Widok

Odwołanie do przedszkola

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam,
Czy po napisaniu odwołania przedszkole ustosunkowało się jakoś? Czy udało się wam dostać do wybranej placówki po napisaniu pisma.
Od rana próbuje skontaktować się z przedszkolem syna, czy istnieje jakaś szansa na to aby córka mogła tam uczęszczać. Niestety panie albo są zajęte bieżącą rekrutacją, albo nikogo nie ma. Napisałam maila i pozostaje czekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedyś pisałam wniosek do komisji rekrutacyjnej, później odwołanie do dyrekcji przedszkola i nic to nie dało, wg mnie strata czasu i nerwów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja koleżanka dwa lata temu pisała odwołanie do żłobka i przyjęli dziecko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Warto złożyć wniosek w rekrutacji uzupelniającej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za podpowiedź.
Dzwoniła do.mjie dyrektorka z przedszkola syna i powiedziała, że było pewne że w tym roku młodsze rodzeństwo się nie dostanie, bo mało dzieci poszło do zerówkę w szkołach i stąd mieli tylko 25miejsc. Szkoda, że nie powiedziała przy składaniu papierów. Bardzo marna szansa, że przedszkole będzie brało udział w rekrutacji uzupełniającej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Współczuję Ci. Sama mam dwóch Synów- są już w wieku szkolnym. Mimo brania udziału w rekrutacjach, składaniu odwołań, pism, osobistych wizyt w przedszkolach nic nie dało się załatwić. Ile przez te 7 lat wydałam na prywatne przedszkola, to aż strach policzyć. Jesteśmy pełną rodziną. Czasem myślę, że gdybyśmy nie mieli ślubu, paradoksalnie życie byłoby łatwiejsze i na pewno tańsze...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No niestety łatwo nie jest. Rozwodzić się nie zamierzam ;), a na 3dziecko też nie jest czas, choć kiedyś bym chciała. Pozostaje mieć nadzieję, że któreś z przedszkoli w okolicy będzie miało wolne miejsce. Najgorsze jest to, że w poprzednim roku syn bez problemu się dostał, a wtedy się stresowałam czy się uda. Teraz byłam przekonana że córce się uda, a tu taki zawód. Moze jakoś coś się jeszcze wydarzy... :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To kogo oni przyjęli? Dzieci 25 samotnych matek?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja córka dostała się do trzylatków w przedszkolu na południu Gdańska - będziemy to miejsce zwalniać, więc pewnie trafi do puli w rekrutacji uzupełniającej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi zależy na Morenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W naszym przedszkolu przyjęto tylko 17 trzylatków. Tyle ile odeszło sześciolatków do szkoły. Niestety,żaden pięciolatek nie przeszedł do zerówki w szkole. Nie dostało się nawet rodzeństwo dzieci, które chodzi do przedszkola. Niestety przeładowanie wszędzie.
Ania z Zaspy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jak się mieszka na oksywiu?? (28 odpowiedzi)

Czy to rzeczywiście najgorsza dzielnica Gdyni ?? Jak się tam mieszka?? Blisko są sklepy czy...

Jakie zabawki edukacyjne polecacie? (30 odpowiedzi)

Chcę kupić jakieś zabaweczki Amelce ale nie mogę się zdecydować co jej kupić, za dużo tego...

Kurs księgowości itp (60 odpowiedzi)

dziewczyny czy moze ktoras z Was chodzila na kurs n ksiegowa?? jak tak to gdzie? a moze mozecie...

do góry