Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Słaba jakość za tę cenę wątek zamknięty Usługa mycia i sprzątania za 95 zł wykonana bardzo niedokładnie to...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 listopada 2018

Auto z salonu i porysowali wątek zamknięty Dwu miesięczne auto (prosto z salonu) musiałem umyć przed wyjazdem. Z racji...
~Konrad
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 września 2017

ta myjnia to porazka wątek zamknięty Witam, Myjnia skupia sie na myciu aut z wypożyczalni klientów...
~kamil
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 lipca 2016

Obsługa połamała mi lusterko i skłamała wątek zamknięty Nie polecam tej myjni. Obsługa choć miła to jednak nierzetelna i kłamie. Pan...
~Agata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 czerwca 2016

totalna lipa i nieudacznictwo wątek zamknięty niedoprane auto zacieki na karoserii nawet pod dywany nie zaglądali i 290...
~grex
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2016

Odradzam wątek zamknięty Słaba jakość usług (auto niedomyte, smugi na karoserii, piach w środku). Do...
~Rozczarowany
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 marca 2016

Niechlujnie i nieterminowo. Odradzam! wątek zamknięty Zostawiając samochód usłyszałam, że mycie powinno trwać do 1h15min. Wróciłam...
~Martyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 lutego 2016

Miejsce pracy to miejsce zabawy dla nich obserwacja przez 6msc wątek zamknięty Auto myte 7x przez 6msc "Chłopacy" bo to sami młodzi faceci widać,...
~Kilkukrotny klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2015

Jak najbardziej TAK! wątek zamknięty Zostawiłam tam dzisiaj samochod i jestem bardzo zadowolona auto bylo...
~Gosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 lipca 2015

Nie nie nie wątek zamknięty Totalna porażka. Zostawiłam auto na 2 godz. Umyte było niedokładnie, smugi na...
~Była klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 czerwca 2015

NIE ODDAWAĆ TAM SAMOCHODU wątek zamknięty Oddałem samochód na mycie oraz odkurzanie . Wróciłem przed czasem i na...
~Mateusz
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 maja 2015

Raczej nie polecam wątek zamknięty Sama usługa mycia 25 zł - w normie . Auto miałem nawoskowane więc...
~Jacek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 grudnia 2014

Miły Pan w czarnej czapce z daszkiem wątek zamknięty Chciała bym polecić miłego Pana który jest często w czarnej czapce z daszkiem...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 grudnia 2014

TRAGEDIA ZA 250zł wątek zamknięty To najgorsza myjnia na jakiej byłem, skasowano mnie za komplet(mycie zewnątrz...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2014

Polecam goraco! wątek zamknięty Prawdopodobnie najlepsza myjnia reczna w Trojmiescie.
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lipca 2014

Polecam wątek zamknięty Wielokrotnie korzystałem z tej myjni i korzystać będę. Usługi na najwyższym...
~kierowca
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 listopada 2013

Warto tam oddać auto wątek zamknięty Nie raz nie dwa razy zostawiłem tam auto , czasem zdarza się jakaś nie...
~Kacper
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 listopada 2013

Najlepsza w Trojmiescie wątek zamknięty Obsługa profesjonalna, mila, uczynna. Oferta szeroka, każdy znajdzie coś dla...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 listopada 2013

Nie zostawiać im auta bez właściciela !!! wątek zamknięty Na wstępie dodam ze wystawiłem wszędzie ocenę 1 z uwagi na niedopuszczalną...
~Marek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 września 2013

Polecam w 100% wątek zamknięty Szybko, solidnie, konkretnie i tak jak nalezy! Są najlepsi!
~Sylwia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry