Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
niezadowolona z uczesania wątek zamknięty Wybrałam się do tego salonu po przeczytaniu opinii z internetu. Liczyłam że...
~coma
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 stycznia 2008

Coraz gorzej wątek zamknięty W sobotę 05.01.2007 wybraliśmy się do Sphinxa w Gdyni jako, że jest (na dzień...
~Eraser
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 stycznia 2008

rewelacja, polecam wątek zamknięty Egzamin teoretyczny zdalam za pierwszym, co do praktycznego to za drugim wiec...
~Kasia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 stycznia 2008

Z czystym sumieniem mogę polecić :-) wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona. Część teoretyczna przeprowadzona niemal...
~magda
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 stycznia 2008

Sylwester wątek zamknięty Dziękuję za wspaniałą zabawę!!! Będę polecał lokal znajomym.
~Młody 30 letni.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 stycznia 2008

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Miła współpraca bardzo rzeczowa i fachowa
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 stycznia 2008

Gdzie poprzednicy trafili? wątek zamknięty Ja kupowałem drzwi. Super obsługa, dziewczyny sprzedające wiedzą o drzwiach i...
~Waldek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 stycznia 2008

Dawno temu... :) wątek zamknięty Mialem okazje jezdzic z Panem Michalem juz dosc dawno temu, aczkolwiek dlugo...
~Adam W.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 stycznia 2008

Zawiedziona - opinia wątek zamknięty Nie czuję się uprawniona do oceny klubu, bo w nim nie bywam, natomiast...
~Zawiedziona
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 stycznia 2008

Super warsztat wątek zamknięty Dziękuje Firmie Fort-Auto za naprawienie mojego Forda Mondeo 2lTDCi....
~Michał
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 stycznia 2008

Trzymajcie się z daleka wątek zamknięty Byłem dwa razy w Barbados i obie wizyty to całkowita porażka tego lokalu -...
~Tomek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 stycznia 2008

oczywiście że wracać wątek zamknięty Droga Pani Tatiano, proszę się nie przejmować jedną opinią. Restauracja z...
~Ola
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 stycznia 2008

wypiska wątek zamknięty Zostałem wypisany na oddziale kardiologicznym mocno po godz 14 i tuz przed 15...
~kardiomiopata
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 stycznia 2008

skandal wątek zamknięty zastanawiam sie jak to możliwe że w dobie rozdmuchanej profilaktyki raka...
~monika
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 stycznia 2008

Nie daja rady z zamowieniami telefonicznymi wątek zamknięty Byłem głodny.. pizzerie ta mam w odległości kilometra, ale padalo i lipa ze...
~Garfield
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 stycznia 2008

Sylwester wątek zamknięty Spędziłam tu Noc Sylwestrową, wszystko było super, smaczne jedzenie, świetna...
~Ania
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 stycznia 2008

asd wątek zamknięty asd
~asd
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 stycznia 2008

mm - opinia wątek zamknięty Fachowa i mila opieka polecam kazdemu kto ma chore zwierze tam uzyska...
~mm
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 stycznia 2008

Uczeń wątek zamknięty Szkoła jest genialna!!! Nie dość ze jest b.wysoki poziom nauczania to...
~Uczeń:)
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 stycznia 2008

Gorąco polecam! wątek zamknięty Gabinet jest bardzo przyjazny i jest wiele promocji, na które, nie ukrywam,...
~ola
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 stycznia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
383465

postów

297034

wątków

do góry