Widok

Myjnie bezdotykowe w 3miescie.

Pomyslalem o tym aby stworzyc tutaj info na temat myjni recznych bezdotykowych w 3 miescie gdzie nie oszukuja i gdzie faktycznie mozna umyc samochod a nie tylko pochalapac woda. Tak ze dwa lata temu bylo duuuzo lepiej w tym temacie. Jak sie jechalo na taka myjnie to auto wyjezdzalo czyste. Teraz ze wzgledu na oszczednosci wlasciciele tych myjni znacznie zmniejszaja cisnienie wody, jej temperature, ilosc wosku a takze ilosc piany w programie pierwszym.
Prosze Was o to abyscie wpisywali swoje opinie gdzie myjecie i gdzie warto wydac te np 10 zl.

Postanowilem ten watek zaczac, poniewaz myje auta w tego typu myjniach jak tysiace innych kierwocow a kilka dni temu mylem auto w myjni w Oliwie przy Grunwaldzkiej obok McDonalda a przed Media Markt. Po prostu porazka. Prawie bez piany a to co lecialo nie mialo temperatury aby dobrze myc, pozniej cisnienie wody to juz masakra (kiedys wyrywalo z reki ta lance a teraz to mam takie cisnienie w spryskiwaczu szyb). Generalnie wrzucilem 10 zeta i po myciu auto dalej bylo brudne!
Osobiscie nie polecam tej myjni i nigdy tam juz nie podjade. Dodam, ze obsluga tez nie mila. Taki starszy gosc, ktory jest chamski jak mu sie powiedzialo, ze robia ludzi w barana i naciagaja. Tam bylem juz kilka razy w ostatnim czasie i to juz byl ostatni raz. Nie polecam.

Druga myjnia to ta nowa na granicy Sopotu i Gdanska za BigApple.
Zawsze myslalem, ze jak ktos wchodzi na rynek to daje wiecej aby przyciagnac klientow. Szczerze mowiac to tam tez bylo bardzo slabo! Cisnienie slabe i czas lecial jak oszalaly. Ale bylem tam raz wiec zobacze jeszcze raz. Jesli dlaje bedzie tak slabo to bedzie moj ostatni raz.


Prosze o info na temat tych i innych myjni. Przyda sie to tysiacom ludzi w 3miescie.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 3
Witam

Myję zawsze w jednej i tej samej myjni ( po przetestowaniu wielu innych ) . Jest naprawdę bardzo dobra ale wiadomo od czasu do czasu reczne mycie .

Polecam Rumia przy Neste .
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 15
potwierdzam i polecam jak kolega z czystym sumieniem, naprawde solidna myjnia i nie kantuja tak jak na innych
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11
wiesz co to jest 3miasto ??nie chodzi o wejherowo, rumia , reda
popieram tę opinię 62 nie zgadzam się z tą opinią 18
normalnie spadłem z krzesła :)
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mieszkam w Sopocie a jak jade przez Rede ZAWSZE tam myje samochód!W 3miescie najgorsze myjnie,a w Sopocie na ul. 3maja DNO!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dokladnie tak :) od wielu lat tam myje. Jak jest ladna pogoda sa kolejki ale warto :)

Po jednej myjni na karwinach niby karcher... porazka:) ta pod zaglami
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Masz rację. Odradzam myjnię przy Media i Komforcie. To jest po prostu dramat co tam się wyrabia.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 0
przy shallu łostowicka/kartuska

niezla myjnie i odkurzacz
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
Gdynia - ul Hutnicza Wash Master - obsługowa
Gdynia - ul Hutnicza przy BP - bezobsługowa (POLECAM)
Gdynia ul Hutnicza przy POSza Radmorem - bezobsługowa
Rumia - ul. Dąbrowskiego przy Neste - bezobsługowa
Rumia - ul Pomorska AS myjnia - obsługowa
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 14
dobra wymieniasz myjnie jakbys je reklamowal. Rozumiem, ze polecasz tylko jedna przy BP w Gdyni? A reszta to kicha?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myjnie bezdotykowe przy BP w Gdańsku też są bardzo dobre (a przynajmniej w ub. roku były bardzo dobre). W porządku jest też myjnia "Pod Żaglami" w Gdyni.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
fenks za info na temat myjni przy BP.
Swoja droga jutro sprawdze myjnie Karszer przy Liroju w Gdansku Oliwie.
Jak bylem tam ostatni raz z miesiac temu to bylo super. Piany bylo tyle, za auto na moment wygladalo jak balwan)) a pozniej cisnienie walilo jak z armaty. Mam nadzieje, ze tak jest nadal.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
jak ja tam bylem to nie bylem zadowolony, generalnie musialem wrzucic dwa razy tyle zeby umyc auto porzadnie. Zazwyczaj korzystam z myjni recznej bezdotykowej Gdansk Osowa kolo Selgrosa/stacji paliw i jestem bardzo zadowolony
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja tez tam kiedys bylem przypadkowo ale nie pamietam efektu, natomiast bylem ze 2-3 razy na osowej przy BRW i castoramie. I bylo ok. Auto bylo czyste.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja też lubię ta na osowej przy brw/castorama
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja również polecam myjnię przy Selgrosie. Cinienie ok, ilość piany ok, jeszcze nigdy nie wydałem tam więcej niż 10zł. Jedyny mankament, to dość częste kolejki, ale to też chyba świadczy o jakości...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Też korzystam z myjni i stacji przy Selgrosie na Osowej. Nigdy sie nie zawiodłem, auto zawsze czyste, obsługa też w porządku. Tak trzymać!

Myjnie na BP samoobsługowe też są ok.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i znów na BP. Może nie myją zbyt dokładnie, ale za to kasę liczą tylko za czas wciśnięcia lancy. Mycie kosztuje mnie połowę tego co na innej myjni.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
To chyba Cię zmartwień , ostatnio byłam tam na zakupach i mylnie już nie ma.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
miało być w 3mieście, a nie jakaś Rumunia...
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 12
bylem dzisiaj w myjni przy Leroy w Gdansku Oliwie (karcher) i takze sie zawiodlem. Kiedys na poczatku jak ja otworzyli myjac auto samochod byl czysty. Bylo duuuuzo piany i cisnienie bylo wieksze.
A teraz?
Porownujac do myjni po drugiej stronie ulicy czyli przy McDonaldzie jest lepiej. Piany takze jest malo ale jednak wiecej i czuc, ze w przewodzie doprowadzajacym ta piana ma wyzsza temperature. Cisnienie wody takze jest wieksze ale suma sumarum auto dalej jest brudne. Wprawdzie czystsze niz z tej przy McDonaldzie ale jednak dalej lakier jest brudny.
Przetestuje jeszcze kilka myjni na mojej drodze i dam znac.
Jak na razie to na teraz jestem zadowlony z mijni recznych w Alfie i Galerii Baltyckiej ale tam mycie 69 zeta. Fakt, ze w to wchodzi czyszczenie wnetrza, szyby od srodka, nablyszczanie opon, suszenie ale to jednak 69 a nie 10.
Jezeli okaze sie, ze myjnie na mojej drodze sa do d....y to bede do nich jezdzil raz na tydzien a raz na miesiac do recznej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
male sprostowanie, po wczorajszym myciu dzisiaj za dnia stwierdzam, ze ta myjka przy Leroy moze nie myje jak kiedys ale jednak dobrze. Za dnia moze nie ma blysku jak nowka ale jest calkiem calkiem. Tak wiec nie jest zle. Zwracam po czesci honor. Natomiast na miejscu wlasciciela dodalbym wiecej piany w pierwszym programie! I to by bylo na tyle.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
dzisiaj znowu bylem na myjce Karcher przy Liroju i umylem drugi raz tyle, ze za dnia.
Brud podstawowy zszedl ale po przejechaniu palcem palec byl bardzo brudny a na lakierze byla jasna smuga od lakieru. Jednak nie pozostaje nic innego jak myc recznie. Nie ma sensu juz tam myc jak ktos chce miec czyste auto. Chyba, ze ktos podjedzie wieczorem kiedy nie ma ruchu i obslugi wrzuci np 2 zeta pochlapie ta piana wezmie wlasna gabke przejedzie auto i pozniej splucze itd. Bo nie widze innego wyjscia.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli chodzi o myjnie na trasie Orunia-Tczew,to jedyna jaką mogę polecić z czystym sumieniem w Rusocinie przy Biedronce.Ciśnienie wysokie i proszku nie żałują.Pozdro.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Lepsza myjnia jest w pszczolkach po prawej stronie. Kiedys mieli do d*py srodki ale sie poprawili! Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Polecam myjkę na Chłopskiej (a może to już Rzeczpospolitej?)
W każdym razie - jak się jedzie od strony Żabianki w stronę Wrzeszcza - po prawej, za Realem
Po 22:00 maja niższe ceny. w dodatku zazwyczaj lance przeciekają :)
Dzięki temu - można za darmo zwilżyć auto. Jak są jakieś upiardliwe brudy (np. ptasie g*wna) to można zaczekać i potem potraktować je jakimś szorakiem.
Potem mycie + płukanie + woskowanie.
Na luzie mieszczę się w 6 zł (3x2zł)

Mogę też polecić myjke na Tesco na Chełmie.
Co prawda - jakoś nie zdarzyło mi sie myć tam auta - za to myłem inne rzeczy (tak się złożyło:) i z czystym sumieniem mogę przyznać, że ciśnienie, ilość detergentu i temperatura są OK
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Gdynia na Dąbrowie jest bardzo w porządku. Cisnienie radykalnie wieksze niz na innych, detergenty OK, nie zostaja biale kropki po wyschnięciu. Gdynia Wielkopolska-Spokojna- do kitu, przeciwne cechy niż wczesniej opisane.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy na każdej myjni zabraniają używania własnych szczotek/gąbek itp.? Ostatnio w tesco przemyłam sam przód auta z owadów i dostałam opier..., myślę że maks 2 min. mi to zajęło, kolejki nie było.
imageimage
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
> dostałam opier...,

Trzeba było w modę strzelić. I powiedzieć: "Za pysk leją w pysk".
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
najlepiej sprawdz czy w tej budce siedza caly czas! Jezeli np po 18 jest samopas to jedz po 18, wez gabke i masz spokoj. nikt Ci niczego nie powie. A i umyjesz duzo dokladniej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
bylem wczoraj na najlepszej myjni pod slonce.
umylem auto pod domem, sam i dopiero teraz swieci sie tak jak nalezy. zadna myjnia bezdotykowa nie ma szans! Jednak raz na miesiac bede sam myl auto. Wiem co umyte, za pol darmo i efekt bez porownania.

Chyba, ze ktos poszedl po rozum do glowy i jest bezdotykowa w 3 miescie gdzie naprawde mozna umyc auto.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Za mycie pod domem ktoś może straż miejską na Ciebie nasłać - zależy jakich masz sąsiadów i wcale nie musi to być mycie za pół darmo. Ja myję na bezdotykowej koło shella na Rzeczpospolitej - raczej opłukuje auto wodą - mycia nie polecam bo po prostu słabo myje. A myję auto na BP na Kołobrzeskiej na myjni mechanicznej i jest ok. Jest też tam bezdotykowa na BP, ale jeszcze nie próbowałem.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak ktoś może Cię z***ać za to ze myjesz swoją gąbką ? płacisz za czas mycia a nie to czym bedziesz myła samochód , te staruchy co siedza w tych budkach powinni dalej siedzieć na cieciówie gdzieś na budowie bo do pracy oraz kontaktu z ludźmi się nie nadają ...





Wracając do tematu , ja polecam myjnie w Rumi koło neste,

a powiedzcie czy gdzies na tych bezdotykowych jest szczotka ? bo juz mi sie za bardzo auto przybrudziło a na automatyczna nie pojadę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
jesli sie nie myle to w Oliwie karcher przy ch oliwa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dobrze, że opier..lają tych z własnymi gąbkami. To jest myjnia bezdotykowa. Masz umyć z węża i wypad. Nie ma czasu na zabawianie się gąbkami, szmatkami, polerowanie czy czyszczenie szyb. Taka jest idea myjni bezdotykowej. Następni klienci też chcą szybko umyć. Chcesz umyć dokładnie to rarezerwuj sobie pół dnia i poleruj na swoim ogródku.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 30
Ty anonim a ty wlasciciel myjni czy ciec siedzacy i grzejacy d*pe w budce ????? ja jak bede chcial przetrzec gabka samochod w czasie mycia to przetre i zaden ciec mi 'nie bedzie układał zycia na brudno ,ja płace za czas mycia i ja bede ustalal ile czasu jeszcze na mycie potrzebuje
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 9

niestety brakuje ludziom wyczucia

szybkie przetarcie silniejszych zabrudzeń jest ok. - zwłaszcza, gdy specjalny program tego nie daje rady zrobić lub jest pusto. ale niektórzy przeginają okradają innych z czasu, buractwo jest wszędzie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja myjni na dąbrowie nie polecam, nie wiem czego tam dodają ale skończyłam z porysowanym lakierem, jak po drobinkach piasku. Za mocne ciśnienie czy coś?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
myją proszkiem a nie szamponem,dlatego jest piaskowanie a nie mycie szukać tylko na płyny np.F1 na Elbląskie przy stacji orlen-mają też szczotki super jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja rónież polecam myjnię w Tesco całodobowym na Chełmnie. Ciśnienie dobre, pieni się wystarczająco, auto czyste.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Potwierdzam odnośnie Tesco na Chełmie. Dotychczas tam zawsze uzyskiwałem najlepszy efekt mycia. Radzę z daleka omijać myjnie przy ulicy Guderskiego na Kowalach. Wprawdzie od dawna z niej nie korzystałem i może coś się zmieniło, ale dotąd to była porażka i wywalanie kaski.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
baranie to system mrożeniowy leci a nie przecieki
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zacznijmy bojkotować wszystkie myjki bezdotykowe, to powinno im dać coś do myślenia, albo zbankrutują
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
jak spojrzysz to juz nie ma takiego szalu jak np rok temu. a aut przybywa!
ludzie widza,ze sa robieni w hu...
wielu woli umyc pod domem tak jak ja. przynajmniej auto jest czyste!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
rumia przy nestle słabiutko ostatnio,musiałem doszorować gąbką,było ok zawsze może źle trafiłem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
tam w Rumi to loteria jest. Czasami myje super, duzo proszku i dobre ciśnienie a czasami lipa. Nie wiem od czego to zalezy...

Też zacząłem myć pod domem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rumia porażka zawsze myłem za dychę i było ok, teraz nie zdążyłem dojechać do końca, nie mają nic do zaoferowania oprócz tego że szampon śmierdzi jak guma balonowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myjnię koo Biedronki na ulicy Warszawskiej radzę omijać wielkim łukiem - zjada kasę jak szalona a samo mycie kiepskie.
Potwierdzają to zresztą opinie na forum ujeściska:
" Wczoraj pojechałem umyć auto, z kartki naklejonej na urządzenie
wynika 1pln 45s. Mi wyszło za 2pln 50s plus niskie ciśnienie wody.";
"byłem raz i nie wrócę, właśnie ze względu na tempo pożerania monet"
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja kilka dni temu testowalem ponownie myjnie kolo Big Apple w Gdansku. I musze przyznac, ze chyba przeczytali nasze uwagi bo piana leci ciepla i dobrze myje. Tak naprawde gdybym wzial irche i przetarl do sucha to z zewnatrz mialbym auto umyte jak na recznej ! polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
mylem auto na myjni gdzie dodatkowo mozna tez uzyc szczotki i po tym myciu zaobserwowalem strasznie porysowany lakier na moim aucie jesli ktos mial taki przypadek prosze o kontakt 503176365
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
myjnia na elbąskiej przy rynku jest ok.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Myjnia bez dotykowa dobra inwestycja oczywisce    musi byc dobra lokalizacja  nie polecam firmy MIXsrl  ze szczecin  serwis jest katastrofa  nieporozumieniem od tel tydzen czasu  naprawa i ciagłe awarie  czlowiek uczy sie na bledach  mysle  o drugiej i bedzie to  ehrle znajomy ma ehrle po roku czasu  przetarła mu sie wezownica lancy 
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam myjnię i technikę mtAutomatic,zamontowana jest na Miałkim Szlaku.Jest na płyny.Ehrle się chowa i kasa w kieszeni zostaje.Autoryzowany dystrybutor i serwis jest w Gdańsku na miejscu.Zero awarii.Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Car ty jesteś chyba chory, za dychę to tylko opłuczesz buty a nie auto , nie umyjesz dramat,porażka jedz kawałek dalej na F1 koło Orlenu tam jest mycie ze szczotkami,ciśnienie jakbyś miał 18,myją na szamponach i jeszcze jakiś gratis dadzą - rewelka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Unikać! Porażka! Myjnia kolo stacji Neste, blisko Makro na Hutniczej. Prawie zero piany na pierwszym programie. Zenada! A ciec-nadzorca zamiast zajac sie swoimi obowiazkami szwenda sie po placu z pretensjami do wszystkich ze on taki Einstein musi rozmieniac drobniaki i podlaczac gaz-rurke. Dobra myjka na plk.Dabka w strone Kosakowa, nowa wiec piana leje sie obficie i widac ze jeszcze przy czasach nikt nie grzebal.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
koło Neste jest jakaś myjnia? pierwsze słyszę. Jest przy stacji ORLEN oraz przy rynku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Oczywiście, że jest. Pomiędzy Neste a stacją diagnostyczną TOS. Mowa oczywiście o Gdyni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
aha. myślałem, że Gdańsk. :) też jest makro i też neste.
pzdr
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja również więcej się tam nie pojawię.
Myłem ostatni auto w tygodniu o godzinie 9:00 (brak jakiejkolwiek kolejki, wręcz byłem sam na myjni), a przyczepili się, że używam własnej gąbki, mimo że nie było szczotki.
Pieniądze znikają w mgnieniu oka, a za 10zł to nawet wiadra wody bym nie nalał.
PORAŻKA!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również zdecydowanie odradzam. Obsłudze przeszkadza sam fakt, że korzysta się z myjni. Co do jakości usług nic dodać nic ująć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko tesco na chełmie , 3 i4 box ze szczotką ! najlepsza jaka może być!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja polecam myjnie w Gdyni na Janka Wiśniewskiego obok shela nie oszukuja ze srodkami do mycia jest porzadne ciśnienie a na dodatek jak autko jest naprawde brudne jest szkotka z ktorej leci piana. natomiast w rumi bardzo dobrze myje sie na niedawno otwartej myjni bezdotykowej ulica sobieskiego kierunek Gdynia przy skrzyżowaniu z ceynowy. Myjnia rumia neste porażka słabo myje i do tego po uzyciu nabłyszczacza zostaja plamy od kamienia bo go chyba nie bylo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ,

Szczerze polecam myjkę w Gdańsku przy Ul.Grunwaldzkiej obok Top Meble
Myślę że za 6-7 PLN spokojnie można umyć auto o tej porze roku .
Ciśnienie jest dobre ze środkiem czyszczącym też nie jest zle.
Mam czarne auto i nie mam pewności czy którakolwiek z myjek bezdotykowych domyje auto perfekcyjnie szczególnie o tej porze roku zawsze
brud wychodzi szczególnie o tej porze roku niestety trzeba wycierać po umyci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobra jest tez myjnia w Straszynie obok ronda bliżej orunii, mają zacną rózową pianę nie wiem co w niej jest ale starego zmatowiałego Poloneza doczyściło tak że ból głowy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

osowa obok slgrosa...

...jest ok!
nie robią problemu jak coś poprawisz gąbką, uczciwa chemia i temperatury. a na marginesie: myje wielu kurierów, a oni raczej nie dają robić się...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
myjnia w Straszynie, z różowym płynem, szczotką z miękkim włosiem! POLECAM!!!
Nazywa się AMD PRESTIGE
No i po wrzuceniu pieniędzy odliczane są sekuny. 50sek./1zł
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim zdaniem jesteście burakami. Szkoda wam kasy na to żeby umyli je wam wykwalifikowani pracownicy normalnej myjni.

Szkoda że szamba z domu nie wywozicie sobie wiadrami.
Pewnie śmieci wywozicie do lasu a golicie się w wodzie ze spłuczki.

Takie zachowania wpisują się doskonale w waszą filozofie.

GRATULUJĘ !
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 43
MASZ W DOMU PATELNIĘ?
Weź ją do ręki, usiadz wygodnie na kanapie, i z całej siły pieprznij się w caban to może zrozumiesz jakie pierdoły wypisujesz...........
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja patelnię mam - Ty pewnie smażysz w garnku- to przecież tańsze !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 15
puzon mnie stac na mycie za 100 codziennie ale bywa, ze nie mam czasu i chce szybko splukac auto z ptasiej kupy np i wtedy fajnie znac dobra myjnie bezdotykowa...wiec prosze bez takich bzdur. pozdrawiam
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bardzo dobrze że ludzie sami myją samochody na myjniach, gdyby ci cwaniacy z jak to nazwałeś z 'normalnej myjni' tak z nas nie zdzierali , nikt by nie jezdził na samoobsługowe.Rozmawiałem z kolegą z Anglii, tam za wymycie samochodu w 'normalnej myjni' biorą 5 funtów ( jakieś 25 zl), a wysokośc zarobków jest bez porównania z naszymi.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Najgorsza myjnia na świecie to ta na ul. Elbląskiej przy rynku. Jedna wielka tragedia, auto wyjeżdża z niej dwa razy bardziej brudne niż do nie niej przyjechało. Wszyscy moi znajomi omijają już ją z daleka. Bywam na wielu myjniach bezdotykowych w Trójmieście - ta przebija jednak negatywnie wszystkie. Trzymajcie się od niej z daleka!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pojedź na Chrobrego, wtedy będziesz miał powód do narzekania.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam myjnie w port transie w letnicy. Za 10zł mozna umyc samochod dokladnie i bez latania. Natomiast odradzam stanowczo myjnie na ulicy guderskiego na kowalach!!! Pieniadze schodza tam w mgnieniu oka, natomiast cisnienie to porazka. Zeby umyc dobrze samochod trzeba wydac ponad 20zl.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Myjnie na Jasieniu koło salonu volvo. Jest tam dopiero od kilku miesięcy trochę niewidoczna i na uboczu. Cisinienie ok piana ok ogólnie jestem zawsze bardzo zadowolony :) za 5 zł można śmiało umyć furę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla mnie ta myjka jest najlepsza. Ciśnienie wody jest duże , dodatkowa piana z szczotki , dodatkowa lanca ze specjalnym płynem na koła.
Można rownież wysuszyc lakier . A najlepsza jest maszyna do mycia tapicerki. Polecam .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja osobiscie polecam myjke przy orlenie na elblaskiej. mila opsluga zawsze sluza pomoca. na kazdym stanowisku znajduje sie szczotka co dla mnie jet to akurat wazne. znajduje sie tez odkurzacz ktory dobrze ciagnie a nie jak domowy. niewiem czy to duzo czy malo ja zawsze zostawiam tam 14 zl za caly kaplet robiac wszystko bez pospiechu. moze komus uda sie taniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam mnie odkurzacz wciągnął nawet MP3,mają szczotki na wszystkich stanowiskach,ciśnienie po byku,temperatura ok,myją na szamponach.Obsługa b.miła,młody chłopak chętnie pomoże - super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W skali od 1 do 10, wstawiam 8 dla Myjni bezdotykowej przy ul. Marynarki Polskiej, po prawej stronie w kierunku Nowego Portu. Wczoraj, natomiast umyłem auto w myjni bezdotykowej w Sopocie przy ul. 3-go Maja (przed (za) wiaduktem). Za ilość stanowisk, machinę do rozmieniania banknotów pkt 10, ale za niedomycie auta ze zwykłych "głębszych mocniejszych zacieków) tylko pkt 1 ! Mam także wrażenie, że w myjni przy Marynarki Polskiej, czas "wolniej płynie"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
bardzo bobrze .... popieram to.. na 100 % każda myjnia ręczna domyje auto i wytrze jak należy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak dla mnie najlepsza na zaspie koło szela
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ty chyba slepy jestes i syfu na aucie nie widzisz. najwiekszy syf to walsnie to badziewie na shelu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z reguly staram sie nie myc auta na bezdotykowych bo one nie muja auta ... prawie zawsze biore wiaderko i cisne z gabka i szamponem. na umycie auta wydaje 4 zl i wiem ze jest czyste.
na pewno nie polecam myjni w Sopocie na 3maja. bkf bodajze...
wlasciciel to burak i jak sie mu mowi ze auto jest brudne i jego proszki nie myja auta to jeszcze cie opier.... koles jezdzi jakims szarym pugiem 307
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
czy coś wiadomo o myjce na chrobrego w gdańsku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
potwierdzam, myjnia na 3 maja w Sopocie w zasadzie oblewa auto wodą i tyle, wyjeżdża tak samo brudne jak przyjechało, co najlepiej widać na szybach- po przejechaniu jej palcem zostaje smuga.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znajomy chwalił myjnię Pingwin, Gdańsk Kartuska (za salonem Volvo), Podobno są udostępniane preparaty do mycia felg, i specjalne szczotki do ich mycia. Ciśnienie też jest bardzo dobre z dużą ilością środka myjącego.
Na Łostowickiej 4 w Gdańsku przy Shellu też dużo proszku myjącego jest i nie kantuje na pieniądze tak jak Carman czy tesco. Choć podobno pingwin jeszcze lepszy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tu w Gdyni moge polecić... i.imgur.com/QqQyi.jpg

duże ciśnienie z karchera, ze szczotki duzo piany, ceny do przyjęcia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam myjnię przy ul. Małomiejskiej w Gdańsku przed stacją benzynową Lotos jadąc w kierunku Oruni Górnej. Wysokie ciśnienie, dużo piany...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam - myję swoją Bunię w Pingwinie już od paru miesięcy i nigdy nie było żadnych problemów. Ciśnienie ok, ilość piany i wosku też. Jest szczotka, jest myjka z płynem do felg, jest kilka stanowisk na odkurzacze. Dla zgłodniałych nawet automat z przekąskami:) A do tego spoko koleś na obsłudze, w razie czego pomoże i doradzi. Mogę z czystym sumieniem polecić!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja natomiast polecam myjnię w Sopocie na 3 maja. Może nie należy do najtańszych, ale zawsze wyjeżdżałem zadowolony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Witam. Ja myje auto raz w miesiacu na myjce. Było ich wiele: na Potokowej, koło Jysk na zaspie, na morenie itd. Jedyna ktora zasłużyła na miano najlepszej jest myjka w Pruszczu gdańskim w okolicy Tesco w strone Juszkowa. Jest na niej wiele programow. Od zmywania wstepnego owadów i długotrwałych zabrudzeń po czyszczenie auta batem ze szczotka z gorącą wodą i płynem. Ciśnienie jest odpowiednie nie niszczy lakieru tak jak to mialo miejsce na niektorych myjkach bezdotykowych. A co najwazniejsze auto jest naprawde czyste, po wysuszeniu jego. tkze naprawde Polecam Pruszcz Gdański. Ja sam mieszkam we Wrzesczu ale zdarzy sie że raz w miesiacu tam przejezdzam i zawsze umyje sobie na niej autko. Pzdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam myjnię bezdotykową na parkingu podziemnym przy TESCO na Chełmie, jak dla mnie jedna z najlepszych w Gdańsku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myjnia w Osowej koło meblowego i Castoramy jest ok. Polecam.
Woda ciepła, dużo piany i ciśnienie ok.
Ale co jakiś czas trzeba jechać na ręczną.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja polecam nowo otwartą myjnie w Rumi przy Biedronce na Grunwaldzkiej, programy do felg do szczotki mega ciśnienie. A i mają pralnie tapicerki i dywaników:D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
O ciekawa informacja... ale to pranie tapicerki to samoobsługowe jest?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak wszystko samoobsługa:D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Faktycznie dobra ( nowa Rumia) jest żadnym śladów na aucie nie zastałem po umyciu wiec jest git
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
A myliście tam białe auto? Ja ostatni raz byłem tam jak mieli różową pianę - porażka. Zostają smugi i bardzo krótki czas. Ja korzystam z myjni na Jaśminowej koło skrzyżowania Ceynowy z Grunwaldzką. Kiepski dojazd trochę ale za to mają dobry czas i chemię. Taka sama jest w Gdyni na Oksywiu i też dobrze myje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja myję swoje auto na chrobrego w myjni :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy ktos moze polecic myjnie bezdotykowa w rejonie Wrzeszcza. Mieszkam kolo Grunwaldzkiej i jakos narzekam na brak myjni. Kiedys byla obok Leroy Merlin ale juz zniknela. Ta po drugiej stronie ulicy jest slaba, chlapie tylko woda, czas zapier....a a obslug ajest chamska. Wiec tam juz nie jezdze. Widzialem jakis napis myjnia bezdotykowa przed Top Shopping. Czy ktos tam byl? Bo pozniej dobra jest przy Big Apple ale nie chce tyle jezdzic szczegolnie w zimie. Auta po myjni tez powinno dojechac czyste do garazu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam tę na BP, za Top Shoping jadąc w stronę Oliwy. Zdecydowanie najlepsza w Gdańsku i stała cena 1zł za 1 min.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
byliśmy ostatnio w myjni na Chrobrego - zdecydowanie nie jesteśmy zadowoleni. Nie ma szczotki. Auto nie domyte. Po myciu pojechaliśmy na zakupy, wysiadam z auta(mył Mąż, ja z dzieckiem siedziałam w samochodzie), patrzę na swoje drzwi i oczom nie wierzę :P poniżej listwy bocznej widzę "szarość" ;) co na czarnym lakierze bardzo razi ;) dotykam palcem - palec czarny :]
dzięki wielkie - więcej tam nie będziemy myli aut :]

do tej pory Mąż był zadowolony z myjni przy Leroy Merlin w Oliwie - ale podobno już jej nie ma?
i z myjni na Łostowickiej, koło stacji benzynowej :]
(ok - ale wtedy jeszcze nie było czarnego auta do mycia, może dlatego auta wyglądały dobrze?)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No niestety na bezdotykówce tak się auta właśnie "domywają" ;-) Na srebrnym np nie widać za bardzo, ale na czarnym lub białym jest lipka...

Dlatego najpierw bezdotykowo a później gąbeczka w dłoń i jechana jak ma być super czysto. I żadne szczotki... chyba, że do podwozia ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a ty myślałaś że umyjesz auto bez szczotki/gąbki? nie ma szans.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój Mąż był takim optymistą ;) to było pierwsze mycie czarnego auta ;P

jednak najlepiej na działce ;) wąż ogrodowy, wiaderko z płynem, miękka szczotka :] hehehe :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
i 5tys kary jeśli ktoś "życzliwy" zrobi zdjęcie i wyśle do SM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co w tym "złego"?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myjnia na chrobrego ma podkręcony czas, mi nie wystarczyło takiej samej kasy na umycie i spłukanie auta jak w innych myjniach na mycie i woskowanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedna z lepszych o ile nie najlepsza to F 1 na Miałkim Szlaku przy Orlenie,5 stanowisk ze szczotkami,włos długi,piany tyle co śniegu i jeszcze pachnie,lance- wysokie ciśnienie,myją szamponami. 4 stanowiska odkurzaczy które ciągną jak wściekłe(nie widziałem w 3 mieście lepszych).Od wiosny do zimy zawsze w weekendy mają jakieś kosmetyki do testowania gratis,oprysk felgi płynem gratis.Dodatkowo można w fajnych cenach kupić profesjonalne kosmetyki.Dużo miejsca na zabawę przy czyszczeniu auta.Zawsze ktoś pomoże a szef to super facet.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zgadzam się z opinią - przekonałem nawet swoich znajomych ślepo zakochanych w "myjce" pod rynkiem do zmarnowania "wielkiej" ilości paliwa i przejechania się dosłownie kilometr dalej celem porządnego umycia autek... Gadżety od obsługi jak najbardziej na plus !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz rację dziś dawali zawieszki zapachowe gratis,mówią że akcja jest co weekend
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam myjnie w pszczolkach i straszynie z rozowa piana na szczotkachmyja naprawde dobrze nie zostaje ten nalot widoczny z bliska i podobno sa to myjnie plynowe nie niszczace tak.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dziś byłam na myjni przy Komforcie na Przymorzu.
Obsługa: nieprzyjemny typ.
Myjnia: Auto myłam 2 razy, a nadal jest brudne.
Po umyciu chciałam je delikatnie wypolerować i zetrzeć ostatnie ktropelki - ściereczka z microfibry po przetarciu auta była czarna. Miejsca, które szczególnie dokładnie myłam ich płynem z mydłem, a później szczotką - są bardzo brudne.
Odkurzacz przy tej myjni: bardzo słaby.

Nigdy więcej, stracone pieniądze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kilka dni temu byliśmy na myjni Pingwin :] http://myjniapingwin.pl/
Mąż bardzo zadowolony :]

następnym razem pojedziemy umyć moje czarne auto - to zobaczymy czy faktycznie tak dobrze można tam umyć samochód ;) bo na tej czarnej pchle to wszystko widać ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja od kilku miesiecy jezdze na BP pomiedzy Wrzeszczem a Oliwa za Top Shopping. Auto umyte. Za 1 zl jedna minuta bez oszukiwania. Polecam bo zawsze auto jest umyte !!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Myjnia bezdotykowa Chrobrego we Wrzeszczu

Nie polecam.
Minuta trwa 20 sekund.
W innych myjniach, a korzystam regularnie raz w tygodniu z różnych, umyję i nawoskuję auto za 10 zł (najmniejsze auto świata :) ).
W tej myjni wystarczyło tylko na umycie i spłukanie.
Poszłam do Pana obsługującego myjnię aby zwrócić na to uwagę, że z zegarem mają coś nie tak.
W odpowiedzi usłyszałam że taxi-arze są zadowoleni więc z pewnością ja kłamię.

Za to szczerze polecam myjnię przy rynku na Elbląskiej, na niektórych stanowiskach lance ze szczotkami, super ciśnienie (gdy korzystałam pierwszy raz aż mnie odrzuciło, nie byłam przygotowana na taki odrzut ) i czas nie podkręcony.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam, czy jeszcze ktoś wie gdzie znajdę myjnię ze szczotką, bo przy tym syfie na ulicach to sama lanca nie ma szans? Z góry dziękuję za odpowiedź
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzisiaj myłam...Myjnia obok Carmana na Gdańskim Chełmie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i co twoja wypowiedz zawiera? jest pusta jak ty , wracaj do podstawowki o piszesz jak kali jesc kali pic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
koło hurtowni z dywanami komfort przy grunwaldzkiej - w strone wrzeszcza, ten sam zjazd co do mc dolana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
OMIJAĆ CAR WASH Grunwaldzka 211, nowa promocja w godz.22-6, minuta za 1 zł TO BZDURA!!! minuta nadal kosztuje 2 zł. Po umyciu samochód niedomyty, a po woskowaniu cały w plamach. dodatkowo odkurzacze POŁYKAJĄ KASĘ I CZĘSTO NIE DZIAŁAJĄ, bo są pozapychane, a jak działają to tak słabo, że niczego nie odkurzają. PORAŻKA !!!!!!!!!! szukają frajerów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam bardzo fajna myjnia znajduje sie na ujeścisku obok netto na ulicy warszawskiej. Fajne cisnienie są szczotki oraz bardzo fajna obsługa. Naprawde godna polecenia. dlamnie osobiście najlepsza. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ehrle przy shellu za realem nie polecam zostawia biale slady

Wiadomo jak się Polak do czegos dorwie to sknoci bo mysi przy tym zarobić w jeden dzien...

Soli nie daja i nie ma bardzo często zdemineralizowanej wody !!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ta myjnia to jest oszustwo.

"Minuta" trwa tam ok. 45 sekund.
Zazwyczaj woda jest co najwyżej letnia, na 1szym programie piany b. mało.
Woda "zdemineralizowana" taka nie jest, jak się nie wytrze ręcznie, to będą zacieki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdzie we wrzeszczu obecnie jest dobra myjnia? ostatnio na bp za top shopping oszczedzaja nz pianie i temperaturze wody wiec auto dalej jest brudne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam do Was prośbę tzn. na jakiej ulicy w Sopocie jest obojętnie jaka myjnia bezdotykowa na monety, z gory dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nikt nie pomoże ;)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też zawsze myję na bp na słowackiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę, że w ogóle najlepsza myjnia w jakiej byłam to fabryka pary w Gdańsku, jedna lepszych eko myjń ręcznych samochodowych, gdzie uzywane są środki, które nie szkodzą środowisku. Wracam do neiej regularnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja tam nigdy nie ufalem myjniom samoobsluwym, ale ostatnio skorzystać musiałem z takiej myjni, bo auto po tej pogodzie wyglądało stasznie, a że jechałem na ważne spotkanie furę trzeba było ogarnąć. Przejeżdżałem przez kokoszki i ostatnią deską ratunku była myjnia przy rondzie, zdaje się, że nazywa się Delfin. I powiem szczerze, że miło się zaskoczylem. Ciśnienie wody super, detergenty też musiały być bardzo dobre bo auto już po wstępnym myciu było czyste. Koniec końców za 10 zł umyłem , nawoskowalam i wysuszylem samochód. Z całym sercem mogę polecić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bo myjnia myjni nie równa. I to nawet nie chodzi o postępowanie właścicieli, poza przypadkami, gdzie najpierw myła elegancko, a teraz się zepsuła. Sęk tkwi już w samej jakości myjni. Ja właśnie jestem na etapie planowania otwarcia takiej myjni w tej okolicy (jeszcze nie będę zdradzał gdzie) i z doświadczenia kolegów wiem, że najważniejsza jest firma, która Ci tą myjnię wykona. Ja biorę z Aspera, bo ma bardzo dobre opinie, które znam nie tylko z Internetu ;). Prawda jest taka, że jak właściciel za bardzo zaoszczędzi na budowie myjni, weźmie ją z najtańszej i najgorszej firmy na rynku, często też się na ten biznes zadłuży, a myjnia wcale nie myje dobrze a poza tym jest dość awaryjna co ciągle generuje nowe wydatki, to potem stara się jakoś uratować biznes, różnymi sposobami, zazwyczaj na niekorzyść klienta. Dlatego moja myjnia będzie inna. Mam odpowiedni kapitał na inwestycję i wolę otworzyć dwa doskonałe stanowiska niż 4 beznadziejne. Jak biznes ruszy, to Was zaproszę i sami ocenicie. Za granicą myjnie bezdotykowe są najczęściej używane i traktowane jako najdokładniejsze i najbardziej ekonomiczne, ale tam się stawia przede wszystkim na jakość, nie tak, jak niektórzy nasi "przedsiębiorcy". Dlatego myjnia myjni nie jest równa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

E tam wszyscy mają takie podejście.... na początku cacuś glancuś , a z czasem trzeba przyoszczędzić tu i tam, rzadko komu udaje się trzymać poziom przez dłuższy czas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zjechałem Europę zachodnią wzdłuż i wszerz i nie zauważyłem żadnej różnicy między tamtymi myjniami a naszymi. Dziwię się tym , którzy zachwycają się ślepo wszystkim co zachodnie.
Najlepsze ale i najdroższe myjnie są w Szwajcarii. W Belgii też są świetne. Za to te włoskie są bardziej do d upy niż nasze...
Reasumując.... Wszędzie znajdzie się myjnie stworzone do porządnego wyczyszczenia samochodu i wszędzie znajdzie się takie nastawione tylko na połykanie monet. Nie ma reguły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie to trawało właśnie około 3 miesięcy - załatwianie formalności, kontakt z firmą Aspera by zrobiła mi kosztorys i jaką oferte dla mnie plus jeszcze zbierałem srodki, bo troche mi brakowalo. Potem tylko budowa i od razu otwarcie. Myjnię mam juz prawie 3 lata. Jestem zachwycony, bo jest bezawaryjna!!! A inny kolega, ktory mieszka w Krakowie, bral sobie myjnie z innej firmy i narzeka. W sumie to od niego podchwycilem pomysl, bo widzialem ze dobrze mu idzie ten biznes. No ale on musi tracic czas i nerwy na naprawy. A u mnie tego na szczescie w ogole nie ma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czesc
Zasadniczo każda myjnia po miesiącu od otwarcia zmienia parametry, Ciśnienie wody średnio wynosi okolo12 Bar, a powinno 110 temperatura wody w lecie to około 22C . Myślę ze ten kto otworzy myjnie i nie zacznie oszukiwać , zarobi kokosy, sęk w tym ze gdy do myjni ustawi się kolejka , chciwość zwycięży .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myjnie samoobslugowe to na dzis porazka , niskie cisnienie wody, marna chemia .
chyba myjnie automatyczne sa skuteczniejsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A swoją drogą taka ciekawostka w Niemczech myjemy auto na myjni bezobsługowej za 1euro (5minut) ;P

ad niskie cisnienie wody - dostosowane do polskich warunków - przy większym ciśnieniu mógłby zacząć odchodzić klar z tych powypadkowych złomów które jeżdżą po drogach :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

czesc
Kolejny dowod ze ciagle ktos robi nas w "bambuko"
Moze czas odstapic od myjni samoobslugowych. Podobno sa jakies parowe , ale nie widzialem jeszcze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A swoja droga dziwne ze PIH nie sprawdza parametrow np. cisnienia i temperatury wody , oraz jakosci chemi. Wegiel sprawdzaja , zawartosc cukru w cukrze sprawdzaja , a z myjniami wolna amerykanka jest. Komu na tym zalezy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A mi się ogólnie wydaje, że ostatnio mają wszystkie myjnie jakieś dziwne płyny. Takie mi zacieki po nich zostają, że auto wygląda jeszcze gorzej niż przed umyciem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja przestałam myć na tych samoobsługowych myjniach bo miałam wiecznie niedomyty samochód cały w zaciekach... myję na automacie i mam wypucowane auto na dłuzszy czas...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myjesz na automacie ciekawe jak masz już lakier porysowany
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zaciski i smugi będą zawsze do puki nie wytrzesz sobie auta po myciu do sucha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

najgorsza myjnia bezdotykowa na jakiej byłem jest przy ul. Elbląskiej w Gdańsku !, parszywa ,bezczelna obsługa , samochód wyjeżdża brudniejszy niż przyjechał nie wiem co dodają do mycia ale jest cały w plamach, brak piany tylko jakiś śmierdzący proszek, krótki czas mycia ogólnie ODRADZAM !!!, omijać to miejsce szerokim łukiem, latem tak tam wieje że woda z wiatrem leci z powrotem...porażka !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam, myjnia automat po prostu niszczy lakier, ja pojechałem parę razy i bardzo szybko zrezygnowałem, zamówiłem sobie z chemiczna-hurtownia.pl kosmetyków samochodowych zestaw, mam szampon, woski i o auto dbam sam, przy wcale nie przesadnych nakładach pracy można mieć lakier cały czas w stanie jak z salonu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem kierowcą Taxi i tak z czystym sumieniem mogę polecić 3 myjnię które mam sprawdzone: Biegańskiego koło Perfekt Serwisu, Jasień na tzw. wysepce tam gdzie Biedra, Morena ul. Kruczkowskiego (bardzo dużo piany).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a jakiego sprzętu używasz? wiadomo na rynku więc aktualnie dużo chińskich podróbek sprzętu do myjni samochodowej, ale jak liczysz na jakość to moze wybierz sobie jakieś urządzenie z firmy karcher https://www.asc-pro.pl/sklep/myjnie-samochodowe/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zawsze jadę do http://www.czesciromet.pl/myjnia-samochodowa-dlaczego-warto-z-niej-skorzystac/ najtaniej w okolicy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Мандат (3 odpowiedzi)

Witam, chcę wiedzieć, jaki procent jest doliczany do mandatu za parkowanie. Niedawno przypomniało...

Gdzie w Trójmieście warto kupić używany samochód? (35 odpowiedzi)

Tak jak w temacie. Szukam używanego i chciałbym je kupić w Trójmieście, ewentualnie okolicach....

Fotoradar (3 odpowiedzi)

Czy w Sopocie w tunelu ul Powstańców Warszawy przy Sheratonie jest fotoradar ? Jadąc w kierunku...

do góry