Widok
My mamy wesele w czerwcu 2015 roku w Folwarku Dajak. Ślub w kościele w Bojanie- też załatwione.
Jak miesiąc temu oglądaliśmy sale to w czerwcu był wolny tylko jeden termin, w sierpniu żaden ale za to lipiec był pusty :)
Uważam, że można znaleźć salę z pół rocznym wyprzedzeniem ale nie wiem czy tą którą się wymarzyło i upatrzyło.
Jak interesowałam się zespołami to zdarzało się, że te które mnie interesowały już miały zajęty termin, ale ostatecznie znaleźliśmy taki zespół, który nam się podoba.
Mam znajomą fotografkę więc to też mam z głowy, a nie będziemy mieli kamerzysty.
Resztę rzeczy będę załatwiała na spokojnie pewnie w przyszłym roku :)
Jak miesiąc temu oglądaliśmy sale to w czerwcu był wolny tylko jeden termin, w sierpniu żaden ale za to lipiec był pusty :)
Uważam, że można znaleźć salę z pół rocznym wyprzedzeniem ale nie wiem czy tą którą się wymarzyło i upatrzyło.
Jak interesowałam się zespołami to zdarzało się, że te które mnie interesowały już miały zajęty termin, ale ostatecznie znaleźliśmy taki zespół, który nam się podoba.
Mam znajomą fotografkę więc to też mam z głowy, a nie będziemy mieli kamerzysty.
Resztę rzeczy będę załatwiała na spokojnie pewnie w przyszłym roku :)
Hej dziewczyny:)
Jakies postepy w przygotowaniach? My narazie stoimy w miejscu, czekam na wakacje, mam nadzieje ze znajde suknie i wtedy zaczne myslec nad zaproszeniami i pitolkami. A pozatym pojedziemy na pare dni na nasza sale i zobacze sie z wlascicielami, wiec napewno zaczne sobie wszystko wyobrazac i planowac:)
Jakies postepy w przygotowaniach? My narazie stoimy w miejscu, czekam na wakacje, mam nadzieje ze znajde suknie i wtedy zaczne myslec nad zaproszeniami i pitolkami. A pozatym pojedziemy na pare dni na nasza sale i zobacze sie z wlascicielami, wiec napewno zaczne sobie wszystko wyobrazac i planowac:)
dziewczyny na spokojnie - śłub można organizować w 2 lata i w 4 miesiące - czasami także wystarcz trochę szczęścia z usługodawcami, a do tego można też zrobić ślub w piątek ;) My tak mieliśmy, że w lutym zdecydowaliśmy o dacie - a ślub mieliśmy w sierpniu - ze wszystkim się wyrobiliśmy i wszyscy "nasi" usługodawcy byli wolni :)
życzę Wam powodzenia w tym pięknym okresie przygotowań!
Co do sali to musisz określić na czym CI zależy - my np chcieliśmy salę w centrum miasta, żeby odpadło jeżdżenie (przede wszystkim ze względu na czas przejazdów, bo kościół mieliśmy wybrany już dawno - z sentymentu kościółek, w któym miałam wszystkie sakramenty, pod niego dobieraliśmy salę).
Mieliśmy wesele w hotelu Amber - cudownie je wspominam, łądny wystrój (sala dolna okrągłe stoł mi się marzyły ;) ), pyszne jedzenie i super obsługa.
Jeśli natomiast zależy CI na urokliwej okolicy to polecam Wichrowe Wzgórze w Chmielnie - blisko jeziorko, piękne tereny.
życzę Wam powodzenia w tym pięknym okresie przygotowań!
Co do sali to musisz określić na czym CI zależy - my np chcieliśmy salę w centrum miasta, żeby odpadło jeżdżenie (przede wszystkim ze względu na czas przejazdów, bo kościół mieliśmy wybrany już dawno - z sentymentu kościółek, w któym miałam wszystkie sakramenty, pod niego dobieraliśmy salę).
Mieliśmy wesele w hotelu Amber - cudownie je wspominam, łądny wystrój (sala dolna okrągłe stoł mi się marzyły ;) ), pyszne jedzenie i super obsługa.
Jeśli natomiast zależy CI na urokliwej okolicy to polecam Wichrowe Wzgórze w Chmielnie - blisko jeziorko, piękne tereny.
Poleca tę salę w Lublewie jest duzo miejsca no i jedzonko jak u mamy super właściciele.Robiłam tam dekorację sali (galeria http://www.marta-decor.pl
Młode Pary przekazywały mi info.o swoim zadowoleniu z organizacji .
Naprawdę warto.
Młode Pary przekazywały mi info.o swoim zadowoleniu z organizacji .
Naprawdę warto.
STUDIO DEKORACJI ŚLUBNYCH
www.marta-decor.pl
www.marta-decor.pl
GDYNIA
POLECAM ZESPÓŁ
Zespół ,,Od A do Z" cztery osoby: instrumenty klawiszowe, akordeon, perkusja, saksofon, klarnet, wokalistka. Muzyka i śpiew(na głosy) na żywo. Jesteśmy wszyscy zawodowymi muzykami. Prowadzimy całe wesele, zabawy sylwestrowe, jubileusze. Tel. 058-6253566 , kom: 501 613 200. zbigniewk-53@o2.pl
POLECAM ZESPÓŁ
Zespół ,,Od A do Z" cztery osoby: instrumenty klawiszowe, akordeon, perkusja, saksofon, klarnet, wokalistka. Muzyka i śpiew(na głosy) na żywo. Jesteśmy wszyscy zawodowymi muzykami. Prowadzimy całe wesele, zabawy sylwestrowe, jubileusze. Tel. 058-6253566 , kom: 501 613 200. zbigniewk-53@o2.pl
My też planujemy 2015, ale jesteśmy na etapie wyboru sali. Podobają mi się trzy - Amelia, Barwik i Hotel pod Orłem, ale jeszcze nie wybraliśmy. Narzeczony jest za granicą więc chyba tylko podpisywanie umów będzie razem, resztę będę załatwiać sama. Ale jakoś nie panikuję, wiem, że da się wszystko załatwić w krótszym czasie, czuję ciśnienie ze strony wszystkich dookoła, a najchętniej to bym się wzięła za to wszystko 3 miesiące przed i zorganizowała. A tak przez 1.5 roku jedno i to samo, czy na pewno będzie 100 fioletowych wstążeczek, a różowych tylko 38? ;/ :D
Cześć dziewczyny :)
Ja uważam że to odpowiedni czas na załatwianie sali, fotografa czy kamerzysty. Z rozmów przeprowadzonych z fotografami widać że w tym roku jest widać poruszenie na rynku tzn. jest dużo więcej ślubów niż rok wcześniej. Fotografowie mają pozajmowane piątki i soboty co w zeszłym roku nie było regułą. Widać że mija kryzys i będzie kumulacja w tym i przyszłym roku, więc jak się chce dostać ładną salę, fotografa który nie zepsuje tych niepowtarzalnych chwil to lepiej się zatroszczyć o to wcześniej. Oczywiście że można załatwić wszystko miesiąc przed ale to się udaje nielicznym parą które mają szczęście albo nie przywiązują dużej wagi do tego wyjątkowego dnia :)
Ja miałam ślub tydzień temu i udało się z 3 miesięcznym wyprzedzeniem wszystko zorganizować, ale łatwo nie było a mamy marzec i niby nie powinno być problemu. Udało się bajecznie. Super zespół, piękna sala, zdjęcia z kościoła i imprezy już mogłam obejrzeć online teraz tylko sesja w plenerze, ale wymarzyłam sobie wiosenne klimaty z zielonymi listkami i musimy trochę poczekać, ale z naszym fotografem nie ma problemu - przy okazji pozdrawiam Pana Karola z Wejherowa :) śliczne te foty z przygotowań i kościoła.
Moja przyjaciółka załatwia ślub na lipiec i jest problem z terminami. Niby miesiąc gdzie jest mniej ślubów ale musiała się zdecydować na piątek bo był problem z salą i orkiestrą a chciała tą co ja koniecznie. Fotograf miał akurat wolny piątek więc super, ale ogólnie jest ciężko.
Lepiej mieć wszystko na spokojnie pozałatwiane wcześniej i spokojna głowa :)
Pozdrawiam wszystkie przyszłe panny młode. Teraz niestety powrót do zwykłego życia.
Buziaki Patrycja :)
Ja uważam że to odpowiedni czas na załatwianie sali, fotografa czy kamerzysty. Z rozmów przeprowadzonych z fotografami widać że w tym roku jest widać poruszenie na rynku tzn. jest dużo więcej ślubów niż rok wcześniej. Fotografowie mają pozajmowane piątki i soboty co w zeszłym roku nie było regułą. Widać że mija kryzys i będzie kumulacja w tym i przyszłym roku, więc jak się chce dostać ładną salę, fotografa który nie zepsuje tych niepowtarzalnych chwil to lepiej się zatroszczyć o to wcześniej. Oczywiście że można załatwić wszystko miesiąc przed ale to się udaje nielicznym parą które mają szczęście albo nie przywiązują dużej wagi do tego wyjątkowego dnia :)
Ja miałam ślub tydzień temu i udało się z 3 miesięcznym wyprzedzeniem wszystko zorganizować, ale łatwo nie było a mamy marzec i niby nie powinno być problemu. Udało się bajecznie. Super zespół, piękna sala, zdjęcia z kościoła i imprezy już mogłam obejrzeć online teraz tylko sesja w plenerze, ale wymarzyłam sobie wiosenne klimaty z zielonymi listkami i musimy trochę poczekać, ale z naszym fotografem nie ma problemu - przy okazji pozdrawiam Pana Karola z Wejherowa :) śliczne te foty z przygotowań i kościoła.
Moja przyjaciółka załatwia ślub na lipiec i jest problem z terminami. Niby miesiąc gdzie jest mniej ślubów ale musiała się zdecydować na piątek bo był problem z salą i orkiestrą a chciała tą co ja koniecznie. Fotograf miał akurat wolny piątek więc super, ale ogólnie jest ciężko.
Lepiej mieć wszystko na spokojnie pozałatwiane wcześniej i spokojna głowa :)
Pozdrawiam wszystkie przyszłe panny młode. Teraz niestety powrót do zwykłego życia.
Buziaki Patrycja :)