Widok

Neurolog nfz jaki?

Witam, poszukuję dobrego lekarza neurologa na NFZ. Czy ktoś może mi polecić konkretnego lekarza i przychodnie. Chodzi o niezidentyfikowane bóle pleców trwające od 3 m-cy. Potrzebny mi lekarz, który da skierowanie na MRI lub TK bo ogólny lekarz rozkłada ręce i nie ma pomysłu co mi dolega, dał skierowanie ale nie mam pojęcia do jakiego neurologa iść. Będę wdzięczna za pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do wystawienia skierowania na MRI, to profesora nie trzeba. A potem decyzja, czy potrzebny neurochirurg, czy wystarczy rehabilitacja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

na choroby kręgosłupa i bóle neuro. to najlepsza rehab. jest tu https://www.trojmiasto.pl/Nike-Fizjoterapia-o44666.html a zalecenia mają dobre
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ale nie każdy lekarz wystawi skierowanie tylko faszerują przeciwbólowymi, które nic nie dają a ja już od 3 m-cy biorę przeciwbólowe i przeciwzapalne. Potrzebuję lekarza, który będzie chciał dociec co jest przyczyną bólu a nie leczyć objawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na Świętokrzyskiej są dwie dobre lekarki. U obydwu się leczyłam i dostałam skierowania i na TK i na RM (oczywiście nie naraz). Dr Kosińska przyjmuje już tylko prywatnie, dr Hećman- Begier na NFZ .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za odpowiedź
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alu właśnie rehabilitant może określić od czego boli. Mi pomógł Kowalski z Nike a tam mają rehabilitację kręgosłupa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam dr Małgorzatę Krześniak-Bogdan. Pracuje w Klinice Neurologii Dorosłych w UCK. Nie wiem czy przyjmuje gdzieś jeszcze na NFZ. Prywatnie w kilku miejscach-ale warto wybrać się do tej osoby.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Mały członek faceta (6 odpowiedzi)

Witam Otóż przez dłuższy czas seks nie sprawia mi przyjemności. Mianowicie zastanawiam się czy...

Łóżkowe problemy u młodego mężczyzny (10 odpowiedzi)

Mam 19 lat, od jakiegoś czasu mam wraz z partnerką łóżkowe problemy. Mamy za sobą seks oralny...

Szybki wytrysk męża (26 odpowiedzi)

Witam. Piszę tutaj na forum poniewaz liczę,że ktoś z panów obecnych mi pooże. Mianowice jestem w...

do góry