Widok

Obróbka metali

Poszukuje sprawdzonej firmy zajmujacej sie obrobka metali. Pilna sprawa
Czytalem o Kazimieruku czy ktos poleca??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawsze szybko i dokładnie wykonują zlecenia. To specjaliści od obróbki metalu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tez tak uważam. Rok temu im zlecałem zrobienie części i wszystko śmiga jak ta lala.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nasza firma współpracuje z kolei z https://gieciewalcowanie.pl/ i jesteśmy bardzo zadowoleni. Z czystym sumieniem mogę polecić ich każdemu. Obróbce poddają nawet takie blachy, które u innych budziły strach przed obróbką :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak. Współpracowałem z Zakładami Mechanicznymi Kazimieruk już 3 raz i na pewno jeszcze skorzystam. Szybko realizaują zlecenia ale tez bardzo rzetelnie. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

sluchaj, odkad mam swoja hale produkcyjna to regularnie u nich zamawiam czesci roznego rodzaju i nigdy jeszcze nic nie reklamowalem. Działają jak ta lala
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kazimieruk parę zleceń moich ogarnął i nie było problemów czy z terminami czy jakością. Jak do tej pory 5/5
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kazimieruk to bardzo godna firma polecam wam serdecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mam dobre i dlugie doświadczenie z Kazimierukiem. nigdy mnie nie zawiedli, działają sprawnie i szybko, myślę że bez wahania mozna im zaufac :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

IP 79.191* przypadek? Nie sądzę.
Jakim to trzeba byc życiowym zerem żeby reklamowac sie na publicznym forum i to w taki tani sposób?
Jeśli ktoś ma IQ wyższe od przeciętnej ameby od razu zauważy Janusza biznesu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Kazimieruku jak najbardziej w porzadku. Myśle że warto zlecić im obróbkę metali.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czesto korzystam z uslug Kazimieruka i mnie nie zawiedli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Polecę Kazimieruka ! Oni są specami w tej sprawie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Współpracuję z Kazimierukiem ładnych parę lat i nie ma żadnych problemów. Śmiało im zlecaj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też podjąłem współpracę z Kazimierukiem jakieś 2 lata temu i jak do tej pory nie ma problemów. Wyrabiają się ze wszystkim - czy większe, czy mniejsze zlecenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W moim przypadku skorzystałem z oferty hurtowni metali nieżelaznych Impressmetal, którą polecił mi mój dobry znajomy i jestem bardzo zadowolony z wykonanej przez nich pracy. Wykonali dla mnie frezowanie cnc wrocław w naprawdę atrakcyjnej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co kupić - wyposażenie

Garaż na czas budowy domu (4 odpowiedzi)

Witam. Stoję aktualnie przed dylematem co postawić, garaż blaszany czy z pustaka? Chcemy przed...

Gdzie można kupić pościel dobrej jakości ? (65 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanko - gdzie w Trójmieście ( najlepiej w Gdańsku ) można kupić komplet pościeli...

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? (132 odpowiedzi)

Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim własnym, nowym mieszkaniu....

do góry