Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Żenująca obsluga wątek zamknięty Umowiłem się z wyprzedzeniem na konkretną godzinę na wymianę opon. Po...
~nrm
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 listopada 2013

Tylko o obsludze... wątek zamknięty ...bo dalszych "walorow" Norauto nie mialem szczescia poznac. Po wejsciu...
~seba
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 lutego 2013

zdecydowanie odradzam :( wątek zamknięty Zawyżają ceny wykonanych usług, kantują na roboczogodzinach a zastępca...
~WOBONK
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2012

NIE POLECAM wątek zamknięty Przyjechałem na wymianę oleju, olej i filtr miałem swój. Po godzinie odbieram...
~Michał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 września 2012

sprzedawcy!!! wątek zamknięty napewno moja noga juz tam nigdy nie powstanie.panowie 0 profesjonalizmu i...
~wondziu
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 lipca 2012

Zero fachowości wątek zamknięty Podjechałem z zerwanym paskiem klinowym. Wymienili, cena normalna, czas...
~Maciej
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 czerwca 2012

Drożyzna - omijać szerokim ... wątek zamknięty Wymiana termostatu w Golfie IV 1.9SDI - 150 PLN - tyle sobie zażyczyli w...
~fotomoto
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 lutego 2012

Montaż radia wątek zamknięty Zrobiłem ten błąd, że zleciłem montaż radia w Norauto Gdańsk, efekt był taki,...
~Tomek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 października 2011

Klimatyzacja wątek zamknięty Chciałam wyczyścić w samochodzie klimatyzację, udałam się więc do serwisu,...
~bbb
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2011

650 za wymianę końcówek, drążków i swożni z własnymi częściami - oceńcie sami wątek zamknięty Zajechałem do Norauto w Gdańsku z własnymi częściami. Miałem luzy w przednich...
~kierowca
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 stycznia 2011

Montaż opon + wyważenie -alu wątek zamknięty Udałem się na wymianę opon z nowymi alu i oponami. Pomimo że byłem umówiony...
~Artur
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 maja 2011

podejscie do klienta jak sprzed 20 lat wątek zamknięty To byla trzecia i ostatnia moja wizyta w tym sklepie. wczoraj wybralismy sie...
~Elka
4

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 grudnia 2009

Nie korzystać z Norauto. wątek zamknięty Obsługa bezczelna i jakość obsługi marna.Kupiłem i wymieniałem opony i żebym...
~Krzysiek
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2010

Brak dbałości o klienta wątek zamknięty Umówiłem się 2 dni wcześniej na zmianę opon letnie-> zimowe na godzinę 14....
~maverick85@wp.pl
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 marca 2009

Mariusz - opinia wątek zamknięty Cena uzgodniona przed usługą była oczywiście dużo zaniżona niż jak się...
~Mariusz
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 lipca 2010

stanowczo odradzam wątek zamknięty robią bardzo szybko i bardzo niedokładnie. wymieniałem olej silnikowy w oplu...
~wojt
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 lutego 2008

Amatorzy - czytaj niżej: wątek zamknięty Serwis Norauto już po raz 2gi i ostatni miał możliwość pokazania swojej...
~Robert Leszcz
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 września 2010

naciagaja wątek zamknięty witam dołączę się do opinii innych użytkowników tego forum ten warsztat jest...
~miter
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 grudnia 2010

obsługa wątek zamknięty fatalna obsługa, opieszałość, lenistwo, nie polecam jest konkurencja jeszcze...
~Piotr P
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 grudnia 2010

Prawda jest jedna wątek zamknięty Prawda jest jedna, ile warsztatow tyle opinii, zadowolony klient tu nie...
~fakty
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 września 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
125

postów

69

wątków

do góry