś mi stąd nie uciekła :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gratulacje! :D no to pewnie nie ma co szaleć lepiej w przyszłym roku na spokojnie :) kto wie, moze odkupisz ode mnie podwiązkę? ;) zobaczymy jaka przyjdzie, zamówiłam ostatecznie z etsy.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kawokado, styl akurat pozostanie bez zmian, z forum nie uciekam więc możemy sobie marudzić i doradzać, właściwie w głowie już mam cały plan wesela :P

A co się stało? Nic takiego, po prostu jestem w 8tc i nie chcemy robić na wariata wesela, tym bardziej, że teraz kiepsko się czuję i nie wiem co będzie dalej ;) przyśpieszać tym bardziej nie chcę ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry