Widok

Osiedle Rodzinne - Koty

Witam,
chciałbym poinformować właścicieli szarego kota z osiedla Rodzinnego, że uprzejmie "oznaczył" on zabawki moich dzieci przez co są do wyrzucenia. Mam to nagrane na kamerze.
W związku z powyższym informuję, że przyjrzę się dokładnie do którego domu ten kot chodzi i przyjdę z nagraniem i rachunkiem do zapłaty. Jeśli nie uda mi się namierzyć, zastawię klatkę, złapię kota i go wywiozę do schroniska.
Tyczy się to również rudego kota, który porysował mi maskę samochodu.
Temat co chwilę pojawiający się na tym forum, lecz właściciele tych zwierząt nic sobie nie robią z tego, że ich koty szkodzą u sąsiadów. Dosyć tego!
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 28
Wow ile jadu ... To jak z getta normalnie glosy. Jak ci ptak nasr* to kogo poinformujesz ? Soltysa banino ?
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 22

Człowieku uważaj bo zbliża się wiosna, no i może się zdarzyć, że Ci pszczoły sąsiada wlecą na posesję i możesz nie zdążyć z ich rejestracją
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 19

Chyba nie rozumiesz , że ktoś nie ma ochoty na koty na swoim ogrodzie. Ja mam trzy psy i ich pilnuje a na mojej działce sąsiadów trzy siersciuchy koty chodzą , sr*ja i sikają ! Ale już niedługo
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja rąbie. Współczucia dla sąsiadów takiego delikwenta.

PS. Ja bym wynajął Rutkowskiego do śledztwa zakrojonego na tak szeroką skalę.
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 23
Normalnie kot bandyta ;D haha
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 9
Tragedia powiedz dzieciakowi zeby sprzatal po sobie i po klopocie a z kotem zyj dobrze to myszy i innych paskudztw nie będziesz miał w chałupie. Mi też koty paskudza ale takie to zwierzę i tyle.
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 20
Nie mogę się doczekać aż wszyscy wyżej udzielający się będą płakać na forum, że im kotek zaginał.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 14

Spróbuj tylko to się przekonasz jakie będą konsekwencje tego czynu ! Na to przestepstwo są odpowiednie paragrafy! Już się przedstawiłeś .
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 22
Rozumiem, że ty byś skakał/a z radości widząc porysowaną maskę swojego samochodu.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 6

Tia z tą maską porysowaną maską to obstawiam jakiegoś życzliwego sąsiada a nie kota ;)
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 21

Ewidentnie ślady pazurów kota na masce i mam nagranie jak zeskakuje z samochodu.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 7

Lakier na samochodzie jest za śliski na kocie pazury to ,że koty rysują lakier jest stereotypem. Ludzie przeprowadzają się na wieś, żeby mieć zwierzęta. To był Twój wybór, że tu mieszkasz a grożenie innym i posiadanie klatki do łapania zwierząt jest karalne.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 19

Niedawno na forum ktoś ostrzegał właścicieli kotów i psów, że giną koty i ktoś rozrzuca kawałki zatrutego jedzenia i psy po spacerze są podtrute. Może właśnie ujawnił się przestępca? Będziemy czujni!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 16

Jeśli publicznie nazywasz mnie przestępcą to się chociaż podpisz z imienia i nazwiska i podaj adres. Poniesiesz konsekwencje prawne.
Jak wspominałem, koty które znajdą się u mnie na posesji, bez wahania będę wywoził do schronisk. Tam spotka ich lepszy los niż pod skrzydłami osób wypuść i miej z głowy.
Aż żal patrzeć jak wiele osób nie dorosło do posiadania zwierząt.
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 24

Kotom i innym zwierzętom trzeba zimą pomagać, więcej empati panie Wojtku! Pozdrawiam.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 21

Zdecydowanie tak. Dlatego będę wywoził koty do schronisk, gdzie będą miały lepszą opiekę.
Przynajmniej nie będą wypuszczane na cały dzień na mróz.
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 17
Jakby mi twój kot wlazł na posesję, to moje psy by z nim zrobiły porządek, a jego ście*wo mógłbyś wyjąć z kubła na śmieci na pamiątkę :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://kcp.pl/lekarz/psychiatra/banino/

radzę skorzystac panie Wojtku
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 23

Panie Wojtku przedstaw się. Nie masz pojęcia o schroniskach dla zwierząt, nie masz pojęcia o zwierzętach. Widzisz tylko siki i koty potwierdzam radę baninianki
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 23

Zostawia Pan zabawki na podwórku to plastiki nie przeżyją mrozu a inne to chyba zanim je Pan da dziecku do zabawy to wypada umyć żyje Pan na wsi krąży tu wiele zwierząt których Pan nie jest w stanie zauważyć proponuję jednak chować zabawki kiedy pociecha przestaje się nimi bawič
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 13

Zgadzam się, że zabawki trzeba myć. Jednak tych które są w kocich odchodach lub innych wydzielinach dziecku nie podam już do zabawy. Z tym chowaniem zabawek to wiemy wszyscy, że jest różnie. Dodatkowo na swojej działce chyba mam prawo trzymać zabawki jak chcę?
To wasze zwierzę jest nieproszonym gościem na mojej działce i proszę tylko o uszanowanie tego.
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 9

"Panie Wojtku przedstaw się" napisał anonim.... wyższy poziom abstrakcji.
Zawsze myślałem, że koty są wredne z natury, jednak teraz widzę, że się upodabniają do właścicieli.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 8

co to za kociarstwo na tym forum siedzi?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tatuś był ormowcem czy to schorzenie nabyte? Ubawiłeś mnie do łez, lokalny Rutkowski lata po wsi z kamerką za cudzymi kotami. To się kwalifikuje do leczenia.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 23

Czy ty wiesz co to jest monitoring budynku i otoczenia czy to już przekracza twoje możliwości? Interesuje mnie wszystko co przekracza granicę mojej działki i nie życzę sobie by czyjeś koty robiły sobie u mnie toaletę. Tylko tyle i jak widać, aż tyle.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 8

Aż strach pomyśleć jak wychowasz dzieci, będą znęcać się nad kroliczkami ach szkoda słów
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 17

O moje dzieci się nie martw. Wiedzą jak się obchodzić ze zwierzętami i wiedzą przede wszystkim co to jest kultura osobista i szanowanie drugiego człowieka oraz jego własności.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 3

To dobrze kamień z serca mi spadł :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

Wojtek, odpuść sobie dyskusje z tymi ludźmi.. Nie ma sensu.
Ciekawy jestem czy byliby tak bardzo wyrozumiali gdyby to do nich przychodziły wszelkiej maści czteronogie zwierzęta załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne.
Zapewne gdyby widziały nasr*ne na tarasie i obszcz*ne drzwi i ściany swoich domów pewnie nie byliby tacy wyrozumiali.. Mam psiaka, po którym regularnie sprzątam na posesji ale nie akceptuję psich i kocich odchodów wszelkiej maści przybyszów.. przed podjazdem, przy furtce.. kocich szczyn i wydzielin feromonowych na donicach na tarasie.
Tyle w temacie.
Gość poprosił aby właściciele tych sierściuchów pilnowali swoje pociech a nie wypuszczali samopas, ostrzegł że wyłapie i zawiezie do schroniska, z którego taki właściciel będzie mógł go odebrać a w zamian otrzymuje falę hejtu.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 4

Mam nadzieję że sprząta Pan również odchody swojego psa podczas spaceru poza granicami swojej działki i nie sądzę żeby akurat koty zrobiły sobie kuwetę z posiadłości osoby która założyła ten wątek przypominam mieszkacie na wsi i wasza działka to kiedyś pole po którym chodziły różne zwierzątka więc wypuśćcie trochę pary i przestańcie grozić zwierzętom ludziom bo strach pomyśleć że możecie kiedyś trafić na kogoś kto nie toleruje dzieci zapachu grilla itd
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 19

Widzę, że Pan / Pani wie lepiej co się dzieje u mnie na działce. Świetnie. Do mnie nie przychodzą dziki, sarny czy też zające, które chodziły kiedyś tutaj po polu, tylko koty, w dużej mierze w obrożach.
Zwierzętom tutaj nikt nie groził. Uprzejmie poinformowałem, że będę je wywoził do schroniska, gdzie będą bezpieczne.
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 4

tia.... zajace nie przychodza... dobre
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nikt nikomu nie grozi. Psa nie wyprowadzam poza posesje. Jak gdzies jedziemy razem to pies przewożony jest w klatce a na spacer w miejsce publiczne zabieram zestaw do sprzątania jego odchodów.
To nie my się spinamy - tylko Wy, kocie i psie mamy i tatusiowie. Człowiek kulturalnie zwrócił uwagę iż nie będzie tego tolerował w przyszłości. Tylko tyle. I ja go rozumiem. Uszanujcie prawo innych do własnej własności i nie mieszajcie w to dzikie zwierzęta bo to nie o nich ten wątek, tylko o zwierzakach domowych za które każdy właściciel bierze odpowiedzialność.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dzięki za zrozumienie Metody.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3

do mnie tez wiecznie przychodzi czarny kundel ktory notorycznie szcz* i sr* mimo uwagi zwróconej włascicielom ale znam juz rozwiazanie tej sprawy skoro własciciel ma wywalane w swoje zwierzatko ja mam wiatrówke z nabojem gazowym strzele raz drugi w d*pe to sie skonczy i panu proponuje to samo
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 10

Podziwiam Pana za spokój, ja bym ubił sierściucha. Miałem dziś naszczane przy drzwiach, następnym razem spuszczę pieska na polowanie
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5

Trafna argumentacja, przekonaleś mnie i gdy tylko mój kot wróci do domu przeprowadzę z nim poważną rozmowę.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 13

Ktoś zapomniał, że mieszka na wsi.
Przypominam, że koty żyją 15, a nawet 20 lat. Jeszcze kilka lat temu koty tu żyły, na dziko się rozmnażały, czasem dostały coś od gospodarza, czasem same się poczęstowały, łapały gryzonie i nikomu koty na wsi nie przeszkadzały....
Dorosłego kota przyzwyczajonego do wychodzenia, nie zamkniecie nagle w domu, one mają swoje rytuały i przyzwyczajenia. Jak komuś zwierze przeszkadza, to można zaopatrzyć się w odstraszacz zapachowy i mieć kocie towarzystwo z głowy, ale dajcie im żyć.
Też przychodzą do mnie obce koty, nie zawsze mi się podoba ich obecność, ale do głowy by mi nie przyszło, żeby odpowiedzialność na to że dla oszczędności kupiło się dom na wsi, przerzucać na zwierzęta.... Wrzućcie na luz i dajcie żyć innym.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 19

wszystkie zjadam
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

Proponuję wybudować 3 metrowy mur plus drut kolczasty i jeszcze na górze siatka będzie Pan Wojtek bezpieczny. Gwarantuje nic i nikt nie wejdzie na Pana własność...mój jest ten kawałek podłogi nie mówcie mi co mam robić...
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 17

Logika. Pan anonim dalej będzie wypuszczać swoją psinkę wys*ać się poza własne ogrodzenie, a Pan Wojtek ma budować mur chiński, żeby ta psinka nie mogła tam wejść. Albowiem panu anonimowi wsio ryba gdzie jego szanowny pies nawali, byle nie u siebie w ogrodzie, bo jeszcze będzie musiał to sprzątać. Po własnym psie, no szanujmy się. Nie po to pan anonim ma psa żeby po nim sprzątać
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ha, kot zamienił się w psa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Ha i to by było na tyle twoich argumentów anonimie
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoda czasu, miłej dyskusji, tylko proszę kulturalnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
To pan z komputerami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uważaj z kim tanczysz. Spróbuj tylko coś z moim kotkiem zrobić to pożałujesz ostro. Mogą mnie nawet zamknąć, mam to gdzieś
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 13

Jakby tobie tu napisać byś zrozumiał? "mam to gdzieś". Zrobisz sobie tour po schroniskach w poszukiwaniu kotka. Może wtedy zmądrzejesz albo uświadomisz sobie, że nie dorosłeś, tym bardziej do posiadania kota.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 11

Spróbuj samozwańczy hyclu a zobaczysz jak kawka szpitalna smakuje.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 15

koty śmierdzą
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 10

Śmierdzące i wszędzie sr*jace szkodniki
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zupełnie jak niektórzy ludzie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Powiem, ci tylko tyle uważaj na siebie, bo rodzinka będzie robić sobie wycieczki do szpitala. Ty jesteś głupi, ale też są głupi od ciebie. Nie jeden się znajdzie na ciebie .A jak twoje dzieci? Dużo ich masz ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 15

Zgłoszone. Licz się z konsekwencjami. Nie odpuszczę tylko dlatego, że wspomniałeś o moich dzieciach.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

ci*lu lecz się. Nie odpuszczę, bo wspomniałeś o moim kocie. Ciekawe ile razy tyle, czy twoje dzieci dotykanie w miejscach publicznych rzeczy , które wcześniej dotykał ktoś po załatwieniu swoich potrzeb fizjologicznych. Czyscioch straszny , a zabawek nie umie posprzatac. Pytam o dzieci bo ciekaw jestem ile takich wyrośnie jak ty.Dzieci możesz uczyć tolerancji do zwierząt, ale jak widzą taki przykład od 9jca to będą to powielać. Brudasie sprzątanij podwórko.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 14

LUDZIE , po co wam to ? Jeden sie czepia kota, drugi dzieci i sceny jak w "Nie ma mocnych" -podejdz no do plota jako i ja podchodze. Na prawde tego potrzebujecie po powrocie do domu? Zla energia zawsze wraca do nadawcy. Sami sobie szkodzicie.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

i jak tam Wojtek sprawę zgłosiłeś ....a tu nikt nie przylazł..... to jak to z tobą jest ...masz jaja czy nie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

I żebyś się nie zdziwił panie odważny, niejeden był taki mocny stosując groźby karalne. A potem płacz i zgrzytanie zębów, uważaj żeby ci mydło na Kurkowej pod prysznicem nie spadło, dla garusów matki i dzieci to rzecz święta, a twoje kwity poznają szybciej niż ciebie :-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

a ty co podskakujesz tępaku,sam jestes odważny jak ...
płacz to mozesz miec jak chcesz d*pku...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

no już dobrze Panie Wojtulu drogi , obiecuje , ze dzisiaj prezprowadzę męska rozmowę z kotem ....powiem mu którędy ma chodzić.....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Z kotem trzeba po dobroci :) Kota nie da sie wyprowadzic na spacer jak psa ani trzymac w domu jak chomika. Na terenie kota nie ma myszy, a taka mysz, ktora na jesien wejdzie do domu to same szkody. Kot generalnie nie rysuje samochodu, bo przy schodzeniu ma schowane pazurki, chyba, ze sie kota wystraszy. Wtedy wyciaga pazurki. Albo jak mu sie kamyki przylepia do lapek. Kot na samochodzie sie wylezy i pojdzie. Na wiosne niewykastrowane kocury znacza teren wydzielina. To nie sa odchody ale smierdzi paskudnie. Plastykowe zabawki mozna wrzucic do zmywarki albo wymoczyc w misce z chlorem. Na dywanie gorzej.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 7

a fuuu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mnie też ten kot irytuje. Chodzi po calym.osiedlu kiedy chce, trzeba na niego uważac jak sie jedzie a potem wlascicielka szuka go na fejsie
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kot moich znajomych wszedl przez okno do sasiadow i zzarl mielone. To moglo zirytowac. I wiesz co ? Nic. Przyjeli to na klate. Ludzie przenosza swoje frustracje na wszystko dookola, ale problem lezy w nich samych i stresie, ktorego nie maja gdzie odreagowac, Co co z tego ze kot lazi, ze ktos go szuka, ze musisz uwazac. Wykonczysz sie czlowieku. Wyluzujcie.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 6

A konsultowałeś z kotem czy możesz zasiedlić jego teren? Przyjechał miastowy i myśli że świat się kręci tylko wokół niego! Dlaczego przywłaszczasz tylko dla siebie ten kawałek świata? bo za niego zapłaciłeś? Ludzie są egoistami, dlatego wcześniej, czy później wyginiemy. Pamiętaj! Jak wyginą zwierzęta to i ludzi czeka to samo
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 9

Te koty to koszmar. Ciagle mam nas.... to przed wejściem, to pod drzwiami. Żadne plyny odstraszające ,żadne granulaty nie pomagają.
CI Ludzie którzy nierozumieja jak to jest, bo im nikt nie nas...jeszcze.
Ciekawe gdybym to ja poszla do was na trawnik czy taras i notorycznie zostawiala niespodzianke. rozumiem ze wszystko byłoby ok.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 9

Z tego co wiem, to koty zawsze chadzają własnymi drogami... Chyba, ze wykastrowany/wysterylizowany, to zamkniesz w domu i będzie siedział. Na smyczy to ja kota jeszcze nie widziałam. Poza tym, koty bywają bardzo mściwe i czują niechęć do nich. Mojej babci notorycznie kot robił niespodzianki na pierzynie, a ona naprawde kotów nie lubiła :) Może dodatkowo macie w ogrodzie rośliny, które koty lubią? Kocimiętka zdaje się koty przyciąga, ale chyba nie o tej porze roku.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Koty normalnie zagrzebuja i nie robia pod drzwiami. Moze te plyny odstraszajace go do tego doprowadzily i musi sie sprezyc, zeby swoj teren oznaczyc? Widzi ten plyn jako obcego intruza, z ktorym musi ostro pojechac ? U nas jest osiedlowy kot, sasiadow. Lazi po moim samochodzie, wchodzi do domu i nigdy nic sie nie przytrafilo. Kup tez nie zostawia. Ale ja koty lubie. Swojego nie mam bo dzieciak alergiczny.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 6

Stowarzyszenie opieki nad zwierzetami zostalo powiadomione o Pana grozbach co do kotow
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 10

Nie bądź śmieszny.....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zapraszam owe stowarzyszenie. Jeśli padły groźby krzywdzenia zwierząt, proszę przede wszystkim zawiadomić prokuraturę.
To, że ktoś rzeczywiście groził tu naruszeniem nietykalności moich dzieci to już nie przeszkadza? Proszę się nie martwić, zgłoszenie o tych groźbach sam osobiście złożyłem na policję i prokuraturę.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6

jeszcze media powiadom ....się tylko nie rozpłacz jak dziecko któremu kot zabawkę obsr*ł :))))
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Wywiezienie bezpańskiego kota do schroniska dla zwierząt to groźba, chyba tylko w twoim kocim móżdżku :-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do miasta won, tez coś kotek zaznaczył zabawki .Widocznie smierdzialy to se je swoim zapachem oznaczyl.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9

wywoz do schroniska to nie grozba. No ale dla konfidentow wszystko się nadaje by tylko kogos zawiadomić.. Ale wygląda to na zwykly blef
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 12

co za typ
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kociarstwo poszło to z forum. Raz dwa.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

kurcze , to całkiem poważna sprawa jest , myślę Wojtiechu ze powinieneś zadzwonić do telewizji , no bo gdzie taki temat na lokalnym forum.....
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 8

No sorry ale to własciciel zwierzatka powinien sie nim zajac a nie sasiad u ktorego owy kot robi szkody. Moze powinien miec jeszcze plot pod napieciem?Popieram Pana Wojtka. Jesli nie potrafici
e odpowiednio dbac o swoje zwierzatka to nie dojrzeliscie do tego zeby je miec i jeszcze te dziecinne komentarze bo ktos dba o swoje mienie. Jesli wam na tym nie zalezy to zycze zeby codziennie przychodzily do was kotki i zalatwialy sie gdzie popadnie. Miłego dnia.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 8

Po co zaraz płot pod napięciem, mocz wilka/niedźwiedzia (do kupienia w sklepach) załatwi sprawę, a jak nie to wiatrówki są dzisiaj tanie jak barszcz :-)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mam dookoła działki takiego elektrycznego pastuszka i działa doskonale. 220V koty włażą, ale jak sikną to tylko raz.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wojtek, kot to zwierzę po prostu, ale łapie myszy - to jego główna zaleta, na wsi bardzo istotna.
Natomiast jak ich nie chcesz na swoim terenie, to są preparaty do rozpylenia albo rozsypania - i działają, sprawdzałem.
Są odstraszacze ultradźwiękowe - też działają, i to właśnie raczej na koty niż psy. Na np.allegro pełno tego.
Kot zawsze jakiś przyjdzie, nie ten szary to inny. Szkoda nerwów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

do góry