Widok

Monitor oddechu a szumiś

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Hej Mamusie,
Szukam opinii, czy tzw. Szumiś wpływa na pracę monitora ruchu/oddechu. Znalazłam tylko info, że wentylator w pokoju może wpłynąć na pracę monitora, tak samo przeciąg oraz wszelkie zabawki, które się ruszają. Czy Szumiś porusza się, wibruje czy coś innego? Monitor ruchu/oddechu to rzecz niezbędna,z użycia której na pewno nie zrezygnujemy. Szumisia zapowiedzieli dziadkowie, ale zastanawiam się nad sensem zakupu. Co myślicie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

I nic ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pytanie dość nietypowe. Najbardziej wiarygodną odpowiedź powinnaś uzyskać od producenta monitora oddechu, którego używasz.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Albo napisz do producenta szumisia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam odpowiedz z serwisu, że wszystk co się rusza nie powinno znajdować się w łóżeczku, gdyż urządzenie jest bardzo czułe i może wyłapywać fałszywe ruchy zabawki. Dystrybutor Szumisia i whisbear milczą. Wpadłam na pomysł przeprowadzenia testu, muszę tylko pożyczyć Szumisia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szumiś się nie rusza, ma w środku tylko szumiący głośnik :) Miałam i jedno i drugie i nie było problemu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałam jedno i drugie w łóżeczku i nic się nie działo, żadnego problemu. Szumiś szumiał, monitor kontrolował oddech dziecka i działało na pewno, bo jak młodego wyciągaliśmy to włączały się alarmy.
Nie wiem co tam miałoby zakłócać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A szumiś się rusza? :D :D

Ja wyjęłam ten mechanizm z maskotki, ułożyłam go w drugim końcu łóżeczka i nie było opcji przy takim maluchu, żeby cokolwiek sie ruszało poza dzieckiem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam, Szumis w trybie szum z biciem serca oszukuje mój babysense 7
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jak wyprawiacie urodziny dla dzieci? (26 odpowiedzi)

Witajcie! Jak bardzo hucznie obchodzicie urodziny dzieci? Głownie chodzi mi o to czy urządzacie...

urlop wychowawczy a zaległy urlop wypoczynkowy :) (14 odpowiedzi)

witam, Mam takie pytanko może już był przerabiany ten temat, Jestem obecnie na urlopie...

Co na okno do pokoju dziecięcego? (24 odpowiedzi)

Chcemy już powoli urządzać pokoik dla córeczki i zastanawiam się czy na okno najlepsze będą...

do góry