Widok
Nowa w Gdyni-szukam przedszkola!!!!:)
Witam właśnie przeprowadziliśmy sie z mężem i z synkiem ze Szczecina do Gdyni i okazało sie na miejscu ze przywiezlismy ze sobą jeszcze 4 osobę ;) tak więc w czerwcu będzie nowy gdynianin ;) a międzyczasie szukam pilnie przedszkola dla mojego 3-latka i proszę o pomoc bo wogole Gdyni nie znam i nie wiem nawet w która stronę sie wybrać ;/ mieszkamy w śródmieściu przy ul.swietojanskiej przedszkole może być prywatne najlepiej w okolicy ale dojazd tez nie będzie problemem byle nie bardzo daleko ale proszę o informacje rownież o dobrych publicznych przedszkolach to postaram sie juz synka na przyszły rok zapisać ;) z góry dziękuje za info ;)
W centrum Gdyni sa 4 panstwowe przedszkola i jedno prywatne. To prywatne jest dobre, ale cos ok. 1200zl/miesiecznie. Takze sporo.
Panstwowe, zaraz obok to przedszkole nr 52, poniewaz tam chodzil moj synek to odradzam. Zreszta (nie wiem czemu) tam sa takie tlumy, ze ciezko sie dostac). Na Wladyslawa IV sa 2, jedno jest ok, a drugie podobno zle. Ale za nic nie przypomne sobie, ktore. Musialabys poszukac w Google. Na dole Swietojanskiej, no moze blizej Hali Targowej jest przedszkole z dobrymi opiniami. I jeszcze zapomnialam o tym, ktore mam najblizej ;) , katolickim. Tez ciezko sie dostac, chyba ze jestes z moj parafii.
Panstwowe, zaraz obok to przedszkole nr 52, poniewaz tam chodzil moj synek to odradzam. Zreszta (nie wiem czemu) tam sa takie tlumy, ze ciezko sie dostac). Na Wladyslawa IV sa 2, jedno jest ok, a drugie podobno zle. Ale za nic nie przypomne sobie, ktore. Musialabys poszukac w Google. Na dole Swietojanskiej, no moze blizej Hali Targowej jest przedszkole z dobrymi opiniami. I jeszcze zapomnialam o tym, ktore mam najblizej ;) , katolickim. Tez ciezko sie dostac, chyba ze jestes z moj parafii.
witamy w gdyni!
niestety z opinią o przedszkolu nr 16 czyli tego przy hali targowej sie nie zgadzam.jeśli ktoś nie miał okazji zapoznać się z pracą innych przedszkoli to może dla niego jest ok.moje dziecko chodziło do innego przedszkola a teraz niestety tu i uważam to za porażkę,może zależy dużo od pań w grupach dużo by pisać.
niestety z opinią o przedszkolu nr 16 czyli tego przy hali targowej sie nie zgadzam.jeśli ktoś nie miał okazji zapoznać się z pracą innych przedszkoli to może dla niego jest ok.moje dziecko chodziło do innego przedszkola a teraz niestety tu i uważam to za porażkę,może zależy dużo od pań w grupach dużo by pisać.
Widzę ze koleżanka juz w drugim poście wypowiada sie na temat przedszkola w którym miała praktyki i gdzie podobno dzieją sie straszne rzeczy- bardzo proszę o nazwę tego przedszkola i z ciekawości proszę tez o informacje co tam sie takiego dzieje bo myśle ze nie powinno sie takich rzeczy poprostu odpuszczac !
i jeszcze na biskupa dominika jest przedszkole
http://www.przedszkole9gdynia.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=5&Itemid=6
a te o których pisze white rabitt to m.in
http://www.przymierzezdzieckiem.pl/
http://www.ps16gdynia.pl/kontakt.htm
http://www.pnmp-gdynia.pl/
http://www.przedszkole9gdynia.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=5&Itemid=6
a te o których pisze white rabitt to m.in
http://www.przymierzezdzieckiem.pl/
http://www.ps16gdynia.pl/kontakt.htm
http://www.pnmp-gdynia.pl/