Widok

Niania Trójmiasto

Hej dziewczyny,
Czy któraś z was korzystała z pomocy Niania Trójmiasto przy poszukiwaniu niani?
Jakie wrażenia? Ile to kosztuje? Czy podpisuje się wtedy umowę z nianią czy z firmą i oni wystawiają fakturę?
Nie mam siły szukać sama i bać się czy moim dzieciom nie stanie się krzywda. Jak wchodzę na niania.pl to przechodzą mnie ciarki.
Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Równie dobrze możesz szukać na odloty.pl
Szukałam przez ten portal i uważam ze to jedna wielka pomyłka. Nie wiem na jakiej zasadzie można się zgłosić jako potencjalna niania, chyba nikt tego nie weryfikuje a powinien. Albo nie przychodzą na spotkanie. Albo przekładają 26 razy j w końcu nie przychodzą. Nie oddzwaniają.
Przyszła jedna taka, chyba pomyliła bycie niania z byciem odlotem, pazury, mini, szpilki, Facebook w tle, wygadana a jak przyszło co do czego to noe potrafiła zająć się 2.5-letnim dzieckiem, nawet na dywanie z nią nie usiadła tylko z góry patrzyła.
Za darmo bym dziecka nie oddała pod opiekę.

Dramat. Tyle.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie dlatego napisałam, że nie chce szukać na niania.pl i zastanawiam się czy nie skorzystać z usług firmy, która zajmuje się tym zawodowo, ale opinii jest mało i same pozytywne więc jestem trochę podejrzliwa.

Dzien dobry , w jakiej dzielnicy poszukuje Pani opiekunki do dziecka ?

Na Chełmie.

Ta odpowiedź dotyczy niania Trójmiasto, czy niania.pl?

Mama ma a podaj jakiś mail, kontakt do siebie lub jeśli chcesz to tu opisz w jakich godzinach, od kiedy kogoś potrzebujesz? Znam dziewczyne która szuka pracy jako niania :)

malaklucha@gmail.com
Dzięki za zainteresowanie.
Witam
Jestem Niania ogłaszam się na niania.pl
Zapraszam do kontaktu 504 098 222

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Kamienie w pęcherzyku żólciowym po ciąży (4 odpowiedzi)

Witam. Niedawno zrobiłam usg brzucha ze względu na częste ostre bóle brzucha. Okazało się że mam...

Jaki płyn lub żel do prania polecicie? (58 odpowiedzi)

Jak w temacie :) Długi czas używałam Formil z mydłem marsyslkim, jednak Lidl go wycofał. Nie...

co je 10 miesięczne dziecko (39 odpowiedzi)

Mój Filip ma 9 miesięcy i waży ok. 12 kg, jego menu wygląda tak: 8:00 mleko (200 ml) 9-10...

do góry